10/11/2010 20:55
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Στηρίζει Μνημόνιο και ΠΑΣΟΚ ο Καρατζαφέρης

Οι κρίσιμες μάχες εναντίον του Μνημονίου είναι στην περιφέρεια Αττικής και στην Πελοπόννησο. Και σε αυτές ο πρόεδρος του ΛΑΟΣ στηρίζει τις δυνάμεις του Μνημονίου και το ΠΑΣΟΚ Σγουρό και Τατούλη.

Αυτά που είπε για την στήριξη (διά της αρνήσεως) που προσφέρει στους Νικήτα Κακλαμάνη, Κώστα Γκιουλέκα και Βασίλης Μιχαλολιάκο για τους Δήμους της Αθήνας, της Θεσσαλονίκης και του Πειραιά, αντίστοιχα, είναι άνευ σημασίας.

Ο Καρατζαφέρης στηρίζει Σγουρό, αλλά δε στηρίζει Καμίνη επειδή θα φέρει τους λαθρομετανάστες.

Αλήθεια Σγουρός-Καμίνης δεν είναι στο ίδιο "'άρμα";

Θυμηθείτε και τι γράφαμε:

http://www.antinews.gr/?p=61110

--

ΣΧΟΛΙΑ

  1. xmm avatar
    xmm 10/11/2010 21:00:21

    επισης ειναι προβλημα ο απωθητικος κακλαμανης και οι διαφημισεις του να μην κανουν ζημια στον κικιλια

  2. Aris. A avatar
    Aris. A 10/11/2010 21:02:58

    Ο Γιώργαρος είναι ένας και μοναδικός.

    Οποιος ασχολείται σοβαρά με αυτά που λέει και κάνει χάνει τον χρόνο του.

    Μια όαση ευρυματικότητας, αναδίπλωσης, οσφυοκαμψίας στον χώρο της πολιτικής.

    Μόνο που επειδή μιλάει πολύ έχει αποκαλυφθεί ο ρόλος του.

  3. PANOS avatar
    PANOS 10/11/2010 21:05:40

    deste kati omorfo na efxaristithi i psixoulasas
    http://www.cirquedusoleil.com/en/shows/o/resources/promo-boxes/view-trailer/o-trailer.aspx

    • deneira avatar
      deneira @ PANOS 10/11/2010 21:11:32

      Πω! Πω! Τούμπες!
      Δεν πρόλαβα να τις μετρήσω....
      Πάντως είναι πολύ όμορφες!!!
      Από ποιό τσίρκο είναι;

      • PANOS avatar
        PANOS @ deneira 10/11/2010 21:21:06

        cirgue de soleil

        • loretta avatar
          loretta @ PANOS 11/11/2010 00:12:50

          oχι αγαπητε....cirque du lait!!
          το τσιρκο του ....γαλατα (σε ελευθερη μεταφραση)

  4. BlueSky avatar
    BlueSky 10/11/2010 21:11:45

    Κωλοτούμπας ολκής!!!!

  5. Κώστας avatar
    Κώστας 10/11/2010 21:17:13

    Στηρίζει Σγουρό και μετατρέπει το κόμμα του και όσους του απέμειναν σε ένα καθαρά αντινεοδημοκρατικό τάγμα. Στις πιο κρίσιμες μάχες πηγαίνει με τους αντιπάλους της παράταξης. Θλιβερός. Απορώ πως τον ανέχονται οι βουλευτές του, όσοι τουλάχιστον έχουν ίχνος παραταξιακής συνείδησης.
    Δεν έβαλε μυαλό με το 4% στο οποίο έπεσε. Στις επόμενες βουλευτικές θα παλέψει με τους Οικολόγους για την θέση του 1ου εξωκοινοβουλευτικού κόμματος.

    • ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ avatar
      ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ @ Κώστας 10/11/2010 21:29:41

      Σωστος.

  6. ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΝΑΤΟΣ avatar
    ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΝΑΤΟΣ 10/11/2010 21:25:45

    Καλύτερο δώρο δεν μπορούσε να μας κάνει. Ελπίζω, προσεύχομαι και παρακαλάω τον Θεό να βγει και ο Μητσοτάκης μέχρι την Παρασκευή για να στηρίξει τον Σγουρό!!!

