04/11/2009 14:05
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Σας ευχαριστούμε όλους, μας τιμάτε



Τον Οκτώβριο 2009 οι Μοναδικοί Επισκέπτες του www.antinews.gr ήταν 443.623 και το πρώτο τριήμερο του Νοεμβρίου 2009,  60. 625

 Τα Pages Views (που είναι η πραγματική αναγνωσιμότητα) δεν σας τα λέμε γιατί δεν θα τα πιστέψετε. Ενδεικτικά το πρώτο τριήμερο του Νοεμβρίου ήταν 385. 668 κατά μέσο όρο.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ataktos avatar
    ataktos 04/11/2009 14:07:40

    Συγχαρητήρια .Έχουμε δρόμο ακόμα …

  2. loretta avatar
    loretta 04/11/2009 14:19:55

    Συγχαρητηρια !! Παιδια συνεχιστε ετσι και βλεπω να χτυπατε 1.000.000

    • Factorx avatar
      Factorx @ loretta 04/11/2009 14:28:05

      αν μιλάς για pageviews πολλαπλασίασε επι 15. Ούτε εμείς το πιστεύουμε

      • loretta avatar
        loretta @ Factorx 04/11/2009 14:41:38

        ΒΡΕ ΚΑΙ ΔΙΣ ΧΤΥΠΗΣΤΕ !! ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΘΑΝΟ ΟΤΑΝ Η ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΗ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ!!

      • Πονοκέφαλος avatar
        Πονοκέφαλος @ Factorx 05/11/2009 03:28:40

        Να το πιστέψετε. Όταν υπάρχουν αναρτήσεις που μαζεύουν π.χ. 50 σχόλια από 20 διαφορετικούς σχολιαστές, είναι απολύτως λογικό το νούμερο. Κάθε σχολιαστής κάνει refresh για να δει αν κάποιος άλλος του απάντησε κ.ο.κ.

        • B.K.Σ. avatar
          B.K.Σ. @ Πονοκέφαλος 05/11/2009 03:36:13

          Πονοκέφαλε, δεν είναι θέμα Refresh, είναι τέτοιος ο καταιγισμός και από την συντακτική ομάδα και από τους σχολιαστές που κυριολεκτικά σε πιάνει μανία μη χάσεις τίποτα!
          (Προσωπικά εγώ το θέμα των απαντήσεων έπαψα να το παλεύω, ούτε που θυμάμαι πού γράφω για να το ψάξω μετά, μόνον άμα τύχει διαβάζοντας τους επόμενους με βλέπω -καλό θα ήταν να υπήρχε ένα απλό εργαλείο γι΄ αυτή τη λειτουργία, αλλά απλό και όχι χρονοβόρο)

  3. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 04/11/2009 14:23:15

    Παρτε μετοχες τωρα.... !!!!
    χαχα και σ ανωτερα.

    ΠΠ

  4. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 04/11/2009 14:40:01

    Κράτα Γερά Φάκτορα! Πάρτους τα μυαλά.
    Κογκρατσουλάτιονς που λένε κι οι Αμερικάνοι.

  5. Blimblomblim avatar
    Blimblomblim 04/11/2009 14:44:19

    Συγχαρητήρια. Πολύ ενθαρρυντικά όλα αυτά.

  6. ΓΙΑΝΝΗΣ avatar
    ΓΙΑΝΝΗΣ 04/11/2009 15:06:50

    Τελικα ειμαστε πολλοι. Καθε μερα και περισσοτεροι. Συνεχισε να μας ενημερωνεις σωστα. Επισης δωσε Σαμαρα στο λαό. Αρέσει ο ανθρωπος..

  7. Υ. avatar
    Υ. 04/11/2009 15:12:00

    Φάκτορα,
    .................και τα καλύτερα έρχονται

  8. anetos avatar
    anetos 04/11/2009 15:37:39

    και σ'ανωτερα Φακτορα !

  9. fantomas avatar
    fantomas 04/11/2009 15:44:44

    Συγχαρητήρια.
    ΜΠΡΑΒΟ.

    Αληθεια ?
    Αραγες ποιοι απο εμας ειναι απο την αρχη εδω?

  10. antiathlitikos avatar
    antiathlitikos 04/11/2009 16:04:58

    Τα καλύτερα από έναν καινούριο!
    Η υψηλή αναγνωσιμότητα, η ποιότητα των συμμετεχόντων και το επίπεδο της αντιπαράθεσης μας κάνει λίγο πιο αισιόδοξους.
    Και οι διαφωνίες και οι διαφωνίες!

  11. eleftheros avatar
    eleftheros 04/11/2009 16:08:38

    Πάντα μπροστά, όλο και πιό ψηλά.
    Συγχαρητήρια για τον επαγγελματισμό σας!

  12. Rebel avatar
    Rebel 04/11/2009 16:09:34

    Θερμά σκυλίσια συγχαρητήρια Φάκτορα!

  13. Kώστας Θ. avatar
    Kώστας Θ. 04/11/2009 16:17:39

    Συγχαρητήρια Φάκτορα!
    Εάν συνεχίσεις με τα άπλυτα του Μητσοτακέϊκου, σε βλέπω να χτυπάς και το Google.

  14. Πηνελόπη avatar
    Πηνελόπη 04/11/2009 16:18:39

    Πολλά μπράβο παιδιά, και σας ευχαριστούμε ειλικρινά για όλο σας τον κόπο!

