#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
01/02/2010 00:45
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Τι έκαναν στο ίδιο ξενοδοχείο Πεταλωτής – Χριστοφοράκος;



Αποκλειστικό: Όπως μας μεταδίδουν από το Μόναχο χθες το βράδυ (γύρω στις 19.00 τοπική ώρα) ο κυβερνητικός εκπρόσωπος κ. Δ. Πεταλωτής μιλούσε σε συγκέντρωση της τοπικής οργάνωσης του ΠΑΣΟΚ στο ξενοδοχείο Maritim του Μονάχου.

Την ίδια ώρα στην είσοδο του ξενοδοχείου εμφανίστηκε ο ….Μιχάλης Χριστοφοράκος.

Φοβερή σύμπτωση δεν συμφωνείτε;

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Προφήτης avatar
    Προφήτης 01/02/2010 00:08:36

    Ναι, αλλά ο Πεταλωτής φόραγε το T-shirt με τη στάμπα "Εγώ ΔΕΝ είδα το Χριστοφοράκο"

  2. «Κασσάνδρα» avatar
    «Κασσάνδρα» 01/02/2010 00:43:04

    Ο κος Μπούλης γοητεύει με το λέγειν και την ρητορεία του που μαγνητίζει;

  3. Orestios avatar
    Orestios 01/02/2010 00:48:19

    Λέτε να πήγε να του κάνει μαθήματα ορθοφωνίας? Μα τί σου είναι αυτές οι συμπτώσεις τελικά!

  4. karenin avatar
    karenin 01/02/2010 00:56:48

    Συναντήθηκαν; Συνομίλησαν; Μετά την εμφάνιση στην είσοδο τι έκανε, είδε κόσμο και έφυγε, η έκατσε να ακούσει ως το τέλος την ομιλία και
    έκανε αίτηση να γραφτεί στην τοπική;

    • Factorx avatar
      Factorx @ karenin 01/02/2010 01:01:16

      Περιμένουμε συνέχεια. Τα σίγουρα είναι αυτά που γράφουμε προς το παρόν

  5. karenin avatar
    karenin 01/02/2010 01:05:14

    Μέχρι εδω πάντως μόνο εντυπώσεις προκαλούμε. Ελπιζω να συμφωνείς.

    • Factorx avatar
      Factorx @ karenin 01/02/2010 02:37:01

      Ακου φίλε, όταν γράφουμε κάτι, έτσι είναι. Και οταν κάνουμε λάθος λέμε το κάναμε.

  6. Σπάρτακος avatar
    Σπάρτακος 01/02/2010 07:41:59

    Τι έκαναν;Απλά είπαν:κράτα με να σε κρατώ,ν'ανεβούμε στο βουνό.

  7. yangoolas avatar
    yangoolas 01/02/2010 08:18:49

    τραγουδούσαν το "σ' αγάπησα στον πόνο σου επάνω"

  8. ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΤΗΣ avatar
    ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΤΗΣ 01/02/2010 09:51:47

    Nα μην ακούω κακίες.Έτυχε.

    • exomatiakaivlepo avatar
      exomatiakaivlepo @ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΤΗΣ 01/02/2010 09:58:16

      Άν δεν έτυχε...
      Πέτυχε!!!

  9. Χρήστος avatar
    Χρήστος 01/02/2010 09:51:52

    Μάλλον θα "αγωνιούσαν" για την κατάσταση της οικονομίας μας...

  10. Δημητρης avatar
    Δημητρης 01/02/2010 10:16:57

    Ποιος εκλεισε το ραντεβου; Ο Παμπουκης;

  11. Antilogos avatar
    Antilogos 01/02/2010 10:45:21

    Είναι φοβερό !!!

    Προφανώς ο κ. Χριστοφοράκος πήγε εκεί για να εκθέσει ένα στέλεχος της λαοπρόβλητης κυβέρνησης του ΠΑΣΟΚ.

    Βέβαια κάποιοι θα μπορούσαν να υποθέσουν ότι μπορεί να του ζήτησε να μεσολαβήσει για ένα ραντεβού με τον κ. Παμπούκη αφού οκτώ (8) φορές προσπάθησε σύμφωνα με το ημερολόγιό του αλλά δεν τα κατάφερε !!!

  12. Αγανάκτηση avatar
    Αγανάκτηση 01/02/2010 10:50:11

    Αμάν πια με αυτή τη siemens.

    2 χρόνια τώρα λέμε, ξαναλέμε, ματαξαναλέμε. Όλα τα κόμματα είναι χωμένα μέσα σ'αυτά το σκάνδαλο, είτε λίγο, είτε πολύ, γι'αυτό και δεν γίνεται ούτε και πρόκειται να γίνει ποτέ τίποτα για να προχωρήσει η υπόθεση.

    Αλλά μόνον η siemens είναι; σιγά μην δεν τα'χουν πάρει και απο αλλου τα κόμματα του κοινοβουλίου. Είτε σε χρήμα, είτε σε τηλεοπτικό χρόνο.

