04/02/2009 19:57
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Πόλεμος Βαρδινογιάννη – Ρέστη - Βγενόπουλου

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 04/02/2009 20:42:37

    Όταν παλεύουν τα βουβάλια την πληρώνουν τα βατράχια.

  2. sasman avatar
    sasman 04/02/2009 21:07:21

    Φαντάσου οτι πήρε και την άγονη ο Βαρδινιτέτοιος και την έβαλε για τελικό προορισμό το Ρεθυμνο.΄Πειραιάς-Κύθηρα-Ρέθυμνο αντί για Πειραιάς-Κύθηρα Κίσαμος.60 μίλια περισσότερα σε καιρό κρίσης !

  3. ariel avatar
    ariel 04/02/2009 21:38:34

    Φάκτορα, δεν βλέπω απάντηση για τον υπουργό που ρωτάς, οπότε μάλλον θα πρέπει να το πάρει το ποτάμι από εσένα. Τώρα τι μας νοιάζει εμάς για τους Ρέστη Βαρδινογιάννη και λοιπά φτωχαδάκια. Εμείς τι κάνουμε, αυτοί δεν έχουν κανένα πρόβλημα.

  4. Factorx avatar
    Factorx 04/02/2009 21:45:45

    @ariel: να διαβάζουμε και πίσω απο τις ειδήσεις, πρακαλώ. Βέβαια αυτος είναι ο ρόλος αυτης της ιαστοσελίδας, αλλά μερικές φορές τα πράγματα πρέπει να τα ...φανταζόμαστε πριν τα γραψουμε επακριβώς (όταν ολοκληρωνεται η έρευνα). Δεν γραφώ μονο για Ρεστη Βαρδινογιαννη Βγενόπουλο. Δεν σου κινει την περιέργεια κάτι;

  5. ariel avatar
    ariel 04/02/2009 21:51:27

    Φάκτορα ομολογώ άγνοια!! Οπότε περιμένω και άλλες απόψεις για να καταλάβω τι μου γίνεται

  6. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 04/02/2009 22:13:52

    Αριέλ. Για τον Υπουργό Ναυτιλίας;

  7. ariel avatar
    ariel 04/02/2009 22:43:46

    Strange
    Ευχαριστώ, περιμένω και άλλες απόψεις. Οταν τελειώσει ο Ολυμπιακός θα έχουμε και άλλες συμμετοχές φαντάζομαι

  8. bruce waine avatar
    bruce waine 05/02/2009 00:17:41

    Για τον Βουλγαράκη λέει ο Factor. Αυτός ήταν ο βάτραχος που πατήθηκε από το βουβάλι...

  9. Ο Χαζος του χωριου avatar
    Ο Χαζος του χωριου 05/02/2009 00:44:46

    Μηπως ο Ανωμεριτης?

  10. Factorx avatar
    Factorx 05/02/2009 00:46:41

    @bruce waine: εγώ δεν είπα τίποτα

  11. ariel avatar
    ariel 05/02/2009 00:50:21

    Τελικά όλοι ψαχνόμαστε? Ο Ανωμερίτης, πολύ πίσω δεν είναι?? Τι μας κάνεις Φάκτορα νυχτιάτικα. Για βοηθήστε κανένας παιδιά για να μην μείνουμε με την απορία.

  12. Factorx avatar
    Factorx 05/02/2009 01:21:30

    Ζήτω ο Παναθηναικος

  13. Μ avatar
    Μ 05/02/2009 02:40:26

    Για τον Βουλγαράτση λέει μωρέ το κοπέλι που μαζί με το Θοδωράάάάτση τραβάγανε το αυτάτσι τσι "καταχρητσικές συμπεριφορές".




    Α ρε ΠΑΝΑΘΑ τι θα γίνει με τον καημό μας, πότε θα κάνει ξαστεριά...

  14. ariel avatar
    ariel 05/02/2009 02:50:51

    Να προσθέσω κι εγώ τον καημό μου για τον Παναθηναϊκό. Θα ξαστερώσει Μ θα χαρούμε κι εμείς. Οχι φέτος βέβαια που φτάσαμε να κηνυγάμε τον ΠΑΟΚ άλλά έχει ο Θεός. Υπάρχει Ευρώπη και Μπάσκετ και ξεχαρμανιάζουμε. PAO for ever

  15. ariel avatar
    ariel 05/02/2009 02:52:26

    κυνηγάμε η σωστή ορθογραφία

  16. Μ avatar
    Μ 05/02/2009 03:30:13

    Πολύ σκούρα τα πράματα ariel μου.

