23/06/2009 17:32
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Την Πέμπτη στον ανακριτή ο Τσουκάτος

ΣΧΟΛΙΑ

  1. γάιδαρος avatar
    γάιδαρος 23/06/2009 17:47:52

    Αν δεν πήρε λεμονοστίφτη με έκπτωση είναι ξεφτίλας.

  2. elpaso avatar
    elpaso 23/06/2009 18:40:17

    Να δούμε τί θα πεί και ο ανακριτής για όλα αυτά.
    Εάν αναφερθούν ονόματα που δεν έχουν ακουσθεί μέχρι σήμερα ίσως βρεθεί μιά άκρη.
    Εάν όχι, ο Θόδωρος θα πάει να βρεί το Σκαρπέλη στα δυτικά προάστεια.

  3. Ο Φυγάς avatar
    Ο Φυγάς 23/06/2009 18:44:39

    Όπα νέες εισαγωγές στο νοσοκομείο προβλέπονται. Κάπως έτσι δημιουργούνται τα ράντζα.

  4. Στελιος avatar
    Στελιος 23/06/2009 19:13:15

    'Η ραντζο η' βορεια ευρωπη που δεν εχει και τετοια ζεστη. Νοτια Γερμανια πχ...

  5. o Μήτσος avatar
    o Μήτσος 23/06/2009 19:24:02

    ρε παιδιά, ποιος θυμάται τι ποσοστό είχαν πάρει οι δικαιούχοι του μύριου στις Ευρωεκλογές του 1999; Βοήθησε το μπερντέ του στρατηγού;

  6. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 23/06/2009 19:41:18

    Όλα καλά. Έχουμε έναν υπόδικο, για 1 εκατομ. Μας λείπουν 99 ή 149;

  7. TheWatcher avatar
    TheWatcher 23/06/2009 20:17:01

    και σιγά μην καταδικαστεί.

    ΑΛΛΑ και να καταδικαστεί, το ΠΑΣΟΚ όταν έρθει στα πράγματα θα τον βγάλει έξω, και θα τον κάνει και βουλευτή.

    Θυμαστε την ιστορία με το καλαμπόκι ; Αθανασόπουλος κλπ κλπ ?????????????????

  8. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 23/06/2009 20:58:55

    Κλασική σκατόφατσα που ελέω ΠΑΣΟΚ είδε φως και μπήκε...
    που οι εποχές του ΕΚΚΕ, ε σύντροφε;

  9. Ο Ιθαγενής avatar
    Ο Ιθαγενής 23/06/2009 22:01:01

    Μήπως μπορεί κάποιος να μου δώσει 1,000,000?
    Θα τα καταθέσω υπέρ των ...άπορων κορασίδων.
    Ελλάδα η χώρα που λαμβάνεις παράτυπες "δωρεές" και κυκλοφορείς ελεύθερος.
    Φαντάζομαι είτε επειδή η Δικαιοσύνη εκτός από τυφλή είναι και κουφή, είτε γιατί οι δικαστές έχουν πάθει σοκ, βρέθηκε και ένας Ελληνας που ομολόγησε ότι τα πήρε και τα έδωσε.
    Επεσαν από τα σύννεφα οι άνθρωποι...

    ΥΓ

    Για να μην έχουμε εκλογές τον Μάρτιο του 2010 υπάρχει πρόταση και αγαπητέ Factorx να την καταχωρίσεις για τα ...νόμιμα πνευματικά δικαιώματα: Τσουκάτος για Πρόεδρος θα τον ψηφίσουν και οι λεμονοστύφτες (ΝΔ) και οι καφετιέρες (ΠΑΣΟΚ), υπό την ευγενή χορηγία....

  10. ΣΕΣΚΛΟ avatar
    ΣΕΣΚΛΟ 23/06/2009 22:53:01

    Τετοια κομματοσκυλα υπαρχουν σε ολα τα κομματα, σε μικρο ή σε μεγαλο βαθμο.
    Οποιος δεν το καταλαβαινει αυτο ειναι πολυ γελασμενος ή μιλαει εκ του πονηρου.
    Σε ολο τον κοσμο και σε ολους τους χωρους υπαρχουν διεφθαρμενοι αλλα αυτο που μετραει ειναι το αν υπαρχουν ελεγκτικοι μηχανισμοι να τους μαγκωσουν!

