13/03/2009 18:38
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Συνελήφθη κορυφαίος σύμβουλος υπουργού !!!

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Επώνυμος avatar
    Επώνυμος 13/03/2009 19:08:27

    Ο γνωστός Μιχάλης Δημητρίου; Τώρα, αν πω ότι στενοχωριέμαι, θα πω ψέματα.

  2. Αυριανιστής avatar
    Αυριανιστής 13/03/2009 19:13:13

    Εγώ να δεις. Από τη στενοχώρια δεν θα μπορώ να κοιμηθώ.

    Sic transit gloria mundi, Μιχάλη...

  3. Orestios avatar
    Orestios 13/03/2009 19:21:38

    Πως το έλεγαν αυτό πριν μήνες οι του ΠΑΣΟΚ? Α, ναι! Πολιτικά επιχειρήματα. Και να σου, θρήνος για το Θείο Βρέφος, που ο κακός Δράκουλας του έπαιρνε το σπίτι. Τώρα από την ανάποδη.

  4. Orestios avatar
    Orestios 13/03/2009 19:31:08

    Το ΠΑΣΟΚ τότε υποστήριξε την παρανομία και δεν δέχθηκε την απόφαση δικαστηρίου. Ουσιαστικά, κινήθηκε εκτός νόμου, υποστηρίζοντας αυτόν που παρανόμησε. Και όχι μόνο αυτό. Πλήρωσε κιόλας τα δικασθέντα πρόστιμα ως από το ίδιο να εκπορευόταν η μομφή. Εμμέσως παραδέχθηκε την κατασκευή μομφών.
    Για να δούμε τώρα τι θα γίνει.

  5. Μαρία Δαμανάκη avatar
    Μαρία Δαμανάκη 13/03/2009 19:34:16

    Είμαι θερμή προσωπικότητα και προκαλώ στους άνδρες ανεξέλεγκτα συναισθήματα .

  6. Κώστας Λαλιώτης avatar
    Κώστας Λαλιώτης 13/03/2009 19:35:34

    Κάπως πρέπει να πάρουμε πίσω αυτά που δώσαμε στο Μητσοτάκη.

  7. Απορων avatar
    Απορων 13/03/2009 19:36:27

    Βρε Μιχαλάκι τί πληροφορίες ήταν αυτές που είχες?
    Σίγουρα όχι τις ίδιες με τον Κακαουνάκη!
    Ε! τώρα πλήρωνε μπαγάσα.

  8. Νίκος Παπανδρέου avatar
    Νίκος Παπανδρέου 13/03/2009 19:36:45

    Ε όχι εγώ με τη Μαρία.
    Εγώ είμαι δοσμένος ψυχή τε και σώματι στη Χίλαρυ.

  9. γάιδαρος avatar
    γάιδαρος 13/03/2009 19:37:07

    Εδώ είναι που λέμε, άλλος δεν γαμ..άει κι΄ άλλος δεν πληρώνει.

  10. Μίμης Ανδρουλάκης avatar
    Μίμης Ανδρουλάκης 13/03/2009 19:38:48

    Το Μ εις την ν της Μαρίας αποτελεί ενθύμιο της Γενιάς του Πολυτεχνείου.

  11. theo1611 avatar
    theo1611 13/03/2009 19:40:15

    Μαρία και Κώστα καλωσήλθατε.

    Όταν χρησιμοποιούμε ψευδώνυμο φροντίζουμε για λόγους δεοντολογίας να μην αντιστοιχεί σε γνωστό ονοματεπώνυμο και μάλιστα εν αγνοία του!!!

    Από εξυπνάδα, καμουφλαζ και ανευθυνότητα πρώτοι!!!

    Τα γονίδια, τα γ.μ.μ.να γονίδια!!!

  12. Γιώργος Παπανδρέου avatar
    Γιώργος Παπανδρέου 13/03/2009 19:40:52

    Αυτή τη φορά πετύχαμε το win-win.

  13. theo1611 avatar
    theo1611 13/03/2009 19:43:10

    6,7, 9-13 πλην γαϊδάρου.

    Ουστ ρε!!!

    Μαζί και γώ!!!

  14. Μιχάλης Χρυσοχοϊδης avatar
    Μιχάλης Χρυσοχοϊδης 13/03/2009 19:44:25

    Και στη Μπογκοτά να καταφύγει ο Δημητρίου δεν γλιτώνει.

  15. Πέτρος Ευθυμίου avatar
    Πέτρος Ευθυμίου 13/03/2009 19:46:52

    Μόνο τα Εξάρχεια προσφέρουν πολιτικό άσυλο.

  16. theo1611 avatar
    theo1611 13/03/2009 19:47:08

    @15

    Αγόρι μου ασχολήσου με τα σύμβολα που θα αλλάξεις και τις συνεντεύξεις σου!!!

  17. theo1611 avatar
    theo1611 13/03/2009 19:47:56

    @16

    Πετράν ξεθάρρεψες βλέπω!!!

