31/10/2009 19:36
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Τουρκική ... προβοκάτσια



Τουρκική «προβοκάτσια» θεωρεί το kourdistoportocali τη δημοσίευση φωτογραφιών των Ελληνίδων πολιτικών κ. Γκερέκου και Ράπτη από την τουρκική Μιλλιέτ ( http://www.milliyet.com.tr/content/galeri/yeni/goster.asp?prm=0,5338731&id=1&galeriid=3984#galeriStart).

Σιγά τα αίματα θα λέγαμε εμείς.

Η Κάρλα Μπρούνι δεν έχει φωτογραφηθεί αναλόγως;.

Και κατά την γνώμη του antinews η κ. Γκερέκου είναι πολύ ωραιότερη από την κ. Μπρούνι.

Το σωστό να λέγεται

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Βανζέτι avatar
    Βανζέτι 31/10/2009 19:46:19

    To πρώτοθέμα έχει αύριο εξάλλου όλες τις φώτο της Γκερέκου ως μοντέλο...η προβοκάτσια του νταβατζη....

  2. Γιάννης Βήτα avatar
    Γιάννης Βήτα 31/10/2009 20:26:54

    θεά η Angela !
    η άλλη, τυπική μικρομεσαία ξανθιά...

  3. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 31/10/2009 21:36:43

    δεν κρατιέμαι... θα ρωτήσω... έχει και η Κάρλα nose job?

    • Anonimi avatar
      Anonimi @ archaeopteryx 31/10/2009 23:11:21

      Τα jobs της Carla μπορούν να χρηματοδοτήσουν νέα πτέρυγα σε οποιοδήποτε νοσοκομείο πάει και τις κάνει. Φαίνεται και στις φωτογραφίες ότι την κόντυνε.
      Πάλι η Κερκυραία είναι η ωραιότερη. Χωρίς πλαστικές, χωρίς ξανοιχτικές.

  4. Πονοκέφαλος avatar
    Πονοκέφαλος 31/10/2009 22:50:33

    Σιγά την "προβοκάτσια". Έχει ακόμη Τσιτσιολίνα, Καρφάνια και Τιμοσένκο. Αντίστοιχα αφιερώματα κάνουν διάφορες εφημερίδες, σε όλον τον κόσμο. Απλά, είναι η πρώτη φορά που βάζουν μέσα και Ελληνίδες.

  5. Προφήτης avatar
    Προφήτης 31/10/2009 23:43:45

    "Για να τής πιάσεις το χέρι πρέπει να της περάσεις στο δάκτυλο μονόπετρο".
    Κακίες που λεγόντουσαν παλιά για να περιγράψουν ότι δήθεν η κα Γκερέκου είχε έφεση σε συνοδούς με μεγάλη οικονομική ευχέρεια.

    Βέβαια χρήμα και εξουσία πάνε δίπλα-δίπλα.
    Πως το' χε πει ο Κίσσιγκερ ;
    Η εξουσία είναι το μεγαλύτερο αφροδισιακό.

  6. aris53m avatar
    aris53m 31/10/2009 23:55:29

    κι εγώ θεωρώ την Άντζελα και γαμπιμπ τα παιδιά. Σιγά μην η κρυόασσλη Μπρούνι φτουρίσει μπροστά της.

  7. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 01/11/2009 01:18:47

    Προβοκάτσια εναντίον του Ελληνισμού θα ήταν αν οι Τούρκοι δημοσίευαν τη πολιτική φιλοσοφία και σκέψη της Εύας Καϊλή... (όλόκληρη τη σελίδα δηλαδή, μαζί με τις εικόνες).

    • mesaios daktylos avatar
      mesaios daktylos @ Strange Attractor 01/11/2009 10:09:09

      @Strange Attractor,
      Γι;α την πολιτική φιλοσοφία και τις σκέψεις της κυρίας συμφωνώ. Αλλά το περιτύλιγμα με ξετρελένει. Να τρώει ο ...μεσαίος δάκτυλος και να μη δίνει στα άλλα.

