#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
04/01/2011 22:39
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Τον κύριο στην φωτογραφία τον θυμάται ο κ. Πάγκαλος;

ΣΧΟΛΙΑ

  1. sawas avatar
    sawas 04/01/2011 22:49:00

    O ΓΑΠ "ο Αχρωσταγος" εχει καθε λογο να μην θυμαται!!!!!

    Απο το ΠΑΣΟΚ ακουει κανεις........

    Εμαθαν απο τον Σημιτη και κανουν τωρα ΟΛΟΙ τον ΚΙΝΕΖΟ!!!!

    • occultist avatar
      occultist @ sawas 05/01/2011 00:00:02

      sawas είπε:
      ""O ΓΑΠ “ο Αχρωσταγος” .........""
      Και ο Πάγκαλος ο αχόρταγος ...

  2. Enzo avatar
    Enzo 04/01/2011 22:58:56

    κυριε αντιπροεδρε εχετε παχυνει απο αυτη την φωτογραφια και μετα. δεν προσεχετε καθολου!διπλασια μπακα εχετε κανει! la curva del benessere !

    • ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
      ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ @ Enzo 05/01/2011 09:19:01

      του τα ετρωγε ο Τσουκρατος δεν προλαβαινε...

      ΠΠ

  3. BlueSky avatar
    BlueSky 04/01/2011 23:12:18

    Τι πατέρας είναι αυτός που αποκαλεί το αποκατεστημένο, εργαζόμενο παιδί του κοπρίτη; Θα το μάθουμε σύντομα!!;;;;
    Παροιμία:
    Του κοπρίτη το παιδί πριν πεινάσει;;;;.................................................................................................(απ)

    Διορίστηκε!

  4. GEORGE KAR. avatar
    GEORGE KAR. 05/01/2011 00:11:31

    OI PRWTOI DIDAKSANTES EDW KAI MIA 20 etia STO DIAIREI KAI VASILEYE, KAI PWS THA TA ARPAKSOYME, KAI, KAI, NAXAME NA LEGAME KAI SAS DIORIZOYME GIA NA TO VOYLONETAI KAI MEIS SPITIA OIKOPEDA, OF'SOR ETAIREIES, KAI SHMERA TO PAIZOYME KAI PARTHENES.!!!!!!!!!!!!!!

  5. δημης avatar
    δημης 05/01/2011 00:52:20

    Λίγο αδύνατοι και κομένοι μου φαίνεται ......Τους αδικεί η.... φωτογραφία (και η ιστορία)...

  6. Zio avatar
    Zio 05/01/2011 00:57:44

    ο ένας πήρε το μύριο και εξαφανίστηκε. και μάλλον δεν ήταν δικά του.

    Με τον άλλον, που ουσιαστικά νομιμοποίησε (και αυτός) τις γκρίζες ζώνες, που δεν σεβάστηκε τους τότε πεσόντες στο καθήκον, που συνεχίζει να προκαλεί ακόμα και σήμερα μόνο και μόνο για να αποπροσανατολίζει το πόπολο και να σπέρνει τον διχασμό, θα γίνει κάτι επιτέλους?

  7. ΛΥΚΟΣ ΜΑΥΡΟΣ avatar
    ΛΥΚΟΣ ΜΑΥΡΟΣ 05/01/2011 01:27:31

    ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ Ο "ΠΑΓΚΑ-ΜΠΑΚΑ" ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ 30 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΥΠΗΕΡΙΣΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΛΑΟΥ (ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΔΕΝ ΣΚΟΠΕΥΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ !!) ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ ΣΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΥΠΟΥΡΓΟ ΝΑ ΘΥΜΗΘΕΙ ΤΟΥΣ ΜΙΣΟΥΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΙ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΙΟΡΙΣΕΙ, ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΟΝΟΜΑΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΛΥΣΕΙ !!! ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΜΑΓΚΙΑ ΧΟΡΤΑΣΑΜΕ !!!