  18. Κώστας Σημίτης avatar
    Κώστας Σημίτης 13/03/2009 19:48:37

    Αρκεί να μη μου πυροβολήσει την είσοδο.

  19. Μαργαρίτα Παπανδρέου avatar
    Μαργαρίτα Παπανδρέου 13/03/2009 19:51:57

    Εγώ τον ανέθρεψα για να πάρει την καλύτερη.

  20. Άντα Παπανδρέου avatar
    Άντα Παπανδρέου 13/03/2009 19:53:48

    Αρκεί να μη μπουν ιδέες στο Γιώργο.

  21. theo1611 avatar
    theo1611 13/03/2009 19:53:52

    Ποιοί από τους συνδιαλεγόμενους ήταν σε payroll μυστικής υπηρεσίας υπερδύναμης?

  22. Σταύρος Ψυχάρης avatar
    Σταύρος Ψυχάρης 13/03/2009 19:57:07

    Δεν συνταξιδεψα με τον Δημητρίου.

  23. Γιάννης Πρετεντέρης avatar
    Γιάννης Πρετεντέρης 13/03/2009 19:59:15

    Ο Δημητρίου πέταξε τουριστική.

  24. Vass avatar
    Vass 13/03/2009 20:03:13

    Λέτε να δούμε κανένα videάκι με τον Μιχάλη να παίζει σφαλιάρες με άλλο συγκρατούμενο υπό την καθοδήγηση Ειδικού Φρουρού.

  25. Μιχάλης Δημητρίου avatar
    Μιχάλης Δημητρίου 13/03/2009 20:07:05

    Στο κελί 33 μ' είχαν στον Κορυδαλλό

  26. Μητσοτάκουλας avatar
    Μητσοτάκουλας 13/03/2009 21:15:08

    Κυρ Μιχάλη, μάταια θα περιμένεις το ελικόπτερο: Ούτε σε 100 χρόνια δεν θα περάσει.
    Ο Παλαιοκώστας είναι απ' την Πίνδο, παλαιών αρχών πουριτανός, μόλις ακούει κάτι για πορνοφυλλάδες, βγάζει σπυριά μεγέθους καλόγερου.
    Μετά από κάποια λογική αναμονή, έχει γούστο να ισχυριστείς ότι ενεργούσες κατ' εντολήν ανωτέρου.

  27. Ψάλτης απορών avatar
    Ψάλτης απορών 13/03/2009 21:17:49

    Δηλαδή ο αδελφός του πρωθυπουργήσιμου υπέστη... οικονομική ζημία από το δημοσίευμα;
    Ή αλλιώς, που είναι η "συκοφαντία";
    Τόσο κάτω πλέον η Δαμανάκη που είναι... δυσφημιστικό να έχεις ερωτική σχέση μαζί της;

    Και μην πεταχτεί κάποιος να μου θυμίσει ποιος είναι ο Δημητρίου, ξέρω καλά.

    Όπως ξέρω ότι αυτός ο νόμος Βενιζέλου είναι απαράδεκτος και ουσιαστικά επιτρέπει να "ρυπαίνει" όποιος θέλει εάν πληρώνει.

  28. Μητσοτάκουλας avatar
    Μητσοτάκουλας 13/03/2009 21:31:12

    Σκέψου να έγραφε ότι ο Ζαχόπουλος διατηρούσε κρυφό ερωτικό δεσμό με τον Καταλληλότερο: Εγώ πάντως θα τους συμβούλευα να ξανάνοιγαν το Γεντί Κουλέ της Θεσσαλονίκης.

  29. Μιχάλης Δημητρίου 2 avatar
    Μιχάλης Δημητρίου 2 13/03/2009 21:34:04

    πρέπει να ειδοποιήσω τον Μαρκόπουλο να στείλει ελικόπτερο.θα προτιμούσα προσγείωση σε νησί...έρχεται καλοκαίρι.

  30. Μητσοτάκουλας avatar
    Μητσοτάκουλας 13/03/2009 21:41:10

    Κυρ Μιχάλη, άς σε πάει όπου θέλει ο υπουργός, δικό του πρόβλημα. Μόνο σε συμβουλεύω, μη κατέβεις εδώ, κατά Κρήτη μεριά. Ξέρεις γιατί. Πρώτος θα σηκώσω εγώ την κουμπούρα.

  31. Μιχάλης Δημητρίου 2 avatar
    Μιχάλης Δημητρίου 2 13/03/2009 21:48:35

    ε καλά το νησί σου δεν είναι και το μοναδικό.το ήξερα ότι δεν θα μας ανταποδίδατε την φιλοξενία που σας προσφέραμε στο λιμάνι.

  32. PATRA avatar
    PATRA 13/03/2009 21:54:27

    Παρτυ κανουν στο σαιτ οι ... (και καλα) διασημοτητες Φακτορα.
    Μαλλον με το θεμα του Μιχαλη καποιοι χαρηκαν χαραν μεγαλη.
    Δικαιως...

  33. Μαρία της Τύχης avatar
    Μαρία της Τύχης 13/03/2009 22:03:14

    "Θέλουμε δύο κοπέλες : μία για το ραδιοσταθμό και μια για το φαρμακείο".

