#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
31/10/2010 12:39
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Πως θα "τερματίσει" την άλλη Κυριακή;



Μπράβο στον πρωθυπουργό και την τέλεια φυσική του κατάσταση. Τερμάτισε στα 10 χιλιόμετρα και όλοι θαυμάσαμε την κορμοστασιά του. Και πράγματι δεν το κάνει με σκοπό, αφού είναι γνωστό ότι είναι μανιακός με τα σπορ. Τώρα αν θα τερματίσει τελευταίος και καταϊδρωμένος στο Μαραθώνιο της πολιτικής, αυτό θα το κρίνει ο λαός την επόμενη Κυριακή.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. bromoskylo avatar
    bromoskylo 31/10/2010 13:01:05

    Μαύρο το σορτσάκι, μαύρο ελαστικό κοντομάνικο, μαύρο γυαλί ηλίου. Μόνο τα ακουστικά του πρωθυπουργικού mp3 player είχαν ο ίδιο πορτοκαλί χρώμα με τα πατούμενα...

    • Σελάνος avatar
      Σελάνος @ bromoskylo 01/11/2010 09:45:16

      σου λέει , θα με μαυρίσουν που θα με μαυρίσουν , ας μαυριστώ μόνος μου να τελειώνουμε.

  2. flow motion avatar
    flow motion 31/10/2010 13:17:45

    τελικα αυτος ο λαος δεν εχει χιουμορ........και ηταν και 10 ολοκληρα χιλιομετρα.....

    • UEP avatar
      UEP @ flow motion 01/11/2010 00:32:29

      με πλήρη επίγνωση των λέξεων -από τούδε και στο εξής-γιατί μέχρι τώρα ...μηδέν εις το πηλίκιον!! , "όταν λέω κάτι το εννοώ!!!" ο Ελληνικός λαός τρέχει τον δικό του μαραθώνιο και θα τερματίσει "-κυριολεκτικά;;;; πάει τετέλεσται..... συγνώμην μπερδεύτηκα και γώ άμα τον ακούς το μυαλό σου γίνεται πιλάφι - τρικυμία εν κρανίω- βρέ τι παθαίνουμε....

  3. kiki avatar
    kiki 31/10/2010 13:34:49

    Υπαρχει μια επιστημη που κανει αναλυση στο προσωπο και στην εικονα,μου φαινεται ειναι ειδικοτητα της εγκληματολογιας.Αν βρεθει καποιος να ερμηνευσει την εικονα του ΓΑΠ,τι θα μας πει.
    Πολυ μικρο κεφαλι σε σχεση με το σωμα,δεν εχει αρμονοια.
    Σωμα υπερβολικα γυμνασμενο για ανθρωπο της ηλικιας του,αρα ασχολειται πολυ με την εξωτερικη του εμφανιση,για ποιο λογο?
    Αλλα αυτο το σημαντικο μικρο κεφαλι,μεγαλο σωμα.Τι ειναι?

    • netos avatar
      netos @ kiki 31/10/2010 14:42:45

      Έχει πεθάνει κι ο ντόκτορ Μένκελε γμτ. Αυτός ήταν ειδικός

    • Λάμπρος avatar
      Λάμπρος @ kiki 02/03/2011 16:21:07

      Υπήρχαν παλιά οι θεωρίες του Λομπρόζο, ενός εγκληματολόγου σχετικά, αλλά έπεσαν σε ανυποληψία.

      Υπάρχουν όμως και σύγχρονες σχετικές μελέτες.

  4. lazaros avatar
    lazaros 31/10/2010 13:38:16

    κοτσαρι τους βαζουν και χορευουν με την ληξη του μαραθωνιου?
    τα εχει κανει ολα αυτος ο πρωθυπουργος.MPRAVO GIORGOS

    • bromoskylo avatar
      bromoskylo @ lazaros 31/10/2010 13:39:11

      !!

  5. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 31/10/2010 13:42:04

    δολιχοκέφαλος...

    Δεν με ενοχλεί το σχήμα του κεφαλιού του, ούτε το ότι είναι σε φόρμα και μπράβο του. Μακάρι να είμαστε όλοι σε φόρμα. Οι πράσινες γλύτσες που έχει ανάμεσα στα αυτιά είναι το πρόβλημα.

