10/09/2008 20:15
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Τι έγινε ο Χατζηνικολάου;

Δεν παρουσίασε απόψε το δελτίο στον Alter ο Νίκος Χατζηνικολάου. Και απουσίαζε και η κυρία Ζαχαρέα.

Δημοσιογραφικές πληροφορίες αναφέρουν ότι δεν υπάρχει θέμα και ότι ο κ. Χατζηνικολάου βρίσκεται στην Βόρεια Ελλάδα, για ομιλία σε μια ημερίδα, αλλά και για γραφεία της νέας εφημερίδας του.

Και όταν δεν βγαίνει αυτός δεν βγαίνει και η κ. Ζαχαρέα

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΠΕΛΙΑΣ avatar
    ΠΕΛΙΑΣ 10/09/2008 20:30:11

    Σήμερα η εφημερίδα ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ προσκαλεί τους θεσσαλονικείς στο Μακεονία Παλλάς σε συζήτηση με 4 υπουργούς εφ'όλης της ύλης. Μεταξύ αυτών και ο Παυλόπουλος.

    Άν έχουν καλέσει και τον Ν.Χ. δέν γράφει τίποτε σχετικό η εφημερίδα. Θα φανεί όμως στα βραδινά δελτία. Ίσως και να μεταδόσει την συζήτηση το ΕΤ3.

    ΠΕΛΙΑΣ

  2. Ανώνυμους avatar
    Ανώνυμους 10/09/2008 20:32:31

    Ταξιδάκι στη Βόρεια Ελλάδα; Βρε μπας και περάσει κι αυτός καμια βόλτα απ' τη θρυλική μονή και αλλάξει γραμμή :D

  3. Africa avatar
    Africa 10/09/2008 20:38:21

    Και ο Νικολακης στην πολιτικη.... μπαινει σε περιεργα μονοπατια ως εκδοτης εφημεριδας...τωρα θα δουμε τις πραγματικες του δυναμεις?

  4. O Ιθαγενής avatar
    O Ιθαγενής 10/09/2008 20:42:45

    REAL Ε(Φ)ΡΕΜ

    ....τα πράγματα είναι τόσο απλά

  5. μανώλης avatar
    μανώλης 10/09/2008 21:21:46

    Τελικά στη χώρα "της φαιδράς πορτοκαλέας" σημασία έχει ποιός λέει τις ειδήσεις ή οι ειδήσεις καθ'εαυτού; (όχι για να μη λέμε ότι οι άλλοι φταίνε που όλα γυρίζουν γύρω απο το χαζοκούτι και τις φίρμες του).
    Είχαμε μια σκασίίίίίλα εμείς για το ποιός παρουσιάζει τις ειδήσεις του Άλτερ...

  6. popolaros avatar
    popolaros 10/09/2008 21:22:05

    Ο Νικολάκης θα γίνει και εκδότης..??

    Καλά δεν έχουν καταλάβει ακόμα οι δεινοσαυρίσκοι, ότι οι νέες γενιές ενημερώνονται από το διαδίκτυο πλέον.

    Δεν τις αγοράζουμε τις φυλλάδες σας πια!!
    Σας πήραν χαμπάρι και οι πέτρες.

  7. andrew avatar
    andrew 10/09/2008 21:52:39

    @ popolaros

    Απ' το στόμα σου και στου Ελληνος τ' αυτί...

  8. Κρης avatar
    Κρης 10/09/2008 21:59:41

    ελατε βρε παιδια ,

    εργαστηκε το σαββ/κο λογω ΔΕΘ
    και πηρε σημερα το ρεπο του

    λολ

  9. Anonymous avatar
    Anonymous 10/09/2008 22:02:41

    Ποιός πέθανε;

  10. ταυρ avatar
    ταυρ 10/09/2008 22:10:37

    popolaros

    Άσε να δουμε τι DVD θα έχει.
    Έτσι όπως έγιναν τα δίκτυα μου παίρνει 5 ώρες να κατεβάσω μια ταινία. Το πήραν μάλλον χαμπάρι και μας φλομώνουν στα φέσια οι εκδότες.
    Μ' αρέσει που αναρτούν όλοι τις κυκλοφορίες των κυριακάτικων. Βάλτε και τι ταινία έδινε δίπλα.
    Μερικοί ακόμα βαυκλίζονται οτι οι κυκλοφορίες έχουν σχέση με την αρθογραφία.

