29/11/2009 14:38
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Στην Κρήτη δεν δέχονται τα ….on line αποτελέσματα.

Θέλουν να μείνουν στα off line μόνο

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΚΩΣΤΑΣ avatar
    ΚΩΣΤΑΣ 29/11/2009 14:54:10

    Ε ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ...ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ

  2. kanis avatar
    kanis 29/11/2009 16:09:12

    Μα στην Κρήτη αξίζει, να χάσει η Θοδώρα Μητσοτάκη, μπας και βάλει μυαλό και κατεβεί απο το καλάμι!

    • loretta avatar
      loretta @ kanis 29/11/2009 16:24:02

      Κανις

      να δεις μετα που θα δουνε και τις ψηφους ανα νομο τι κλαμα θα ριξουν μερικοι βουλευτες ντοροθιασωτες!!

      ε ρε κλαμα που θα πεσει..!!

  3. Δημος avatar
    Δημος 29/11/2009 16:29:07

    ΠΑΙΔΙΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ ΤΩΡΑ ΤΟ PARAPOLITIKA;το γεγονός ότι πηγαίνουν μαζικά γυναίκες ευνοεί την ψηλή. Στην Α Αθήνας ο Σαμαράς θα υποστεί δεινή ήττα. Στο επιτελείο του επικρατεί πανικός. Ήδη έχουν αρχίσει να διαδίδουν περίεργα πράγματα. Η αλήθεια είναι ότι εκείνος που έχει τον τελευταίο λόγο είναι ο ψηφοφόρος.ΣΤΥΓΝΟΣ ΓΚΕΜΠΕΛΙΣΜΟΣ

    • ΜιχΜιχ avatar
      ΜιχΜιχ @ Δημος 29/11/2009 16:38:02

      Οι άνδρες και οι γυναίκες που ψηφίζουν Σαμαρά, ψηφίζουν με την καρδιά και το μυαλό, όχι με βάση το είδος των γεννητικών οργάνων τους.

    • effie B. avatar
      effie B. @ Δημος 29/11/2009 16:44:48

      Αγαπητοι φιλοι,
      φρεσκοτατα νεα απο την Α' Αθηνων, περιοχη Αμπελοκηποι, καρδια προπυργιου Ντορας:
      Μεχρι στιγμης σκιζουμε πραγματικα!! Ολο το πρωι ψηφιζαν μεγαλυτερες ηλικιες, τωρα κατευθασαν και τα φυντανια, οι νεολαιοι μας και παμε για σαρωμα....
      Ομως κανενας εφησυχασμος, καμμια χαμενη ψηφος. Ολοι στις καλπες μεχρι τις 8 ο βραδυ.

      • Κώστας Θ. avatar
        Κώστας Θ. @ effie B. 29/11/2009 16:48:23

        Και γιατί αγαπητή Εffie να είναι προπύργιο της Ντόρας η Α Αθηνών? Μήπως τελικά όλα αυτά είναι μύθος?

        • effie B. avatar
          effie B. @ Κώστας Θ. 29/11/2009 16:50:19

          Ετσι ισχυριζεται η ιδια και οι δικοι της. Τωρα ολα αλλαξαν. Δεν ειναι μυθος, απλα ειναι παρελθον!!!

  4. loretta avatar
    loretta 29/11/2009 16:32:25

    xaxaxa ΔΗΜΟ αστον να λεει..θα δεις οτι μετα που θα γινει η αναλυση και ΣΑΥΤΟ ο Σαμαρας θα υπερτερει.

    τον εχει πιασει πανικος

    • Κώστας Θ. avatar
      Κώστας Θ. @ loretta 29/11/2009 16:35:53

      Συναγωνίστρια Loretta τι γίνεται πάνω? Κι εδώ πολύς κόσμος αν και εξωτερικό

      • loretta avatar
        loretta @ Κώστας Θ. 29/11/2009 16:53:39

        ΚΩΣΤΑ Θ

        μιλαμε για 60% το ελαχιστο ο ΣΑΜΑΡΑΣ

        ΕΧΕΙ ΣΑΡΩΣΕΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ.

        ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΣΑΚΙΣΟΥΝ !! ΤΕΤΟΙΟ ΧΑΣΤΟΥΚΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΦΑΕΙ Ο ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΟΘΙΑΣΟΣ.