#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
22/12/2009 22:47
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Στέλεχος συμμορίας βιαστών (!!!) ο δήθεν με το «σχισμένο» Κοράνι ;;;



Το θέμα εδώ: http://klassikoperiptosi.blogspot.com/2009/12/blog-post_9697.html

Και εδώ: http://olympia.gr/2009/12/22/genocide-in-greece/

Παρατήρηση: Νομίζουμε ότι το "Συμμορίας βιαστών", που γράφει το πρώτο blog είναι λάθος. Μήπως θέλατε να πείτε "Συμμορίας ληστών" ή "εκβιαστών"; ή "διαρρηκτών"; Γιατί "συμμορία βιαστών", δεν νοείται. Εκτός κι αν οι βιαστές πάνε πολλοί μαζί πλέον!

http://taxalia.blogspot.com/

ΣΧΟΛΙΑ

  1. provato avatar
    provato 22/12/2009 22:57:38

    Αυτός μπροστά στη φώτο με το Κοράνι, τι λέτε να ψηφίσει στις δημοτικές ε;
    μπεεε...

    • ψυχραιμια avatar
      ψυχραιμια @ provato 22/12/2009 22:59:59

      To χρωμα του Ισλαμ ειναι το πρασινο.

    • «Κασσάνδρα» avatar
      «Κασσάνδρα» @ provato 22/12/2009 23:40:27

      είναι φανερό ότι είναι σύντροφος σοσιαλιστής επιζητεί την πράσινη ανάπτυξη!!!

      πελάτες της πασοκάρας... πως θα αποκτήσει το παιντί εκλογική πελατεία τώρα που θα φυστικώσει τους αυτόχθονες;

      Ντροπή και μόνο που αντέδρασαν να δοθεί ψήφος στους ομογενής και τώρα μας πασάρουν μετανάστες για να ενισχύσουν την εκλογική τους πελατεία.

      Η πασοκάρα «γέννησε» τα περισσότερα από μεγαλύτερα λαμόγια της μεταπολίτευσης, έκανε την μεγαλύτερη αναδιανομή εισοδήματος χρήματος στο χρηματιστήριο, έχει ευθύνες και το μεγαλύτερο χρέος στο τόπο, τώρα ετοιμάζεται να αλλοιώσει και την εθνική συνοχή...

      30 χρόνια «προσφοράς» στον τόπο!!!

  2. Orestios avatar
    Orestios 22/12/2009 22:58:13

    Καλό παιδί. Να γίνει σύμβουλος υπουργού. Γιατί? Δεν έχει προσόντα?

    • Ο Ιθαγενής avatar
      Ο Ιθαγενής @ Orestios 22/12/2009 23:07:56

      Μπα ...πως το είχε πει η σύμβουλος: " η ξενοφοβία μας φταίει για τους ...βιασμούς"

      • Jasmin avatar
        Jasmin @ Ο Ιθαγενής 24/12/2009 18:12:52

        Η μουσουλμάνα σύμβουλος προφανώς εννοούσε ότι οι κοπέλλες που δε φοράν μαντίλες θεωρούνται π...ες
        και ως εκ τούτου "καλά να πάθουν"
        Δυστυχώς, αυτή είναι η θρησκευτική τους άποψη. Ότι φταίνε οι γυναίκες που προκαλούν με το ανάρμοστο=μη ολοκληρωτικά καλυμμένο ντύσιμο.
        Θα μου πεις γιατί δε φοράει η ίδια; Αφενός για ξεκάρφωμα,
        αφετέρου επειδή δε συναγελάζεται με πτωχούς ισλαμιστάς.
        Μόνο φωτογραφίζεται μαζί τους.

    • Μάρκο Τ avatar
      Μάρκο Τ @ Orestios 23/12/2009 00:44:03

      Θα τον εξετάσει η Λολίτα Αλ Σάλεχ και θα αποφανθεί αυτή αν έχει τα "προσόντα". Βέβαια, αν παρουσιαστεί κανένας Σομαλός υποψήφιος, μάλλον τον τρώει τον Σύριο στα "προσόντα".

      • Orestios avatar
        Orestios @ Μάρκο Τ 23/12/2009 00:49:22

        Καλά εσύ νομίζεις ότι μόνο τα θηλυκά "εξετάζουν" σε αυτή τη χώρα. Έχει κάτι κεντροαριστερά "αρσενικά" που για να κάνουν τέτοια "εξέταση" γίνονται θηλυκά εις το τετράγωνο. Καράτσεκαρισμένο.

  3. man8os avatar
    man8os 22/12/2009 23:05:44

    Ληστες και εγκληματιες του κοινου ποινικου δικαιου θα κυβερνησουν την χωρα? Θεε μου, που ζουμε?

