20/02/2009 14:36
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Το Καθεστωτικό Επαναστατικό Ιερατείο ξαγρυπνά

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Orestios avatar
    Orestios 20/02/2009 15:07:09

    Binyamin Netanyahu to be Israel's next Prime Minister

  2. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 20/02/2009 15:20:10

    Τι σχέση έχει ο ραβίνος;

  3. Factorx avatar
    Factorx 20/02/2009 15:23:39

    ιερατείο

  4. κολυμπηθρόξυλος avatar
    κολυμπηθρόξυλος 20/02/2009 16:25:34

    Από πού ξετρυπώθηκε αυτή η εικόνα του ραββίνου; Όποιος την βρήκε είναι ευεργέτης. Δεν ξέρω πότε θα σταματήσω να γελάω.

    Ά, και ο Αλαφούζος τώρα τελευταία έχει γίνει σούπερ-οικολόγος, σούπερ-αντικαπιταλιστής, σούπερ-επαναστάτης. Βέβαια. Και τα τάνκερ του επαναστατικά-οικολογικά είναι. Αμέ!...

  5. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 20/02/2009 16:58:46

    Πραγματικά που τη βρήκατε αυτή την απίστευτη φωτό, θα μας βάλουν φραγή στο μπλογκ.

  6. anetos avatar
    anetos 20/02/2009 17:06:35

    O Βασίλης Αγγελικόπουλος ειναι μια δυνατη πεννα στον καλλιτεχνικο χωρο ,τα εβαζε με καθε τι στραβο που εβλεπε και εβλεπε πολλα ,ο τιτλος Σκιθοαψβουργος για καποιο χοντρο υπουργο πολιτισμου ειναι δικος του..Ας μηνει με τον Πασχο ο Αλαφουζος ..Ολα εχουν την ακμη και την παρακμη τους ...

  7. Le canard avatar
    Le canard 20/02/2009 17:09:03

    αλλενάκι Says:Πραγματικά που τη βρήκατε αυτή την απίστευτη φωτό;


    @αλλενάκι
    Τα "συντρόφια" αγρυπνούν. Και είναι παντού!

  8. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 20/02/2009 17:40:53

    @10: ήρθε το τέλος, ήρθε το τέλος!

  9. Le canard avatar
    Le canard 20/02/2009 18:40:30

    @αλλενάκι

    Ποιό τέλος βρε αλλενάκι; Για τα "συντρόφια" που τράβηξαν την φωτό, λέω.

  10. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 20/02/2009 18:47:02

    μπα, από ταινία πρέπει να είναι

  11. "νήπιος γέρων" avatar
    "νήπιος γέρων" 20/02/2009 18:48:37

    Ο Αντώναρος μεταμφιεσμένος είναι στη φωτό. Ξαναδείτε τη!

  12. "Κόκκινος Πάνος" avatar
    "Κόκκινος Πάνος" 20/02/2009 19:50:57

    Το βρήκα: Συμβολικό είναι.
    Είναι από τους υπερορθόδοξους ραβίνους, αυτούς που δεν αποδέχονται την ύπαρξη κράτους του Ισραήλ.
    Όπως ο Αλαφούζαρος: Σούπερ ορθόδοξος Νεοδημοκράτης που δεν αποδέχεται την κυβέρνηση της Νέας Δηνοκρατίας.
    Αλλά μπορεί να έχει δίκιο ο Γέροντας (14), οπότε την πάτησα και κερδίζω παράσημο της ανοιχτής παλάμης.

  13. "Κόκκινος Πάνος" avatar
    "Κόκκινος Πάνος" 20/02/2009 20:12:35

    Το είδαμε κι αυτό: Ο Αλαφούζος να πλακώνεται με τον Κουρή! Ο άνθρωπος που γκρέμισε το Μητσοτακισμό, παλεύει κάτς με τον άνθρωπο που γκρέμισε Καραμανλισμό και Παπανδρεισμό.
    Μάχη τερατωδών εκσκαφέων και κατεδαφιστών, όπως στους Power Rangers (για όσους έχετε μικρά παιδιά).
    Άδειασε ο μπεζαχτάς, πλακώνονται για τα τελευταία ψίχουλα.

  14. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 21/02/2009 12:18:59

    Αυτός στη φωτό είναι σαν το σκύλο που χάσαμε....

  15. Χάρης Πετραλιάς avatar
    Χάρης Πετραλιάς 22/02/2009 02:20:34

    Χουβαρδάς, όπως λέμε Χουβαρδάς η εταιρεία που εμπλέκεται στο σκάνδαλο της Siemens; Πείτε μου ότι είναι συνωνυμία!