#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
12/10/2011 19:20
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Σκάνδαλο με νέο έντυπο της εφορίας

[caption id="attachment_126954" align="alignnone" width="720" caption="κλικ για μεγέθυνση"][/caption]

 

Στο γόνατο ή μάλλον στα «τέσσερα» σχεδιάστηκε το νέο έντυπο Ε-69:

Πρώτον δεν προβλέπει δεσμούς άνω των τριών ατόμων.

Δεύτερον, εξαιρεί προκλητικά τους κτηνοβάτες, τους επιδειξίες και τους τρανσέξουαλ. Και οι τρεις συμπαθείς κατηγορίες απολαμβάνουν σκανδαλώδους σεξουαλικής ασυλίας.

Οι φοροφυγάδες σαδιστές και μαζοχιστές επίσης τη γλιτώνουν, ίσως λόγω στενών δεσμών με τη σαδομαζοχιστική Κυβέρνηση.

Δεν καθιερώνεται αφορολόγητο  για το σεξ μεταξύ συζύγων.

Στις στοματικές επαφές δεν διευκρινίζεται αν συμπεριλαμβάνεται και το χειροφίλημα στους ιεραρχικά ανωτέρους.

Επίσης δεν είναι ευκρινές πως ο αρμόδιος υπάλληλος θα παραλάβει τις «αποδείξεις». Ντυμένος;

Μ.Ο.

(άντε για να γελάσει λίγο το πικραμένο χειλάκι μας)

ΣΧΟΛΙΑ

  1. TopGunZ avatar
    TopGunZ 12/10/2011 19:26:41

    Ο στοματικός έρωτας κατατάσσεται στα "ροφήματα"? Επίσης, η κατοχή sex toys αποτελεί τεκμήριο?

  2. xzetta avatar
    xzetta 12/10/2011 19:28:11

    ο κερατάς έχει καμια φοροαπαλλαγή?

    • avanti avatar
      avanti @ xzetta 12/10/2011 22:25:12

      Πλήρη απαλλαγή, τρελοί είναι να μην το προβλέψουν, αύριο που δεν θα πηγαίνουν λεφτά στο σπίτι λόγω μακράς εφεδρείας.... η/ο σύζυγος τι θα κάνει, δεν θα βγεί στο κλαρί για τον άρτο τον επιούσιο?

    • χρηστος avatar
      χρηστος @ xzetta 13/10/2011 13:40:07

      Εννοείται όχι. Τί άλλο θά μπορούσε δηλαδή, στή χώρα τού "άλλος γκαμάει κι άλλος πληρώνει";

  3. Ο Ιθαγενής avatar
    Ο Ιθαγενής 12/10/2011 19:35:42

    Οι κατηγορίες που αναφέρεις ΜΟ δεν αναφέρονται γιατί είναι ...σε εφεδρεία για την 7η δόση.

    ΥΓ

    12 σήμερα για να θυμόμαστε: η απελευθέρωση της Αθήνας

    h__p://www.ert-archives.gr/V3/public/page-assetview.aspx?tid=75606&tsz=0

  4. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 12/10/2011 19:43:54

    Άκουσα ότι θα υπάρξει ειδική έκπτωση φόρου για τους ορνιθοβάτες.
    Ξέρει κανείς τίποτα;

    • TopGunZ avatar
      TopGunZ @ Strange Attractor 12/10/2011 20:15:13

      Αποκλείεται να το δέχονταν στο ΠΑΣΟΚ! Με τόσες κότες στην ΚΟ του, το μόνο που τους έμενε είναι να τους κυνηγάνε, όχι μόνο για να τους πετάξουν γιαούρτια, αλλά και για να τους "κανελώσουν το ρυζόγαλο"!

    • Σταύρος avatar
      Σταύρος @ Strange Attractor 12/10/2011 20:44:18

      Δεν μου κάνω διαφήμιση γιατί με μαλώνει ο Φάκτορας!
      Ρώτα τον Τούρκο τον βιαστή κοτόπουλου!
      Όλο και κάτι θα έχει ακούσει!!!!!!!
      Χε! Χε! Χε!
      h**p://gamostavros.blogspot.com/search/label/%CF%84%CE%BF%CF%8D%CF%81%CE%BA%CE%BF%CE%B9

  5. Πητ avatar
    Πητ 12/10/2011 20:01:01

    Και τους νεκρόφιλους μην ξεχνάτε. Αν μάλιστα κρίνουμε από αυτούς που εξακολουθούν και δοξάζουν τον Αντρέα, τότε το μεγαλύτερο ποσοστό των πασόκων ανήκουν σε αυτή την κατηγορία.

  6. ΕΥΑ avatar
    ΕΥΑ 12/10/2011 20:32:35

    Συγγνώμη, να ρωτήσω...τι πληρώνει κάποιος/κάποια, που συμπληρώνει 28 από τα πεδία;

    • TopGunZ avatar
      TopGunZ @ ΕΥΑ 12/10/2011 20:34:08

      Πολλά λεφτά σε προφυλακτικά?

