28/04/2009 13:47
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Συνδρομή για «το δικαίωμα σε μια ανθρώπινη κοινωνία»

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Saloniciano avatar
    Saloniciano 28/04/2009 14:00:11

    Αυτός ο ενικός δεν σας γυρίζει τα μυαλά;

  2. Αρχίδαμος avatar
    Αρχίδαμος 28/04/2009 14:02:36

    Θα εχουν εκπτωση στα σκυλαδικα της παραλιακης και στα λουλουδια. Γνησιες ΠΑΣΟΚ καταστασεις.

  3. ΣΚΟΡΠΙΟΣ avatar
    ΣΚΟΡΠΙΟΣ 28/04/2009 14:04:07

    Αν καταλαβα καλα, το post κατακρινει μια λογικη που ήδη υπαρχει σε ολες τις δυτικες δημοκρατιες.
    Στις ΗΠΑ δεν εχουν το ιδιο συστημα?
    Βεβαια εκει ολα τα εσοδα φορολογουνται και δημοσιευονται μαλιστα. Εδω θα προβλεπεται κατι αναλογο?
    Αν προβλεφθει αυτη η φορολογηση & δημοσιευση τοτε ειναι μια θετικη εξελιξη (νομιζω).

  4. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 28/04/2009 14:05:22

    Υπάρχει και η κυρίως φόρμα π.χ. με τα στοιχεία των συνδρομητών; Ή καταθέτουν απλά και ανώνυμα σε λογαριασμό. Για να καταθέσει κάποιος ένα μικροποσό σε ένα λογαριασμό τρίτου δεν χρειάζονται στοιχεία.

  5. stathis avatar
    stathis 28/04/2009 14:10:42

    *
    Για τους χορούς που έριχνε με τον Ισμαήλ Τζεμ υπό αμερικανικές εντολές.
    *
    Για τις προτάσεις περί καλλιέργειας κάνναβης στα μπαλκόνια μας.
    *
    Για το μεγαλόπνοο σχέδιο περί ανασφάλιστης εργασίας των νέων.
    *
    Για τις επιλογές συνεργατών τύπου Ματσούκα και Καραχασάν.
    *
    Για τη μουγκαμάρα στην προδοσία του Οτσαλάν.
    *
    Για τη μουγκαμάρα στη ληστεία του Χρηματιστηρίου.
    *
    Για τη συμφωνία στο σχέδιο Ανάν που θα έριχνε την Κύπρο στην αγκαλιά της Τουρκίας για πάντα.
    *
    Για τη μουγκαμάρα στο πλιάτσικο στα χρόνια του Σημίτη.
    *
    Για το ότι παρακαλούσε τους σκοπιανούς να δεχθούν το όνομα "Δημοκρατία της Μακεδονίας - Σκόπια" (που ευτυχώς δεν δέχθηκαν), όπως αποκάλυψε πέρυσι ο Πάγκαλος.
    *
    Για τη μουγκαμάρα στην αποδεδειγμένη χρηματοδότηση της "Siemens" στο πασόκ.
    *
    Για την εικοσαετή φιλία του με το Βαλιανάτο που δήλωνε στις τηλεοράσεις ότι τα Σκόπια πρέπει να τα λέμε Μακεδονία.
    *
    Και βεβαίως, για τις τούμπες με το ποδήλατο και τόσα άλλα σπαρταριστά επεισόδια αυτογελοιοποίησης και ατέλειωτα σαρδάμ.

  6. tiramola avatar
    tiramola 28/04/2009 14:23:45

    Έχει γεμίσει αναρχικούς η ιστοσελίδα που απορρίπτουν συλλήβδην την όποια πρόταση συστημικών κομμάτων....

    Εκτός και αν γουστάρουν κουπόνια....

    Μια που σου έπεσε κατά τύχη η φόρμα πληρωμής ΠΠ δεν βρίσκεις και το καταστατικό να απαντήσεις στα ερωτήματα που βάζεις ή βαριέσαι?

    @5 Τι stathis είσαι εσύ ρε παιδί μου....
    Και τι πατριώτης....
    Να θέλει ο ΓΑΠ να ρίξει την Κύπρο στην αγκαλία της Τουρκίας....τι λες ρε παιδί μου...
    Και οπαδός του Οτσαλάν....
    Και σου αρέσει και το ποδήλατο...
    Ο Χειμωνέτος είσαι?

