#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
20/06/2012 19:33
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Συνιστούμε ψυχραιμία και προτείνουμε κυβέρνηση διαδικτυακής σωτηρίας



Όπως σας έχουμε ήδη πει αποφύγαμε μέχρι τώρα (όσο μπορούσαμε τέλος πάντων) να ανακατευτούμε στην ονοματολογία για να αποφεύγονται οι παρεξηγήσεις και να μην βγαίνουν οι γνωστοί μαϊντανοί και να λένε "το είπε το antinews".

Περιμένουμε λοιπόν κι εμείς την επίσημη ανακοίνωση της κυβέρνησης, ακούμε τις φήμες και συνιστούμε στους αγαπημένους αναγνώστες μας: ΨΥΧΡΑΜΙΑ.

Εδώ ο ΣΥΡΙΖΑ δεν κάνει αντιπολίτευση, η στήλη θα κάνει;

Στο μεταξύ, στην απίθανη περίπτωση που δεν καταλήξουν σε κυβέρνηση, ιδού η δική μας πρόταση για μια Κυβέρνηση διαδικτυακής σωτηρίας (σε συνεργασία με τον Strange Attractor και τις λοιπές προοδευτικές δυνάμεις):

Πρωθυπουργός: Α. Σαμαράς (είναι το μόνο σημείο που πραγματικά συμφωνούμε)

Αντιπρόεδρος της κυβέρνησης: Αδέξιος Δεξιός

Β΄Αντιπρόεδρος της Κυβέρνησης και Υπουργός Παιδείας: Δαναός με υφυπουργούς την Εύα και τον  Καυσοκαλυβίτη

Υπουργός Εξωτερικών:Ντόρα, (με την ελπίδα ότι θα ιδρύσει γραφεία στο εξωτερικό όπου θα διαμένει μονίμως)

Υπουργός Εσωτερικών: Ακόμα τσακωνόμαστε για την θέση

Υπουργός Οικονομικών: Αριστερός Ψάλτης με Υφυπουργό τον Κυθήριο

Υπουργός Εθνικής Άμυνας και Προστασίας του Οπλίτη: Φαήλος και ξερό ψωμί

Υπουργός Προστασίας του Πολίτη: Αλενάκι με υφυπουργό τον Asterix

Υπουργός Πολιτισμού (Τουρισμού-Αθλητισμού και θεατρικών επιθεωρήσεων): Μικρός Οδυσσέας

Υπουργός Ανάπτυξης:TopGunZ με Υφυπουργό τον Τιραμόλα (άτιμη συγκυβέρνηση)

Υπουργός Μεταφορών, Επικοινωνιών, Συγκοινωνιών και όλων των «ιών»: Παράξενος Ελκυστής (να ξεχάσει τις αμερικανιές τύπου «Strange Attractor»)

Υπουργός Αποδήμου Ελληνισμού: Γιάννης Φαίλτωρ, ως o μόνος αρμόδιος

Υπουργός Τύπου: Κώστας ΜΠ., δίχως δεύτερη σκέψη

Υπουργός Ναυτιλίας:Τιγράνης (έχει λένε οι πληροφορίες δικό του κανό)

Υπουργός Αιγαίου: Blue Nile (έχει οργώσει το Αιγαίο με αντίσκηνο)

Υπουργός παρά τω Δαναώ: Δικέφαλος Αετός ή όποιος έχει την καλοσύνη να αναλάβει…

Όσοι φίλοι έμειναν στην απέξω, ας μην σπεύσουν να διαμαρτυρηθούν. Θα δικαιωθούν όταν αναλάβει ο ΣΥΡΙΖΑ…



Μαθαίνω στο μεταξύ ότι η διεύθυνση του Antinews έχει εκδώσει ρητή και κατηγορηματική εντολή: Όποιος από εδώ μέσα πάρει δημόσια θέση, διαγράφεται αυτομάτως.

Σας ενημερώνω για να το ξέρετε και να μην την πατήσει κανένας

Στον ταπεινό Αστέρα Βουλιαγμένης μαθαίνουμε ότι πανηγύρισαν το εκλογικό αποτέλεσμα οι βουλευτές των ΑΝΕΛ. Με αστακούς, καραβίδες, σαμπάνιες και άλλα λαϊκά ποτά και εδέσματα. Ταλαιπωρήθηκαν μένοντας για τρία λεπτά στην ουρά για τον μπουφέ,  σκεπτόμενοι τη φτωχολογιά που αδυνατεί να τα βγάλει πέρα με το Μνημόνιο.

