#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
14/05/2010 13:32
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Προφήτη, Αρχαιοπτέρυγα κλπ, ο λαός θέλει φωτογραφίες σας



Τα συγχαρητήρια μου στο μπλογκ σας και στους συνεργάτες και σχολιαστές σας. Η ενημέρωση  είναι πλήρης. Προτείνω να αφιερώσετε μια ανάρτηση σας και με το προφίλ των διάφορων συνεργατών σας τα κείμενα των οποίων απολαμβάνω κάθε μέρα. Για να μπει και ένα είδος εικόνας στα ψευδώνυμα

Ευχαριστώ,

Αγγελική

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Factorx avatar
    Factorx 14/05/2010 13:34:08

    εμένα ρε γαμώτο, καμία δεν ζητάει φωτογραφία

    • ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ avatar
      ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ @ Factorx 14/05/2010 13:37:57

      Ηρέμησε.Εσένα θα ζητήσει αφίσα σου το μπίρμπιλο,να την κρεμάσει στο δωμάτιο του μωρού.

    • archaeopteryx avatar
      archaeopteryx @ Factorx 14/05/2010 13:40:12

      αν μας είχε δει, θα ζητούσε μόνο την δικιά σου χάχαχαχα...

      Αγγελική, είμαι ιπτάμενο δεινοσαυροειδές της Ιουρασίου περιόδου -- μπλιάχ. Τον Προφήτη τον φαντάζομαι με γενιάδα σαν εκείνο τον βοηθό του Κομφουκίου στην πλατεία Τιεν αν Μεν... χαχαχαχάααχα

      • Strange Attractor avatar
        Strange Attractor @ archaeopteryx 14/05/2010 14:49:42

        Κάποτε άνοιξε τηλεοπτικό σταθμό το Ράδιο Θεσσαλονίκη που ήταν χρόνια Νο 1 σε ακροαματηκότητα με 2 παρουσιαστές οι οποίοι είχαν φανατικό κοινό, ιδίως γυναικείο. Μόλις όμως είδαν τις σκ...φατσες τους στη τιβι οι κυρίες, απογοητεύτηκαν.
        Ήθελαν να μείνουν με το όνειρο.
        Οπότε προσοχή!

    • pikaia gracilens avatar
      pikaia gracilens @ Factorx 14/05/2010 13:47:46

      Εγω λεω να κυκλοφορησει και ενα ντι-βι-ντι. Αναρπαστο θα γινει

    • ΟΔΥΣΣΕΑΣ avatar
      ΟΔΥΣΣΕΑΣ @ Factorx 14/05/2010 15:57:29

      Δεκαετίας φωτογραφίες γίνονται δεκτές?
      Και σου το έχω πει, ο κόσμος θέλει πάρτυ.
      Πριν το Συνέδριο είναι καλά νομίζω

  2. Anonimi avatar
    Anonimi 14/05/2010 13:40:46

    Αφού ξέρουμε ότι δεν θα το κάνεις, ξεροσταλιάζουμε με την πίκρα. ;)

    • Factorx avatar
      Factorx @ Anonimi 14/05/2010 13:49:31

      μην εισαι τόσο σίγουρη

      • δρόμος avatar
        δρόμος @ Factorx 14/05/2010 18:03:26

        ποιό, το πάρτυ? άντε λοιπόν... (θάχει και τσάι?)

  3. DARK-BLUE avatar
    DARK-BLUE 14/05/2010 13:53:09

    Κάθε μέρα ανεβάζω όλες τις αναρτήσεις σας στο face, και στις 3 ομάδες μου...και τα σχόλια είναι πολλά και ποικίλα... συνεχίστε διότι ο κόσμος κάθε μέρα περιμένει με αγωνία τι και ποτέ θα αναρτήσω τα γραφόμενα σας...

  4. Lalakis avatar
    Lalakis 14/05/2010 13:55:19

    προφιλ=φωτογραφία η χαρακτήρας;

    • Factorx avatar
      Factorx @ Lalakis 14/05/2010 14:02:17

      Βρε Λαλάκη ξεκόλα

  5. Tassos avatar
    Tassos 14/05/2010 14:02:06

    Πάντως πλάκα πλάκα μετά την ΑΥΡΙΑΝΗ που είχε στην προμετωπίδα "η εφημερίδα που γκρέμισε τον Καραμανλισμό" το antinews θα έχει "το site που αποδόμησε τον ΓΑΠισμό". Αντικειμενικά τώρα, ποιό Ινστιτούτο Δημοκρατίας και να χαμε να λέγαμε. Το think tank της ΝΔ είναι εδώ.

    • Strange Attractor avatar
      Strange Attractor @ Tassos 14/05/2010 14:33:59

      Κάποιοι όμως που δεν είμαστε ούτε ΝΔ;
      Σεβασμό στις μειονότητες.

      • Tassos avatar
        Tassos @ Strange Attractor 14/05/2010 14:38:09

        Τί εισπράττεις? Οτι δεν υπάρχει σεβασμός? Ούτε και γω είμαι ΝΔ. ΠΟΛ.ΑΝ. είμαι.

      • Strange Attractor avatar
        Strange Attractor @ Strange Attractor 14/05/2010 14:47:10

        Και εγώ ΚΟΔΗΣΣΟ!

      • Sic transit gloria mundi avatar
        Sic transit gloria mundi @ Strange Attractor 14/05/2010 14:54:32

        Άς θυνηθώ κι εγώ, ως παλαιότερος τη συμμετοχή μου στο νηπιακό τμήμα του Δημοκρατικού Κόμματος Εργαζόμενου Λαού, των Καρτάλη - Σβώλου. Είχε μερικά καλά και η δεκαετία του '50.