  13. Αγανάκτηση avatar
    Αγανάκτηση 01/02/2010 12:24:32

    "ο κυβερνητικός εκπρόσωπος κ. Δ. Πεταλωτής μιλούσε σε συγκέντρωση της τοπικής οργάνωσης του ΠΑΣΟΚ στο ξενοδοχείο Maritim του Μονάχου"

    Και κάτι άλλο. Λεφτά για μισθούς δεν έχουμε.

    Λεφτά για να οργανώνουμε εκδρομούλες στο Μόναχο να μιλήσουμε στους εκεί πασόκους έχουμε όμως.

    Και μετά περιμένουν να πάρουν στα σοβαρά οι ευρωπαίοι τα οικονομικά μας μέτρα...

  14. revo avatar
    revo 01/02/2010 13:19:00

    Παλιά τους πετάγανε γιαούρτια...τώρα ποιος ασχολείται, δεν εκπλήσεται κανείς , αφου το έχει δεδομένο ο κόσμος ότι όποιος πιάσει θέση εκεί πάνω στα ψηλά, τρώει με δέκα μασέλες και δεν το λένε άδικα.Τα φάγαμε και τα τρωμε στη μάπα για τα καλά! Τώρα ειδικά δεν μπορούν να κρυφτούν αφου εμφανώς δεν έχει μείνει τίποτα όρθιο, παρα μόνον να παραπληροφορούν και να πετάνε λάσπες και δικαιολογίες του κώλου( με το συμπάθειο) για να βγάλουν την ουρά τους απ'έξω. Οσο για τους πιο παλιους που αποσύρθηκαν αλα γαλικά, ζουν ζωή χαρισάμενη και δε τρέχει κάστανο.Φάγαμε ήπιαμε βουτήξαμε τα κάναμε πουτ..να και αντε γεια.
    Τι ωραία χώρα, σεβαστοί πολιτικοί, τι ανδρεία....

  15. tiramola avatar
    tiramola 01/02/2010 17:13:40

    Ο Χριστοφοράκος είναι μολυσματικός.Με το που εμφανίζεται προκαλεί μόλυνση σε όσους τύχει να βρεθούν δίπλα του...
    Να παραιτηθεί ο Πεταλωτής εδώ και τώρα....

    • Factorx avatar
      Factorx @ tiramola 01/02/2010 17:14:19

      !!!!!

  16. tiramola avatar
    tiramola 01/02/2010 17:19:18

    Κοίταξε , αν ακούμπησαν έστω τα σακάκια τους είναι τελειωμένος...

  17. trellakias avatar
    trellakias 01/02/2010 17:30:34

    Για δες που υπάρχουν και άλλα στελέχη Πασοκ εκτός του Τσουκάτου που είχαν επαφές με τον κ. μιζενς, Μπράβο! Λέτε η περιβόητη επιτροπή της βουλής να μας πει και τα ραντεβού?
    Ας δούμε φίλε tiramola αν λειτουργεί το νησί της Σπιναλόγκα για να "στείλουμε " όλους τους κατηγορούμενους.
    Έτσι απλά ρωτάω "Μήπως και για αυτό το γεγονός φταίει η κακιά ΝΔ και ο πρώην αρχηγός της Κ. Καραμανλής? " που έτσι και αλλιώς σ' αυτόν τα φορτώνουμε ΟΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  18. Βρασίδας avatar
    Βρασίδας 01/02/2010 21:29:05

    καθαρή σύμπτωση! όπως η συνάντηση του Γιωργάκη με τον Αβραμό στο Ελληνικό Αρκαδίας. Είχανε πάει για χόρτα!

  19. xaroylhs avatar
    xaroylhs 01/02/2010 21:48:31

    εντελώς τυχαίο , ο κος Χρηστοφοράκος πήγε να πάρει τον... καφέ του και έπεσε πάνω στο μπουλούκι που προσπαθούσε να εμπεδώσει τι έλεγε ο Πεταλωτής.

    • xaroylhs avatar
      xaroylhs @ xaroylhs 01/02/2010 21:50:25

      Μόνο ο Τσουκάτος θα είναι δηλαδή . Ξεχάσαμε το: μέσα οι βάσεις του θανάτου - έξω η Πόπη του Τσουκάτου!!!

  20. trochalos avatar
    trochalos 02/02/2010 00:29:51

    Τι να πούμε εμείς όσα φέρνει η ώρα δεν τα φέρνει ο χρόνος,ο κ Πεταλωτής απλώς μίλησε σε οπαδους του κόμμματος και πήγε κάποιος που ΕΜΟΙΑΖΕ με τον Χριστοφορόκο γιά να πιει τον καφέ του, αλλά ο δικός μας ούτε κατάλαβε την παρουσία του. Μάρτυρες είναι όλοι οι παρευρεισκόμενοι στην δεξίωση στο χοτέλ,δεν συναντήθηκε ποτέ με αυτόν τον ξένον.Ντροπή ο άνθρωπος είναι καθαρός,μην δείτε άνθρωπο να προκόψει αμέσως να του τα ψάλετε.
    Μην ξεχνάτε ότι το ΠΑΣΟΚ δεν είχε ποτε πάρε-δωσε με την Siemens,δεν εμπλέκεται ποτέ σε σκάνδαλα,και γιά το περιστατικό αυτό φταίει η κυβέρνηση του ΚΚ.