02/05/2009 19:14
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Στον «αέρα» η συμφωνία για τον ΟΤΕ

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Aurοra avatar
    Aurοra 02/05/2009 19:42:09

    Δηλαδη πουλαω το σπιτι μου για να εισπραξω ρευστο, αλλα συγχρονως κρατω το κλειδι για τη συνεχιση των ιδιοκτητικων μου καθηκοντων.
    Καποιος Ελληνας, ονομα και μη χωριο, πουλησε το σκαφος του στη Βουλιαγμενη, αλλα αφου εισεπραξε τα εκ. μετα τη μεταφορα, ηθελε να κρατησει ενα αντικλειδι για να το χρησιμοποιει, οπως και οποτε ηθελε.
    Τα δικα μου, αλλα και τα δικα σου, δικα μου.

  2. ο αγιος avatar
    ο αγιος 02/05/2009 21:11:52

    αλλενακι

    Ντόρα Μπακογιάννη και Αλί Μπαμπατζάν θα έχουν την ευκαιρία "να τα πουν και από κοντα" στην Αθήνα, όπου είναι και οι δύο προσκεκλημένοι της διεθνούς Λέσχης Μπίλντερμπεργκ, που συνεδριάζει στις 14-16 Μαΐου.

    απο
    http://www.enet.gr/?i=news.el.politikh&id=40078

  3. HEVY avatar
    HEVY 02/05/2009 21:33:40

    Εγω ο μαλακας που αγορασα ΟΤΕ στα 26 ευρω.
    Ειδα τον βγενοπουλο που αγοραζε με τις χουφτες
    οτι εβγαινε στην αγορα και λεω και εγω τωρα την
    επιασα την καλη για να αγοραζει αυτος κατι γινεται.
    Αλλα αυτος ξεφορτωσε εκει που αγορασα εγω και εμεινα
    εγω με το παλτο χωρις την φοδρα και ο βγενοπουλος
    με τα δικα μου τα φραγκα ταιζει κορμορανους στον
    βοτανικο.

  4. Factorx avatar
    Factorx 02/05/2009 21:42:34

    Επειδή δεν έχω καμία όρεξη να κάθομαι να απαντάω σε σχόλια για θέμα του οποίου δεν έχω την ευθύνη (καιεπειδή δυστυχώς υπάρχουν αρκετοί καλοθελητές που θα σπέσουν να επωφεληθούν σε βάρος μας) η ανάρτηση του Dubai Expatriate μπαίνει σε moderation μέχρι να μου στείλει τα στοιχεία και τις πηγές του. Ενοεείτε οτι φεύγουν και όλοι οι σχολιασμοί που προκάλεσε

  5. HEVY avatar
    HEVY 02/05/2009 21:49:23

    Παιδια συγνωμη .
    Αν δεν κανω λαθος η αναρτηση ειναι για τον ΟΤΕ.
    Ο καθενας βεβαια μπορει να κανει οτι σχολιο θελει
    αλλα αν τα κανουμε ολα τουρλουμπουκι δεν βγαινει
    ακρη.

  6. Τζων Λε Καρέ avatar
    Τζων Λε Καρέ 02/05/2009 22:27:57

    ίσως θα έπρεπε να βγαίνει η ip, τα 2 ή 3 πρώτα κομμάτια από τα 4 (255.255.255.255), του τύπου, για να κάνουμε και τους συνειρμούς και τις υποθέσεις - για όσους γνωρίζουν, για κάθε πράκτορα ή πρακτορίσκο ή απλά αρρωστημένο, που γράφει σε συγκεκριμένα φόρα.

  7. αγανάκτηση avatar
    αγανάκτηση 02/05/2009 23:19:09

    Καλά πιστεύει κανείς ότι τα δικαιώματα του δημοσίου θα διατηρούνταν και ότι δεν ήταν γνωστό ότι αντιβαίνουν στο κοινοτικό δίκαιο; Αυτά ήταν στάχτη στα μάτια για τους αφελείς. Όταν λέμε ιδιωτικοποίηση, εννοούμε ιδιωτικοποίηση. Απλώς τώρα θα κατηγορούμε την τρισκατάρατη κομισιόν αντί αυτούς που πούλησαν τον ΟΤΕ αντί πινακίου φακής.

  8. ΣΚΟΡΠΙΟΣ avatar
    ΣΚΟΡΠΙΟΣ 03/05/2009 10:18:26

    Ετσι εκδικουνται οι Φριτζιδες που δεν παιρνουμε τα οπλα τους!
    Μακαρι να ειναι αληθινη η ειδηση.

  9. Προβοκατωρ. avatar
    Προβοκατωρ. 04/05/2009 13:57:32

    Ναι,και οι εθελουσιες,εθελουσιες,ε;Με τα χοντρα πακετα.