07/08/2008 16:27
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Σε λάθος χώρα

Οι ανταλλαγές ερωτικών συντρόφων είναι το νέο χόμπι των Ιταλών. Σε λάθος χώρα γεννήθηκα

ΣΧΟΛΙΑ

  1. fantomas avatar
    fantomas 07/08/2008 17:19:46

    ΑΧ!!!
    ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΩΒΕΙΣ ΣΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΝΑΛΑΓΗ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΟΙ ΚΑΤΩΘΙ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ:

    1.ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΑ.
    2.ΝΑ ΔΕΧΘΕΙ ΤΗΝ ΑΝΤΑΛΑΓΗ
    3.ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΚΟΡΟΙΔΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΦΟΡΤΩΣΕΙΣ
    4.ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΟΙΟ ΥΠΟΦΕΡΤΩ(ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΥΠΟΦΕΡΤΕΣ!)

    ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ.....
    ΑΣΤΑ ΣΥΝΤΡΟΦΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΤΣΙ...
    ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙ ΕΧΕΙΣ!!!

  2. fantomas avatar
    fantomas 07/08/2008 17:26:09

    ΣΥΝΤΡΟΦΕ ......
    ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ!!!!
    ΘΕΛΩ ΕΠΕΙΓΟΝΤΟΣ ΓΙΑΤΡΟ.... Ή ΑΔΕΙΑ!!!
    ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ!!

  3. ρε παιδιά... μη κολώνετε avatar
    ρε παιδιά... μη κολώνετε 07/08/2008 17:47:45

    δεν είναι ίδιο το σεξ με όλες τις γυναίκες
    με κάποιες είναι το κάτι άλλο, ανεβαίνεις σε ουρανούς, το θυμάσαι βδομάδες :-)

    έχει δεν έχεις γυναίκα!

    αποσύνδεση λοιπόν εδώ και τώρα συντροφικότητα με σεξ.

  4. nas avatar
    nas 07/08/2008 18:10:41

    Factorx(α), άσε τις κλάψες... τώρα τελευταία βλέπω πως έκοψες τα...μίση! Μάλλον περνάς καλά και μας δουλεύεις... τι να κάνουν οι Ιταλοί με τον Μπερλουσκόνι που έμπλεξαν; Εδώ τους έβγαλε ξανά το Στρατό στους δρόμους... το τραγουδούσε κι ο Τζαβέλλας στην Πλάκα σε μιά παραλλαγή ενός δικού του (;)τραγουδιού: στης Χούντας το αλισβερίσι/ λεύτερο ήταν το γαμ.../ ποτέ ο λαός να μην ξυπνήσει! Ξελευτερία λοιπόν και όποιος δεν πήρε βιάγκρα και τσιάλις να πάρει τώρα... θα καταλάβει πως δεν χρειάζεται καμιά ανταλλαγή...πηδάς ότι νάναι...
    Το μόνο πάντως που δεν έκανε (προς το παρόν) η δικιά μας δεξιά, είναι να βγάλει τον στρατό στους δρόμους. Αν και με όσα γίνονται, με την ασυδοσία που εκπέμπεται στην Κρήτη και την έκρηξη της εγκληματικότητας σε όλη την Ελλάδα, όσοι δεν μπορούν να παρανομήσουν, να κλέψουν, να σκοτώσουν, θα έβλεπαν με πολύ χαρά τον στρατό να αναλαμβάνει δράση... τελικά μην και... των οικιών εμπιμπραμένων δεν άδουν στον Τιτανικό οι πλούσιοι, αλλά το καμπανάκι θα ξαναβαρέσει για τον λαουτζίκο; (Σόρρι, αν σου χάλασα κάνα καλό "μάτι", αλλά δεν χρειάζεται να απαντήσεις κιόλας...).

  5. Le canard avatar
    Le canard 07/08/2008 20:47:23

    Που να δεις τι γίνεται στην Ελλάδα FactorX! Λάθος κάνεις. Εδώ κι'αν γίνεται της ... γνωστής κυρίας το κάγκελο.

  6. Theodore avatar
    Theodore 07/08/2008 21:42:58

    Εννοειται οτι δεν ειναι το ιδιο με ολες.
    Εγω πχ.,λιποθυμησα μια φορα και νομιζα οτι επαθα καρδιακο και ας ημουν 30 χρονων.Τετοιο peak.
    Ευτυχως η δυστυχως, δεν ξαναγινε.

  7. Factorx avatar
    Factorx 07/08/2008 21:54:16

    @Le canard: προφανώς έχω αποκλειστεί στο κομπιούτερ και δεν παίρνω χαμπάρι τι γίνεται.