  8. Περδικιδης Βασιλειος avatar
    Περδικιδης Βασιλειος 05/01/2011 01:37:28

    ΤΟ ΜΑΖΙ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ ΑΚΟΥΜΠΟΥΣΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ;;;;;ΟΧΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΑ ΕΔΩΣΕ ............ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΨΑΧΝΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΒΡΟΥΝ!!!!!!!!!!ΑΦΟΥ ΤΑ ΕΔΩΣΕ ΔΕΝ ΤΑ ΕΦΑΓΑΝ ΜΑΖΙ............

  9. Orestios avatar
    Orestios 05/01/2011 01:42:49

    lol

  10. Professor Moriarty avatar
    Professor Moriarty 05/01/2011 01:51:43

    O "στρατηγός" αυτός ήταν "παραγωγικός". Οι άλλοι είναι ...."κοπρίτες"...

  11. Προφήτης avatar
    Προφήτης 05/01/2011 01:56:44

    ΠΠ, ο δεξιά σού θυμίζει τίποτα;

    • ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
      ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ @ Προφήτης 05/01/2011 09:34:58

      .... ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ, της ρεμουλας και της χοντραδας τα παντα ολα πρασινα.

      ΠΠ

  12. εδω και τωρα avatar
    εδω και τωρα 05/01/2011 08:09:54

    Μήπως εννοούσε τον Τσουκάτο ότι μαζί τα φάγανε;

  13. ΑΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ avatar
    ΑΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ 05/01/2011 08:24:41

    ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ>
    -ΜΑΖΙ ΘΑ ΤΟ ΦΑΜΕ?
    ΠΑΓΚΑΛΟΣ>
    -ΓΙΑ ΤΟ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ ΛΕΣ? ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ. ΚΟΙΤΑΞΕ Η ΜΟΙΡΑΣΙΑ
    ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΗ. ΚΑΙ ΠΟΥΣΑΙ' ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ,ΓΙΑΤΙ
    ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΣ ,ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΛΥΨΕΙ.

  14. kiki avatar
    kiki 05/01/2011 09:17:32

    Το ωραιο ειναι οτι ο Παγκαλος τον ειχε καργωσει οτι διασκεδαζε σε σκαφος μεγαλοεργολαβου, και τοτε φαγωθηκε ο Τσουκατος, στο οποιο βρισκοταν και ο ιδιος μεσα και ετρωγε αστακους, ισως επειδη ηταν ο κουμπαρος του δεν το θεωρησε για τον εαυτο του οτι ηταν επιλυψιμο. Που στο Βουρκαρι στην Τζια.

  15. kiki avatar
    kiki 05/01/2011 10:05:00

    Τον στρατηγο τον εφαγε και αυτον ο αχορταγος οταν τον καρφωσε οτι διασκεδαζε σε σκαφος μεγαλοεργαβου τρωγοντας αστακους.
    Το ιδιο ακριβως εκανε και ο Αχορταγος, αλλα δεν ειπε για τον εαυτο του προφανως επειδη ηταν το σκαφος του κουμπαρου του.του εθνικου εργολαβου.
    Θα θυμαται βουρκαρι στην Τζια.
    Οντως μαζι τα φαγανε.

  16. κοπριτης avatar
    κοπριτης 05/01/2011 11:59:57

    άλτε του δίπλα και τονΟτσαλάν με δεμένα τα μάτια να δέσει η σούπα

  17. anideos avatar
    anideos 05/01/2011 12:13:35

    Το μαζι τα φαγαμε του Παγκαλου ειναι μια ομολογια την οποια η Ελληνικη δικαιωσηνη αφηνει να περναει απαρατηρητη.
    Οταν η χωρα ειναι υπερχρεωμενη και η διαφθορα εχει προσφερει τα μεγιστα στο φαγομα, εγω περιμενω απο καποιον εισαγγελεα να καλεσει τον κυριο Παγκαλο για διευκρινησεις, ονοματα διευθηνσεις κλπ των αντιπαραγωγηκων και λαμογιων που ο ιδιος λεει πως διορησε.
    Το ρουσφετι οταν ειναι ζιμιογονο για την οικονομια ειναι κακουργημα καθολου αγαπητε αντιπροεδρε.
    Καλη χρονια με υγεια σε ολους στους συντελεστες και αναγνωστες του antinews.