    Μιάς και το antinews είναι παιδί του περιοδικού Αντί - όπως δηλώενεται καθαρά και στο όνομα - επιτρέψτε μου να πάρω λίγη από τη γλύκα της χαράς σας και να τη στείλω στον Χρήστο Παπουτσάκη και τους συνεργάτες του, που έδωσαν μακρείς και δύσκολους αγώνες για μια πολυφωνία και μια ενημέρωση που να αντανακλά τους προβληματισμούς και τους αγώνες μιας ανοιχτόμυαλης Αριστεράς.
    Δυστυχώς ο αγώνας τους έφτασε στο τέλος του πριν από κάποια χρόνια, όχι μόνο λόγω του εχθρικού κατεστημένου και των όποιων λαθών του ίδιου του περιοδικού, αλλά και επειδή ο ίδιος ο ριζοσπαστικός πολιτικός λόγος του Αντί δυστυχώς δεν είχε πιά την απήχηση που είχε κάποτε. Ο Παπουτσάκης αντιστάθηκε και αντί να αλλάξει έκλεισε [και βέβαια ήταν μια πιο περίπλοκη ιστορία].
    Εύχομαι και στη δική σας ομάδα να αντισταθείτε στις πιέσεις των εύκολων λύσεων και θέσεων, που μπορούν να σας περικυκλώσουν πολύ πιο εύκολα και ασφυκτικά μέσα στο περιβάλλον της μπλογκοσφαίρας.

  15. Eastrader avatar
    Eastrader 04/11/2009 17:00:41

    Τα θερμα μου συνχαρητηρια για την επιτυχια και για το ηθος και το υφος σας.
    Ευχομαι να συνεχισετε και να παραμεινετε ετσι.
    Και μια ερωτηση.Με τοσους μοναδικους επισκεπτες,ποσο παραπανω η παρακατω ειστε σε σχεση με το συνολο αγοραστων/αναγνωστων εφημεριδων?

    • Eastrader avatar
      Eastrader @ Eastrader 04/11/2009 17:01:33

      Συγχαρητηρια ηθελα να πω και οχι συνχαρητηρια

  16. trellakias avatar
    trellakias 04/11/2009 17:42:06

    Φίλε Φάκτορα πολλά συγχαρητήρια! Πάντα μπροστά με πένα καλή και θέματα που αγγίζουν την Ελλάδα και πονούν την εκάστοτε εξουσία.

  17. ataktos avatar
    ataktos 04/11/2009 17:59:23

    Ο κόσμος ποια δεν πιστεύετε ποια τους «λογικούς» των ΜΜΕ…

  18. andr3as avatar
    andr3as 04/11/2009 19:27:52

    και είς ανώτερα!

  19. Επώνυμος avatar
    Επώνυμος 04/11/2009 19:34:17

    Τα θερμά μου συγχαρητήρια, φίλοι. Το καλύτερο είναι ότι δεν έχουμε να κάνουμε μόνον με ποσότητα, αλλά και με ποιότητα. Το ένα παρακολουθεί το άλλο. Αυτή είναι η μεγαλύτερη επιτυχία σας. Πάντα τέτοια, πάντα ψηλότερα, πάντα καλύτερα.

  20. Aris lalidis avatar
    Aris lalidis 04/11/2009 19:59:52

    Συγχαρητηρια !Γεροι και μαχιμοι παντα.

  21. aris53m avatar
    aris53m 04/11/2009 22:25:16

    you're welcome :)

  22. sauraki avatar
    sauraki 04/11/2009 23:01:28

    Μπράβο, το αξίζετε!!

  23. Baroso avatar
    Baroso 05/11/2009 01:03:59

    Μπράβο, συνεχίστε έτσι, ακάθεκτοι και αντικειμενικοί! Μεγάλο μέρος της επιτυχίας σας φυσικά ωφείλεται και στο υψηλό επίπεδο των σχολιαστών...αλλά έτσι είναι αυτά...οπως έστρωσες θα κοιμηθείς...και πάλι συγχαρητήρια!!

  24. g.s avatar
    g.s 05/11/2009 01:06:50

    Αν βλέπω σωστά το διάγραμμα στη φωτογραφία, τότε μάλλον το νούμερο των hits που δεν μας παρουσιάζετε, πρέπει να είναι 29,702,273 (τουλάχιστον για τον Οκτώβρη). Συγχαρητήρια. Συνεχίστε.

  25. Factorx avatar
    Factorx 05/11/2009 02:51:00

    Ακτιβώς τόσα: 29,702,273. Στην αρχή νόμισα οτι είσαι ...μάγος, αλλά μετά είδα οτι το γράφει στο διάγραμμα

  26. Σπύρος avatar
    Σπύρος 05/11/2009 03:05:52

    Καλή συνέχεια παίδες...
    Εχω την χαρά νά σάς παρακολουθώ απο τίς πρώτες μέρες.
    Αλλαξαν πολλά απο τότε και οργανωθηκατε καλύτερα .
    Νάχετε Υγεία και γερό στομάχι γιά να προχωρήσετε.
    Και πολλές ευχές στούς θαμώνες τoύ Αntinews πού εμπλουτίζουν τήν ΄Ιστοσελίδα΄.

  27. Γ.ΠΛΑΠΟΥΤΑΣ avatar
    Γ.ΠΛΑΠΟΥΤΑΣ 05/11/2009 10:20:20

    Είσαστε "ο παράνομος τύπος" στις μαύρες μέρες της παραπληροφόρησης που ζούμε. Συνεχίστε.

  28. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 05/11/2009 10:25:25

    Συγχαρητήρια φάκτορες μικροί και μεγάλοι. Δεν είναι τυχαία μερικά πράγματα. Όταν υπάρχει ικανότητα και ειλικρίνεια ανταμοίβεσαι αργά ή γρήγορα. Όπως γράφετε και αλλού "τα καλύτερα έρχονται όταν δεν το περιμένεις" .