    • provato avatar
      provato @ man8os 22/12/2009 23:12:33

      Αν και υπερβολικός, προς τι ο μέλλοντας ; Μεχρι τώρα μας κυβερνούσαν ο δίκαιος Αριστείδης και η παρέα του; Απλώς θα είναι λίγο πιο μελαμψοί-ές οι επόμενοι-ες.

      • Orestios avatar
        Orestios @ provato 22/12/2009 23:19:50

        Δεν μας φτάναν οι δικές μας οι κουράδες, μας ήρθαν κι από την Πέργαμο.

  4. man8os avatar
    man8os 22/12/2009 23:17:26

    Αναφερομουν σε αυτους που πλιατσικολογησαν την Αθηνα τον Δεκεβριο και σε αυτους με το σχισμενο κορανι... Σε αυτους που βιαζουν αγορακια-κοριτσακια και σε αυτους που στηνουν την κλεμενη πραματια τους στην Ομονια. Οχι σε ολους.Στην τεραστια πλειοψηφια.

    Οι σημερινοι ειναι δικοι μας, ξερουν τουλαχιστον τα ηθη και τα εθιμα. Και στην συντριπτικη πλειοψηφια ειναι χριστιανοι ορθοδοξοι. Αλλα αυτη τη στιγμη το ΠΑΣΟΚ διαπρατει ενα τεραστιο λαθος,θυμα της κοσμοπολιτικοτητας-προοδευτικοτητας του αρχηγου του.

  5. katerina avatar
    katerina 22/12/2009 23:46:14

    αν κάποιος ξέρει από Ισλάμ και Κοράνι μπορεί να μας δώσει κάποιες πληροφορίες;
    Όπως,αν επιτρέπεται κάποιος να έχει σελίδες απο το Κοράνι πάνω του, και πως; αν επιτρέπεται να είναι διπλωμένο, κλπ κλπ

    • Jasmin avatar
      Jasmin @ katerina 24/12/2009 18:20:25

      Όχι μόνο απαγορεύεται να σκίσεις σελίδες από το Ιερό Κοράνιο, αλλά δεν επιτρέπεται ούτε η ανατύπωση, π.χ. η φωτοτυπία. Εγώ έτσι ξέρω. Και απορούσα που και οι ίδιοι δεν το παραδεχόντουσαν πέρσι.
      Μην ψάχνεσαι για τους ισλαμιστές. Είναι άλλη κουλτούρα. Καταρχήν δεν πρόκειται μουσουλμάνος να παραδεχτεί ότι έχει σφάλλει.
      Ενώ στο χριστιανισμό έχουμε πολλά ενοχικά. Αλλά και γενικά είμαστε μια κοινωνία με έμβλημα το Γνώθι Σ'αυτόν. Όσο καταπολεμάμε τα σφάλματά μας γινόμαστε καλύτεροι. Εξ ού και η ψυχανάλυση κ.ο.κ.

      Οι μουσουλμάνοι θεωρούν ότι το να παραδεχτούν ότι κάνουν λάθος ισούται με ταπείνωση της προσωπικότητάς τους. Και λένε και πολλά ψέματα προκειμένου να βγουν λάδι. Και για όλα τους φταίνε οι άλλοι...

  6. nemo avatar
    nemo 23/12/2009 01:37:34

    ΜΙΑ ΧΑΡΑ!ΤΩΡΑ ΠΟΥ Ο ΚΑΣΤΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΥΜΦΟΡΕΙ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΗΣ!ΔΙΟΤΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ,ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΩΡΟΣ!ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΑΠΡΟΣΚΟΠΤΑ ΤΟ ΘΕΑΡΕΣΤΟ ΕΡΓΟ ΤΩΝ ΒΙΑΣΜΩΝ,ΛΗΣΤΕΙΩΝ,ΠΛΙΑΤΣΙΚΟ ΚΑΙ Σ,Κ ΚΑΜΙΑ ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ!ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!

  7. dr.thess avatar
    dr.thess 23/12/2009 08:38:12

    βουλγαρακης, ρουσοπουλος και εφραιμ, θεοσεβούμενοι δεν ηταν και αυτοι?

    • Σαος avatar
      Σαος @ dr.thess 23/12/2009 10:25:35

      Σίγουρα, "θεοσεβούμενοι" (στην πραγματικότητα υποκριτές). Αλλά η διαφορά είναι πως κανένας από αυτούς δεν θα μπει στο σπίτι σου με την ματσέτα φωνάζοντας «Ευλογητός ο Θεός ημών...», σε αντίθεση με τους ταλιμπάν από όλες αυτές τις «υπερανεπτυγμένες» χώρες (βλέπε Αφγανιστάν,Πακιστάν,Ιράκ,Σομαλία,Σουδάν) που θα το κάνει λίαν συντόμως φωνάζοντας το «Allahu Akbar» (Ο Αλλάχ είναι Μεγαλύτερος, δηλαδή τον συγκρίνουν και τον βγάζουν μεγαλύτερο από τους υπόλοιπους)!!!

