#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
06/05/2010 21:24
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Τι σημαίνει «ΝΔ»;

«Ντόρα Διεγράφη» !!!

"Ντόρας Δράμα"

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Προφήτης avatar
    Προφήτης 06/05/2010 21:32:36

    Στο Χρηματιστήριο λένε "η Αγορά έχει προεξωφλήσει τις προσδοκίες κλπ".
    Αυτό συμβαίνει σήμερα. Δεν συνταράσσει, προαναμενόμενο ήταν.

  2. GreenHorses avatar
    GreenHorses 06/05/2010 22:21:18

    Καλού κακού πάρτε και ένα σταυρό δίπλα και σκόρδα γιατί θα βγει παγανιά ο δράκουλας.

  3. Αφροδίτη avatar
    Αφροδίτη 06/05/2010 22:27:45

    Το ότι προκαλούσε τη διαγραφή της, για να το χρησιμοποιήσει στη συνέχεια παριστάνοντας την αδικημένη, ήταν φως-φανάρι!
    Τελικά αποδεικνύεται ότι είχει υπερτιμήσει την αξία της και ότι επέλεξε λάθος αιτία για τους λεονταρισμούς της!
    "Δεν τα βάζεις κυρία μου με το λαϊκο αίσθημα και με την αξιοπρέπεια ενός ιστορικού λαού, που λογάριαζες να κυβερνήσεις κιόλας"!
    Στην κυριολεξία πήγε για μαλλί και βγήκε κουρεμένη με ψιλή μηχανή!!! Κατάφερε και έβαλε απέναντί της και όσους δεν είχε καταφέρει με τα παιχνιδάκια της στο τουρνουά που ξεκίνησε στις 29 Νοεμβρίου! Έμεινε τελικά μόνη και από απόψε θα νοιώσει τί σημαίνει και μοναξιά και εγκατάληψη! Εκτός και αν στεγαστεί στο "σπιτι" του ομογάλακτου αδελφού Καρατζαφέρη,γιατί και μόνη και άστεγη πάει πολύ!!!

    • GreenHorses avatar
      GreenHorses @ Αφροδίτη 06/05/2010 22:31:30

      Κάποιοι κάνουν σχέδια για νέο κόμμα, για να δούμε...

  4. χελιδόνι avatar
    χελιδόνι 06/05/2010 22:28:23

    AMHN !

  5. Μιχάλης avatar
    Μιχάλης 06/05/2010 22:36:59

    "Τη στιγμή αυτή ο ελληνικός λαός καλείται να κάνει θυσίες που είναι εν πολλοίς άδικες και που ίσως δεν θα ήταν σ’ αυτόν τον ακραίο βαθμό αναγκαίες, αν όλοι είχαμε σταθεί στο ύψος των περιστάσεων".
    (Από τη δήλωση της Μπακογιάννη)
    Αντί να ψηφίζει τις άδικες λύσεις, να μιλήσει για τις δίκαιες που σίγουρα υπάρχουν, αλλοιώς προς τι ο χαρακτηρισμός άδικες; Νομίζω όμως δίκαιες είναι αυτές που λένε να πληρώσουν κυρίως οι κατέχοντες και αυτό δεν συφμέρει τη Μπακογιάννη.

  6. ΣΟΦΙΑ avatar
    ΣΟΦΙΑ 06/05/2010 22:57:16

    Η Ν.Δ. μέχρι τώρα ήταν το κόμμα των προδομένων οπαδών! Από σήμερα είναι κίνημα ανατροπής!

  7. εναςάσχετος avatar
    εναςάσχετος 06/05/2010 23:08:44

    Φοβάμαι ότι η χοντρή κυρία, δεν έχει τραγουδήσει ακόμα.
    Ο ΓΑΠ, μόλις "ξεμπερδέψει" και με τα εθνικά θέματα, θα αποσυρθεί(θα τον αποσύρουν δηλαδή).
    Δεν θα μου έκανε εντύπωση, αν μετά από μια σειρά γεγονότων, πιθανών και απίθανων, γίνει πρωθυπουργός η Ντόρα.Με ποιό κόμμα θα γίνει, δεν έχει και τόση σημασία.

  8. ErnestoChe avatar
    ErnestoChe 06/05/2010 23:31:51

    ΝΔ=Ντόρα Διαθέσιμη

    • tzager avatar
      tzager @ ErnestoChe 06/05/2010 23:37:20

      Καλό!

  9. Νικηφορος Φωκας avatar
    Νικηφορος Φωκας 07/05/2010 00:10:02

    NTΟΡΑΣ ΔΡΑΜΑ !

  10. Factorx avatar
    Factorx 07/05/2010 00:19:43

    Καλύτερο !!!

  11. thouthou avatar
    thouthou 07/05/2010 00:35:45

    Εδώ ο κόσμος καίγεται, γιατί κάποιος μπορεί να ασχολείται με την Ντόρα Μπακογιάννη-Μητσοτάκη; Αυτή η όλη παραφιλολογία είναι που της δίνει μια "μυθική" αξία... Η Μπακογιάννη είναι καμένο μέγεθος εδώ και πάρα πολύ καιρό, και αυτή η παραφιλολογία είναι που της δίνει δυναμική να κάνει ζημιά στην ΝΔ...
    Βρέθηκε η αφορμή, τελείωσε το θέμα, ποιος μπορεί να θέλει να ασχολείται πλέον;

  12. thespieys avatar
    thespieys 07/05/2010 00:43:17

    Nτόρα Δρόμο!!!

  13. Κώστας Ροδινός avatar
    Κώστας Ροδινός 07/05/2010 01:16:38

    Φάκτορα,
    θα λύσεις το μυστήριο ή κάνεις γκάλοπ;

  14. TARAMAS avatar
    TARAMAS 07/05/2010 13:43:36

    Σημαίνει ΠΑΣΟΚ του 1985.