  7. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 28/04/2009 14:31:15

    @6.

    Εαν η ΝΔ η αλλο κομμα σε πρωτο προσωπο καλουσε για συνδρομες φιλους/μελη τα ιδια θα ελεγα.

    Πιστευεις οτι εχουν το απαιτουμενο επιπεδο να διαχειριστηουμε κομματικα τα χρηματα των μελων? η να μην το χρησιμοποιησουμε για να διαχωρισουμε τους μεν ( πληρωσα συνδρομη ) απο τους δε ??

    Τα καταστατικα των κομματων δεν λενε πουθενα να εισπραττω παυριο χρημα και να σφυραω ανεμελα λεγοντας " εγω δεν τα πηρα " κ ο αλλος να λεει " εγω τα εδωσα ". Ασε με με τα καταστατικα !

    Εαν βγουν και δημοσιοπιησουν τις πηγες των εσοδων και τους ισολογισμους και φορολογησουν τα εσοδα/κερδη θα τους βγαλω το καπελο !!!

    Μεχρι τοτε ολα γινονται εκ του πονηρου !

    ΠΠ

  8. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 28/04/2009 14:32:21

    @6.

    Εαν η ΝΔ η αλλο κομμα σε πρωτο προσωπο καλουσε για συνδρομες φιλους/μελη τα ιδια θα ελεγα.

    Πιστευεις οτι εχουν το απαιτουμενο επιπεδο να διαχειριστηουμε κομματικα τα χρηματα των μελων? η να μην το χρησιμοποιησουμε για να διαχωρισουμε τους μεν ( πληρωσα συνδρομη ) απο τους δε ??

    Τα καταστατικα των κομματων δεν λενε πουθενα να εισπραττω μαυριο χρημα και να σφυραω ανεμελα λεγοντας " εγω δεν τα πηρα " κ ο αλλος να λεει " εγω τα εδωσα ". Τα καταστατικα και οι οροι ειναι ελαστκοι κατα το δοκουν- Τιραμολα !! Ασε με με τα καταστατικα !

    Εαν βγουν και δημοσιοποιησουν τις πηγες των εσοδων και τους ισολογισμους και φορολογησουν τα εσοδα/κερδη θα τους βγαλω το καπελο !!!

    Μεχρι τοτε ολα γινονται εκ του πονηρου !

    ΠΠ

  9. Μακρης Κωνστ. avatar
    Μακρης Κωνστ. 28/04/2009 14:34:36

    DR.ΡΕΓΓΟ ,DR. XXXX ,βλεπετε που καλα σας ελεγα οτι σας χρειαζομαστε ;Ποιος θα μας αναλυσει τωρα τι ειναι ΣΥΣΤΗΜΙΚΑ ΚΟΜΜΑΤΑ;

  10. tiramola avatar
    tiramola 28/04/2009 14:39:29

    Επί της ουσίας Μακρή , τέλος στην αερολογία!!!!
    Έχεις να προτείνεις κάτι διαφορετικό που αφορά την διαφάνεια στα οικονομικά των κομμάτων και άλλο τρόπο αυτοχρηματοδότησης?
    Αν ναι προχώρα και εγώ μαζί σου , διαφορετικά άσε τον δρ. Ρέγγο στην ησυχία του...

  11. Γιώργος Ασημακόπουλος avatar
    Γιώργος Ασημακόπουλος 28/04/2009 14:47:47

    Το καταστατικό του ΠΑΣΟΚ προβλέπει ότι κάθε μέλος δίνει συγκεκριμένη συνδρομή, από 12 έως 500 € ανά έτος. Όποιος λοιπόν γουστάρει να είναι μέλος αναλαμβάνει αυτή την υποχρέωση. Όποιος δεν πληρώνει στερείται των δικαιωμάτων και των υποχρεώσεων του μέλους που προβλέπει το καταστατικό. Απλά πράγματα που ΗΔΗ προβλέπει το καταστατικό. Απλά γ΄νεταιμια προσπάθεια συμμαζέματος ώστε το ΠΑΣΟΚ να είναι οικονομικά αυτοδύναμο από τα μέλη του. Αυτό μάλλον καλό μου φαίνεται.

