04/07/2011 12:46
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Στο +27% η Αγροτική Τράπεζα σήμερα!!!

Tι Εθνική, Citi και DT;

Αγροτική Τράπεζα!!!

Αν δει κανένας ξένος το ταμπλώ θα νομίσει οτι η οικονομία μας και το Τραπεζικό μας σύστημα ευημερούν!

Στο +25% καλπάζει σήμερα  η Αγροτική Τράπεζα!!!

Προεξοφλούνται εξελίξεις;

Γιατί η αύξηση μετοχικού κεφαλαίου,από μόνη της δεν αρκεί...

Στήνονται στο παρασκήνιο τίποτα παιχνίδια;

Ο,τι και να συμβαίνει, γίνεται εις υγείαν των ...υπολοίπων!

Αντε σε καλή μεριά....

Όφις Ιοβόλος

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ό παγωτατζής avatar
    ό παγωτατζής 04/07/2011 12:50:23

    ..Αμα είναι να Αγοράσεις την μισή Ελληνική Γή,και να την διαχειρίζεσαι μέσω 350 σημείων "εξυπηρέτησης",κοψοχρονιά,τότε και το +25% ..λίγο είναι!!

    • ό παγωτατζής avatar
      ό παγωτατζής @ ό παγωτατζής 04/07/2011 12:53:14

      Ελα !! Πάρε κόσμε τώρα πού γυρίζει!!!
      Α! ρε ΠΠ πού είσαι !!!!!

  2. H pena tis orghs avatar
    H pena tis orghs 04/07/2011 14:08:47

    Σήμερα το πρωί είχα πάει στην τράπεζα να κάνω ανάληψη την "ευλογία του father" και κατά τύχη(απλά μιλούσαν δυνατά :P) άκουσα την συζήτηση για το τι έγινε με την ΑΤΕ. Έκανε λέει αύξηση μετοχικού κεφαλαίου με όρους που αποθάρρυναν τους μικρομετόχους να συμμετέχουν λόγο κόστους με αποτέλεσμα η συμμετοχή τους να είναι τρομερά μικρή. Έτσι όλο το πακετό των νέων μετοχών πήγε στους μεγαλομετόχους και στην ίδια την τράπεζα οι οποίοι τώρα εκτινάζουν την μετοχή στα ουράνια για να κερδίσουν όσα περισσότερα γίνεται από την επικείμενη πώληση της. Χειραγώγηση κοινώς για να κερδίσουν οι γνωστοί και οι φίλοι. Λεφτά υπάρχουν! Και μην σας ξανακούσω να λέτε πως δεν υπάρχουν. Θα σας μαλώσω! Χεχεχεχεχε. Αστειεύομαι έτσι;

  3. Ο Θείος avatar
    Ο Θείος 04/07/2011 15:04:33

    Σούζα ο "ανάπηρος", έ !

    • Κώστας Ροδινός avatar
      Κώστας Ροδινός @ Ο Θείος 04/07/2011 15:11:53

      τούρμπο!

    • ό παγωτατζής avatar
      ό παγωτατζής @ Ο Θείος 04/07/2011 15:15:02

      ί ανάπηρος Θείο..Μιλάμε για καθαρόαιμο Αραβικό κούρσας..
      στάχτη στό κύκλωμα Μπέου,μήν και προλάβει νά ποντάρει ...
      ......και τα proceedings σε Μαλαισιανή offshore έτσι;;;;
      Θαύμα σου λέω..θαύμα!!!

  4. ΣΠΥΡΟΣ avatar
    ΣΠΥΡΟΣ 04/07/2011 15:42:23

    ΩΧ!!!!! Μήπως έρχονται ημέρες ΜΠΕΡΙΣΑ;