21/06/2008 23:36
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Στο στόχαστρο και ο Λιάπης

Στο στόχαστρο πλέον και ο Μιχάλης Λιάπης (στην εικόνα η πρώτη σελίδα του αυριανού Πρώτου Θέματος) σε μια προφανή προσπάθεια να συνδεθούν τα μαύρα ταμεία με τον πρωθυπουργό Κώστα Καραμανλή, επειδή ως γνωστόν ο πρώην υπουργός Μεταφορών και νυν υπουργός Πολιτισμού είναι εξάδελφός του. Το Μαξίμου διαρρέει προκαταβολικά ότι αν βγουν συγκεκριμένα στοιχεία θα πέσει ο πέλεκυς, όποιος κι είναι εκείνος που τον αφορούν. Όπως έπεσε και στην περίπτωση των τιμολογίων; Τέλος πάντων. Από αύριο πάντως και μέχρι την Τετάρτη αναμένεται να έχουν βγει όλα τα βέλη που κρύβονται στις φαρέτρες. Που όπως φημολογείται αφορούν έναν ακόμα υπουργό της κυβέρνησης, αλλά και την ίδια τη ΝΔ ως κόμμα, για να ισοσταθμιστεί προφανώς η περίπτωση Τσουκάτου.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. AFINIASMENOS MURGOS avatar
    AFINIASMENOS MURGOS 22/06/2008 00:08:20

    ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΝΑ ΔΙΑΨΕΥΣΕΙ Ο ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΥΡΙΟΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΚΑΤΑΜΑΡΤΥΡΟΥΝ?
    ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΔΙΑΨΕΥΔΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΧΡΕΩΝΟΥΝΕ ΣΤΗΝ ΕΛΒΕΤΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ?
    ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΜΗΝΑ ΤΟΥ 07 ΥΠΟΥΡΓΟΣ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΙ ΓΥΡΕΥΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΟΥ ΣΤΗΝ ΕΚΑΛΗ?
    ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΕΞΟΦΛΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΑ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ?
    ΚΑΤΙ ΚΡΟΥΑΖΙΕΡΕΣ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΓΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΥΡΙΟ ΜΕ ΤΟ ΣΚΑΦΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗ ΑΡΕΣΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΑΜΠΡΟ ΑΛΛΟΥ ΒΕΤΕΡΑΝΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ (ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ...)
    ΑΛΗΘΕΥΕΙ ΟΤΙ ΤΟ 2004 ΓΑΛΑΖΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΘΡΕΨΕΙ ΚΑΙ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΣΕ ΜΕ VITARA ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΑΓΕ ΓΙΑ ΕΝΙΣΧΥΣΗ?...ΚΕΦΑΛΑΡΙ ΜΕΡΙΑ
    ΤΟΤΕ Ο ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΚΟΜΑ ΤΗ ΒΙΛΑ ΣΤΗΝ ΕΚΑΛΗ
    ΚΙ Ο ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ SUPER ΥΠΟΥΡΓΟ?
    ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ?
    ΕΒΑΛΕ ΓΚΟΛ Η ΡΩΣΙΑ ΔΙΑΚΟΠΤΩ ΚΑΙ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ
    ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗ ΣΗΜΕΝΣ
    ΤΟ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΛΕΙ Ο ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑΣ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ...

  2. KAKAKIASMENOS avatar
    KAKAKIASMENOS 22/06/2008 00:10:34

    ΡΕ ΜΟΥΡΓΟ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΛΛΑ
    ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΙ ΑΛΛΑ

  3. Factorx avatar
    Factorx 22/06/2008 00:13:58

    Ανώνυμε: Ετσι το πανμε μεχρι τώρα. Στη ΝΔ μια ο Καραμανλής, μια η Ντόρα

  4. NS avatar
    NS 22/06/2008 00:47:10

    Έχω και γώ πληροφόρηση: Γαλάζοπράσινοκοραλοπορτοκαλιά γυναίκα-σύζυγος μπατζανάκη υπουργού με ελιά στο φρύδι συνδέεται με τα μαύρα ταμεία της Siemens. Η είδηση θα σκάσει "όπου να ναι" για να ισοσταθμίσουν (ποιοί?) την αποκάλυψη για την Πρασινογαλάζια σύζυγο κλπ. που βγήκε πρίν!!!!!

    Συγγνώμη, αλλά το blog πάει να γίνει μπ****...

