05/06/2011 16:26
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Το Διαδίκτυο απαντά στο θρασύτατο video της κυβέρνησης







Το κυβερνητικό video εδώ

ΣΧΟΛΙΑ

  1. sic et non avatar
    sic et non 05/06/2011 16:35:54

    ΠΑΣΟΚ- 20 μήνες αγώνας (Παρωδία No2)

    http://www.youtube.com/watch?v=kw1l9-6Ga0c&feature=player_embedded

  2. anonymous avatar
    anonymous 05/06/2011 16:40:41

    Έχουν κλείσει τα σχόλια και τις αξιολογήσεις. Μπορείτε όμως να κάνετε κλικ στη σημαιούλα κάτω από το βίντεο και να το χαρακτηρίσετε ως ανεπιθύμητο λέγοντας ότι δίδει ψεύτικες πληροφορίες.

    Επίσης εδώ μπορείτε να το αξιολογήσετε και να το σχολιάσετε χωρίς λογοκρισία.

  3. zap-zap avatar
    zap-zap 05/06/2011 16:41:28

    ο ΣΥΡΙΖΑ το έκανε;

  4. TopGunZ avatar
    TopGunZ 05/06/2011 16:46:06

    Άτιμη εξεταστική, μέχρι να βρω χρόνο να τελειώσω το δικό μου θα είναι χθεσινά νέα... τουλάχιστον για όποιον ενδιαφέρεται να κάνει ένα τέτοιο βιντεάκι, νομίζω πως το "Πένθιμο εμβατήριο" του Chopin είναι πολύ ταιριαστό.

  5. ΣΠΥΡΟΣ avatar
    ΣΠΥΡΟΣ 05/06/2011 16:58:47

    Ο Παπανδρέου και οι σύν αυτώ θα έχουν την τύχη των δοσίλογων.Η Δημόσια διοίκηση είπε το ΓΑΠ είναι ανίκανη γι'αυτό φέρνω τους ξένους και γέλαγε. Ο άνθρωπος θυμίζει Νήπιο.

  6. ΑΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ avatar
    ΑΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ 05/06/2011 17:00:05

    ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΓΚΙΝΝΕΣ ,ΩΣ Η ΜΟΝΗ
    ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ "ΠΛΑΚΑ".

  7. Orestios avatar
    Orestios 05/06/2011 17:06:33

    Μπλοκάρουν τον σχολιασμό στο χυδαίο βιντεάκι του Παπανδρέου λες και είμαστε στη Βόρεια Κορέα.
    Κάντε flag και χαρακτηρίστε το "ανεπιθύμητο-απάτη"

  8. elis avatar
    elis 05/06/2011 18:45:07

    Η λυση για να τελειωνουμε με τον προδοτη εινα απλη να δοθει το τελεσιγραφο στους τραπεζιτες οτι ολοι οι ελληνες. που διαφωνουν θα πανε να σηκωσουν οτι λεφτα εχουν στις τραπεζες Σε 24 ωρες θα εχουν στειλει τον βλακογιωργακη στον αγυριστο

  9. politiko on avatar
    politiko on 05/06/2011 19:08:49

    Η ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ JEFFRY..................................................

  10. anonymous avatar
    anonymous 05/06/2011 19:12:56

    Εκτός από αυτά για τις γερμ. αποζημιώσεις, και μάλιστα όχι όπως τα λες δεν ισχύουν τα υπόλοιπα που λες. επειδή σου έχουν απαντήσει σε άλλα blogs και συγκεκριμένα στο ολυμπία σε παρακαλώ αγαπητέ βυζαντινόπληκτε να μην κάνεις συνέχεια copy paste σχόλια σκουπίδια δεξιά κι αριστερά.

    • Δ.Φ. (ανιδεος) avatar
      Δ.Φ. (ανιδεος) @ anonymous 05/06/2011 22:57:25

      Τωρα τι επιχειρηματα ζητας ρε φιλαρακι; Απο το σχολιο σου και μονο δειχνεις πως δεν αξιζεις απαντησης αλλα αδιαφοριας.
      Αν ησουν γνησιος αριστερος τετοιες μπουρδες δεν θα ελεγες ποτε.