    Βέβαια, το 10Κ είναι για αδερφές. Τα 42,2 είναι για τους πραγματικούς, αλλά που καιρός για εξάσκηση με όλα τα affaires d' Etat...

    • kiki avatar
      kiki @ archaeopteryx 31/10/2010 13:44:34

      Του βλακος ειναι,το μικρο κρανιο.
      Τωρα για το σωμα και την αθληση πρεπει να βρουμε ψυχαναλητη.Ειναι κακο αν ειναι αυτοσκοπος.

      • Μακκις Friss Τσιαβόλο avatar
        Μακκις Friss Τσιαβόλο @ kiki 31/10/2010 16:12:58

        kiki σωστα τα λες.

        Σαν προσωπικότητα διακατεχεται απο αμφιβολία και ειναι εξαιρετικά ανασφαλής με τον "ειναι" του.

        Η άθληση ειναι το καταπραϋντικό του ΓΑΠ.

        Οι ορμόνες μετά την αθληση ειναι το ηρεμιστικό, το οποιο καταπραϋνει την τεράστια εσωτερική αμφιβολία που τον διακατέχει. Χωρίς τον αθλητισμό, τα εσωτερικά του προβλήματα και η τάσή του προς σχιζοφρένεια, θα ειναι ακόμη πιο ορατά.

    • Professor Moriarty avatar
      Professor Moriarty @ archaeopteryx 31/10/2010 14:30:37

      archaeopteryx, το θέμα είναι πώς τα τρέχεις τα 10 km. Αν τα τρέξεις γρήγορα, π.χ. κάτω από 40 λεπτά, δεν είναι καθόλου για "αδερφές". Αν τα τρέξεις κάτω από 30 λεπτά, είσαι πρωταθλητής Ελλάδος. Αν τα τρέξεις σε κάτω από 27, τότε είσαι Αιθίοπας ή Κενυάτης.

      Ο ΓΑΠ έκανε 1:03:30. Πάνω από 1 ώρα. Που σημαίνει απλώς γρήγορο περπάτημα, ή πολύ αργό τζόγκινκ. Ένας μέσος υγιής άνθρωπος που δεν καπνίζει με ελάχιστη προπόνηση θα μπορούσε να το κάνει. Πάντως σαν συμβολική κίνηση δεν είναι καθόλου άσχημο, ειδικά σε μιά χώρα που θεωρείται μαγκιά και αντίσταση να καπνίζεις και να πίνεις ξύδια, και να κάνεις εμετό στην πρώτη ανηφόρα. Το άσχημο είναι, μήπως λόγω αρνητικής φόρτισης της πολιτικής του, κάνει πολλούς να αποστραφούν και τον αθλητισμό συμπεριλαμβάνοντάς τον στο όλο αρνητικό πακέτο ΓΑΠ.

      • goofy avatar
        goofy @ Professor Moriarty 31/10/2010 16:00:26

        σηκω ρε μεγαλε να τα κανεις εσυ με ρυθμο 7min/km...
        ..ΑΝΤΕ γιατι απο εξυπναδες και αμπελοφιλοσοφιες πρωτοι ειμαστε εδω μεσα...

        • Professor Moriarty avatar
          Professor Moriarty @ goofy 31/10/2010 16:46:01

          Τώρα έπεσες διάνα. Πάνω από δέκα μαραθώνιους έχω τρέξει, πολλούς από αυτούς με ρυθμό αρκετά κάτω από 4min/km. Κάνε τον λογαριασμό να δείς τι χρόνους έκανα και σε τι περίπου θέση τερμάτιζα. Και ακόμη φυσικά τρέχω. Κι όταν λέω τρέχω, το εννοώ. Κατάλαβες Γκούφη, όνομα και πράμα! Χα-χααα-χα!

        • archaeopteryx avatar
          archaeopteryx @ goofy 31/10/2010 19:29:57

          goofy, στην χώρα του ΓΑΠ δεν λένε 7 λεπτά το χλμ,. λένε 7 λεπτά το μίλι, για 10Κ. Για 42Κ και το 8 λεπτά/μίλι είναι συμπαθητικό, αλλά δεν περνάς για Βοστώνη... θέλει 7:50.

      • Μακκις Friss Τσιαβόλο avatar
        Μακκις Friss Τσιαβόλο @ Professor Moriarty 31/10/2010 20:38:52

        Μην ξεχνάς οτι κοντεύει τα 60.

        Ειναι παπουκος που φαντασιώνεται οτι ειναι νεος και ακμαίος.

    • Orestios avatar
      Orestios @ archaeopteryx 31/10/2010 14:43:45

      affaires d'Etat?
      χαχαχαχαχαχαχαχαχα
      Η ενδυνάμωση του προσώπου είναι το θέμα.

    • Λάμπρος avatar
      Λάμπρος @ archaeopteryx 02/03/2011 16:21:39

      Δηλαδή το 80% των Ελλήνων που ΔΕΝ βγάζουν 10Κ είναι αδερφές;

  6. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 31/10/2010 13:53:29

    Mια χαρά είναι η ενδυμασία αυτή για το parade που οργάνωσαν.

    • UEP avatar
      UEP @ αλλενάκι 01/11/2010 00:36:32

      έχουμε "σούπερμαν" πρωθυπουργό , πότε τα προλαβαίνει όλα αυτά.....κανώ , ποδηλατοδρομίες, μαραθώνιοι, άσε τις άλλες υποχρεώσεις απ΄έξω , πρέπει νάμαστε περήφανοι.. 10με τόνο εις το πηλίκιον!!

  7. donaE avatar
    donaE 31/10/2010 14:18:24

    Παρασταση για τους ιθαγενεις...

    • Orestios avatar
      Orestios @ donaE 31/10/2010 14:32:19

      Πραγματικά παράσταση.
      Όλα στον βωμό της προσωπολατρείας.
      Αντί να εκμεταλλευτούν τουριστικά το γεγονός αυτό, αναλώθηκαν σε επιχείρηση αυτοπροβολής του GAP.
      Έχει να φάει μαύρο που θα το θυμάται.

      • netos avatar
        netos @ Orestios 31/10/2010 14:44:43

        Ας "κατέβαιναν" κι οι άλλοι. Να δω την Αλέκα με σορτσάκι κι ας κακαρώσω!

        • Orestios avatar
          Orestios @ netos 31/10/2010 14:46:25

          Άρα, έρχεσαι στα λόγια μας πως έγινε για προσωπική προβολή και μόνο η παράσταση του Μαραθώνιου.

        • ΑΡΚΑΣ avatar
          ΑΡΚΑΣ @ netos 31/10/2010 20:48:30

          Σωστά!

  8. ένας Άμλετ avatar
    ένας Άμλετ 31/10/2010 14:57:39

    Θυμάστε που είχαμε τον Κωνσταντίνο τον πρώην, που χτύπαγε τούβλα;
    Τώρα νέες δόξες, νέα μεγαλεία, μέρες αξέχαστες, που τα παιδιά μας θα διηγούνται στα (ελάχιστα φοβάμαι) εγγόνια μας…

    «Ελιά, ελιά και Τζέφρι αθληταρά» :) ;) :)

  9. Asterix avatar
    Asterix 31/10/2010 15:09:08

    Καλά... Αυτό το παλικάρι δεν έχει καμιά δουλειά να κάνει;

    • Orestios avatar
      Orestios @ Asterix 31/10/2010 15:10:08

      Αυτό χωράει μεργάλη συζήτηση.

  10. aengus avatar
    aengus 31/10/2010 15:17:55

    Αλήθεια, «δεν το κάνει με σκοπό», μόνο με σκοπιμότητα …

  11. ΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΛΙΜΟΣ avatar
    ΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΛΙΜΟΣ 31/10/2010 16:00:26

    Καλά, είναι δυνατόν να περνάνε τους ΄Ελληνες για τόοοοσο Αμερικανάκια ?? Εκεί νομίζει ο Jeffry πως έχουκε καταντήσει ως λαός?

  12. δαιμονάκι avatar
    δαιμονάκι 31/10/2010 16:28:58

    @ archaeopteryx...καλά...ο κύριος Παπανδρέου μπορούσε φαίνεται να τρέξει μόνο 10 χλμ.......εσύ αλήθεια πόσα χιλιόμετρα έτρεξες?

    • archaeopteryx avatar
      archaeopteryx @ δαιμονάκι 31/10/2010 19:25:28

      εγώ ,товарищ, είμαι προϊστορικό πτηνό. Δεν τρέχω, πλανάρω.

  13. δαιμονάκι avatar
    δαιμονάκι 31/10/2010 16:31:11

    @ Orestios....έχεις δίκιο....και οι χιλιάδες άνθρωποι που ήρθαν από το εξωτερικό και έτρεξαν, δεν ήρθαν για τον Μαραθώνιο...ήταν Παπανδρεικοί από τα γεννοφάσκιά τους!!!!!!
    Για αυτό ήρθαν στην Αθήνα............

    • Orestios avatar
      Orestios @ δαιμονάκι 31/10/2010 21:21:18

      Μιλάς για τους μπράβους του?

      • Strange Attractor avatar
        Strange Attractor @ Orestios 31/10/2010 21:15:22

        Χα, καλό...

  14. δαιμονάκι avatar
    δαιμονάκι 31/10/2010 16:36:27

    @Orestios...και η google δεν έφτιαξε ειδικό σήμα για τον Μαραθώνιο (δείτε σήμερα www.google.com, αύριο η google θα αλλάξει σήμα)
    επειδή είναι πολύ σημαντικό γεγονός (ιστορικό & αθλητικό),αλλά επειδή είναι και αυτό Παπανδρεικό!!!!!!!!!!!!!
    ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Misha avatar
      Misha @ δαιμονάκι 31/10/2010 17:10:13

      ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΆ ΕΛΕΟΣ!!!
      Μετά την ολυμπιακή χρεωκοπία χρειάζεται απύθμενο θράσος για να διαφημίζει κανείς ανάλογες οργανώσεις.

    • Orestios avatar
      Orestios @ δαιμονάκι 31/10/2010 21:22:27

      Δαιμονάκι γνωρίζεις τη διαφορά του λοιγικού με το λογικοφανές?
      Αν την γνώριζες θα μιλούσες λιγότερο.

  15. δαιμονάκι avatar
    δαιμονάκι 31/10/2010 16:58:02

    @ Professor Moriarty...μόνο εσύ θα έλεγες ότι είναι πιθανό ο κόσμος να συμπεριλάβει τον αθλητισμό στο πακέτο της πολιτικής του κυρίου Παπανδρέου....και να γυρίσει μαζικά για αυτόν τον λόγο την πλάτη του στον αθλητισμό.
    Οπότε εγώ βρήκα τι να κάνει ο κόσμος σε αυτήν την περίπτωση................

    http://www.youtube.com/watch?v=mbs64GvGgPU&feature=related

    • Professor Moriarty avatar
      Professor Moriarty @ δαιμονάκι 31/10/2010 17:04:21

      δαιμονάκι, η μαριονέτα στο βίντεο παριστάνει τον ΓΑΠ με το γεμάτο όπλο;;;

      (Ναι, φοβάμαι ότι όταν ο αθλητισμός γίνεται show από πολιτικούς, τότε τελικά χαμένο είναι το αθλητικό πνεύμα. Και το λέω με επίγνωση, διότι έχω πολύ μεγάλη σχέση με τον αθλητισμό και τον θεωρώ ως μία μορφή παιδείας. Αναπόσπαστο στοιχείο κάθε παιδείας, θα πρόσθετα)

  16. john avatar
    john 31/10/2010 17:05:06

    3 ΜΗΝΕΣ! ΧΛΙΔΑΤΕΣ! ΔΙΑΚΟΠΕΣ,
    ΤΑΞΙΔΙΑ,
    ΤΑΒΕΡΝΟΥΛΕΣ
    ΞΕΓΝΟΙΑΣΙΑ,
    ΚΑΝΟ,
    ΠΟΔΗΛΑΤΟ,
    ΤΡΕΞΙΜΟ.

    ΚΑΛΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΔΩ ΣΤΟ ΕΛΛΑΝΤΑ!!!!!!!!!!!!

  17. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 31/10/2010 17:12:41

    Την Κυριακή που έρχεται ψηφίζουμε για να απαλλαγεί η Ελλάδα μας από το Άχθος!

    For standing on the Persians' grave,
    I could not deem myself a slave.
    For Greeks a blush--for Greece a tear....

    Βουνά τον πλατύ Μαραθώνα κοιτάνε
    και κείνους κοιτάει η θάλασσα πέρα
    κι εγώ πώς μπορούσε ονειρεύομαι να ‘ναι
    Ελεύθερη πάλι η Ελλάδα μια μέρα!

    The mountains look on Marathon
    And Marathon looks on the sea,
    And musing there an hour alone,
    I dreamed that Greece might still be free,

    For standing on the Persians' grave,
    I could not deem myself a slave.
    For Greeks a blush--for Greece a tear....