    Τουλάχιστον ο φάκτορ κρατάει ένα επίπεδο και μιλάει για "προσπάθεια να συνδεθούν". Ο κ. AFINIASMENOS που ... ξέρει πολλά (!) για την "Υπουργό-γυναίκα" (πώς λέμε το "Κορίτσι-λάστιχο") και τον "Γαλάζιο-βουλευτή", γιατί δεν μας λέει και τα ονόματα και τις λεπτμέρειες που ...γνωρίζει?! Ντρέπεται? ή απλά πέταξε και αυτός το "σότο" του (ιπποδρομιακός όρος, για τους επαΐοντες), και όποιον πάρει ο χάρος!!! Δε βαριέσαι...

    Αμα δεν μπορούμε να αντιμετωπίσουμε ψύχραιμα το κλίμα που μαγειρεύεται και πλειοδοτούμε στη φημολογία (από ποιούς προέρχεται???), μη βγούμε μετά και κατηγορούμε "τους άλλους" - θα είμαστε όλοι συνυπεύθυνοι.

  5. KAKAKIASMENOS NO 2 avatar
    KAKAKIASMENOS NO 2 22/06/2008 01:05:05

    ΝΣ
    ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΛΙΓΟ ΧΑΖΟΣ.
    ΑΣΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΕΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.
    ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΥΠΟΥΡΓΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΦΥΠΟΥΡΓΟ ΓΑΜΠΡΟ ΠΡΩΗΝ ΥΠΟΥΡΓΟΥ ΚΑΙ ΑΡΧΗΓΟΥ ΚΛΠ... ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΜΕ ΤΟ SUZUKI ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΥΠΟΥΡΓΟΣ ΑΠΟ ΤΟ 2004
    ΜΗ ΒΙΑΖΕΣΕ
    ΕΔΩ Ο ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑΣ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙ ΝΑ ΚΑΛΕΣΕΙ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΙΔΡΥΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑΚΙΑ ΤΩΝ 150.000 ΕΥΡΩ

  6. NS avatar
    NS 22/06/2008 01:12:32

    Εγώ φίλε μου είμαι όντως λίγο χαζός. Και συμφωνώ αντί να τα λένε διάφοροι ανώνυμοι/ ψευδώνυμοι ως φήμες, να τα λένε επώνυμα οι Χριστοφοράκοι στους εισαγγελείς.
    Παρακαλώ όμως εν τω μεταξύ όποιος είναι πιό έξυπνος ή/και γνωρίζει παραπάνω από εμένα (και άλλους) αντί να πετάει υπονοούμενα ή να ειρωνεύεται, να λέει συγκεκριμένα πράγματα, αλλιώς και ένας χαζός σαν κι εμένα μπορεί να υποθέσει ό,τι θέλει για τις σκοπιμότητα τόσο του υπονοούμενου όσο και του φορέα του. Με "πιάνεις" τί εννοώ φίλε KA(KA)KIASMENE???

  7. NS avatar
    NS 22/06/2008 01:15:34

    Εννοώ τον KAKAKIΑSMENO no 2 βέβαια...

  8. Gianni avatar
    Gianni 22/06/2008 01:32:18

    Επειδή ο NS μπορεί πράγματι να μην καταλαβαίνει αυτά που γράφει ο AFINIASMENOS MURGOS να του δώσω εγώ κάποια αναλυτικότερα στοιχεία. Και να του πω ότι αυτά είναι κοινό μυστικό σε αρκετά γραφεία.

    1.Ο Λιάπης είναι γνωστό ότι είχε ανέκαθεν πολύ στενές σχέσεις με τον Χριστοφοράκο. Ταξίδια
    2.ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΜΗΝΑ ΤΟΥ 07 ΥΠΟΥΡΓΟΣ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΙ ΓΥΡΕΥΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΟΥ ΣΤΗΝ ΕΚΑΛΗ? Νομίζω ότι είναι σαφές αυτό έτσι; Είναι από τους ελάχιστους πρωτοκλασάτους πολιτικούς της χώρας μας που έκανε τέτοιου είδους επισκέψεις. Όχι μια επίσκεψη αλλά πολλές.

    3.ΚΑΤΙ ΚΡΟΥΑΖΙΕΡΕΣ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΓΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΥΡΙΟ ΜΕ ΤΟ ΣΚΑΦΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗ ΑΡΕΣΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΑΜΠΡΟ ΑΛΛΟΥ ΒΕΤΕΡΑΝΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ (ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ…).Δεν το γνωρίζω, μπορεί να μας εξηγήσει περισσότερα ο AFINIASMENOS MURGOS.
    4.ΑΛΗΘΕΥΕΙ ΟΤΙ ΤΟ 2004 ΓΑΛΑΖΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΘΡΕΨΕΙ ΚΑΙ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΣΕ ΜΕ VITARA ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΑΓΕ ΓΙΑ ΕΝΙΣΧΥΣΗ?…ΚΕΦΑΛΑΡΙ ΜΕΡΙΑ
    ΤΟΤΕ Ο ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΚΟΜΑ ΤΗ ΒΙΛΑ ΣΤΗΝ ΕΚΑΛΗ
    ΚΙ Ο ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ SUPER ΥΠΟΥΡΓΟ? Υπερυπουργός σήμερα που οδηγούσε Βιτάρα τότε, ένας είναι. Από Α. το επίθετο και ασχολείται με την «ανόρθωση» της χώρας.

    5.Νευραλγικής σημασίας ερώτημα: ΤΟ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΛΕΙ Ο ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑΣ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ…Πρόκειται για στέλεχος της Ζημενς στον τεχνικό τομέα, ο οποίος έπαιρνε εντολές για να τοποθετήσει τον ηλεκτρονικό εξοπλισμό σε σειρά πάρα πολλών γραφείων πολιτικών. Το όνομά του έχει δημοσιευθεί στον Τύπο. Είναι απορίας άξιον γιατί δεν τον καλεί ο εισαγγελέας.

  9. thanos avatar
    thanos 22/06/2008 02:30:57

    Reeee MURGOS Ntroph re file..Mhn eisai monaxofahs,afhse kati parapanw na fanei, na kanome kai emeis ligo xaroules..:-))

  10. thanos avatar
    thanos 22/06/2008 02:40:04

    No4 (guessing)mhpws foraei kai skoufia?

  11. Εξάκτινος avatar
    Εξάκτινος 22/06/2008 09:56:08

    Δηλ. ρε παιδιά μέσα σε τέσσερα χρόνια από το Vitara βρέθηκε με βίλες και τόοοοοοοοοοσο χρήμα? Μέσα σε 4 χρόνια?

  12. Λαρα avatar
    Λαρα 22/06/2008 09:58:09

    H σκηνη στην Ακροπολη στη διαρκεια εγκαινιων του Μουσειου Ουνεσκου με τον ως ανω στη φωτο κορνιζωμενο κυριο να φλερταρει διπλα απο την κ. Βαρδινογιαννη με το αετισιο του ματι μια νεαρα μοντελα; με ασπρο ταγιερ ειναι καταπληκτικη
    και κανει το γυρω του κοσμου.
    Οπως συμβαινει με ολους τους νηστικους, που αποτομα πεφτουν σε αφθονο κι ανιλεητο τσιμπουσι.
    λαρα

  13. Προφήτης avatar
    Προφήτης 22/06/2008 11:15:48

    Λαρα, ο Μισελ νομίζω ήταν πάντα του φουστανιού, κι όχι από τους πιο πεινασμένους.
    Δεν μπορεί βέβαια να ισχυρισθεί, όπως ο Άκης Πάνου
    "..Στον κόσμο όσο περπάτησα, λαδιές δεν έχω κάνει
    εξόν από κανα πιοτό κι από κανα φουστάνι.."

    Από την άλλη, μια ορισμένη κατηγορία γυναικών έλκεται από την εξουσία όπως τα έντομα από το φως.
    Σ΄ αρέσει δεν σ΄ αρέσει ...

  14. Λαρα avatar
    Λαρα 22/06/2008 12:25:28

    Μιλαμε για σεξουαλικη παρενοχληση και μαλιστα πολιτικου αξιωματουχου εν ωρα εργασιας.