  11. Ήρεμος avatar
    Ήρεμος 05/06/2011 19:39:51

    Ότι πεις "σύντροφε"...Ενώ με τους κομμουνιστές στην εξουσία, θα είχαμε δει το φως το αληθινό (αφού θα είχαμε πάει στον άλλο κόσμο πολύ νωρίτερα). Α, ρε αδιόρθωτοι νοσταλγοί.......

    • anonymous avatar
      anonymous @ Ήρεμος 06/06/2011 00:23:06

      Δεν εννοεί τους κομμουνιστές και τους εθνικόφρονες. Ο τύπος είναι βυζαντινολάτρης και στρέφεται κατά του εθνικού κράτους έχοντας ως πρότυπο το πολυεθνικό μωσαϊκό της βυζαντινής αυτοκρατορίας με μοναδικό συνεκτικό δεσμό τη θρησκεία. Ας πάει να πει τα παραμύθια του στους Σέρβους, Βούλγαρους και Ρουμάνους, τώρα πως του ξέφυγαν οι Ρώσσοι δεν ξέρω.
      Αυτά που λέει είναι αυτά που λέει κι ο Νταβούτογλου από την ανάποδη. Ο Νταβούτογλου λέει είμαστε όλοι μουσουλμάνοι, να ενωθούμε με κεφαλή τους Τούρκους.
      Ο τύπος εδώ λέει είμαστε όλοι χριστιανοί, να ενωθούμε με κεφαλή τους Έλληνες. Μάλιστα δε δέχεται καν τη διαφορετική εθνική προέλευση των άλλων βαλκανικών λαών. Τους θεωρεί απογόνους των Ελλήνων που αφελληνίστηκαν και πρέπει να τους επανελληνίσουμε.
      Όλα αυτά είναι επικίνδυνα όνειρα θερινής νυκτός χωρίς ιστορική βάση. Τα κάνει copy paste σε διάφορα ιστολόγια και απλά είναι κουραστικό να απαντάς συνέχεια στα ίδια και τα ίδια. Εν τω μεταξύ δε μπορείς να μην απαντήσεις διότι τα ψεύδη θα εδραιωθούν.
      Άντε βγάλε άκρη.

  12. Μυρσινη avatar
    Μυρσινη 05/06/2011 20:00:02

    KANENA NOΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΕΚΔΙΔΕΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ. Δεν εχουν υπολογιστες. Θα τρελλαθουμε εντελως! ΕΛΕΟΣ!

  13. Κρης avatar
    Κρης 05/06/2011 20:41:47

    αυτό το ανδρίκελο ο Ιορδάνης το πάσαρε ( εδειξε και ενα κομματι )
    και μεσα στο ρεπορταζ του στο
    μικροκάναλο

  14. Κώστας avatar
    Κώστας 05/06/2011 21:31:10

    Jeffry ήταν νόστιμο το σούσι στο Λονδινο χθες βράδυ. Σιγά μην λάβεις υπόψη την συγκέντρωση στο Σύνταγμα !!!!!!!

  15. S.R. avatar
    S.R. 05/06/2011 22:43:06

    Εμπρος για νεα Carmina Burana, για νεα "Αλλαγιτσα", εμπρος στον δρομο που χαραξε ο Ανδρεας και οι μαλακες θα μας ξαναψηφισουν !!! Γιατι ειμαστε "κοινωνικα ευαισθητοι", γιατι καναμε μια "Ελλαδα ισχυρη", γιατι διορισαμε στο Δημοσιο ολους μας ,και ολα αυτα με δανεικα βεβαια, που θα πληρωσουν τωρα τα κοροιδα... Και πανω απ'ολα Πασοκοποιησαμε και την δεξια του Καραμανλακου και της Ντορας...Μονο να συνεχισουν να βοηθουν τα ΜΜΕ...Να μην ξεχασουμε να τους ευχαριστησουμε...Χωρις αυτους θα μας ειχαν καταλαβει νωριτερα......

  16. Orestios avatar