Στις ύβρεις προς τον Σαμαρά, λένε οι πληροφορίες,  διακρίθηκε πρώην στέλεχος ακροδεξιάς εφημερίδας που έγλυφε χρόνια την Συγγρού χωρίς αποτέλεσμα.

Συνεδρίασε η Κοινοβουλευτική ομάδα του ΠΑΣΟΚ. Σε κλειστό βαν, σε παγκάκι ή σε τηλεφωνικό θάλαμο;

Ούτε τρεις ημέρες δεν άντεξε χωρίς δημοσιότητα ο Θάνος Τζήμερος και έβγαλε μια εξόχως οργισμένη αλλά και επικοινωνιακή ανακοίνωση με τίτλο «ήττα, παίδες Ελλήνων», στην οποία καταλήγει: «Θα επανέλθω, με επόμενο σχόλιο, γιατί η ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ, ΞΑΝΑ! τώρα ξεκινάει!!!»

Το τελευταίο εκλαμβάνεται μάλλον ως απειλή. Κατά τα λοιπά η αυτοκριτική ποτέ δεν έβλαψε κανέναν…

Βεβαίως στην ανακοίνωση δεν γίνεται κανένας λόγος για την «πρόσθεση» που επέβαλλε τη σύμπραξη με τον Μάνο, που τελικά στην πολιτική αριθμητική των εκλογών κατέληξε αφαίρεση…

Και τελικά ο άνθρωπος έχει δίκιο. Ούτε σκοπό είχε ούτε τα «φόντα» για να μας πηδήξει ως πολιτικός στην εξουσία…

Πάνω στη βράση του αποτελέσματος, ο Μάνος παραιτήθηκε από τη Δράση. Μετά από τόσες εκλογικές επιτυχίες, ήλθε η ώρα να ξαποστάσει…

Περίπου το 58% των γυναικών σύμφωνα με έρευνα του αμερικανικού «ποδηλατικού» περιοδικού Bicycling Magazine προτιμούν να αποχωριστούν το σεξ, παρά να σκεφτούν τον εαυτό τους χωρίς να κάνουν ποδήλατο...

Κι ύστερα τους φταίει το Euro…

M.O.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. athamas avatar
    athamas 20/06/2012 19:59:11

    Μήπως θα μπορούσατε να επαναφέρεται και τις ονομασίες των υπουργείων στην πρότερη κατάσταση ? Ίσως ζητάω πολλά?!

  2. np_complete_problems avatar
    np_complete_problems 20/06/2012 20:17:10

    Χωρίς να μπορώ να "καταλογήσω" κάτι συγκεκριμένο στον κ.Ράπανο, μήπως για "συμβολικούς λόγους" είναι ΛΑΘΟΣ η επιλογή του;
    Πρόεδρος του ΔΣ του ΟΤΕ από το 1998 έως το 2000 - εποχές "περίεργες και μαύρες" ...

  3. ΚατΚατ avatar
    ΚατΚατ 20/06/2012 20:23:35

    Μικρέ Οδυσσέα το Επικρατείας ή το ξέχασες ή δεν έχεις καλλίτερο να προτείνεις απο αυτόν που ακούσαμε.....

  4. Ἀστυάναξ Καυσοκαλυβίτης avatar
    Ἀστυάναξ Καυσοκαλυβίτης 20/06/2012 20:46:41

    Ὑποθέτω ὅτι ἐγὼ εἶμαι ὑφ. ἐπὶ τῶν Θρησκευμάτων, ἔτσι;;; Τρέμετε...

    • Εύα avatar
      Εύα @ Ἀστυάναξ Καυσοκαλυβίτης 20/06/2012 21:47:15

      Ωραία, δε θα τσακωθούμε..εγώ υπόσχομαι μισθό 1280 ευρουλάκια στον απλό εκπαιδευτικό κι από ένα δωρεάν ποδήλατο για τις δασκάλες (άντε και για τις καθηγήτριες)...

      • Ἀστυάναξ Καυσοκαλυβίτης avatar
        Ἀστυάναξ Καυσοκαλυβίτης @ Εύα 20/06/2012 22:54:59

        ...ἀλλὰ χωρὶς σέλα, γιὰ πρόσθετες χαρὲς στοὺς καιροὺς τοῦ Μνημονίου (καὶ μετὰ μοῦ θέλω καὶ Θρησκεμάτων, ὁ ἐξώλης καὶ προώλης!)

        • Εύα avatar
          Εύα @ Ἀστυάναξ Καυσοκαλυβίτης 20/06/2012 23:04:47

          Μην κάνεις έτσι, σκέψου ότι βοηθάς την έρευνα..το 98% θα δηλώσουν ότι προτιμούν το νέας τεχνολογίας ποδήλατο από το σεξ..

  5. Iωάννης33 avatar
    Iωάννης33 20/06/2012 20:51:01

    Γιατί το Υπουργείο Προ-Πο μόνο σε δεξιά χέρια;
    Για να καούν άλλη μια φορά οι δικοί μας;
    Φοβάστε κύριοι του Πασόκ και της Δημάρ τις δύσκολες συγκυρίες και τις "καυτές πατάτες";

    Πάντως εγω΄σας τα χαρίζω φίλοι τα Υπουργικά χαρτοφυλάκια,...θέλω διοικητης ΕΤ-3 ή του ΟΛΘ.

  6. Γιάννης Φαίλτωρ avatar
    Γιάννης Φαίλτωρ 20/06/2012 21:05:08

    Αισθάνομαι την ανάγκη να ευχαριστήσω τον αρμόδιο συντάκη του υπουργικού συμβουλίου. Είμαι βαθειά συγκινημένος για την ανάθεση του χαρτοφυλακίου, αν και θα προτιμούσα υφυπουργός τουρισμού υπό την Όλγα. Υπόσχομαι και την ψυχήν μου ακόμα να αναλώσω είς την υπηρεσίαν του έθνους και της πατρίδος και υπόσχομαι ότι οι Απόδημοι Έλληνες (εις το Κέσσινγκτον, εις την Λωζάνην, εις το Μανχάτταν, εις το Μπελ Αιρ και εις άλλες φτωχογειτονιές του κόσμου) θα ευρίσκονται πάντοτε πλησίον της χειμαζομένης πατρίδος.

  7. Φωτεινή avatar
    Φωτεινή 20/06/2012 21:30:04

    "Υπουργός Εθνικής Άμυνας και Προστασίας του Οπλίτη: Φαήλος και ξερό ψωμί"

    ᾿Εγώ τό παίρνω πολύ ζεστά! Θέλω τόν ΦΚ στήν κυβέρνηση.

  8. Δαναός avatar
    Δαναός 20/06/2012 21:36:11

    Ήδη παράγγειλα βερμούδα, γραβάτα και σακίδιο αλλά Μπιρμπίλως! Με δυσκολεύει το χρώμα στα σταράκια. Παρακάλεσα και τον Ψαριανό να μου δανείσει το γιλέκο του για την ορκωμοσία!

    • TopGunZ avatar
      TopGunZ @ Δαναός 20/06/2012 21:44:44

      Εγώ περιμένω τον Τιραμόλα να φέρει την κασέλα.

    • Εύα avatar
      Εύα @ Δαναός 20/06/2012 21:48:40

      Και η Μπιρμπίλω από τζινάκι-σακιδιάκι ξεκίνησε και κατέληξε εις τας Ευρώπας..πονηρέ..

    • Strange Attractor avatar
      Strange Attractor @ Δαναός 20/06/2012 21:58:52

      Δαναέ, όταν αναλάβεις, μπορείς σε παρακαλώ να με στείλεις 2-3 χρονάκια γραμματέα τύπου, ή πολιτικό σύμβουλο, ή ότι νάναι, στην πρεσβεία μας στην Αβάνα;
      Πορφαβόρ σενιόρ!!!!!!!!
      Και μόλις ψηθώ, πάνε με μετά όπου θες (π.χ. Τζαμάικα, Μπαχάμες κλπ).

      • TopGunZ avatar
        TopGunZ @ Strange Attractor 20/06/2012 22:04:06

        Αν είναι έτσι εγώ βολεύομαι και διπλωματικός ακόλουθος στην Πράγα. Να αποσυρθώ και από την κεντρική πολιτική σκηνή.

    • Φελίζα avatar
      Φελίζα @ Δαναός 20/06/2012 22:09:28

      Σιέλ θα είναι τα σταράκια ...που προβληματίζεσαι και εσύ!
      Τα λαχανί να τα δώσεις στον Strange ...για την Αβάνα.

  9. GO avatar
    GO 20/06/2012 21:41:47

    Η μανιοκαταθλιπτική στις ράγες εκφράζει τον ψυχισμό μας ενόψει της σύνθεσης της πραγματικής κυβέρνησης;

  10. Ο Ιθαγενής avatar
    Ο Ιθαγενής 20/06/2012 21:49:27

    Επειδή δεν πιστεύω σε τεχνοκράτες , μήτε επιθυμώ να διαγραφεί κάποιος από την παρέα των αντινέων, αλλά σε πολιτικούς με πείρα ας φτιάξω και εγώ μια Κυβέρνηση (των 300 βεβαίως βεβαίως)...όλοι οι άλλοι δεν μας σώζουν; να μείνω αμέτοχος στη σωτηρία της χώρας;

    Αντιπρόεδρος της κυβέρνησης: Πάγκαλος, έχει πείρα & ειδικό βάρος και από όποια μεριά του τραπεζιού και να τον βάλεις θα κρατά ισορροπίες

    Β΄Αντιπρόεδρος της Κυβέρνησης και Υπουργός Παιδείας & Θρησκευμάτων: Διαμαντοπούλου ...να δουλέψουν και τα φωτοτυπικά λίγο ακόμα καθώς η ανεργία θερίζει. Αν δεν δεχτεί Αλέκα Παπαρήγα ξέρει από ...πίστη στις αρχές της μιας και μοναδικής αλήθειας

    Υπουργός Εξωτερικών: Κωνσταντίνος Μητσοτάκης ...καθώς θα κάνει επισκέψεις στην Μέρκελ, ΔΝΤ και λοιπούς ...καλώς τα δεχτήκατε.

    Υπουργός Εσωτερικών: Απόστολος Κακλαμάνης ως Πρόεδρος ...τέως της Βουλής. Αν δεν μπορεί Λιάνα Κανέλλη γιατί υπερασπίζεται τα γυναικόπαιδα και τους πολίτες.

    Υπουργός Οικονομικών: ....όποιον θέλει ο κυρ Σταύρος ...αφού ρωτήσει και συμφωνήσει και ο Κινέζος

    Υπουργός Εθνικής Άμυνας και Προστασίας του Οπλίτη: Μπαλούρδο παιδί μου γιατί θα πρέπει να κάνουμε μια επανάσταση ...αν δεν δεχτεί ο αγαπητός ηθοποιός υπάρχουν και άλλοι πρόθυμοι για επανάσταση....

    Υπουργός Πολιτισμού: Γκουσγκούνης ...γιατί πρέπει η τέχνη να επιβραβεύεται

    Υπουργός Προστασίας του Πολίτη: Τζούλια ...γιατί μην ρωτάς τι μπορεί να κάνει η Τζούλια για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ ...ως πολίτης μαζί της

    Υπουργός Ανάπτυξης: Τζαλαζίδης ...γιατί χαρίζει

    Υπουργός Μεταφορών, Επικοινωνιών, Συγκοινωνιών και όλων των «ιών»: Κασιδιάρης ...γιατί και επικοινωνεί και κάνει νούμερα

    Υπουργός Αποδήμου Ελληνισμού, Τουρισμού, Κανόε Καγιάκ: ΓΑΠ ...σάμπως ήταν και ποτέ εδώ;

    Υπουργός Τύπου: Ευάγγελος Βενιζέλου ...γιατί δεν σταματά να μιλά οπότε η Κυβέρνηση δεν θα δέχεται όχι ενοχλητικές αλλά.... οποιαδήποτε ερώτηση

    Υπουργός Ναυτιλίας: ή Καμμένος ή Παπουτσής ...ξέρουν από θάλασσα

    Υπουργός Αιγαίου: Ταγίπ Ερντογάν ...η μόνη λύση να είμαστε ήσυχοι να μην έχουμε λαθρομετανάστες και η ΑΟΖ να φτάνει μέχρι τις Αζόρες. Αν αντιδρά η ΝΔ και η ΧΑ (λαθρομετανάστης; μουσουλμάνος; χμμμμ) Γιάννης Γαλάτης ως
    γνήσιο τέκνο του Αιγαίου.

