26/11/2009 22:53
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Τι έγιναν ρε παιδιά οι δημοσκοπήσεις της GPO και της MARC;

Γιατί δημοσκόπηση της GPO που ήταν να παίξει την Δευτέρα στην εκπομπή του κ. Πρετεντέρη δεν έπαιξε τελικά;

 Γιατί  συνέβη το ίδιο και με δημοσκόπηση της MARC για τον Alpha;

 Ασκούνται τίποτα πιέσεις;

 Ενδίδουν κάποιοι;

ΣΧΟΛΙΑ

  1. loretta avatar
    loretta 26/11/2009 22:56:23

    χαχαχαχαχα η ντορα κοκκινη σαν το πουκαμισο για την ziemens!! παλι δεν μας λεει τιποτα!!

  2. loretta avatar
    loretta 26/11/2009 22:57:22

    για τα τιμολογια μουγκα στην στρουγγα η θεοδωρα!!

  3. loretta avatar
    loretta 26/11/2009 23:01:32

    για τους βατοπεδινους μουγκα στην στρουγκα η θεοδωρα

  4. B.K.Σ. avatar
    B.K.Σ. 26/11/2009 23:09:04

    είναι το τελευταίο τους χαρτί. να μην γνωρίζει ο κόσμος το κλίμα. λες και ο κόσμος χρειάζεται τις δημοσκοπήσεις για να γνωρίζει τί γίνεται! λες και οι δημοσκοπήσεις φτιάξαν το κλίμα...
    Οι άνθρωποι ζουν μες στη γυάλα, δεν είναι παράξενο που σκέφτονται έτσι, το ότι είναι θλιβερό είναι μια άλλη συζήτηση που πρέπει να γίνει κι αυτή από Δευτέρα... (τέτοια αυτοκαταστροφική προσκόληση στην ατομική εξουσία αντίκειται στο ένστικτο επιβίωσης κάθε κοινωνικής ομάδας, είτε αυτό είναι ένα σόϊ, είτε είναι ένας λαός ολάκερος)

  5. αρχισαμε avatar
    αρχισαμε 26/11/2009 23:16:46

    Η Ντορα τωρα στην ΝΕΤ.
    "Σημερα βγηκαν δυο δημοσκοπησεις. Η μια δειχνει τον κ Σαμαρα μπροστα και η αλλη εμενα μπροστα. Τι δηλωνει αυτο?"

    Εσυ τι λες να δηλωνει Θοδωρουλα?
    Χαλας λεφτα για να φτιαξεις κλιμα,
    αυτο δηλωνει και μονο.

    Ρε για χαζους μας περναει?

  6. Υ. avatar
    Υ. 26/11/2009 23:23:35

    Μήνυμα sms
    ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27/11 ΣΤΙς 7.30 ΜΜ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩΣΤΟ ΖΑΠΠΕΙΟ ΓΙΑ Να ΚΑΝΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΤΗ ΝΔΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣΚΑΙ ΜΑΖΙ ΝΑ ΧΤΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ. Α.ΣΑΜΑΡΑΣ

    Επιτέλους οι τεχνολογίες χρησιμοποιούνται και από το επιτελείο του Αντώνη.

  7. kanis avatar
    kanis 26/11/2009 23:33:50

    Για ακόμη μία φορά βαθειά εγωκεντρική, μονότονη, παλιοκοματική, χωρίς τίποτε προτότυπο, δηλαδή βαρετή. Δεν είναι τυχαίο, ότι δημοσκοπικά βρίσκει απήχηση στις μεγάλες ηλικίες...!
    Και για όσους δεν το έχουν καταλάβει ακόμη, το "κατινίστικο" δημοσίευμα, της χάρισε το επιχείρημα της θυματοποίησής της, άρα της έκανε πολύ μεγάλη χάρη! Ποιός άλλος ασχολήθηκε με αυτή την πτυχή , εκτός από το έντυπο και το "θύμα" του;
    Πόσο ανόητους μας θεωρούνε, τελικά!!! Πόσο προστατευμένη επικοινωνιακά εκείνη!!

