04/03/2009 09:44
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Στο EXTRA-3 ο Κ. Κουλούρης;

Στο  τελικό  στάδιο  των  διαπραγματεύσεων  με  τον  κ. Βρυώνη  του  EXTRA-3  βρίσκεται  ο  πρώην  βουλευτής  του  ΠΑΣΟΚ  Κίμων  Κουλούρης, ώστε  να  παρουσιάζει  ενημερωτική  εκπομπή  για  μισή  ώρα  κάθε  μέρα  πλην  Σαββάτου  και  Κυριακής.

Πρώην  και  νυν  βουλευτές  δηλαδή  εκτός  από  ραδιοφωνικοί  παραγωγοί, αρχίζουν  να  γίνονται  και  τηλεοπτικοί  αστέρες.

Άντε  και...σ' ανώτερα!  

ΣΧΟΛΙΑ

  1. osaperas avatar
    osaperas 04/03/2009 10:48:23

    Ο Κίμων έχει τελειώσει εδώ κι αρκετό καιρό ως πολιτικός. Εάν βέβαια δεχθόύμε ότι υπήρξε ποτέ.

    Ως ηθοποιός πάντως δεν θα πρέπει να είναι κακός.

    Εάν ήταν στο χέρι μου θα δοκίμαζα μία εκπομπή στην τηλεόραση με το δίδυμο Τράγκα-Κουλούρη.

  2. greekpoliticalreview avatar
    greekpoliticalreview 04/03/2009 11:21:20

    Ε ρε , έχει να πέσει eyeliner και κακό .

  3. ataktos avatar
    ataktos 04/03/2009 11:47:28

    χα χα χα

  4. kanis avatar
    kanis 04/03/2009 11:50:28

    ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΙΤΛΟΣ;

    "Μακιγιάζ για άντρες";

  5. Helmut avatar
    Helmut 04/03/2009 11:57:04

    Αφού εδώ και καιρό πλέον διάφορες τηλεπερσόνες και τηλενούμερα γίνονται πολιτικοί, καιρός ήταν να γίνει και το αντίθετο.

  6. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 04/03/2009 12:32:43

    o Φρίντμαν νομίζω έχει πει ότι δημοσιογράφοι-πολιτικοί είναι οι ηθοποιοί του μέλλοντος

  7. ataktos avatar
    ataktos 04/03/2009 12:36:13

    τωρα που του εδωσαν ματσουκη θα βριζει μερα -νυχτα ...χα χα χα

  8. Xase avatar
    Xase 04/03/2009 12:40:55

    2 @
    Οσαπερα, οχι με τον Τραγκα, με τον Μπιστη. Το γνωστο Μπιστοκουλουρο (εγραψα παλαιοτερα γιαυτο).
    Θα κανει κορμια να σπαραζουν.

  9. valerios avatar
    valerios 04/03/2009 13:12:27

    Καλά εκείνα τα Cohiba robusto που καπνιζε στις λαικές,πότε θα χαλαρωνει για να τα απολαμβανει!!

  10. matakis avatar
    matakis 04/03/2009 13:35:21

    Κοίτα να δεις που θα αναγκαστώ να συντονίσω και το EXTRA-3 στην τηλεόραση....
    Εκεί δεν πλακώνεται ο κάποιος Καμπούρης με τον εθνικό μας σταρ ???
    Μιλάμε για HALL OF FAME δηλαδή....

  11. kanis avatar
    kanis 04/03/2009 13:40:47

    @11

    ..HALL OF KITCH!

  12. stelios avatar
    stelios 04/03/2009 14:15:32

    Tελικα ολα αυτα τα παρασιτα παντα καπου τρυπωνουν,
    θελουν ντοματες και αυγα,απο τα περισσευματα των λαικων,γιατι απο τα κανονικα δεν αξιζει η βοιδοφατσα τους.

  13. Ανεργοι Δημοσιογραφοι avatar
    Ανεργοι Δημοσιογραφοι 04/03/2009 14:48:05

    ...και μετά εμεις περιμένουμε να βρούμε δουλειά... ουτε του αγίου λουτσου ανημερα με τους κουλουρηδες τους κωνστανταρες και τους λοιπους!

  14. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 04/03/2009 15:20:29

    @15: υπάρχει και μια θετική πλευρά, έστω και σε ηθικό επίπεδο προς το παρόν. Ίσως έτσι "γλιτώνετε" από τις παγίδες αυτού του πάλαι ποτέ λειτουργήματος και μπορέσετε να στρέψετε τις ικανότητές σας και σε κάτι άλλο, πιο δημιουργικό ίσως, πιο ειλικρινές και παραγωγικό από αυτό που σήμερα κατάντησε να αποκαλείται "δημοσιογραφία".

  15. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 04/03/2009 16:13:07

    Ο Κουλούρης θα έχει και πλήρη ρεπορτάζ για τις τιμές της μπάμιας και άλλων ζαρζαβατικών από τις λαικές αγορές. Τσαμτσίκα τρέμε!!!!

  16. Ανώνυμος avatar
    Ανώνυμος 05/03/2009 04:32:09

    Κουλούρη πρόσεχε τώρα που έχει πάρει τα πάνω του το ΠΑΣΟΚ μήν το κάνεις ξανά να κατρακυλήσει δέν έχει άλλα περιθώρια. Καλά ήσουνα εξαφανισμένος τόσο καιρός μήν κάνεις τον Καραμανλή να τρίβει τα χέρια του.