01/09/2009 19:50
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Τι σημαίνει «Σαρωτικός Ανασχηματισμός» ;



…η αλλιώς γιατί είναι απαραίτητη η απομάκρυνση του κυρίου Σουφλιά και της κυρίας Μπακογιάννη εάν ο πρωθυπουργός θέλει να έχει βάσιμες ελπίδες ανάκαμψης.

 Διαβάστε τη συνέχεια εδώ: http://olympia.gr/2009/09/01/reform/

ΣΧΟΛΙΑ

  1. t avatar
    t 01/09/2009 20:03:25

    Σαρωτικός ανασχηματισμός???
    Εκτός κυβέρνησης Ντόρα, Σουφλιάς, Μεϊμαράκης, Παπαθανασίου, Παυλόπουλος???

  2. Αρράκις الراقص avatar
    Αρράκις الراقص 01/09/2009 20:08:46

    Εκτός Ντόρα, Σουφλιάς, Αρούλης, Μεϊμαράκης, Πάκης, αναβάθμιση Σαμαρά

  3. Βανζέλ Παπαντό avatar
    Βανζέλ Παπαντό 01/09/2009 21:59:30

    Ο Αρούλης θα μείνει

  4. DIKAIOS avatar
    DIKAIOS 01/09/2009 22:38:07

    Εκτός κυβέρνησης Ντόρα, Σουφλιάς, Παυλόπουλος συν κάποιοι υφυπουργοί...αρκεί αυτό...το θέμα είναι οι αποφάσεις-δράσεις για μετά...και ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας που θα ψηφίσει και το ΚΚΕ

    • Ο Ιθαγενής avatar
      Ο Ιθαγενής @ DIKAIOS 01/09/2009 22:53:34

      ..... γιατί όχι πρόταση για πρόεδρο της Δημοκρατίας τον ΓΑΠ; θα ψηφίσουν οι ...Βενιζελικοί και θα διαλυθεί και το ΠΑΣΟΚ... ή
      ΚΚ ο Β θα διαλυθεί η ΝΔ και θα τον ψηφίσουν και οι Μητσοτακικοί...
      ;-)

      Ασχολούμαστε πλέον οπαδικά...ποδοσφαιρικά, με την σύνθεση της ομάδας και όχι με την μπάλα που παίζει... κατάντια.

  5. spm avatar
    spm 02/09/2009 14:12:34

    ΣΑΡΩΤΙΚΟΣ ΑΝΑΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΝΑ ΕΚΔΙΩΧΘΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΥΠΟΝΟΜΕΥΟΥΝ ΤΟΝ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟ, ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ, ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΟΥΣ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ. ΣΑΡΩΤΙΚΟΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΠΙΤΙΑ ΤΟΥΣ ΟΣΟΙ ΥΠΟΝΟΜΕΥΟΥΝ ΤΟ ΕΡΓΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ.
    ΣΑΡΩΤΙΚΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΔΕΝ ΕΚΒΙΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΕΚΒΙΑΣΟΥΝ ΘΑ ΤΟ ΝΙΩΣΟΥΝ ΣΤΟ ΠΕΤΣΙ ΤΟΥΣ ΟΤΙ ΧΤΥΠΗΣΑΝ ΛΑΘΟΣ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΒΑΛΑΝ ΜΕ ΛΑΘΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟ.

  6. leon avatar
    leon 02/09/2009 14:19:24

    Ολα αυτα ειναι ο Καραμανλης?
    Ολα αυτα θα τα κανει ο Καραμανλης?
    Κοιτα τι ειχαμε τοσα χρονια κατω απο την μυτη μας και δεν το εκτιμουσαμε...