    Όσο για την κοινή θέα των λογαριασμών, το ΠΑΣΟΚ είναι το ΠΡΩΤΟ μεγάλο κόμμα που εμφάνισε σχέδιο προϋπολογισμού σε δημόσια θέα. Άρα και οι δύο λογαριασμοί ορατοί θα είναι.

    Εντάξει, και ο Παπουτσάκης αντιΠΑΣΟΚ ήταν, αλλά πρόσεχε και λίγο:)

    Καλή συνέχεια.

  12. greekpoliticalreview avatar
    greekpoliticalreview 28/04/2009 14:48:50

    στο 12 c est moi

  13. Μακρης Κωνστ. avatar
    Μακρης Κωνστ. 28/04/2009 14:59:50

    tiramola
    ΕΧΩ.
    H κρατικη εμμεση επιδοτηση προς τον τυπο και τους σταθμους ,που αποτελει το 65% και ανω της διαφημιστικης πιττας και αρα το κυριως εσοδο των Μεσων, αντι να διοχετευεται κατά το δοκουν με αδιαφανη παζαρια και ανισο καταμερισμο, να γινει διαφανες εξοδο ελεγχομενο από την Βουλη και να μοιραζεται βαση πραγματικων στοιχειων θεασης και αναγνωσιμοτητας και ισου χρονου εναντι ολων των κομματων ασχετως εκλογικου ποσοστου, ολες οι φωνες πρεπει ισοτιμα να ακουγονται . Να δοθουν αδειες στους τηλ.σταθμους (που κακως τους εδοθει τσαμπα η συχνοτης,αλλα αστο είναι παλια πληγη) και εναντι του χρονου που θα καταλαμβανουν τα κομματα να πληρωνονται ,γιατι και αυτά είναι πλεον επιχειρησεις και εχουν εξοδα. Αν δεν φτανει το κονδυλι ας το μεγαλωσουν ας μαθει και ο κοσμος ότι η Δημοκρατια είναι «ακριβο σπορ» και πρεπει να το πληρωσει και όχι να απαιτει πενητες πολιτικους όταν ο γιατρουδακος στο Αλεξανδρας σε ένα πρωινο βγαζει οσα ενας βουλευτης σε ένα μηνα.
    ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ ,ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΝΑ ΠΩ ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΑΚΟΥΕΙ;
    ΚΑθΑΡΕΣ ΚΑΙ ΕΝΤΙΜΕΣ ΛΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΕΝΤΙΜΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΟΤΗΤΑ.
    Εξηγησε μας τωρα εσυ για τα συστημικα κομματα και τα αρχ. μαντολες

  14. Hase avatar
    Hase 28/04/2009 15:03:29

    Καποτε σαν νεαρος φοιτητης πληρωσα στο τοτε ΠΑΚ απο το φοιτητικο μου υστερημα χρηματα απο τα λιγα που ειχα. Ημουν στην Δυτ. Γερμανια τοτε. Τα χρηματα ταξιδεψαν στον Καναδα και στην Σουηδια και εγιναν αργοτερα (ενα μερος τουλαχιστον) τουβλα και μπετα στην Εκαλη. Για τα σημερινα που ζηταει το ΠΑΣΟΚ ας πανε ο σκορπιος, ο Τιραμολας και οι αλλοι πρωην πρασινοφρουροι να τα δωσουν και να παρουν την αντιπαροχη τους. Οσο για την διαφανεια αυτη ειναι του κ..ου. Και αυτα που πηρε ο Τσουκατος (απο την Ζημενς) για το κομμα ηταν αλλα σε τινος τσεπες κατεληξαν κανεις δεν ξερει. Αλλωστε οι ιδιοι μας ειπαν οτι δεν υπηρχαν παραστατικα στα ταμεια τους.
    Φακτορ αν εδωσες για τον Ολυμπιακο και συ κοροιδο εισαι.

  15. Μακρης Κωνστ. avatar
    Μακρης Κωνστ. 28/04/2009 15:03:40

    και δια ροπαλου οποιαδηποτε εστω και1 Ευρω συνεισφορα απο ιδιωτη.ΟΛΑ απο το κρατος με διαφανη ελεγχο.