    Βλέπεις πάνω που είπαμε να χαρεί λίγο το φυλλοκάρδι μας και πούλησε ο ραλίστας, ήρθε και ο Αντρίκος να μας πουλήσει μούρη, διαλογισμό και βουδδισμό, πατώντας αρχικά πάνω στο όνειρο με οσκαρική ερμηνεία για τις "αληθινά αγνές του προθέσεις" για να μας πετάξει τελικά, κάτι ανεκδιήγητα του τύπου "με τον γαύρο είμαστε φίλοι", κάνοντας και "μάθημα" στον προπονητή, ο οποίος είναι ό,τι καλύτερο έχει δει η πανάθα τα τελευταία πέτρινα χρόνια, να μην μιλάει για την διαιτησία γιατί γίνεται "ηθικός αυτουργός" σε εν δυνάμει εγκλήματα.

    Όταν τα κοράκια του κρόκους μας δολοφονούν εν ψυχρώ μέσα και έξω από το ΟΑΚΑ κάθε Κυριακή, λες και δεν μας φτάνουν οι γκέλες του τύπου τέλη εργοτέλη. Και όταν φυσικά έχουμε θρηνήσει και νεκρό.


    Και εντάξει, βασιλιάδες στο Μπάσκετ και αδρεναλίνη στην Ευρώπη (αλήθεια πώς γίνεται ρε ΓΜΤ αυτό το πρωτοφανές, στους 16 της Ευρώπης και -12 από τον αρουραίο...) αλλά ο λαός θέλει πρωτάθλημα στην μπάλα... ή απλά δικαιοσύνη.

    Μία η διοίκηση (ήδη νέο επεισόδιο σε εξέλιξη ανάμεσα σε Πατέρα - Γιαννακοπουλαίους, για να μην πιάσουμε το συκώτι που μας έχει φάει ο -πιστός στα βήματα του "καπετάνιου"- έχω κάνει την ομάδα σαν τα μούτρα μου όλα αυτά τα χρόνια...) μία το καθεστώς του γαύρου, βλέποντας την ΠΑΝΑΘΑ να αντανακλά όλη την βρώμα της ελληνικής μεταπολίτευσης, απλά δεν αντέχουμε άλλο να μας πίνουν και εκεί το αίμα.

    Έλεος, χούντα στα ΜΜΕ, χούντα στον τρόπο σκέψης και αντίδρασης, χούντα με την (παρα)παιδεία, την δημόσια υγεία, χούντα παντού, χούντα και στην μπάλα... ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΜΑΣ.

  17. ariel avatar
    ariel 05/02/2009 03:50:38

    Eγώ ελπίζω. Μια καλή σειρά σε Champions League και θα ξεχαστούν όλα. Η καταστροφή της ομάδας άρχισε από Ριζούπολη. Μόνο που με καπετάνιο παρόντα που κατέβαινε με το πιστόλι στην κωλότσεπη, δεν θα γινόταν ότι έγινε. Ο Τζίγκερ με το ζόρι ασχολιόταν με την ομάδα. Ακόμη και φέτος οι γαύροι παίρνουν πέναλτυ στο 90φεύγα κιέμεις καθόλου. Που θα πάει όμως, θα γυρίσει ο τροχός θα χχχχχχχχχ(νικήσει εννοώ) και ο φτωχός. θα τους ξεσκίσουμε (Ελπίζω) Το αρουραίος σωστό, μου αρέσει.Νην στενοχωριέσαι για την ισοπαλία σήμερα, θα τους δείξουμε στο ΟΑΚΑ. Καληνύχτα στους βαρυπενθούντες βάζελους με μένα πρώτη να κρατάω το τριφύλλι.

  18. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 05/02/2009 21:07:17

    Αριέλ, για να θυμούνται οι παλαιότερο και να μαθαίνουν οι νεώτεροι:
    Ηρακλής - ΠΑΟ = 6-0 (1977) 3 γκολ ο Μέγας Χ``παναγής! Σας τα μαθαίνουν πουθενά αυτά;