    Υπουργός Τροφίμων & Αγροτικής Ανάπτυξης: Κ Καραμανλής ο Β΄ξέρει από μπιφτέκια, σουβλάκια κλπ εδέσματα οπότε θα έχουμε καθετοποίηση της παραγωγής και εξασφάλιση της ποιότητας ....της κατανάλωσης

    Υπουργό Περιβάλλοντος & Έργων: θα έλεγα κάποιο εργολάβο αλλά θα θύμωναν οι υπόλοιποι οπότε θα ήθελα τον κύριο Τσίπρα ...που έχει και τις σπουδές και την πείρα διάσωσης Κορμοράνων

    Υπουργείο Δικαιοσύνης: όποιον θέλει η SIEMENS έτσι και αλλιώς κουφή τυφλή και μουγκή επιβάλλεται η σπαθοφέροντα κυρία να είναι τι μας νοιάζει;

    Υπουργείο Εργασίας: Ντόρα η Μικρή Εξερευνήτρια ...μόνο αυτή μπορεί να ανακαλύψει νέες θέσεις εργασίας

    Υπουργείο Υγείας: Λοβέρδος καθώς μπορεί να λύσει το συνταξιοδοτικό (μείωση δαπανών) και να κατατροπώσει έως εξαφανίσεως τις φαρμακευτικές δαπάνες. Αν αρνηθεί πως τον έλεγαν τον ηθοποιό που ρώταγε : να σου κάνω μια εγχείρηση πάνω από τα ρούχα;



    YG

    -Στον Αθλητισμό δεν μπορώ να αποφασίσω γιατί θα επιθυμούσα ή Μπέο ή Ψωμιάδη και θα έβλεπαν και οι Γερμαναράδες αγαπούλα...& πέρα από την πλάκα οι ομάδες τους ήταν απόλυτα επιτυχημένες και δεν ξέρω για τα αποτελέσματα (κάποτε θα αποφανθεί η δικαιοσύνη) αλλά έπαιζαν μπάλα.

    -Ξέρω ότι έχω αδικήσει τον τρίτο εταίρο της Κυβέρνησης σωτηρίας αλλά μου θυμίζουν βρε παιδιά τον Μπάρμπα-Μυτούση και τα ανιψούδια του τον Κλούβιο και την Σουβλίτσα και εγώ τις μνήμες τις παιδικές και τα χρόνια τα πρώτερα τα σέβομαι και δεν μπορώ να βρω καρέκλα του μεγαλείου τους για να τα εναποθέσω.

  11. Δαναός avatar
    Δαναός 20/06/2012 22:21:46

    Μ έβγαλες από μια δυσκολία!!!!

    • Φελίζα avatar
      Φελίζα @ Δαναός 20/06/2012 22:23:58

      Γι' αυτό είναι οι φίλοι!

    • dikefalosaitos avatar
      dikefalosaitos @ Δαναός 21/06/2012 11:48:04

      Υπουργέ μου, πλέον μην ασχολείσαι με τίποτα, τα αναλαμβάνω όλα εγώ.
      Τα σέβη μου κε Υπουργέ μου.
      σλουρπ σλουρπ κε Υπουργέ μου :)

  12. Εύα avatar
    Εύα 20/06/2012 22:24:16

    Αυτό με τους εξωκοινοβουλευτικούς πολύ με φοβίζει..Η Διαμάντω καραδοκεί..

  13. Πηνελόπη avatar
    Πηνελόπη 20/06/2012 22:39:42

    Βρε παιδιά, δεν περισσεύει καμιά γενική γραμματεία "κοσμοπολίτικης διπλωματίας και διεθνών ανέσεων" για το Εξωτερικών; Έχω μια... γνωστή μου που ενδιαφέρεται.

  14. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 20/06/2012 23:04:29

    χα χα χα...
    τι γίνεται εδώ Μ.Ο; υπουργεία μοιράζουμε;

    και το επικοινωνίας και προπαγάνδας καλό είναι... δεν το είδα στον κατάλογο... πρώτα περνάς από κει και μετά πας στα σκληρά, Προστασίας και Εθνικής Ασφάλειας με την ανάλογη εκπαίδευση χε χε...!

    πρέπει να ανέρρωσες πλήρως, από την αγωνία σου μάλλον ήταν...

    τώρα όλα ok! πάντα γερός πάντα δυνατός!

