20/03/2008 13:50
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Τι συμβαίνει με την Μαριέτα Γιαννάκου;

Νέες φήμες για σοβαρή επιδείνωση της κατάστασης της υγείας της Μαριέτα Γιαννάκου κυκλοφόρησαν σήμερα. Πρόσωπα από το περιβάλλον της που επικοινώνησαν με δημοσιογράφους λένε ότι δεν συμβαίνει κάτι τέτοιο και πως η κα Γιαννάκου είναι έξαλλη με τις φήμες. Από το περιβάλλον της υποστηρίζουν επίσης ότι κάθε φορά που γίνεται μια απεργία, ή δεν υπάρχει δυνατότητα επιβεβαίωσης, βγαίνει κι από μια φήμη «από το ίδιο της το κόμμα». Είναι δυνατόν;

ΣΧΟΛΙΑ

  1. διαφθορέας avatar
    διαφθορέας 20/03/2008 14:05:37

    αφού είναι φήμες, τότε εσύ γιατί τις αναπαράγεις;

    γίνεσαι ράδιο-αρβύλα δηλαδή;

    αν διαψευστούν , το πιθανότερο, σε 1-2 μέρες, τότε τι θα γίνει με την αξιοπιστία σου;

    ξέρω ξέρω, θα το ξεχάσεις και θα κοιτάξεις μπροστά.

  2. ΤΡΟΛΛΙΔΑΚΗΣ avatar
    ΤΡΟΛΛΙΔΑΚΗΣ 20/03/2008 14:11:24

    ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

    Αογοητευμένος από το χώρο αυτό εδώ, αποχωρώ, ρίχνω πέτρα πίσω, ας επέλθει βρασμός εν τη ουσία σας.

    γεια χαρα

    σαλούδος

  3. νέος avatar
    νέος 20/03/2008 14:44:02

    Μάλλον η ουσία του ποστ είναι ότι το ίδιο της το κομμα την καρφώνει.
    Τέλος πάντων, να γίνει καλά η γυναίκα και όλα τ'άλλα διορθώνονται.

  4. Dzi avatar
    Dzi 20/03/2008 14:54:02

    Όλοι ξαφνικά έγιναν τόσο ευαίσθητοι με την ποιότητα των ειδήσεων εδώ μέσα? Το άρθρο λέει καθαρά ότι υπάρχουν ΦΗΜΕΣ και ότι αυτές οι ΦΗΜΕΣ μπορεί να ξεκινούν από άτομα του κόμματός της. Αυτή είνη η είδηση. Μπορείτε να πείτε 'σιγά την είδηση', αλλά τα άλλα σχόλια φαίνεται ότι στοχεύουν αποκλειστικά και μόνο στο να μπορέσουμε με κάθε τρόπο να την πούμε στο Αντί... Το γιατί το ξέρετε μόνο εσείς προφανώς... Απλώς δεν καταλαβαίνω γιατί περιφέρεστε εδώ μέσα αφού δεν σας αρέσει. Εμένα δε μ'αρέσει η ενημέρωση από την τηλεόραση και πολύ απλά δεν βλέπω ειδήσεις στην τηλεόραση, είναι τόσο απλό!

  5. Factorx avatar
    Factorx 20/03/2008 14:55:12

    Ευτυχώς που υπάρχει και ο "νέος" και κατάλαβε. Το γράψαμε γιατί υπήρξε η σχετική μικροαναστάτωση απο τις φήμες και φυσικά δεν ευθύνεται συλλογικά το κόμμα της ΝΔ γι αυτά.

  6. fantomas avatar
    fantomas 20/03/2008 22:18:35

    ΜΗΝ ΤΣΙΜΠΑΣ ΦΑΚΤΟΡΑ. Δ
    ΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ.
    ΕΝΑς ΦΕΥΓΕΙ (ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ )
    ΔΕΚΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!
    ΠΡΟΧΩΡΑ ΔΥΝΑΤΑ ΣΥΝΤΡΟΦΕ !

  7. fantomas avatar
    fantomas 20/03/2008 22:19:01

    ΜΗΝ ΤΣΙΜΠΑΣ ΦΑΚΤΟΡΑ.
    ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ.
    ΕΝΑς ΦΕΥΓΕΙ (ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ )
    ΔΕΚΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!
    ΠΡΟΧΩΡΑ ΔΥΝΑΤΑ ΣΥΝΤΡΟΦΕ !

  8. karpidis avatar
    karpidis 21/03/2008 00:18:00

    anonymous Πόσο χαζός είσαι; Δεν είδες πως είναι η ημερομηνία αυτό; Και θέλεις να την πεις κιόλας... Άσε δουλεύουν οι ηλίθιοι σήμερα οι άλλοι απεργούν.