  8. «Κασσάνδρα» avatar
    «Κασσάνδρα» 01/11/2009 09:44:14

    Η αποθέωση του πολιτικού μπανιστηριού...

    Συμμετοχικό δημοκρατικό μπανιστήρι...

    Υ.Γ. Τίποτα πιο πικάντικο δεν δημοσίευσαν;
    Υ.Γ. Ου να χαθειτε που είναι η Βάβα;;;
    Y.Γ. Που είναι η Έφη;; (σταυρώστε με σταυρώστε με...)

    • «Κασσάνδρα» avatar
      «Κασσάνδρα» @ «Κασσάνδρα» 01/11/2009 09:44:33

      Βάνα*

  9. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 01/11/2009 10:38:25

    Πολιτικές ογκόλιθοι, αμφότερες.

  10. mesaios daktylos avatar
    mesaios daktylos 01/11/2009 10:48:00

    @Strange Attractor says:
    ""Πολιτικές ογκόλιθοι, αμφότερες.""
    Μάλλον τσιμεντολιθοι!!!!!!

    • ΠΕΤΡΟΣ avatar
      ΠΕΤΡΟΣ @ mesaios daktylos 01/11/2009 11:08:52

      ΤΙ ΣΟΥ ΦΤΑΙΝΕ ΤΑ ΔΟΜΙΚΑ ΥΛΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΥΡΙΕΣ. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΑ ΣΕ ΚΑΤΙ ΧΡΗΣΙΜΕΥΟΥΝ.

    • Strange Attractor avatar
      Strange Attractor @ mesaios daktylos 01/11/2009 11:09:57

      Μου αρέσει πολύ η... υπουργική πόζα της φωτό. Αυτά βλέπει η Σαρρή και τρελαίνεται με τον Λαζόπουλο που της έκοψε τη προοπτική να μπει στο κοινοβούλιο και να προσφέρει στα κοινά.

      • «Κασσάνδρα» avatar
        «Κασσάνδρα» @ Strange Attractor 01/11/2009 11:47:01

        Η φώτο πρέπει να συνδυαστεί με το πάμε όλοι μαζί του Γιωργάκη τι λέτε;

        Υ.Γ. Φωτιά στα Σαββατόβραδα

        • ΠΕΤΡΟΣ avatar
          ΠΕΤΡΟΣ @ «Κασσάνδρα» 01/11/2009 11:51:16

          ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ.
          ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΚΙΑ;;;;;;

  11. «Κασσάνδρα» avatar
    «Κασσάνδρα» 01/11/2009 11:59:55

    Μάλλον η είδηση είναι πέρα για πέρα αληθινή. Την έγραψε η "Αξία" και αφορά στο μοντέλο την Μαρίνα Τσιντικίδου που δεν έμεινε στην κρυάδα που έφαγε από τις εκλογές τώρα θέλει να θέσει υποψηφιότητα για την θέση του νομάρχη ή του δημάρχου Πιερίας στην Κατερίνη. Ε, αν δεν καταλαβαίνει η ίδια εμείς τι άλλο να πούμε;

  12. Aδέσποτη avatar
    Aδέσποτη 01/11/2009 16:06:38

    Επιτέλους και μια πραγματική γυναίκα. Πήξαμε στις πλαστικές. Γονατιστοί θα έρχονται οι αντίστοιχοι ευρωπαίοι ομόλογοι της Άντζελας. Τώρα να πάρουμε και ότι αρχαία έχουμε έξω.

    • Strange Attractor avatar
      Strange Attractor @ Aδέσποτη 01/11/2009 17:48:05

      Με αυτό σου το σκεπτικό, να μη κάνουμε εκλογές αλλά κάθε 4 χρόνια να στήνουμε ένα Next Top Model για minister!