  11. O Ιθαγενής avatar
    O Ιθαγενής 10/09/2008 22:25:20

    ...βρε παιδιά το είπαμε: REAL Ε(Φ)ΡΕΜ,
    πως να εμφανιστεί, όταν από το πρωί έχει παραιτήσει τον Βουλγαράκη, δέκα φορές.
    Ένας να του το επισήμαινε στο δελτίο τι θα έκανε?
    Άσε που είναι και η Μάρα σχολιάστρια... με τι να ασχοληθεί, με Βουλγαράκη? με Βατοπέδιο?
    Αφησε και τον Γιώργαρο να υμνεί τον Ψυχάρη και ...ρεπάρει

    χαχαχα


    δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλεύεται

  12. Theodore avatar
    Theodore 10/09/2008 22:45:31

    Σε κανα δυο χρονια, προβλεπω οτι ουτε οι μισες εφημεριδες δεν προκειται να κυκλοφορουν. Αρα τσαμπα τα λεφτα ο νικολακης.

  13. aionios avatar
    aionios 10/09/2008 23:47:21

    Μετά την έκδοση του Πρωτου Θέματος είμαστε όλοι πλέον υποψιασμένοι για κάθε νέα προσπάθεια που θα γίνεται στα media.
    Ο Αναστασιάδης ενώ είχε το καλύτερο γωνιακό μαγαζί με 250.000 φύλλα εβδομαδιαίως έψαχνε να βρει το χρήμα το βρόμικο και να γίνει διαπλεκόμενος γιατί είχε φαίνεται πρότυπο τον Ψυχάρη.
    Ο Τριανταφυλλόπουλος ξαφνικά κάθεται ήσυχος ενώ εδώ γίνεται της Πόπης.
    Του Χατζηνίκου και του Κουρή τη φυλλάδα θα τρέξουμε να πάρουμε που είναι και σεσημασμένοι?

  14. amerikanaki avatar
    amerikanaki 10/09/2008 23:58:57

    @aionios: Γιατί κάθεται ήσυχος ο τριανταφυλλόπουλος. Η εκτίμησή μου είναι οτι στηρίζει Ρουσσόπουλο. Δες και τα ποντίκια του διαδικτύπου πως το ΄παίζουν

  15. Ο Χαζος του χωριου avatar
    Ο Χαζος του χωριου 11/09/2008 01:12:07

    Μπας και Χατζηνικολαου και Ζαχαρεα??? Λεω εγω...Δημοσιογραφοι και οι δυο,στο στοχαστρο και οι δυο, με πλουσιο παρελθον και οι δυο,πουληταρια φιλιων και οι δυο,στην δυση τους και οι δυο...Τοσα τους ενωνουν!

  16. aionios avatar
    aionios 11/09/2008 01:38:20

    ναι αμερικανάκι συμφωνούμε.
    ενώ ξεθεμελιώνεται το σύμπαν κάνει την πάπια.
    αλλά να μαστε δίκαιοι. δεν είναι και Τράγκας.
    τυγχάνει να χει καμμιά 100 υποθέσεις ανοιχτές με τη δικαιοσύνη-Σανιδά, είναι στο αλτερ, θέλει διαφημίσεις για το πόρταλ, αλλά δεν στηρίζει κιόλας ρουσσό.
    για τα ποντίκια ξέρεις τι κατάλαβα ως τώρα και από τις δημόσιες εμφανίσεις τους.
    ότι ο ενας είναι απλά ηλίθιος-ανίκητος και τα βλέπει άσπρα-μαύρα.
    δηλαδή επειδή έχει φιλίες με ντοπαρισμένους αθλητές δεν πάει το μυαλό του παραπέρα και να πει ναι μεν αλλά...
    δεν έχει μέση οδό. έχει σχέσεις με τη βατοπεδίου και το μυαλό του του έλεγε να υποστηρίζει ρουσσό και ευφραίμ και να την πέφτει στον κοντομηνά.

  17. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 11/09/2008 08:35:25

    Συγγνώμη, τι διαφορά έχει ο Τράγκας από τον Τριανταφυλλόπουλο; Μπορεί ο ένας να ψυχαγωγεί λιγότερο ή περισσότερο, αλλά τι διαφορά έχουν;

  18. aionios avatar
    aionios 11/09/2008 13:01:38

    έχει πως δεν έχει.