  9. ΜπέτυΜπλου avatar
    ΜπέτυΜπλου 21/03/2008 00:57:24

    Πο πο, αντί να σκύψει να πιάσει το σαπούνι και να περιμένει στωικά το φερμάρισμα, σαν τιμωρία του για τις αερολογίες του, ο δόκτωρας Γκαιμπελικής (με τα πολλά νικνέιμςς) βγάζει γλώσσα.

    Οκ, το θέλει βίαιο, δίνει περισσότερη ηδονή σε μερικούς!

  10. ΜπέτυΜπλου avatar
    ΜπέτυΜπλου 21/03/2008 01:00:53

    νέος Says:
    Μάλλον η ουσία του ποστ είναι ότι το ίδιο της το κομμα την καρφώνει.

    Από πού ακριβώβς προκύπτει αυτό;

    Έχεις κανένα στοιχείο, κάποια δήλωση, κάποιοι ενυπόγραφο δημοσιογραφικό ρεπορτάζ ή παραπολιτικό σχόλιο έγκυρου αρθρογράφου;

    Αν δεν έχεις, το να σε αποκαλέσει κάποιος γκαιμπελόπουλο, θα είναι βρισιά;

  11. ΜπέτυΜπλου avatar
    ΜπέτυΜπλου 21/03/2008 01:04:34

    Όλοι οι ακροδεξιοί φαφλατάδες-πατσαριανοί (απο τα πατσάρια-ψέματα), συγνώμη διανοούμενοι - σκεπτόμενοι πολίτες, βρήκαν στέκι τα μπλογκς!

    Εντάξει το bolgspot.com φιλοξενείται στo google, σιγά μη νοιαστεί για 10-15 φασιασταριά που ρυπαίνουν τις σελίδες του, ας προσέχουν οι αναγνώστες.

    αλλά στο αντι?
    ειναι να τρελαίνεται κανείς!

  12. ΝΙΜΙΤΣ avatar
    ΝΙΜΙΤΣ 21/03/2008 01:50:27

    Άρθρο 191

    1. Σε φυλάκιση τουλάχιστον τριών μηνών και σε χρηματική ποινή καταδικάζεται όποιος διασπείρει σε οποιονδήποτε τρόπο ψευδείς ειδήσεις ή φήμες ικανές να επιφέρουν ανησυχίες ή φόβο στους πολίτες ή να ταράξουν τη δημόσια πίστη ή να κλονίσουν την εμπιστοσύνη του κοινού στο εθνικό νόμισμα ή στις ένοπλες δυνάμεις της χώρας ή να επιφέρουν διαταραχή στις διεθνείς σχέσεις της χώρας. Αν η πράξη τελέστηκε επανειλημμένα μέσω του τύπου, ο υπαίτιος καταδικάζεται τουλάχιστον σε φυλάκιση 6 μηνών και σε χρηματική ποινή τουλάχιστον πεντακοσίων ενενήντα (590) ευρώ.

    2. Όποιος από αμέλεια γίνεται υπαίτιος κάποιας από τις πράξεις της προηγούμενης παραγράφου τιμωρείται με φυλάκιση μέχρι ενός έτους ή με χρηματική ποινή.

  13. Πετρολόπουλος avatar
    Πετρολόπουλος 21/03/2008 08:00:20

    Ανώνυμο βλήτο, οι ανθρώπινες ανάγκες είναι παντού και πάντα οι ίδιες.

    Το γκουγκλ... σπάσε πλάκα, είναι κι αυτό ένα από όσα ικανοποιούν τις ανθρώπινες ανάγκες.
    Όχι πιο παγκοσμιοποιημένος αλλά γκουγλισμένος!

    η υπουργίνα - αν έχει διαβήτη τύπου 2 - αυτό πληρώνει και καμιά κατάρα.
    αν είσαι χοντρός, κοίταξε να αδυνατίσεις πριν σου κάνει ύπουλα τη ζημιά ο διαβήτης.

  14. Πε-τρολ-ούκας avatar
    Πε-τρολ-ούκας 21/03/2008 08:03:20

    πως λένε τα μεγάλα φουσκωμένα ψέματα οι γιαννιώτες;

    πατσάρια! (αλλιώς τα εντόσθια)

    πως λέγονται όσοι λένε τέτοια ψέμματα;
    πατσιάρες ή πατσαριανοί

    τι γράφονται συνήθως στο αντιφόρουμ?

    π α τ σ ά ρ ι α !!!!!!!!

  15. Feyerabend avatar
    Feyerabend 22/03/2008 06:53:27

    Πολύ αγιοριτιλίκι, χριστιανιλίκι μαζεύεται εδώ πέρα...


    Το καλύτερο που έχει να κάνει ο νέος αρχηγός των παπάδων είναι να φτιάξει περισσότερες ψυχιατρικές κλινικές με χαμηλές τιμές για τους πιστούς του.

    Η αναμονή για εισαγωγή ξεπερνά τη σειρά του ΟΚΑΝΑ για μεθαδόνη