27/11/2009 22:22
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Στον Μητσοτάκη πήγε η Ντόρα

Μετά την σημερινή  συγκέντρωση της η Ντόρα Μπακογιάννη επισκέφθηεκ τον πατέρα της Κώστα Μητσοτάκη στην οδό Ρηγίλλης

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Νικηφορος Φωκας avatar
    Νικηφορος Φωκας 27/11/2009 22:45:23

    H εκλογη κριθηκε , η ΓΕΡΗ ΣΦΑΛΙΑΡΑ στο ΕΝΔΟΤΙΚΟ ΜΗΤΣΟΤΑΚΕΙΚΟ και τους εφιαλτικους λακεδες του ΚΛΕΙΔΩΣΕ για την κυριακη...

    ο ξενοδουλος εφιαλτης τελειωνει σε 48 ωρες...

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ - ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝΤΩΝΗ !

  2. τακης avatar
    τακης 27/11/2009 23:04:54

    Εγώ πάντως εξακολουθώ να φοβάμαι τους χειριστές υπολογιστών οι οποίοι θα είναι κατά πλήθος της ντόρας.
    Πως ξέρω αν γράφουν πραγματικά ονόματα της ταυτότητας και όχι άλλα?
    σε αυτήν την περίπτωση μπορεί κάπιοιος να ψηφίσει δυο και τρεις φορές.

    • ΜιχΜιχ avatar
      ΜιχΜιχ @ τακης 28/11/2009 01:18:04

      Ακούω κι εγώ διάφορα για τους εθελοντές. Ένας μάλιστα μου είπε πως είναι 60% ντορόπουλα.

      Ελπίζω να διαφυλαχθεί η ψήφος μας.

      • loretta avatar
        loretta @ ΜιχΜιχ 28/11/2009 01:21:50

        μην ανησυχειτε ανα 20 λεπτα θα γινεται συγκριση λιστας ψηφοφορων που ψηφισαν με αυτους που εχουν περαστει στους υπολογιστες

        δεν μπορει να πειραχτει τιποτα απολυτως.

    • ΓΙΑΝΝΗΣ avatar
      ΓΙΑΝΝΗΣ @ τακης 28/11/2009 01:25:25

      Η εταιρια που ανελαβε τη διαδικασια ειναι σοβαρη και με πολυ δυνατο brandname στην αγορα. Δε νομιζω να θελει να χαλασει αυτο το όνομα μεσα σε λιγες ώρες. Χρειάζεται επαγρύπνιση αλλά όχι ανησυχία.

  3. Παναγιώτης avatar
    Παναγιώτης 27/11/2009 23:27:05

    Sth Krhth tha th kanoun xontra ths Mizodoras! dystychos.

    • Κώστας Θ. avatar
      Κώστας Θ. @ Παναγιώτης 27/11/2009 23:35:23

      Στα Χανιά τους έχει βαφτίσει όλους. Στην υπόλοιπη Κρήτη - μυστήρια η κατάσταση. Εκεί έχει και τοπικές κόντρες. Κανένας κρητικός να μας ενημερώσει?

      • Στέργιος avatar
        Στέργιος @ Κώστας Θ. 28/11/2009 12:15:29

        Ρε παιδιά, αφού στην Κρήτη δεν έχει Νεοδημοκράτες. Κυρίως στους δύο ανατολικούς νομούς, με το δίκαννο ψάχνεις να βρεις Νεοδημοκράτη.

  4. Orestios avatar
    Orestios 27/11/2009 23:32:49

    Πήγε να ανοίξει το φέρετρο? Οι Δράκουλες βγαίνουν τη νύχτα.

  5. trochalos avatar
    trochalos 27/11/2009 23:33:52

    Τι πήγενα κάνει άραγε;

  6. trochalos avatar
    trochalos 27/11/2009 23:36:27

    Τι πήγε να κάνει άραγε; Μήπως πήγε να πάρει την ευχή του;

  7. trochalos avatar
    trochalos 27/11/2009 23:37:42

    Τι πήγε να κάνει άραγε; Μήπως πήγε να πάρει την ευχή του γιά την Κυριακή;
    Μακάααααααααρι!!!!!!!!!

  8. Εkatontarxos avatar
    Εkatontarxos 28/11/2009 00:09:28

    ΠΗΓΕ ΝΑ ΚΛΑΨΕΙ ΣΤΟΝ ΩΜΟ ΤΟΥ ΠΑΤΡΟΣ