    Οσο για την ελξη της εξουσιας σε μια ορισμενη κατηγορια θηλυκων θα περιοριστουμε στη μεριδα της ελευθερης και αδηλωτης σκοπευτριας κοινως ιεροδουλης ,που κι αυτη συμφωνα με το νομο της διαφθορας εμαθε να διατρεφεται με μαυρα.
    λαρα

  15. πρίγκηπας Μάλκο avatar
    πρίγκηπας Μάλκο 22/06/2008 13:20:14

    Αφού ασχολείστε τόσο με το Λιάπη, αμέτι μουχαμέτι να τον σχετίσετε με τη Ζήμενες... ίσως γιατί διαχρονικά είναι ο αδύναμος κρίκος του Καραμανλακέικου, χτυπώντας τον χτυπιέται μακροπρόθεσμα το Καραμανλακέικο... ήδη πολιορκείται με τις ιστορίες για τον Αχιλλέα Καραμανλή...

    εκφράζω τη φυσική απορία:

    Πριν λίγο καιρό, όταν ο Λιάπης ήταν υπουργός Μεταφορών, αρμόδιος για την ΕΘΕΛ, ακούστηκε-γράφτηκε (?) πως θα γίνονταν διαγωνισμός για μαζική προμήθειοα πολλών νέων αστικών λεωφορείων. Είτε σε εκτέλεση παλαιότερων συμβάσεων, είτε μετά από νέο διαγωνισμό.

    Την εποχή εκείνη άρχισαν να ξεσπούν συνεχόμενες πυρκαγιές στα αστικά λεωφορεία, μάλιστα σε 2-3 εν κινησει.. ένα μάλιστα σε live τηλεοπτική σύνδεση στην Αττική Οδό.

    Οι τότε δημοσογραφικές πληροφορίες ανέφεραν πολλά για το διαγωνισμό, για πρόσωπα και καταστάσεις εντός της ΕΘΕΛ, με συνδικαλιστές παραγγελιοδόχους κλπ.

    Και όπως ξαφνικά άρχισαν οι φωτιές στα αστικά λεωφορεία έτσι ξαφνικά σταμάτησαν.

    Ρωτάω λοιπόν... μήπως ΕΔΩ πρέπει να ψαχτεί η κατάσταση για ΣΚΑΝΔΑΛΟ;

    Μήπως εδώ είναι η πολιτική ουσία ;

  16. σκληροπυρηνική avatar
    σκληροπυρηνική 22/06/2008 14:23:08

    ο κόσμος το έχει τούμπανο και εμείς κρυφό καμάρι...ευτυχώς που ΄χουμε και ΤΟΝ ΜΟΥΡΓΟ και λέει την αλήθεια!!!!
    έχω κάποια ερωήματα λοιπόν σαν παιδί και εγώ:

    1. γιατί ο κ. Αθανασίου από το να κόβει βολτες στα γραφεία της Αρτέμιδος (για το θεαθήναι), δεν καλεί τον κ.Δημητριάδη να μιλήσει και να πει την αλήθεια για τα τιμολόγια του Κυριάκου....να τελειώνουμε!!!! ??????

    2. επιτέλους ο γιωργάκης μίλησε σωστά και πέταξε μερικούς έξω...δεν είναι ώρα για τον Καραμανλή να αφήσει τα σουβλάκια στη Ραφήνα και να αρχίσει να κόβει τα πόδια στα καμάρια Λίαπη, Βουλγαράκη(ο οποίος σε σημερινή εφημεριδα ήταν με τη σύζυγο...στη μύκονο σε σουπερ ξαπλώστρα και μετά αστακομακαρόναδα...με λογαριασμό 1000ευρώ...φτώχεια δηλαδή, σπηλιωτόπουλο...τον πατρινό γιατί ο άλλοσ, ο άρης είναι άπονήρευτος!

    3. γιατί τα στελέχη που κατηγορούνται ε΄ναι ακόμα μέσα στη siemens και δεν έχουν πάρει πόδι?και επίσης...η κυρία που το παίζει επικοινωνίολόγος εκεί μέσα δεν μας είπε ποιος την έβαλε(μήπως ο μιχαλάκης) και παίρνει τετοιο μισθό...????????????????

    4. μίλησε και ένας άνθρωπος της προκοπής ο κακλαμάνης....και είπε ότι αν είμασταν στην γερμανία οι κ.κ. χριστοφοράκος, μαυρίδης κτλ. θα είχαν μπει φυλακη και τώρα θα είχαν κελαηδήσει...γιατί δεν τουσ χώνετε μέσα λοπόν να μάθουμε την αλήθεια?