  16. tiramola avatar
    tiramola 28/04/2009 15:22:34

    Μην κολλάς ρε Μακρή σε μία έκφραση που την έγραψα για χαβαλέ...
    Εδώ και ένα χρόνο έχουν κατατεθεί εκατοντάδες προτάσεις α΄πό όλη την Ελλάδα για τον τρόπο αυτοχρηματοδότησης του ΠΑΣΟΚ.
    Κατέληξαν κάπου...
    Αν διαφωνείς το γράφεις και ξεμπερδεύουμε...

    Επί της ουσίας τώρα...
    Γιατί από το κράτος?
    Τους ρωτάς τους άλλους αν θέλουν να πληρώνουν τα κόμματα?
    Μέχρι τώρα τι συνέβαινε?
    Κρατική επιχορήγηση δεν παίρνουν τα κόμματα μέχρι τώρα?
    Εμπόδισε κανένας τον Τσουκάτο να τα πάρει από την siemens και μάλιστα μαύρα?
    Δηλαδή η προσπάθεια αυτοχρηματοδότησης ενός κόμματος μόνο από τα μέλη του δεν σου ακούγεται καλά?

  17. osaperas avatar
    osaperas 28/04/2009 15:25:57

    @14
    Ρε συ Κώστα, γιατί από το κράτος; Θα πληρώνω δηλαδή (έμμεσα) εγώ για το τιραμόλα;

  18. tiramola avatar
    tiramola 28/04/2009 15:32:22

    Αν με αρνηθείς osapera μου
    μιά όρνιθα θα σφάξω
    να κάτσω να γλεντοκοπώ
    όσπου να σε ξεχάσω...

  19. Orestios avatar
    Orestios 28/04/2009 15:36:47

    Από ποιά τράπεζα θα είναι powered by η Κάρτα VISA του GAP?
    Και αν κάποιος πάει και την φεσώσει, τι θα λένε μετά στις εισπρακτικές? Ότι είναι φίλων και μελών? ΧΑΧΑΧΑ. Συγχαρητήρια οικονομικέ εγκέφαλε GAP. Η πράσινη ανάπτυξη ξεκινά με πίστωση. Εύγε πεφωτισμένε.

  20. tiramola avatar
    tiramola 28/04/2009 15:40:19

    Βλέπεις λοιπόν φίλε osapera ότι το να στοχοποιείς ανθρώπους σε παρασύρει σε λάθος συμπεράσματα?

    Ειδικά από σενά δεν το περίμενα...

  21. osaperas avatar
    osaperas 28/04/2009 15:43:08

    @20 Ορέστιε ανακάλεσε

  22. Orestios avatar
    Orestios 28/04/2009 15:56:04

    @ 22
    Να ανακαλέσω?

  23. osaperas avatar
    osaperas 28/04/2009 16:01:43

    @23 Άσε αυτό το θέμα να το πάρει το ποτάμι που λένε. Μην κάνεις σχόλια γιατί αλλιώς θα έχω πρόβλημα με το τιραμόλα

  24. Orestios avatar
    Orestios 28/04/2009 16:05:28

    @ 24
    Δεν παρακολουθώ την διαμάχη σας. Ούτε θα εμπλακώ σε αυτή. Ένα σχόλιο για την visa έκανα. Ο κατάλογος πάντως θυμίζει fixed μενού ταβέρνας.

  25. nyfitsa avatar
    nyfitsa 28/04/2009 16:53:03

    Βρε, παιδιά. Κάπου άκουσα, ότι το να ξεγραφτείς από το κόμμα του ΠΑΣΟΚ είναι πιο ακριβό από το να γραφτείς. Αληθεύει αυτό? Αν ναι, τότε μεγαλύτερη μπούρδα δεν έχω ακούσει. Χα, χα.