  7. juliet avatar
    juliet 12/10/2011 20:32:43

    Πως λέγεται η πράξη στους λαγούς; Το πήδημα του λαγού;

  8. Anastatos Pyrk@vlos avatar
    Anastatos Pyrk@vlos 12/10/2011 20:42:21

    Ενδιαφέρουσα προσπάθεια του υπουργείου ομολογουμένως...

    Δηλώνω παρών...

    Στην πρώρη γραμμή όπως πάντα...

    • TopGunZ avatar
      TopGunZ @ Anastatos Pyrk@vlos 12/10/2011 22:17:23

      Πας καλά??? Στην πρώτη γραμμή? Και να τρως και να μη δίνεις?

      • Σταύρος avatar
        Σταύρος @ TopGunZ 13/10/2011 00:27:03

        Κάντε κύκλο!!!

  9. ΕΥΑ avatar
    ΕΥΑ 12/10/2011 20:56:56

    Στους αρμοδίους υπαλλήλους και στο κράτος;

  10. ΕΥΑ avatar
    ΕΥΑ 12/10/2011 21:00:20

    Αν έχει σχέση με το ρεύμα το..αξεσουάρ, νομίζω εντάσσεται στο χαράτσι μέσω της ΔΕΗ..

  11. Γιάννης Φαίλτωρ avatar
    Γιάννης Φαίλτωρ 12/10/2011 21:06:10

    Από το ΚΕΠΗΔΩ εκδίδεται το νέο έντυπο Μικρέ?

    • TopGunZ avatar
      TopGunZ @ Γιάννης Φαίλτωρ 12/10/2011 22:11:47

      Κάνε το "Κ" σίγμα και είσαι μέσα.

  12. xenios avatar
    xenios 12/10/2011 21:07:46

    Αν είναι αλμυρό το ΦΠΑ θα είναι στο 13%, αν είναι γλυκό στα 23% και αν είναι ξινό, απαλλάσσεται από το ΦΠΑ.

    • TopGunZ avatar
      TopGunZ @ xenios 12/10/2011 22:10:35

      Αν είναι ξινό μήπως πάει στις διατάξεις περί φετιχιστών?

  13. xenios avatar
    xenios 12/10/2011 21:09:56

    Αγνοώ.

    Ξέρω όμως για τον ψύλλο.

  14. Ιαπετός avatar
    Ιαπετός 12/10/2011 21:21:17

    Στήν περιοχή μου λένε πουρτσιαδεύονται

  15. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 12/10/2011 21:29:22

    για καμήλες έχει απαλλαγές;

    • juliet avatar
      juliet @ archaeopteryx 12/10/2011 21:56:24

      Για καμήλες και φώκιες για την διατήρηση της πανίδας είναι αφορολόγητο.

    • TopGunZ avatar
      TopGunZ @ archaeopteryx 12/10/2011 22:16:17

      Φέρουσες ανεμογεννήτρια στην καμπούρα 50%, φέρουσες φωτοβολταικό πάνελ εκατέρωθεν της καμπούρας (για να πιάνει διπλό προσανατολισμό) 30%, φέρουσες σακουλάκι πίσω για συλλογή "βιομάζας" 10%.

  16. ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
    ΚΥΘΗΡΙΟΣ 12/10/2011 21:32:17

    Οἱ ἀφιλότιμοι,ἀφήνουν ἀφορολόγητο μόνο τό σέχ μεταξύ συζύγων. Ἀφού δέν ὑφίσταται...

    • TopGunZ avatar
      TopGunZ @ ΚΥΘΗΡΙΟΣ 12/10/2011 22:12:29

      Η εκδίκηση της Μάργκαρετ στους μερακλήδες οπαδούς του αντρίκου του νταρντανομπήχτη.

    • ΕΥΑ avatar
      ΕΥΑ @ ΚΥΘΗΡΙΟΣ 12/10/2011 22:21:09

      Δηλ. ΟΛΟΙ οι λοιποί συνδυασμοί φορολογούνται; Πάλι μισθωτοί και συνταξιούχοι θα την πληρώσουν...;

      • TopGunZ avatar
        TopGunZ @ ΕΥΑ 12/10/2011 23:00:34

        Ο συνταξιούχος που δεν έχει να λιγδώσει το αντεράκι του, που θα βρει το κουράγιο να προβεί σε φορολογητέα πράξη? Άσε που οι μισθωτοί μετά την ερωτική πράξη από το αφεντικό κάθε μέρα, δεν έχουν όρεξη ούτε για δελτίο του STAR.

        • Strange Attractor avatar
          Strange Attractor @ TopGunZ 12/10/2011 23:56:08

          Το δελτίο του σταρ είναι από μόνο του ερωτική πράξη.

