09/07/2008 22:11
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Τελικά πρέπει να κάνουμε ευχέλαιο!

Είπαμε να πάμε εκτός Αθηνών με αφορμή ένα δυσάρεστο προσωπικό γεγονός και για να ξεφύγουμε από τις αλλεπάλληλες διακοπές του ΟΤΕ( που εντελώς κατά σύμπτωση αφορούσαν εμάς) και έπεσε …..ο κόμβος Θεσσαλίας, ή Θεσσαλονίκης, δεν ξέρω ακριβώς γιατί δεν μου λένε.Ελπίζουμε το πρόβλημα να έχει αποκατασταθεί μέχρι το πρωϊ.

Chill out λοιπόν για σήμερα



ΣΧΟΛΙΑ

  1. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 09/07/2008 22:20:07

    G3? G2? σήματα καπνού; ταμ-ταμ;

    να το θυμηθείτε: σε εννέα μήνες θα έχει συνωστισμό στα μαιευτήρια. με το site off, δεν μένει παρά να... Χμμ η οθόνη δεν βγάζει έτερα ήμίσεα...

  2. nikoleta avatar
    nikoleta 09/07/2008 22:46:29

    Γιατί ταλαιπωρείσθε, βρε παιδια... Βάλτε απόληξη.com, βρείτε μια εταιρεία να σας φιλοξενεί, και τελειώνετε με τον ΟΤΕ...
    Επίτηδες το κάνουν!!!
    Συμβαίνει για πολλοστή φορά... (αν το πρόβλημα είναι ο server για το website)...

  3. Sergios avatar
    Sergios 09/07/2008 23:51:22

    Factorx μόλις τους έδιωξες από το site σου βάλανε σε περιπέτειες το μπλόγκ ή κάνω λάθος;. Τι είναι αυτοί ρε παιδιά. Έρχομαι να ζήσω αυτά που έζησε και ο κακομοίρης ο πατέρας μου. Πολύ άγρια βέβαια στο πετσί του.

  4. Factorx avatar
    Factorx 10/07/2008 00:19:25

    @Sergios. θα σου πως τι θα μας κάνουν...αλλά έχουμε και ωραίον φύλο ανέμεσά μας. Νομίζουν τα λαμόγια οτι είμαστε τίποτα παιδάκια του κατηχητικού. Τέλος πάντων, το πρόβλη΄μα είναι άλλο. Επρεπε να λειψω απο την Αθήνα, ΄και έπεσα σε αναβάθμιση επαρχιακού κόμβου. Γκαντεμιά. Θα τα λύσουμε πάντως όλα

  5. Εξάκτινος avatar
    Εξάκτινος 10/07/2008 01:00:58

    hosting εκτός Ελλάδας χρειάζεσαι.

  6. "νήπιος γέρων" avatar
    "νήπιος γέρων" 10/07/2008 04:28:41

    Προφήτης Says:
    July 9th, 2008 at 3:05 pm

    «Το thread, για το πιο σοβαρό θέμα που αντιμετωπίζει η ελληνική κοινωνία, (σ.σ. μετανάστευση), έχει και υψηλό επίπεδο σχολιασμού και μαζικότητα και λογικές διαφωνίες και πνεύμα φιλικής επικοινωνίας. Έχοντας παρακολουθήσει την ελληνική «μπλογκόσφαιρα» από την αρχή, νομίζω ότι η ποιότητα αυτή συναντάται σε λίγα ιστολόγια. Προφανώς γι΄ αυτό εμφανίσθηκαν οι «μπαχαλοποιοί» ...

    ..Καταλήγω ότι μόνο νέες Φιλικές Εταιρείες θα φέρουν πιο κοντά σκόρπιους ανθρώπους, θα επηρεάσουν τους ατομικούς περίγυρους και θα μπορούσαν, εν δυνάμει, να αποτελέσουν μοχλό ελάχιστης πίεσης σε πρώτο στάδιο.
    Διευκρίνηση : Δεν μιλάω για χαλαρές «οργανώσεις πολιτών», όπου ο καθένας χτυπάει «της ψ..λής του το χαβά». Αλλά για πεπεισμένους ομονοούντες προς ένα κοινό σκοπό.

    Ξέρετε, είναι κι επικίνδυνο για «εισοδισμό» από προβοκάτορες.

    Στα blogs, και μόνο μόλις ακουστεί κάτι, πλακώνουν οι πράκτορες».

  7. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 10/07/2008 21:48:54

    προφήτη μου αρέσει η ιδέα της φιλικής εταιρίας.

    να πούμε το factorx να φτιάξει ένα δεύτερο μαύρο site;