    5. η ντορίτσα συμφωνεί για εξεταστική επιτροπή...μάλιστα!!! πότε γελάμε να μου πείτε? αν βρεθεί άνθρωπος που θα πειράξει την αγία οικογένεια και τους ξεμπροστιάσει τότε ίσως να μπορέσουμε να πάμε μπροστα σαν χώρα...

    το πόρισμα: η siemens...είναι μια εταιρεία τεραστίων διαστάσεων και με απιστευτή εξέλιξη σε ότι κάνει(αυτό πρέπει να μας έρχετσι στο μυαλό μας αρχικά...και που συνεχιζει να ταίζει τους εργαζομενουσ και τις οικογενειές τουσ)
    Α Λ Λ Α ....είναι ΕΤΑΙΡΕΙΑ... εταιρεία που θα κάνει και δώρα (και αυτό το λεώ γιατί αυτή τη στιγμή θέλουν να το ρίξουν όλοι στο ότι λάδωσε με κουζίνες.) ΛΑΘΟΣ....έδωσε κουζίνες και θα συνεχίζει να δίνει όπως οι φαρμακευτικές δίνουν δωράκια και κάθε εταιρεία κάνει τα δικά της...γιατι διαφορετικά δε γίνονται οι δουλείες...Ο Μ Ω Σ είναι αυτή η εταιρεία που αυτή τη στιγμη αλλάζει Το πολιτικό σύστημα της χώρας...είναι η εταιρεία που τάισε οικογένειεσ πολιτικών και όχι μόνο. έκανε δώρα κουζίνεσ, ψυγεία, ταξίδια και μαζί φακελάκια για να ψωνίζουν οι κυρίεσ στισ μπουτλικ,έδωσε λεφτά και αγοράστηκαν βιλεσ και οικόπεδα παντου...off shore εταιρείεσ, κάβες, ακόμα και εσώρουχα κάναμε δώρο...βρακιά πολυτελείας...
    όλοι αυτοί που βγαίνουν στα παράθυρα ηθελα να ήξερα δε ντρέπονται? ΟΛΟΙ ΦΑΓΑΝΕ ΚΑΙ ΑΠΟ Τα 2 ΚΟΜΜΑΤΑ και φάγανε τόσσα πολλά που πιστέψτε με δεν έχετε πάρει χαμπάρι...μόνο ο ΜΟΥΡΓΟΣ ξέρει...για αυτό ΜΟΥΡΓΟ...ΠΡΟΣΕΧΕ μην βρεθείς σε κανά χαντάκι...γιατί αυτοι είναι αδίσταχτοι!!!

    ΜΟΥΡΓΟ ΠΡΟΧΩΡΑ ΣΕ ΘΕΛΕΙ ΟΛΗ Η ΜΙΖΟ-ΧΩΡΑ!!!!!!!

  17. ROMANTIKI avatar
    ROMANTIKI 22/06/2008 14:27:13

    EYGE!!!!!!!!