    "Άχ, πήγαινε εσύ, εγώ δεν μπορώ τα αίματα, πάω στο σταθμό"

  34. Νίκος Παπανδρέου avatar
    Νίκος Παπανδρέου 13/03/2009 22:05:53

    Ναι ρε Ψάλτη@28. Δυσφημίστηκα. Είχε πει τον πατέρα μου γύφτο.

  35. Κώστας Σημίτης avatar
    Κώστας Σημίτης 13/03/2009 22:07:25

    Εγώ την κατέβασα δήμαρχο Αθήνας κι έχασε απ' τον Τίποτα.

  36. Κόψε αυτα τα ψευδώνυμα γιατί θα σε κόψω avatar
    Κόψε αυτα τα ψευδώνυμα γιατί θα σε κόψω 13/03/2009 22:15:44

    factorx

  37. Μαργαρίτα Παπανδρέου avatar
    Μαργαρίτα Παπανδρέου 13/03/2009 22:17:04

    Yeah, the SOB

  38. Mαρία της άνοιξης avatar
    Mαρία της άνοιξης 13/03/2009 22:18:10

    φαντάσου μόλις φορέσω τα ταγεράκια της ανοιξιάτικης collection με ποιόν θα γράψει ότι έχω κρυφό δεσμό.πρέπει να του στείλω λουλούδια.

  39. Ανωνυμος avatar
    Ανωνυμος 13/03/2009 22:22:41

    ΔΗΛΑΔΗ ΠΑΛΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΤΑΙΕΙ ΕΙΣΤΕ ΦΑΣΙΣΤΕΣ

  40. Αγαπάω τον factorx δεν κόβω τα ψευδώνυμα avatar
    Αγαπάω τον factorx δεν κόβω τα ψευδώνυμα 13/03/2009 22:26:22

    Το ψευδώνυμο-φάντασμα ξαναχτυπά

  41. αδέξιος δεξιός avatar
    αδέξιος δεξιός 13/03/2009 22:26:54

    Η είδηση είναι οτι οι δικαστικές και ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΈΣ δυνάμεις έχουν αντιληφθεί οτι επανέρχεται το ΠΑΣΟΚ στην εξουσία. Βλ και τα συνεχή επεισόδια βιας

  42. Ψευδώνυμο Φάντασμα avatar
    Ψευδώνυμο Φάντασμα 13/03/2009 22:27:38

    Στέρεψε το χιούμορ ;;

  43. Mιχάλης της Ομόνοιας avatar
    Mιχάλης της Ομόνοιας 13/03/2009 22:44:16

    πρέπει να με κρατήσετε εδώ μέχρι να διεκπεραιώσω το μοίρασμα των επιδοτήσεων....περιμένω τους σερρέους που άργησαν στο τελωνείο και τους κρητικούς που έχουν μεγάλη καθυστέρηση λόγω μποτιλιαρίσματος.

  44. Factorx avatar
    Factorx 13/03/2009 22:51:12

    Αφέθηκε ελεύθερος

  45. Ο Πιλότος avatar
    Ο Πιλότος 13/03/2009 23:34:32

    Ουφ, ευτυχώς, τέλος η βάρδια γι' απόψε, δεν έχει νυκτερινή πτήση.

  46. Mιχάλης της Ομόνοιας avatar
    Mιχάλης της Ομόνοιας 13/03/2009 23:35:16

    το βράδυ,με το πλήθος των εμπειριών θα λύσω το μεταναστευτικό πρόβλημα,με τις τεχνικές το οικονομικό και με την εμπνεύση της νυχτερινής γαλήνης θα αποτυπώσω τα ειδυλλιακά διαμάντια των αποκυημάτων μου.

  47. Το πνεύμα του Μάη avatar
    Το πνεύμα του Μάη 13/03/2009 23:42:42

    Του χρωστάνε τόσα οι αρχές μας κι αυτού του "αναλυτή". Μονο και μόνο πόσο χρησιμοποιήθηκε στην "εξάρθρωση" να σκεφτείς, μπορεί να λέει τα πάντα όλα για τη Δαμουνάκη μας.

  48. αλογοσκουφιτσα avatar
    αλογοσκουφιτσα 14/03/2009 10:51:19

    29. Χα, χα, χα! τι ωραιο το Ιντερνετ;;;;;;

  49. M avatar
    M 14/03/2009 11:47:19

    Το τόπικ του μήνα...

  50. Μερόπη avatar
    Μερόπη 14/03/2009 17:33:29

    Χα χα χα χα! Όλο το μέλλον Υπουργικό Συμβούλιο του ΠΑΣΟΚ παρελαύνει εδώ μέσα στα σχόλια!!!

  51. G.GAKIS avatar
    G.GAKIS 15/03/2009 19:33:26

    Ο ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΚΡΥΦΟ ΕΡΩΤΙΚΟ ΔΕΣΜΟ ΜΕ .. ΓΥΝΑΙΚΑ;
    ΗΜΑΡΤΟΝ