  15. roadrunner avatar
    roadrunner 20/06/2012 23:13:31

    Αποκαλύψτε μας όμως, ποιος είναι ο υπουργός της σκιώδους antinews,
    που "τρώει τα σίδερα", προφανώς για να φέρει επενδύσεις (φωτο 1) ;

    • Δαναός avatar
      Δαναός @ roadrunner 20/06/2012 23:56:32

      Ο Strange δεν τον αναγνώρισες;

      • Strange Attractor avatar
        Strange Attractor @ Δαναός 20/06/2012 23:58:50

        Μαρτυριάρη...

        • Strange Attractor avatar
          Strange Attractor @ Strange Attractor 20/06/2012 23:59:25

          Στην κάτω είσαι εσύ με περούκα;

      • roadrunner avatar
        roadrunner @ Δαναός 21/06/2012 00:04:39

        Δυσλειτουργείες, ακόμη δεν ξεκινήσαμε...
        Ο Strange σαν υπουργός συγκοινωνιών της σκιώδους θα έπρεπε να βρίσκεται στην φώτο 2, στις ράγες του σιδηρόδρομου, για να σώσει την κοπελιά...

  16. victoria (true) avatar
    victoria (true) 21/06/2012 00:05:32

    Μικρέ αναλαμβάνω να ποτίζω τους φίκους στο γραφείο σου, υπουργέ μου!

  17. Τιγράνης avatar
    Τιγράνης 21/06/2012 00:18:44

    Νιώθω βαθύτατα συγκινημένος. Συγχωρέστε μου την τρεμάμενη πληκτρολόγηση, αλλά είναι η πρώτη φορά που παίρνω υπουργείο.

    Είναι κάτι που το ήθελα από μικρός. Όταν μάλιστα με ρωτούσαν στο σχολείο τι επάγγελμα θέλεις να κάνεις όταν μεγαλώσεις εγώ τους έλεγα υπουργός. Νιώθω ότι οι κόποι τόσων σχολίων δικαιώνονται, και θέλω να πω στους νεότερους σχολιαστές ότι με σκληρή δουλειά μπορούν να κάνουν τα πάντα άμα το θελήσουν, ίσως δε κάποια μέρα να φτάσουν να γίνουν και διαδικτυακοί υπουργοί.

    Αφιερώνω, εν είδει εξευμενισμού, αυτό το υπουργείο στην Κάθυ, το γερμανικό ποιμενικό μου που, μετά την κρίση χρέους και τη στάση της κυρίας Μέρκελ, δεν μιλιόμαστε πια.

    Δεσμεύομαι να συνεχίσω στο υπουργείο την παράδοση του τρισμέγιστου Ευάγγελου Γιαννόπουλου (Εμπορικής Ναυτιλίας 1987-1988) και να καθαρίσω το χώρο της ναυτιλίας από κάθε λογής «πατσαβούρες», «μπουρτζόβλαχους», «σαπιοκοιλιάδες» και «τενεκέδες ξεγάνωτους».

    Κλείνοτνας, θέλω να καθησυχάσω την εφορία ότι το κανό το έχω δωρίσει στη σύζυγό μου και ότι, ναι μεν δεν το δήλωνα τόσα χρόνια (αναδρομική αμέλεια λόγω φόρτου υπουργικών υποχρεώσεων, όχι τίποτα μεμπτό και πονηρό), εντούτοις έβαζα τον κυρ-Νίκο, που τον βρήκα μπόσικο, να το δηλώνει στη θέση μου.
    [Αυτός που δεν πρέπει να κοιμάται ήσυχος είναι ο νέος υφυπουργός Ιεράς Εξέτασης, συγγνώμη Θρησκευμάτων ήθελα να πω, που έκανε τη διαρροή και τον οποίο προκαλώ να πει δημόσια ποια ομάδα θα υποστηρίξει στον αγώνα της Παρασκευής.]

  18. Jim Bim avatar
    Jim Bim 21/06/2012 11:03:02

    Με ξεχάσατε και θα κάνω διάβημα στον ΟΗΕ ....

  19. Kώστας Θ. avatar
    Kώστας Θ. 21/06/2012 11:40:28

    Καμαρίλα και ίντριγκες και εδώ ? Nτροπή σας !
    Αν με κάνετε Γεν. Γραμματέα στο Απόδημου Ελληνισμού, θα ανακαλέσω.. Ο GreekinLux που εποφθαλμιά τη θέση έχει ήδη εξολοθρευθεί με μεσαιωνικές μεθόδους.