    • Blimblomblim avatar
      Blimblomblim @ dr.thess 23/12/2009 10:30:42

      Είναι το ίδιο;

      • Σαος avatar
        Σαος @ Blimblomblim 23/12/2009 10:38:55

        Όχι βέβαια. Όπως είδες έγραψα τη λέξη μέσα σε εισαγωγικά. Δηλαδή ο Εφραίμ και σια, είναι κομπιναδόροι που χρησιμοποίησαν την θρησκεία για να κλέψουν ότι έκλεψαν ενώ ο μέσος λαθρομετανάστης ισλαμιστής που κυκλοφορεί στην Ελλάδα μπορεί να μετατραπεί άνετα σε φορέας μίσους, να ζωστεί με εκρηκτικά και να βρεθεί στο Μετρό να φωνάζει Αλλάου Άκμπαρ προτού τα πυροδοτήσει. Ο λόγος που δεν έχει γίνει ακόμα αυτό είναι πως δεν χρειάζεται να γίνει αφού σε 15-20 χρόνια η Ελλάδα θα είναι μια ισλαμική «δημοκρατία»! Έτσι, ο Νεοέλληνας θα ξαναγίνει ραγιάς γιατί προτιμάει μια θέση στο Δημόσιο, παρά μια δυνατή και ανεξάρτητη χώρα με σωστούς ανθρώπους στις σωστές θέσεις...

      • Σαος avatar
        Σαος @ Blimblomblim 23/12/2009 10:46:33

        Φίλε Blimblomblim,
        έδωσα πριν μακροσκελή απάντηση και την «έφαγε» το σύστημα της μηχανής του Wordpress. Όχι δεν είναι το ίδιο. Έβαλα την λέξη μέσα σε εισαγωγικά για να το τονίσω. Άλλο πράγμα οι κομπιναδόροι Εφραίμιδες, άλλο οι πραγματικά θεοσεβούμενοι χριστιανοί και τραγικά διαφορετικοί οι θεοσεβούμενοι ισλαμιστές. Το Ισλάμ και η Εβραϊκή θρησκεία δεν έχουν περάσει περιόδους «ωρίμανσης» και εξορθολογισμού σε αντίθεση με την χριστιανική θρησκεία που έχει περιοριστεί από τις δυτικού τύπου κοινωνίες αυστηρά στον θρησκευτικό ρόλο της.

        • Jasmin avatar
          Jasmin @ Σαος 24/12/2009 18:08:42

          "Η Εβραϊκή Θρησκεία δεν έχει περάσει περιόδους "ωρίμανσης" και εξ-ορθολογισμού;;;"

          Φίλε Σαέ,
          Μην πάμε μακριά: Ξέρεις, ότι στην Οθωμανική Θεσσαλονίκη, η ισραηλιτική κοινότητα αποτίναξε τον θρησκευτικό ζυγό ήδη από το 1873; Και ακολούθησε η κοσμική παιδεία με τα σχολεία της Alliance Israélite Universelle.

          Ψάξε σε παρακαλώ για τον Εβραϊκό Διαφωτισμό ή Haskala. Διότι μάλλον κάτι σου έχει ξεφύγει.
          Μη με παρεξηγήσεις, στο λέω με ευγενική πρόθεση.

  8. Σαος avatar
    Σαος 23/12/2009 10:30:51

    Αλήθεια, γιατί όσοι λαθρομετανάστες προβούν σε εγκληματικές ενέργειες ΔΕΝ απελαύνονται μετά την έκτιση της ποινής τους; Στο μπλόγκ της η Ολυμπία, άφηνε υπονοούμενα για τους αλβανούς βιαστές της 19χρονης κοπέλας, ότι μόλις είχαν αποφυλακιστεί. Γιατί δεν εφαρμόζουμε πρακτικές που ανήκουν στη σφαίρα της λογικής; Γιατί όλοι οι έχοντες εξουσία και λεφτά σ' αυτή τη χώρα λειτουργούν με παράλογο τρόπο;

  9. ΙΑΝΟΣ avatar
    ΙΑΝΟΣ 24/12/2009 17:57:35

    ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ Ο GAP ΑΝΑΚΑΛΕΣΕ ΤΑ ΤΕΡΑΤΩΔΗ ΕΜΠΡΗΣΤΙΚΑ ΜΗΘΕΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΣΤΗ ΒΟΥΛΗ ;;;;;;;;;

  10. σ.τακης avatar
    σ.τακης 25/12/2009 19:57:53

    ΑΝΑ ΤΡΙΩΡΟ ΚΑΛΑΣΝΙΚΟΦ ΚΑΙ ΛΗΣΤΕΙΑ, ΒΙΑΣΜΟΙ, ΔΟΛΟΦΟΝΙΕς , ΚΛΟΠΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΤΟ ΧΑΒΑ ΤΟΥΣ.
    ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΟΥΜΕ?