13/12/2009 20:50
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Τις έφαγε ο Μπερλουσκόνι

Ο Ιταλός πρωθυπουργός Σίλβιο Μπερλουσκόνι δέχθηκε γροθιά από έναν 42χρονο άνδρα, ο οποίος συνελήφθη. Ο Μπερλουσκόνι έπεσε στο έδαφος αιμόφυρτος και απομακρύνθηκε αμέσως από την περιοχή με όχημα. Συνέβη σε επέτειο της ίδρυσης του κόμματός του στο Μιλάνο.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. trochalos avatar
    trochalos 13/12/2009 21:20:04

    Περαστικά του

  2. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 13/12/2009 21:22:03

    δεν ειναι τπτ, τα ραμματα πεταχτηκαν. ερχεται ο Φουστανος ( εχει και τη χαρη και τ ονομα! )

    ΠΠ

    • archaeopteryx avatar
      archaeopteryx @ ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 13/12/2009 21:23:11

      τι κι αυτός; αυτός δεν γκομένιζε με ημιδημόσια πρόσωπα; ή ήταν double jeopardy?

  3. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 13/12/2009 21:22:18

    θυμάστε την περίεργη με την Μιμή στο βιβλιοπωλείο;

    • ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
      ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ @ archaeopteryx 13/12/2009 21:28:16

      χαστουκα.. λες να ηταν λεσβια ?? η Μιμη.. τι καλη κοπελα. με προικα ΜΑΣ..

      ΠΠ

  4. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 13/12/2009 21:29:34

    και triple.. μη σου πω.. εχει χασει το μετρημα, ασε π οσο περισσοτερες τοσο καλυτερα. χαχαχαχ

  5. Anonimi avatar
    Anonimi 13/12/2009 22:26:20

    Σιδηρογροθιά θα ήταν. Χάλια τον έκανε.

  6. FRIJOS avatar
    FRIJOS 13/12/2009 22:31:32

    ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.Ο ΑΛΝΤΟ ΜΟΡΟ ΒΛΕΠΕΙ ΤΑ ΡΑΔΙΚΙΑ ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΛΜΗΣΕ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΗ ΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΣΕ ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΟΥ ΟΙ ΕΠΙΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΔΕΝ ΕΠΕΤΡΕΠΑΝ. Ο ΔΟΛΙΟΣ Ο ΜΠΕΡΛΟΥΣΚΟΝΙ ΤΙ ΔΕΝ ΥΠΟΜΕΝΕΙ, ΤΙ ΔΕΝ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΝ, ΤΙ ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΥΝ, ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΗ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΚΟΥΣΕ.ΤΙ ΤΟΝ ΗΘΕΛΕΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΕ ΤΟΝ ΑΓΩΓΟ? Ο ΚΑΡΑΜΑΛΟΥΚΟΣ ΑΚΟΜΑ ΤΡΕΧΕΙ.ΕΙΔΕ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΟΤΙ ΤΙΝΑΧΤΗΚΕ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ. ΚΑΙ ΜΗΝ ΕΙΔΑΤΕ ΤΟΝ ΠΑΝΑΗ.ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

  7. ss_sk avatar
    ss_sk 14/12/2009 00:37:39

    Κάποιο αντικείμενο (αγαλματίδιο?) πέτυχε τον Berlusconi στο πρόσωπο, σπάζοντας του δύο δόντια (τα άλλα είναι εκδορές). Ο ''ένοχος'' έχει καθαρό μητρώο αλλά, λένε, το ψυχολογικό του προφίλ δεν είναι από τα καλύτερα.

    Άντε μπορεί και να τη γλυτώσει (θα του μείνει το ξύλο της σύλληψης).

  8. Ορεστιάδα avatar
    Ορεστιάδα 14/12/2009 01:38:38

    Δεν τον χάλασε. Μπας και ξυπνήσει και συνειδητοποιήσει ότι απευθύνεται σε άνθρωπους και όχι σε ζώα.

    Και μερικοί δικοί μας τις χρειάζονται μερικές ξυλιές.

  9. thouthou avatar
    thouthou 14/12/2009 07:34:47

    Έχουν σκυλιάσει να τον ρίξουν... Αλλά αν δεν βρουν κάτι να συνθηκολογήσει, και επειδή είναι τρελοκομείο, πριν πέσει θα ανοίξει το στόμα του και θα γελάσουμε πολύ....

  10. dr.thess avatar
    dr.thess 14/12/2009 09:58:04

    ηρωας της δημοκρατιας ο μπερλουσκονι...εχει λυσσαξει η νεα ταξη να τον ριξει

  11. Χρήστος avatar
    Χρήστος 14/12/2009 19:42:42

    Εγώ είμαι με τον Μπερλουσκόνι...φανατικά υπέρ του.

    Και "θαυμάζω" τις απόψεις των "προοδευτικών δυνάμεων"για το συμβάν...

    Φαίνεται ξεκάθαρα πια προοδευτικότητα εκφράζουν...είναι άλλη μια επιβεβαίωση της πικρής αλήθειας που λέει ότι "έρχονται συγκρούσεις και δύσκολες καταστάσεις στην κοινωνία μας"...δυστυχώς...

    • Προοδευτική avatar
      Προοδευτική @ Χρήστος 15/12/2009 02:40:53

      Απλά να σου θυμήσω ότι ιστορικά μόνο η Γερμανία των Χίτλερ-Γκέμπελς έλεγχε και το κράτος και το 95% των Μ.Μ.Ε της χώρας.

      Οτιδήποτε άλλο και να γράψω, μπορεί να σου θείξει το «είδωλο», όποτε περιορίζομαι μόνο στο παραπάνω.

  12. Doc avatar
    Doc 15/12/2009 05:45:23

    1) Δεν έφαγε γροθιά. Αγαλματίδιο του έριξαν...

    2) "ιστορικά μόνο η Γερμανία των Χίτλερ-Γκέμπελς έλεγχε και το κράτος και το 95% των Μ.Μ.Ε της χώρας".
    Σοβαρολογείς ? Μόνο η Γερμανία ?