  26. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 28/04/2009 17:26:15

    Εκτός από έκπτωση σε επιλεγμένα μπουζουκτσίδικα το μέλος θάχει και προτεραιότητα λόγω μορίων σε τυχόν διαγωνισμούς του ΑΣΕΠ;
    ΠΡΟΤΑΣΗ:
    Άν θέλουν να βγάλουν πιο πολλά λεφτά ας κληρώσουν τα κουπόνια και 2-3 τυχερά μέλη να βγουν ένα βράδυ με τη Ματσούκα ή την Καιλή. (Σε ποιητική βραδιά)

  27. christos avatar
    christos 28/04/2009 17:43:26

    Γιατί απορρίπτετε το ενδεχόμενο, όταν γίνει κυβέρνηση το ΠΑΣΟΚ, να κάνει ρουσφέτια σ όποιον έχει την πράσινη κάρτα; Ηλεκτρονικό φακέλωμα δηλαδή…

  28. τρια πουλακια καθονταν avatar
    τρια πουλακια καθονταν 28/04/2009 18:28:59

    Απο σημερα οπως ανακοίνωσε ο Γιωργος Παπακωνσταντινου, ο ισολογισμος του ΠΑΣΟΚ, εσοδα-εξοδα, στο σαιτ του ΠΑΣΟΚ- Pasok. gr για ελεγχο απο τον οποιονδηποτε.
    αυτο ΕΙΝΑΙ δημοκρατικη κατακτηση διαφανειας ..και εις αλλα με υγειαν..

    ΥΓ: η συνδρομη αφορά μελη, που οι ΙΔΙΟΙ παρέχουν τα προσωπικα τους δεδομενα στην δικαιοδοσια του κομματος που πιστευουν-η στο οποιο προσβλεπουν..- εν προκειμενω στο ΠΑΣΟΚ.
    δεν χρειαζονται την ανησυχια μας για τα δικα τους προσωπικα δεδομενα...ελεος...

  29. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 28/04/2009 18:30:00

    @ 30 Άνοιξη ή χειμώνα η κυρία είναι Hot Stuff.
    Ως εκεί.

  30. Στριφτόμπολας avatar
    Στριφτόμπολας 28/04/2009 18:49:54

    Επί τη ευκαιρία
    Ένα κόμμα έχει προσωπικό και έσοδα. Με ποιούς κανόνες δουλεύει; τι υποχρεώσεις έχει σχετικά με το προσωπικό, την διαχείριση των οικονομικών, κλπ

    Η ερώτηση είναι θεωρητική, δεν ρωτάω αν τηρούνται αλλά ποιοί είναι αυτοί οι κανόνες, που μπορώ να κοιτάξω σχετικά;

  31. τρια πουλακια καθονταν avatar
    τρια πουλακια καθονταν 28/04/2009 19:18:15

    @ 33
    οι υπαλληλοι δουλευουν με συμβαση ιδιωτικου δικαιου, συμβαση ΓΣΕΕ.θεωρητικά-αφου ετσι το βαζεις- μπορεί η επιθεωρηση εργασιας να παρεμβει για ελεγχο.
    οι συμβουλοι των προεδρων αμοίβονται μετα απο προσωπικη συμφωνια ως ...γκολντεν μπους

  32. Keep Talking avatar
    Keep Talking 28/04/2009 19:33:20

    Μα ειναι πραγματα αυτα;
    Δεν βλεπω συνδρομη για ΑΝΕΡΓΟΥΣ!!!
    Μηπως δεν τους δεχεται το ΠΑΣΟΚ;

  33. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 28/04/2009 20:16:48

    Γιατί δεν ανοίγουν φρουτάκια καφέ; Να εκμεταλλευτούν και την τεχνογνωσία του Χρυσανθακόπουλου που πάει χαράμι; Αληθεύει ότι τον έβαλαν σερβιτόρο στο καφενείο της Βουλής; Μέσω ΑΣΕΠ άραγε;

  34. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 28/04/2009 20:46:37

    Να προσθεσω επισης οτι ο καθε ταμιας στις τραπεζες και ο καθε υπαλληλος στα ΕΛΤΑ θα μαθει απο πρωτο χερι ποιος ειναι ΠΑΣΟΚ και μελος/φιλος !!!

    Η Αρχη Προστασιας των Προσωπικων Δεδομενων τι εχει να πει?????????????????????????

    Εαν οι ενλογω υπαλληλοι ειναι Αντιπασοκ και κρατησουν τα στοιχεια?? Ποιος διασφαλιζει τη διαδικασία ??