          • Μακεδόνας Θεσσαλονικιός avatar
            Μακεδόνας Θεσσαλονικιός @ Strange Attractor 13/10/2011 03:33:09

            Παρά φύση έρωτας λέγεται νομίζω!

    • m.s avatar
      m.s @ ΚΥΘΗΡΙΟΣ 13/10/2011 14:53:44

      Υφίσταται , υφίσταται.
      πάντα πρωί και στο χώλ μπροστά στο μπάνιο.
      (εκεί ανταλλάσσονται οι πρωινές ευχές
      αυτή: - άντε ρε τελείωνε....μας γκάστρωσες
      αυτός: -άντε και γ........ πρωί πρωί με τη γκρίνια σου.

      • ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
        ΚΥΘΗΡΙΟΣ @ m.s 13/10/2011 15:34:51

        Καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοό!!!

  17. ΝΕΚΚ avatar
    ΝΕΚΚ 12/10/2011 23:31:35

    Για αυνανισμο σε δωματιο 9τμ χωρις ημιυπαιθριο, πληρωνω??? (σημειωση: κατεχω μονο ψιλη κυριοτητα)

    • ΕΥΑ avatar
      ΕΥΑ @ ΝΕΚΚ 12/10/2011 23:56:32

      9 ολόκληρα τετραγωνικά;;;; δικά σου;;;;;;; τη σήμερον;;;;; εσύ θα εντάσσεσαι σε καμιά διάταξη για ''παρά φύσιν''....

      • Μακεδόνας Θεσσαλονικιός avatar
        Μακεδόνας Θεσσαλονικιός @ ΕΥΑ 13/10/2011 03:38:17

        Μην τον πιστεύετε,διαθέτει και υπόγειο γκαράζ.
        Εκεί συναντιέται με την καθαρίστρια της διπλανής οικοδομής
        και βγάζουν τα μάτια τους!

    • koinos_nous avatar
      koinos_nous @ ΝΕΚΚ 13/10/2011 07:14:42

      Νομιζω η χειρωνακτικη εργασια βγηκε απ τα βαρεα.

  18. Sni avatar
    Sni 12/10/2011 23:50:18

    ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ,ΠΟΙΟΤΗΤΑΚΑΙ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΕΚΤΟΞΕΥΣΗΣ ΘΑ ΕΠΙΛΗΦΘΕΙ ΤΟ ΣΔΟΕ !!!!!!

  19. ΝΕΚΚ avatar
    ΝΕΚΚ 13/10/2011 00:06:06

    ΕΥΑ, "δεν ειμαι μεγαλοκτηματιας, ειμαι ενας 'ατυχος κληρονομος'..."

    • Μακεδόνας Θεσσαλονικιός avatar
      Μακεδόνας Θεσσαλονικιός @ ΝΕΚΚ 13/10/2011 03:40:08

      Εμ βέβαια,"κληρονόμος"γι'αυτό σου την έπεσε η Ουκρανή!

    • ΕΥΑ avatar
      ΕΥΑ @ ΝΕΚΚ 13/10/2011 14:44:08

      NEKK, Μακεδόνα
      Ο γάτος Μπένι βρίσκεται πάντα ένα βήμα μπροστά..ούτε Ουκρανές, ούτε λοιπές αλλοδαπές φτουράνε...οπότε.... ''συν Αθηνά και...χείρα..''

  20. ΕΥΑ avatar
    ΕΥΑ 13/10/2011 00:09:05

    Ό,τι πρέπει δηλαδή.....

  21. ΝΕΚΚ avatar
    ΝΕΚΚ 13/10/2011 07:14:29

    Που να ξερω παιδακι μου τι ειναι το "παρα φυσιν". Εγω σε διαμερισμα μεγαλωσα. Στη φυση με πηγαιναν την πρωτομαγια...

  22. NIK THE GREEK avatar
    NIK THE GREEK 13/10/2011 11:31:12

    Να οργανωθουμε ρε παιδια να οργανωθουμε.
    Στηλη με τα εξοδα δεν βλεπω και για οποιον δεν πηδει και δεν τον πηδαν(αυτο το δευτερο λιγο χλωμο το βλεπω)τι γινεται?
    Την προεδραρα μας τον ΓΑΠ μαζι με τους Α καιΒ ποσο πρεπει να τους φορολογησει που μας εχουν ταραξει στο πηδηκουλο?

    • juliet avatar
      juliet @ NIK THE GREEK 13/10/2011 17:02:31

      Για τους Α και Β δεν ξέρω αλλά εδω σε τούτη τη χώρα οι πρόεδροι πηδάνε τσάμπα ...κανόνας.

  23. ΝΕΚΚ avatar
    ΝΕΚΚ 14/10/2011 00:36:14

    Να ρωτησω και κατι ακομη;

    Εαν καποια απο τις αναγραφομενες πραξεις γινει στο αυτοκινητο, θα ενσωματωθει στα τελη κυκλοφοριας;

    Ευχαριστω

    • ΕΥΑ avatar