  7. deneira avatar
    deneira 10/11/2010 21:39:04

    Μπράβο!Όλοι Σγουρό!Κάθε ποσοστό του κάτω από 85% θα θεωρηθεί αποτυχία!Ζήτω η νέα εποχή!
    WE NEED GLOBAL GOVERNANCE!
    LETS START IT FROM ST. PANTELEHMON SQUARE!
    YEA MAN!!!
    GO ON GEORGES (ONE FROM PASOK AND THE OTHER FRO LAOS
    YES WE CAN!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΤΡΑΝΟ ΣΤΡΑΤΟ
    ΝΙΚΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΑΣ ΕΧΘΡΟ....
    ΠΑΡΑΠΑ ΠΑΜ ΠΑΜ ΠΑΜ
    ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΣΥΛΛΑΛΗΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΜΑΣ!!!!!
    ΟΛΟΥ ΕΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ Η ΕΛΛΑΣ!!!!
    YEAAAA MAN!!!!!!

  8. nick avatar
    nick 10/11/2010 22:10:30

    Μετά τα αποτελέσματα του πρώτου γύρου, πίστευα ότι ο Β. Κικίλιας θα εκλεγεί δύσκολα περιφερειάρχης. Μετά όμως από αυτό είμαι βέβαιος ότι θα κερδίσει. Παιδιά, ο Κικίλιας θα κερδίσει και μάλιστα με διαφορά. Έχει να πέσει γέλιο την Κυριακή...

  9. thanos avatar
    thanos 10/11/2010 23:23:14

    Την Κυριακή των εκλογών δήλωσε ότι όπου συντάχθηκε η Ν.Δ. με το ΛΑΟΣ κέρδισαν. Αυτό νομίζω ότι ήταν το σκεπτικό του και σήμερα.
    Υπολογίζει στις νίκες αυτών που δήλωσε ότι στηρίζει για να δηλώσει την επόμενη Κυριακή ότι καθόρισε τις εξελίξεις.

    • leste avatar
      leste @ thanos 11/11/2010 02:54:32

      Συμφωνώ πως αυτή είναι η λογική του.
      Εγώ απορώ πως δεν στηρίζει την αποχή!

  10. nickname@taleftaiparchoun.gap avatar
    nickname@taleftaiparchoun.gap 10/11/2010 23:34:17

    ...αχ ρε Γιώργο μου δεν μπορώ να μην το πω: άμα πετύχει η μ...,τύφλα νάχει το Γ....

  11. Αφροδίτη avatar
    Αφροδίτη 11/11/2010 00:56:07

    Αλήθεια, εκείνη τη στήριξη που έδωσε ο κωλοτούμπας στον Μαντούβαλο, θα την αποσύρει τώρα; Γιατί θα του πέσει κομματάκι δύσπεπτο, να στηρίξει έστω και εμμέσως, επιλογή του Αντώνη!

  12. aengus avatar
    aengus 11/11/2010 07:24:57

    Στην Ικαρία ποιους στηρίζει ο Καρατζαφύρερ;

  13. sovokai avatar
    sovokai 11/11/2010 08:59:48

    στηρίζει ΠΑΣΟΚ και μνημόνιο ο ΚΑΡΑΤΖ. οπως επίσης Κακλαμάνη, Ψωμιαδη, Μιχαλολιάκο,Γκιουλέκας και αλλες μνημονιακές δυνάμεις.

  14. xehasiarhs avatar
    xehasiarhs 11/11/2010 10:08:52

    γιατί υπάρχει ΛΑΟΣ στην Ιακρία;

  15. pistos avatar
    pistos 11/11/2010 11:17:57

    Αυτός είναι που κόπτεται για την κεντροδεξιά;
    Καιροσκοπισμός-τυχοδιωκτισμός σ' όλο του το μεγαλείο.
    Όχι εξαπτέρυγο του ΠΑΣΟΚ, αλλά χάροντας για τη ΝΔ, ομού μετά της άλλης στυγός.... και των κοράκων των ΜΜΕ!