04/07/2010 21:02
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Τι έλεγε ο ΓΑΠ για το Ασφαλιστικό

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ataktos avatar
    ataktos 04/07/2010 21:04:45

    Μα είναι δυνατών ..ε. .όχι ..tiramola ..έχεις τον λόγο ..

    • Alex avatar
      Alex @ ataktos 04/07/2010 21:51:01

      Λεφτα υπαρχουν!!!Λεφτα υπαρχουν!!!Λεφτα υπαρχουν!!!Λεφτα υπαρχουν!!!Λεφτα υπαρχουν!!!Λεφτα υπαρχουν!!!

      One stop shop!!!
      One stop shop!!!
      One stop shop!!!
      One stop shop!!!
      One stop shop!!!

      ΟΧΙ ΑΛΛΟΥΣ ΕΘΝΙΚΟΥΣ ΟΣΦΥΟΚΑΜΠΤΕΣ...ΑΚΟΥΣ YORGO???

    • Έλεος, φτάνει πια, ας σιχτίρ! avatar
      Έλεος, φτάνει πια, ας σιχτίρ! @ ataktos 05/07/2010 01:19:28

      τότε έπαιρνε τα φάρμακά του - τώρα τα έχει κόψει.

  2. Ενας αθώος avatar
    Ενας αθώος 04/07/2010 21:53:12

    Χαλάρωσε Αλεξ, θα πονέσεις λιγότερο.

    • Alex avatar
      Alex @ Ενας αθώος 04/07/2010 21:54:27

      ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΚΑΝΤΟ ΕΣΥ....ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟ YORGO!!!!

  3. Misha avatar
    Misha 04/07/2010 22:03:45

    1965. Mετά την αποστασία ακουγόταν συους δρόμους τής Αθηνας το σύνθημα
    «Μητσοτάκη κάθαρμα»
    2010. Ποιος φορέας θα πάρει την πρωτοβουλία να κάνει το σύνθημα «Παπανδρέου κάθαρμα» σημαία του νέου 1-1-4 ;

    • Il marinero avatar
      Il marinero @ Misha 04/07/2010 23:30:40

      Το κάνω εγώ, αγαπητέ μου, ευχαρίστως!
      Ξέρω και πολλές άλλες "μαουνιέρικες" (από το μαούνα!) λεξούλες που αρχίζουν από Κάπα.
      Και δεν έχω κανένα πρόβλημα και καμία αμαρτία δεν φέρω, για να τις ξεστομίσω!
      Κα...
      Κα...
      Κε...
      Κο...
      Κρ...
      .......
      Κω...
      και άλλες πολλές!

  4. ΣΥΣ avatar
    ΣΥΣ 04/07/2010 22:06:54

    ο τύπος είναι το λιγότερο επικίνδυνος
    -γιατί αυτά που λέει δφεν τα κάνει
    -γιατί 9 μήνες δεν έπιασε τους φοροφυγάδες
    -μιλάει για χαμήλά στρώματα κλπ και τώρα τούς πήρε κ και σώβρακα

  5. diasapollon avatar
    diasapollon 04/07/2010 22:12:40

    Ρε φάκτορα δεν είναι δυνατόν να μιλάει ο Γιώργος ο ΚΑραμανλής μιλάει ή ο Σαμαράς μην μας μπερδεύεις,αν είναι ο ΓΑΠ αυτός πρέπει να κάνουμε μύνηση γιατί έχουν βάλει το Μητσικώστα να μιλάει αντί γιά τον ΓΑΠ.Πλαστογράφησαν την φωνή του.

  6. Γιάννης Σ. avatar
    Γιάννης Σ. 04/07/2010 22:42:51

    Παίδες, βάλτε αυτά που λέει ο Μητσιάς για ΠΑΣΟΚ και Σαμαρά. Απλά και ξεκάθαρα, όπως τα σκέφτεται ο λαός. Από σημερινή συνέντευξη.

    http://paste2.org/p/903556

  7. Ξενιτεμένος avatar
    Ξενιτεμένος 04/07/2010 23:08:46

    Α άνθρωπος αξίζει Νομπέλ υποκρισίας!! Μπράβο του τον είχα υποτιμήσει!

  8. Orestios avatar
    Orestios 04/07/2010 23:55:11

    Τώρα πως θα χαρακτηρίζατε έναν άνθρωπο, που οι πράξεις του είναι εντελώς αντίθετες με τα λόγια του?

    • Έλεος, φτάνει πια, ας σιχτίρ! avatar
      Έλεος, φτάνει πια, ας σιχτίρ! @ Orestios 05/07/2010 01:21:22

      απάντηση στον Ορέστιο : θα τον χαρακτήριζα τουλάχιστον για απροσάρμοστο και ανώμαλο σαδιστή

  9. Σπύρος avatar
    Σπύρος 05/07/2010 00:24:10

    Πραγματικά συγκλονιστικός αυτός ο άγνωστος ,νέος καί φέρελπις πολιτικός..
    Απο σημερινή μετάδοση τής Βουλής είναι?
    Επιτελους μιά εναλλακτική φωνή στήν πολιτική GAP...

    • Orestios avatar
      Orestios @ Σπύρος 05/07/2010 00:44:43

      Τα σπάει το σχόλιο.

  10. Προφήτης avatar
    Προφήτης 05/07/2010 00:38:26

    Ο φέρελπις εκτέλεσε την αποστολή και στέλνεται στο κρεματόριο. Ο Παπαχελάς πλασάρει το επόμενο πουλαίν : Χρυσοχοΐδης.
    Η Πρεσβεία αγρυπνεί.

    "...το κοινωνικό και πολιτικό τσουνάμι που θα ακολουθήσει μια χρεοκοπία θα σαρώσει πρώτα αυτούς που δεν θέλουν να το βλέπουν να έρχεται. Και, προφανώς, θα αναδείξει εκείνους τους λίγους που με εργασιομανή αφοσίωση τύπου Χρυσοχοΐδη θέλουν να αφήσουν έργο πίσω τους".
    "Κ", σήμερα.