    • Υ. avatar
      Υ. @ kanis 26/11/2009 23:40:14

      Όπως το λες είναι. Στις ομιλίες της που έπαιξαν (όλες σε αίθουσες μεγέθους κινηματοθέατρου), δεν έβλεπες άτομα κάτω από 60.

      • kanis avatar
        kanis @ Υ. 26/11/2009 23:42:55

        ...που βαριόντουσαν και να χειροκροτήσουν! Σηκωτούς τους πήγανε;

        • Υ. avatar
          Υ. @ kanis 26/11/2009 23:58:06

          Στη δε έξοδο, δίνανε στο καθένα και από μια συσκευασία πάμπερς μεγάλου μεγέθους!

        • kanis avatar
          kanis @ kanis 27/11/2009 00:04:20

          ..και χόρτο από την Κρήτη!

        • Υ. avatar
          Υ. @ kanis 27/11/2009 00:09:18

          ...ευγενική προσφορά του Κεφαλογιάννη. Ρεθυμνιώτικο.

        • kanis avatar
          kanis @ kanis 27/11/2009 00:13:09

          Ξεχάσαμε τα τσάμπα ακουστικά βαρυκοίας σε συσκευασία δώρου με λεμονοστίφτες!...γνωστής εταιρίας ..εννοείται!

    • Hase avatar
      Hase @ kanis 27/11/2009 00:25:09

      Επειδη τιποτα δεν ειναι τυχαιο σε αυτον τον κοσμο, εγω πιστευω πως ακομα και το κατινιστικο δημοσιευμα φιαχτο ηταν.
      Μονο αυτην βοηθησε και μαλλον δικοι της τοφιαξαν.

      • Shalai avatar
        Shalai @ Hase 27/11/2009 01:55:49

        Πωπω και γω το σκέφτηκα αυτό.

  8. trochalos avatar
    trochalos 26/11/2009 23:55:07

    Οι ποιό πολύ νεολαίοι στις συγκεντρώσεις της Ντορούλας ειναι οι ίδιοι και οι ίδιοι,δείτε τα video προσεκτικά.Όσο γιά το ακρατήριο είναι όλοι τους ίδια κλάση με τον Νώε και τον Μαθουσάλα,και από τις φάτσες τους βλέπεις ότι κάθονται με το ζόρι γιά να ακούσουν τις μπαρούφες (μην πω τιποτε άλλο)της κυρίας.Σήμερα η κ.Θεοδώρα Μητσοτακομπακογιαννοκουβέλου η μεγίστη πριν φύγει από το σπίτι της θα έπρεπε να έκανε αμαρτία.Το κατάλαβα με αυτά που έλεγε.

    • Υ. avatar
      Υ. @ trochalos 27/11/2009 00:01:47

      Δεν χαμπαριάζει από αμαρτίες. Είναι οπαδός του 666.

  9. Hmionos avatar
    Hmionos 26/11/2009 23:57:46

    Καλησπέρα.
    Σήμερα άκουσα από στόμα ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟΥ ΣΤΕΛΕΧΟΥΣ ότι το ΠΑΣΟΚ έδωσε εντολή να ψηφίσουν ντόρα....

    • crunch avatar
      crunch @ Hmionos 27/11/2009 01:51:58

      Οτι και να έχει παίξει δεν θα πάνε πασόκοι να γραφτούνε μέλη της ΝΔ και να ψηφίσουνε μεθαύριο, παρά ελλάχιστοι.. Ειδικά στην επαρχία που γνωρίζονται προσωπικά και ξέρουν ποιος ανήκει πού, θα είναι αδύνατον..
      Και να εχει δώσει τέτοια εντολή μεγαλοπασόκος, δε βλέπω πως θα υλοποιηθεί..