  18. FORAO KE SKULARIKI avatar
    FORAO KE SKULARIKI 22/06/2008 15:14:01

    ΛΟΙΠΟΝ ΑΣ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΤΑΞΗ
    ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΜΕ ΤΙΣ ΚΡΟΥΑΖΙΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΣΤΟ ΚΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΤΗΣ ΔΕΠΑΝΟΜ ΤΟΥ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΝ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ...ΠΑΙΖΕΙ ΑΝΕΜΕΛΑ BEACH VOLLEY ΣΤΗ ΜΥΚΟΝΟ.ΕΚΕΙ ΠΕΡΑΣΑΝ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΤΟΥ ΑΓ. ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ Ο ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΤΑΞΕΩΣ ΚΑΙ Ο ΑΘΩΟΣ ΣΠΗΛΙΟΤΩΠΟΥΛΟΣ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ -ΟΧΙ ΤΗΣ ΑΜΥΝΗΣ...
    ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΝ ΗΤΑΝΕ ΕΚΕΙ ΚΑΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΟΣ ΜΕ ΤΟ ΚΟΤΕΡΟ Η ΚΑΙ Ο ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΟΤΕΡΟ?
    ΒΛΕΠΕΤΕ Η ΣΗΜΕΝΣ ΜΟΙΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΚΟΤΕΡΑ
    ΜΟΙΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΒΙΛΕΣ
    Ο ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΙΛΑ ΣΤΙΣ ΣΠΕΤΣΕΣ 3 ΕΚΑΤΟΜ ΕΥΡΩ
    ΒΙΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΠΡΟΣ ΤΙΜΗΝ ΤΗΣ ΣΥΖΥΓΟΥ ΛΕΕΙ ΠΡΩΗΝ ΤΗΛΕΦΩΝΗΤΡΙΑΣ ΤΟΥ ΟΤΕ
    Ο ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΜΙΑ ΒΙΛΑ ΣΤΗΝ ΔΡΟΣΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΒΙΛΑ ΣΤΙΣ ΣΠΕΤΣΕΣ ΑΡΚΕΤΩΝ ΕΚΑΤΟΜ ΕΥΡΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΕΣ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΩΣ GASTARBEITER ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΘΗΤΕΙΑ ΤΩΝ 8 ΕΤΩΝ ΣΤΗ ΣΗΜΕΝΣ ΕΛΛΑΣ ΣΤΟ COM
    Ο CHRISTO ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΒΙΛΕΣ ΕΔΩ ΒΙΛΕΣ ΕΚΕΙ
    ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΧΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 6 ΜΕ ΜΕΣΟ ΟΡΟ ΑΞΙΑΣ 5 ΕΚΑΤ ΕΥΡΩ Η ΚΑΘΕΜΙΑ
    ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΒΙΟΛΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΟΡΓΑΝΑ ΚΑΙ ΡΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥΡΑ ΠΟΥΡΑ ΠΟΥΡΑ !!!!!!!!
    ΡΕ ΔΕ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ
    ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ!!!
    ΚΑΙ ΕΣΥ ΡΕ ΓΕΡΜΑΝΕ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΙΟΙΚΕΙΣ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?
    ΓΙΝΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΚΑΙ ΚΟΨΕ ΚΕΦΑΛΙΑ
    ΑΡΚΕΤΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ
    ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΜΗ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΝΑ ΚΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ
    ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΥΠΕΥΘΥΝΟΣ!
    ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΟΙ
    ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΙ!!!
    ΣΤΗ ΣΗΜΕΝΣ ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝΕ ΚΕΦΑΛΙΑ
    ΚΥΡΙΕ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ ΤΟ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΛΕΣΕΤΕ?
    ΤΟ ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ ΤΩΝ 6.000 ΕΥΡΩ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΞΟΦΛΗΣΕ?
    ΠΕΙΤΕ ΣΤΟ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΝΑ ΣΑΣ ΦΕΡΕΙ ΤΗΝ ΕΞΟΦΛΗΤΙΚΗ ΑΠΟΔΕΙΞΗ
    ΜΗΝ ΞΑΝΑΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΤΕ ΕΚ ΝΕΟΥ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ






    Ο

  19. σκληροπυρηνική avatar
    σκληροπυρηνική 22/06/2008 15:29:20

    μουργε μπορει ο κυριοσ αθανασίου να μη θυμάται το τηλεφωνο του κυριου δημητριαδη για αυτο και δεν τον καλει...να του το δωσουμε αν είναι
    και επισης έρχεται που ερχεται στη εταιρεια δν ειναι αναγκη να ερχεται με τοση συνοδεια λεσ οτι ειιναι ο προεδροσ της δημοκρατιας...
    η βίλα γεωργιου στισ σπετσεσ αξιζει 20 εκατομμυρια οχι 3....μπερδευτηκες!!!!
    γεια σου μουργε...παιχταρα!!!!

  20. Vass avatar
    Vass 22/06/2008 15:36:33

    Λάρα, το νεαρό μοντέλο με το άσπρο ταγιέρ που αναφέρεις είναι λίγο σιτεμένο. Δεν πρόκειται για μια νέα κοπέλα που γοητεύτηκε από την κόμμη, το αετήσιο βλέμμα και την κορμοστασιά ενός αριστοκράτη πολιτικού, αλλά μια σαραντάρα κυρία που έπιασε στον αέρα τα vibes του Michelle. "Η σεξουαλική παρενόχληση πολιτικού αξιωματούχου εν ώρα εργασίας" είναι λίγο τραβηγμένη έννοια. Νομίζω ότι τα γκομενικά του ξάδελφου είναι αυτά που ενδιαφέρουν λιγότερο.

  21. Markos avatar
    Markos 22/06/2008 16:14:45

    Στο κύριο σώμα της εφημερίδας βέβαια δεν υπάρχει ούτε κατά διάνοια η φωτό του Υπουργού...