    The Plain Of Marathon
    (from "childe harold's pilgrimage")

    Where'er we tread 'tis haunted, holy ground;
    No earth of thine is lost in vulgar mould,
    But one vast realm of wonder spreads around,
    And all the Muse's tales seem truly told,
    Till the sense aches with gazing to behold
    The scenes our earliest dreams have dwelt upon:
    Each hill and dale, each deepening glen and wold
    Defies the power which crush'd thy temples gone:
    Age shakes Athena's tower, but spares gray Marathon.

    The sun, the soil, but not the slave, the same;
    Unchanged in all except its foreign lord -
    Preserves alike its bounds and boundless fame
    The Battle-field, where Persia's victim horde
    First bow'd beneath the brunt of Hellas' sword,
    As on the morn to distant Glory dear,
    When Marathon became a magic word;
    Which utter'd, to the hearer's eye appear
    The camp, the host, the fight, the conqueror's career,

    The flying Mede, his shaftless broken bow;
    The fiery Greek, his red pursuing spear;
    Mountains above, Earth's, Ocean's plain below;
    Death in the front, Desctruction in the rear!
    Such was the scene - what now remaineth here?
    What sacred trophy marks the hallow'd ground,
    Recording Freedom's smile and Asia's tear?
    The rifled urn, the violated mound,
    The dust thy courser's hoof, rude stranger! spurns around

  18. η Dimi avatar
    η Dimi 31/10/2010 19:45:46

    Jack-of-All-Trades = Master of None = 99.9999999 of Empty Space!

    Over-exposed (to the point of aversion) and over-exercised large empty body, are the main characteristics of :

    Beach-bum loser with the eternal suntan

    Nouveau «Green» Marathon runner

    The Pan-European (€ 200+ billion per annum!) «Green Τobin Τax» nature lover

    The Year-round irrelevant absentee

    The loner canoer

    The VIP (€ 7000 per hour!) Frequent Flyer on Greek Tax Payers money, of course

    And, too many more intangible and intellectual properties to mention, that ALL combined, THE WHOLE PACKAGE, make his vacant, small head, seem even smaller.

    And his vacant, small head makes his over-exposed, over-exercised, beach-bum loser, large empty body, seem even Larger.

    That is, 2 problems which amplify harmoniously, each other!

    – . –

    From the Office of Health Education

    Those who compulsively exercise often work out to attain a temporary sense of power and self-control.

    Over-exercisers are also anorexic or bulimic, and cope with their emotions and anxiety through excessive exercise in addition to their eating disorder.

    Over-exercisers typically work out beyond the limits of safe and healthy. They will find ways to engage in strenuous physical activity and work out even if it means cutting school, taking time off from work, getting too little sleep, or missing social events.

    Over-exercisers typically feel severe guilt when they cannot exercise, and rarely consider their workouts fun or enjoyable.

    Participation in athletics or dance can also play a role, as coaches, parents, and other participants stress that being «thin» is necessary to succeed with the activity.

    Over-exercisers involved in sports or dance may also receive a great deal of praise for being so «fit and trim», which can fuel their destructive behavior.
    – . –

    See HIM, the over-exerciser, on Sunday, 07/11/2010, on our First and Final rendez-vous.

  19. Μαύρος Ιάκωβος avatar
    Μαύρος Ιάκωβος 31/10/2010 20:56:05

    Ωραίος ο τζέφρυ,ξέρει τι κάνει έχει να πέσει πολύ κυνήγι που θα του χρειαστεί η καλή φυσική κατάσταση.Τα παππούδια τζέφρυ τα έχεις,να δώ τι θα κάνεις αν σε πάρουν στο τρέξιμο οι άνεργοι 25άρηδες.Εκεί πρέπει να σπάσει πολλά ρεκόρ

  20. anonyme avatar
    anonyme 31/10/2010 21:01:53

    Έτρεχα και εγώ σήμερα και μόλις πέρασα από το σημείο που
    βρισκόταν άκουγα τον κόσμο να του σέρνει τα εξ αμάξης .Βέβαια στις προσωπικές
    τους συζητήσεις με τους φίλους τους , κανείς δεν τόλμησε να του φωνάξει ώστε να ακούσει.Πιστεύω όμως ότι αυτό δεν θα αργήσει , είναι ζήτημα χρόνου.Γιωργάκη τον ανεβάζανε γιωργάκη τον κατεβάζανε..Ο φίλος μου από δίπλα μόλις είχε φάει μια μπανάνα και ήταν έτοιμος να του πετάξει την μπανανόφλουδα , κώλωσε όμως και εγώ δεν τον παρότρυνα.Κρίμα βέβαια αλλά πιστεύω την επόμενη φορά που θα τον πετύχω να το βρω το θάρρος κάτι να κάνω.
    Το αίμα μου μόλις τον είδα έβραζε , ας όψεται η διοργάνωση και το νόημα της.