    Δυστυχως στην Ελλαδα καποιοι κανουν διαγγελματα για καθαρα χερια ή σεμνα και ταπεινα κλπ και πολυ γρηγορα βλεπουν την πραγματικοτητα!

    Τελος, τα περιττωματα παντα επιπλεουν ... ο νοων νοειτω!

  11. Orestios avatar
    Orestios 23/06/2009 23:09:27

    Τι σύμπτωση όμως τέτοια κομματόσκυλα, αυτού του χειρίστου είδους, να υπάρχουν μόνο στο ΠΑΣΟΚ?

  12. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 23/06/2009 23:16:16

    Τα κόμματα αλλά κυρίως το ΠΑΣΟΚ ελκύουν όλα τα σιχαμερά ανθρωποειδή που χωρίς κομματική κάλυψη δεν αξίζουν μία ως όντα.

  13. Αγγούρι avatar
    Αγγούρι 24/06/2009 05:56:54

    Απο το ΠΑΣΟΚ έχει διαγραφεί οριστικά εδώ και 10 χρόνια. Είναι σίγουρο οτι άν δέν ήταν φανερά κατηγορούμενος για καραμπινάτο κακούργημα θα τον είχε ήδη προσλάβει ο Καραμανλής στο επικοινωνιακό του επιτελείο παρέα με τον Αντώναρο.

  14. ΣΕΣΚΛΟ avatar
    ΣΕΣΚΛΟ 24/06/2009 07:51:28

    @ 11, 12
    Η πικρα σας γαλαζοπαιδια ειναι προφανης!
    Δηλ. στη ΝΔ δεν υπαρχουν τετοια κομματοσκυλα? Ψαξατε καλα?
    Μαλλον δεν εχετε παρει χαμπαρι οτι η μιση ΝΔ ειναι κατηγορουμενη σε δικες.

  15. ΙΠΤΑΜΕΝΟΣ avatar
    ΙΠΤΑΜΕΝΟΣ 24/06/2009 12:00:19

    ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ.......
    ΝΑ ΔΩ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΘΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΠΟΠΗΣ?
    ΣΤΟΥΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΥΣ Ή ΣΤΟΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ?

  16. Ξενητεμενος avatar
    Ξενητεμενος 24/06/2009 13:41:54

    Εχει ο καιρος γυρισματα,ακομη και για τους "στρατηγους" μας. Αρκει εκεινη η αομματη και κουφη να κανει κανονικα τη δουλεια τους και εκει στα δυτικα προαστια να εχουν ανοικτη την πορτα για να περασει, οπως του πρεπει, με ολες τις τιμες, δηλαδη, ο "στρατηγος".

  17. face avatar
    face 24/06/2009 16:23:17

    Re paidia egw den katalavainw to ekseis: I sumvasi upograftike to 1997! O tsoukatos pire xrimata to 1999b ti sxesi exei me tin sumvasi 8002 tou OTE?
    Telika mou fainete oti autos o anakritis exei xasei pantelws tin mpala! Exei kalesei kamia 40 atoma me tin idia
    Katigoria apo manager mexri odeigous autokinitwn tou tsoukatou!
    To simantikotero vevaia einai oti exei profulakisei manager tis siemens
    Gia kataxrisi dimosiou xrimatos (edw gelane kai oi kotes teleiws) kai to akoma pio
    Simantiko oti tous exei profulaksisei xwris na mas pei kai poioi ta piran??????

    Giati an thumamai kala kai kala thumamai ektos tsoukatou pou omologise stous allous olous den uparxei I paramikri
    Apodeiksi oti ta pire aksiwmatouxos tou ote I politiko proswpo!

    Kala tha kanoun oi kurioi anakrites na kanoun tin douleia tous swsta kai oxi na ginontai
    Tragelafa twn ekastote kubernisewn! Ean upirxe dimosio proswpo pou ta pire tha to kserame!
    Afou den uparxei stin sumvasi 8002 giati profulakizontai oloi autoi?