  10. giannis avatar
    giannis 27/11/2009 00:34:27

    Βεβαίως το σύστημα ΠΑΣΟΚ και το ΠΑΣΟΚ θέλουν αντίπαλο το Σαμαρά τρανή απόδειξη ότι τα κρατικά κανάλια υποστηρίζουν την Ν.Μπακογιάννη όχι για να την βγάλουν αλλά για να την….εκθέσουν.Το γάρ πολύ της θλιψεως γεννά και αυτογελοιοπούηση.

    • B.K.Σ. avatar
      B.K.Σ. @ giannis 27/11/2009 00:42:26

      κι αυτή γιατί πάει; γιατί δεν παίρνει σβάρνα τις πόλεις να μιλήσει; το σνομπάρει το πόπολο λιγουλάκι ή ιδέα μου είναι;

    • kanis avatar
      kanis @ giannis 27/11/2009 00:46:31

      γιαννης

      Μην μπερδεύεις τα κρατικά κανάλια με την παντός καιρού Παναγιωταρέα!

  11. xristos avatar
    xristos 27/11/2009 00:39:11

    Εάν θεωρείς την Παγκοσμιοποίηση αναγκαίο κακό ψηφίζεις Σαμαρά για να περισώσουμε και κάτι
    Εάν τη θεωρείς ευλογία ψηφίζεις Ντόρα για να κυκλοφορούν τα κεφάλαια ελεύθερα στην υδρόγειο. Δεν ξέρεις στο μέλλον μπορεί να αποκτήσεις πολυεθνική.

  12. crunch avatar
    crunch 27/11/2009 00:47:05

    H marc και η GPO δεν έχουν δικά τους sites να βγάλουν τις δημοσκοπήσεις τους, αν δε βρίσκουν άλλο μέσο να τις δημοσιεύσει;
    Και βγήκε και η public issue σήμερα μη ξεχνάμε. Με 0.5 μπροστά τον Σαμαρά..

  13. ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ avatar
    ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ 27/11/2009 11:45:23

    Οι δημοσκοπησεις γίνανε γαργάρες........

  14. spm avatar
    spm 27/11/2009 12:19:02

    ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ: ΓΙΑΤΙ Η GPO ΕΔΙΝΕ 6% ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟΥ ΣΑΜΑΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΝΙΚΗΣ 28 ΜΟΝΑΔΕΣ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΤΟΝ ΣΑΜΑΡΑ.
    ΚΑΙ Η MARC ΕΔΙΝΕ 5% ΔΙΑΦΟΡΑ ΥΠΕΡ ΣΑΜΑΡΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΝΙΚΗΣ.

  15. Σπάρτακος avatar
    Σπάρτακος 27/11/2009 12:26:30

    Κελάηδησαν, όσο κελάηδησαν ,οι ντερμπεντεροχατζηλαλάκηδες.Εδωσαν γήν και ύδωρ,ιδίως ο ...τραλαλάς!(Ας έχει τα ματάκια του με τα νέα του κουμπαριλίκια !!!!).Ας κελαηδήσουν και δυό μέρες ακόμα,καλό του κάνουν του Καλαματιανού.Ούτε πληρωμένους να τους είχε!Οσο γιά το ελικόπτερο παντός καιρού τύπου Augusta,(une meche de cheveux),το σπόρ το γνωρίζει καλά,όπως και...το άλλο σπόρ.Οχι καθηγήτρια,όχι πρύτανις,Ακαδημαικός είναι σ'αυτά.Κυριακή κοντή γιορτή.Μιλάει ο Λαός κι όταν μιλήσει ο Λαός,έχουμε να δούμε αποχρωματισμούς...μα κάτι αποχρωματισμούς!!!!

  16. Σεληνιασμένος avatar
    Σεληνιασμένος 27/11/2009 17:31:20

    Μά η GPO είναι τού Πρετεντέρη.Δέν είναι παράξενο.