10/10/2008 22:49
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Τι είδηση είναι αυτή;

Η ΕΡΑ Κοζάνης μετέδωσε σήμερα τα εξής: «Δεν θα πραγματοποιηθεί σεισμός το επόμενο διάστημα στην Κοζάνη» δήλωσε «κατά την διάρκεια του συνεδρίου γεωεπιστημόνων στην Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας ο ομότιμος καθηγητής Σεισμολογίας κ. Παπαζάχος. Ο ίδιος «υπογράμμισε πως ο σεισμός του 1995 ήταν ένα σπάνιο φαινόμενο και επομένως όπως σημείωσε σπάνια θα επαναληφθεί...»

Πηγή ΕΡΑ Κοζάνης: Καθησυχαστικός ο καθηγητής Παπαζάχος για σεισμό στην Κοζάνη

Τι είδη είναι αυτή; Μπορεί να μας πει κανένας στο φέουδο του κ. Ρουσόπουλου γιατί αναστατώνουν τον κόσμο;

Ν.Δ.Σ.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. mareli avatar
    mareli 10/10/2008 22:52:37

    ΕΛΕΟΣ μετά την χρηματοπιστωτική κρίση φταίει και για τους σεισμούς;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

  2. ss_sk avatar
    ss_sk 10/10/2008 23:02:24

    Μου αρέσει ιδιαιτέρως η συνωμοσιολογία ως επιστήμη αλλά εδώ θα σφυρίξω φάουλ.

    Και μην ανησυχείτε εκεί κάτω...δεν αναστατωθήκαμε εδώ πάνω. Τα νέφη και τα σωματίδια (από ό,τι βλέπω) κάνουν καλά τη δουλειά τους και μας κρατούν αποχαυνωμένους επαρκώς.

  3. Factorx avatar
    Factorx 10/10/2008 23:07:15

    Καλά πλάκα μας κάνεις; Σ΄εμας θα σφυρίξεις φάουλ; Σιγά μην ακούμε και το ράδιο Κοζάνης. μας ενημερωσαν αναγνωστες μας που ανησύχησαν

  4. Ο Χαζος του χωριου avatar
    Ο Χαζος του χωριου 11/10/2008 04:14:37

    Οσοι δεν εχουν δει μαλλιοτραβηγμα Βαρωτσου Παπαζαχου σε επιστημονικο συνεδρειο δεν εχουν δει τιποτα!

    Σαφως ο ριγμενος ηταν ο Βαρωτσος (χωρις να ειμαι ειδημων μου φαινεται πιο γνησιος)καθως ο Παπαζαχος ειχε φερει ιδιωτικο στρατο απο την Θεσσαλονικη!!!

    Αυτα στο Επιστημονικο συνεδρειο Γεωφυσικης στο Ευγενιδειο πριν απο πολλα χρονια...

  5. δημοσθενης avatar
    δημοσθενης 11/10/2008 05:36:13

    ss_sk-Τα «νέφη και τα σωματίδια που κάνουν καλά τη δουλειά τους και μας κρατούν αποχαυνωμένους επαρκώς» έχουν και αυτά τους «καθηγητές τους» π.χ. Φώσκολος ,Καβουριδες ,Κακαράς έτσι για πλάκα τα αναφέρω αλλά και μια μεγάλη στρατιά Κοκοράκια όλοι καλοπληρωμένοι

  6. δημοσθενης avatar
    δημοσθενης 11/10/2008 05:46:32

    Μήπως και όμως είναι είδηση που ας την προσέξουν ιδιαίτερα οι αναγνώστες που κατοικούν από την μεριά της Βέροιας ,Θεσσαλονίκης –μια εκδοχή ,και η άλλη είναι του λεκανοπεδίου Ο Παπαγάλος ομότιμος είναι όχι πλάκα και καβαλάει μαζί του μια γνωματεύσει από το 1995 .

  7. εργάτης avatar
    εργάτης 11/10/2008 05:56:14

    Και τα κλειστά στρατόπεδα είχαν στην ιστορία τους «καθηγητές –πατερούληδες» να σας υπενθυμίσω έναν τον δρ.Mengele -έτσι για την ιστορία .

  8. Elliot avatar
    Elliot 11/10/2008 20:37:20

    мудрость не помеха симпатичности

  9. franek avatar