  8. Factorx avatar
    Factorx 07/08/2008 22:01:50

    @nas:
    Το πολιτικοποίησες πάλι και το χάλασες.
    Και οχι δεν παιρνώ καλά. Μάλλον επειδή ...πολιτικολογώ κι εγώ.
    Φιλάκια
    Τα χαπια μου

  9. Ο Χαζος του χωριου avatar
    Ο Χαζος του χωριου 07/08/2008 22:25:12

    Ολαρια ολαρο...λαλαλα...

  10. Μποτίλια στο Πέλαγος avatar
    Μποτίλια στο Πέλαγος 07/08/2008 22:53:28

    H φύσις πάντα τιμωρεί
    όποιον τσιλιμπουρδίσει
    στέλνει αρρώστιες φοβερές
    για να τον νουθετήση

    Εμείς κι αν καταντήσαμε
    πολιτικοί ευνούχοι
    τίποτα δεν φοβόμαστε
    έχουμ΄ Αλογοσκούφη

  11. "νήπιος γέρων" avatar
    "νήπιος γέρων" 08/08/2008 00:34:51

    Πάντως, εδώ που τα λέμε, παίδες, την γυναίκα που αγαπάς, δεν την μοιράζεσαι ούτε με τον θεό, πόσο μάλλον με τον ...Βαγγέλα! Και όχι όλο το ..."πακέτο", αλλά ούτε δαχτυλάκι. Άμα δεν υπάρχει Αγάπη, βέβαια, ο "έρωτας" μετατρέπεται σε "γ...σι", το "μυστήριο" σε "διαδικασία" και ο "άνθρωπος" σε "ζώο". Εκεί και τότε, όλα είναι δυνατά, οπότε, "βάλτε να πάνε", -που λένε κι οι μαγκίτες στο μπαρμπούτι.

    Παρεμπιπτόντως, η προηγούμενη μόδα στην Ιταλία ήταν να κάνουν σεξ στο αυτοκίνητο, ΑΛΛΑ σε μέρη που ήξεραν ότι υπάρχουν γύρω γύρω μαζεμένοι άνθρωποι που τους παίρνουν μάτι!

    Εντυπωσιάζομαι με τις Ιταλίδες! Αυτές, πριν τριάντα χρόνια, έπρεπε το λιγότερο να τις ...αρραβωνιαστείς, για να τις "κρεβατώσεις". "Things change", θα μου πεις. Σωστό! Αλλά τόσο;

  12. Kraepelin avatar
    Kraepelin 08/08/2008 00:37:25

    Είδες ο Χρυσολωράς;

  13. Μποτίλια στο Πέλαγος avatar
    Μποτίλια στο Πέλαγος 08/08/2008 01:41:01

    @νήπιος γέρων
    Στον πραγματικό έρωτα δεν χωράνε ιδιοκτησιακές αντιλήψεις. Ένα ρόδο μπορεί να επιβιώση μόνο μέσα σε συνθήκες απόλυτης ευαισθησίας. Τώρα μας μαγεύει το άρωμα του. Την επόμενη στιγμή έχει πάρει ο αέρας μαζί του τα ροδοπέταλα.
    Εξάλλου κανείς δεν μπορεί να μας πάρη αυτό που πραγματικά μας ανήκει. Αυτό που κατακτούμε με τον ιδρώτα και το αίμα μας.

  14. Φάουστ avatar
    Φάουστ 08/08/2008 11:53:11

    @ Theodore
    δεν είναι το ίδιο με όλες
    πως λέμε ένα μάτσο βιόλες

    @Θαλασσινή μποτίλια
    "Την επόμενη στιγμή έχει πάρει ο αέρας μαζί του τα ροδοπέταλα."

    Η απόλυτη ευαισθησία = από τη μια στιγμή στην άλλη

    Την επόμενη στιγμή έχει πάρει ο αέρας μαζί του τα ροδοπέταλα =
    Ανεμομαζώματα - Ανεμοσκορπίσματα

    θα έλεγα τώρα κάτι σε όλους σας, αλλά κωλύομαι

  15. Μποτίλια στο Πέλαγος avatar
    Μποτίλια στο Πέλαγος 09/08/2008 03:17:46

    @Φάουστ
    Η απόλυτη ευαισθησία: όταν η αιωνιότητα χωρέσει σε μια στιγμή

  16. Φάουστ avatar
    Φάουστ 09/08/2008 09:34:14

    @Μποτίλια στο πέλαγος

    Άλλα πράγματα χωράνε σε μια στιγμή.
    Του μυαλού μας παραμύθια.