    ΓΑΠ το νου σου.... !

    Με την Καρτα δε, ακομη χειροτερη η κατασταση. Θα ξερει η καθε τραπεζα και ο καθε μαγαζατορας ποιος ειναι ΠΑΣΟΚ !!!! θα πεσει πολυ γελιο !!

    Οι Δεξιοι εμποροι θα χρεωνουν και παραπανω !!!!!
    Δε θα περνανε την καρτα, δε θα κανουν δοσεις, θα τις ξυνουν να χαλασουν τη μαγνητικη ταινια...

    ΑΥΤΑ υα περιγραφω με χιουμορ αλλα δεν ειναι καθολου αστεια !
    ΘΑ γινουμε Οι Πρασινοι και οι Αλλοι.

    ΘΑΥΜΑ.

    ΠΠ

  35. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 28/04/2009 20:52:09

    ε, ας βγάλουν και οι μπλε, ας βγάλουν και οι ρουαγιάλ, ας βγάλουν και οι ροζέ, ας βγάλουν και οι βαθυκόκκινοι,

  36. hypo avatar
    hypo 28/04/2009 21:04:16

    *
    Για τους χορούς που έριχνε με τον Ισμαήλ Τζεμ υπό αμερικανικές εντολές.
    *
    Για τις προτάσεις περί καλλιέργειας κάνναβης στα μπαλκόνια μας.
    *
    Για το μεγαλόπνοο σχέδιο περί ανασφάλιστης εργασίας των νέων.
    *
    Για τις επιλογές συνεργατών τύπου Ματσούκα και Καραχασάν.
    *
    Για τη μουγκαμάρα στην προδοσία του Οτσαλάν.
    *
    Για τη μουγκαμάρα στη ληστεία του Χρηματιστηρίου.
    *
    Για τη συμφωνία στο σχέδιο Ανάν που θα έριχνε την Κύπρο στην αγκαλιά της Τουρκίας για πάντα.
    *
    Για τη μουγκαμάρα στο πλιάτσικο στα χρόνια του Σημίτη.
    *
    Για το ότι παρακαλούσε τους σκοπιανούς να δεχθούν το όνομα “Δημοκρατία της Μακεδονίας - Σκόπια” (που ευτυχώς δεν δέχθηκαν), όπως αποκάλυψε πέρυσι ο Πάγκαλος.
    *
    Για τη μουγκαμάρα στην αποδεδειγμένη χρηματοδότηση της “Siemens” στο πασόκ.
    *
    Για την εικοσαετή φιλία του με το Βαλιανάτο που δήλωνε στις τηλεοράσεις ότι τα Σκόπια πρέπει να τα λέμε Μακεδονία.
    *
    Και βεβαίως, για τις τούμπες με το ποδήλατο και τόσα άλλα σπαρταριστά επεισόδια αυτογελοιοποίησης και ατέλειωτα σαρδάμ


    χαχαχα

  37. hypo avatar
    hypo 28/04/2009 21:09:53

    Την επιταγή στους πυρόπληκτρους την θυμάστε; Μούφα ήτανη. Δεν καταγράφησαν τα χρήματα. Έτσι λοιπόν και τώρα. Βλέπω ιστορίες με αυτά.

  38. τρια πουλακια καθονταν avatar
    τρια πουλακια καθονταν 28/04/2009 22:17:08

    Hypo
    αναγκαξομαι να υποστηριζω το ΠΑΣΟΚ, αν και δεν το θελω, αλλα δεν αντεχω την κακοηθη μαλακια
    τα χρηματα δοθηκαν και πριν δυο κυριακες βραβευθηκε στον Πυργο ο ΓΑΠ γιαυτο

  39. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 28/04/2009 22:17:10

    Ο Άκης θα αγοράσει κουπόνια;

  40. thanos avatar
    thanos 28/04/2009 22:32:53

    40-Hypo Says:
    April 28th, 2009 at 9:09 pm



    Η Σαλωμη σου το ειπε? μα τι κακια που ειναι?

  41. Hase avatar
    Hase 28/04/2009 23:43:59

    @41
    Σιγα που αναγκαζεσαι.