  21. Α.Μ. avatar
    Α.Μ. 31/10/2010 21:09:21

    Με την βοήθεια του γυμναστή του θα τερματίσει.
    Όπως και στον Μαραθώνιο.
    Και η συνοδεία του θα του τραγουδάει το λαϊκόν άσμα:
    «Έεεφτασες φίλε δεεεεύτερος και καταϊδρωμεεεένοοοος» ...

  22. TASSOS avatar
    TASSOS 31/10/2010 21:10:19

    Ότι τον προστάξουν οι επικοινωνιλόγοι. Ο άνθρωπος που αγχώνεται και προβληματίζεται για την χώρα την Κυριακή ακόμη είναι σε συσκέψεις. Και αυτά ένα απλό στέλεχος Όχι ο ...

  23. TASSOS avatar
    TASSOS 31/10/2010 21:11:07

    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΙ, sorry

  24. Greg avatar
    Greg 31/10/2010 21:19:30

    Ως εδώ! Τέρμα στον ανθελληνισμό. Οι Έλληνες δεν κάνουν μαραθώνιους, ποδήλατα και κανό. Εμείς τρώμε μπινελίκια, κοψίδια, πίνουμε ούζα και χαϊδεύουμε την κοιλιά μας. Ακους εκεί μαραθώνιος, γέρος άνθρωπος..

  25. occultist avatar
    occultist 31/10/2010 21:32:12

    Επειδή, είχα σοβαρότερα πράγματα να κάνω, ΔΕΝ είδα τονGAP. Πως έτρεχε?? Με ποδήλατο ή με κανώ?? ¨Η και με τα δύο???

    • occultist avatar
      occultist @ occultist 31/10/2010 21:59:03

      Συνέχεια του προηγουμένου. Κωπηλατώντας στο ποδήλατο, ή κάνοντας ορθοπεταλιά στο κανώ???

  26. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 31/10/2010 21:37:37

    Μέλη της κυβέρνησης και ο ίδιος ο πρωθυπουργός διαφημίζουν τράπεζες και αθλητικά brand names?

    • εναςάσχετος avatar
      εναςάσχετος @ αλλενάκι 31/10/2010 21:41:43

      Είναι οι σπόνσορές τους!

  27. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 31/10/2010 21:38:31

    ...και Oakley...

  28. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 31/10/2010 21:45:52

    όλο statements είναι αυτή η κυβέρνηση [σημειολογία λαϊκιστί],
    και ο Υ/Η μήλο φάτσα κάρτα στο γραφείο

    αλλά ο πίνακας Η Ελλάς Ευγνωμονούσα, απών!

  29. ευτυχια avatar
    ευτυχια 01/11/2010 02:03:08

    Ο Φειδιππίδης και 2,500 χρόνια αργότερα, ο Παπαρίδης...Τι συγκίνηση..

  30. ευτυχια avatar
    ευτυχια 01/11/2010 02:11:32

    Μάθαμε ότι , την ίδια ώρα και για να τιμήσει την μέρα, ο Πάγκαλος έφαγε 42 χιλιόμετρα σουβλάκια και κοντοσούβλια, κάνοντας τον γύρο της Βάρης...

  31. βαγόνι avatar
    βαγόνι 01/11/2010 07:54:20

    Μιά ζωή στερεότυπα,μόδες του συρμού,δημόσιες σχέσεις....,
    πλήξη και.... κακοήθης υγιεία!
    Σε πλήρη αντίθεση με τον γεννήτορα του που, ότι κι'αν
    πιστεύει κανείς γι'αυτόν, ...ήταν ένας αυθεντικός αντικομφορμιστής!
    Η original γοητεία και η καραμπινάτη...κρυοκωλία! That's life!