      • Factorx avatar
        Factorx @ Strange Attractor 14/05/2010 19:10:44

        Strange θα σε ....απολύσω. για ΝΔ μας πέρασες;

    • Sic transit gloria mundi avatar
      Sic transit gloria mundi @ Tassos 14/05/2010 14:42:41

      Συνάδελφε, εμείς τριγυρνάμε έξω από τα μαντριά, μοναχικοί περιπατηταί εις το μαύρον δάσος.
      Λύκους δεν φοβόμαστε,
      ούτε τον αρχηγό,
      και σε μαντρί άν μας βάλουνε
      θα γίνει θερινό.

      • antiathlitikos avatar
        antiathlitikos @ Sic transit gloria mundi 14/05/2010 15:07:47

        Ο πατέρας μου, φίλε stgm, όργωσε με ένα παλιό μαύρο 170 – εκείνα με τη μούρη – όλη τη Μακεδονία κουβαλώντας το Σβώλο για την προεκλογική του εκστρατεία του 56. Εγώ στην αγκαλιά της μητρός και στο πίσω κάθισμα μαζί με τον Αλέξανδρο ο Εφραιμίδης, που είπε στη μάνα μου: εσείς είσαστε ροζ, το μικρό τον βλέπω να γίνεται κατακόκκινος. Πού νάξερε ...

      • Sic transit gloria mundi avatar
        Sic transit gloria mundi @ Sic transit gloria mundi 14/05/2010 15:10:46

        Φίλε μου, και του λόγου μου, τελευταία συνεχώς το στίχο του Κώστα Βάρναλη θυμάμαι:
        Που είσαι νιότη που 'δειχνες πώς θα γινόμουν άλλος!

    • Strange Attractor avatar
      Strange Attractor @ Tassos 14/05/2010 21:08:46

      Απάντηση στον tasso ήταν, σου ξέφυγε;

  6. GreenHorses avatar
    GreenHorses 14/05/2010 14:02:15

    Η καμπούλ στην πόλη εμπρός καλέ μου υπουργέ ΠΡΟ-ΠΟ

    run forrest gap, run

  7. tiramola avatar
    tiramola 14/05/2010 14:51:46

    Να στείλω και εγώ την δικιά μου φωτογραφία που είμαι πολύ όμορφος?

    • antiathlitikos avatar
      antiathlitikos @ tiramola 14/05/2010 15:21:30

      Μετά το φακό, έγραψες κι εδώ πάντως. Νάσαι καλά!

      • tiramola avatar
        tiramola @ antiathlitikos 14/05/2010 15:30:11

        Νάσαι καλά και εσύ και καλή δύναμη σε όλους μας.

    • Strange Attractor avatar
      Strange Attractor @ tiramola 14/05/2010 15:26:47

      Ακούγεται πως είσαι ξανθός, με πράσινα μάτια και θεληματικό πηγούνι. Αληθεύει;

      • donaE avatar
        donaE @ Strange Attractor 14/05/2010 15:31:13

        Το θεληματικο πηγουνι ειναι για μελαχροινους.
        Το ΄σαν σε γρανιτη σκαλισμενο προφιλ ειναι για ξανθους' προσοχη στα ιερα και οσια.

      • Strange Attractor avatar
        Strange Attractor @ Strange Attractor 14/05/2010 15:35:05

        "σαν σε γρανίτη..." πω, πω.
        Με έχεις δει κάπου, ε;

      • donaE avatar
        donaE @ Strange Attractor 14/05/2010 15:43:19

        οχι,αλλα δεν ειμαι προκατειλημμένη ...

  8. Πλούταρχος Λευκαδίτης avatar
    Πλούταρχος Λευκαδίτης 14/05/2010 16:04:49

    Και εγώ θα ήθελα να σας συγχαρώ για την πραγματικά πολύ καλή δουλειά σας! Μπράβο!

  9. chaniotis avatar
    chaniotis 14/05/2010 16:43:31

    Ποιό είναι το email του Αρχαιοπτέρυγα, θέλω να του γράψω.

    Να είστε καλά!

  10. Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης avatar
    Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης 14/05/2010 16:53:05

    Εγώ λέω να μαζευτούμε και να βγάλουμε μία ομαδική σαν τις παλιές μαθητικές, ξέρετε, καθήμενος ο φάκτορας στη μέση σταυροπόδι με κουστουμιά κι εμείς όρθιοι σε τρεις σειρές σε σκαλιά γύρω του.

    • ΒΡΑΧΟΣ avatar
      ΒΡΑΧΟΣ @ Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης 14/05/2010 17:56:54

      Μόνο να προσέχετε την έκθεση στον ήλιο...

    • ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ avatar
      ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ @ Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης 14/05/2010 18:18:45

      Ξέχασες τη δασκάλα της μουσικής,με δαντελωτή λευκή μπλούζα κουμπωμένη ως το λαιμό.Κότσο-τσουρέκι στο σβέρκο και ονειροπόλο βλέμμα πρός τ'αριστερά,μην και την πιάσει ο φακός να κυττάει δεξιά που στέκεται το υπαρκτό αντικείμενο του πόθου της,ο γυμνασιάρχης.

    • Factorx avatar
      Factorx @ Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης 14/05/2010 19:12:16

      Φαήλο, εσυ καλά περνάς, δεν χρειάζεσαι φωτογραφια

  11. Orestios avatar
    Orestios 14/05/2010 18:27:44

    video killed the radio star
    http://www.youtube.com/watch?v=Cw6xesXLIAA&feature=related

  12. Nancy avatar
    Nancy 14/05/2010 18:50:09

    Μούρη αγρία, όψη κακή, γένεια με τρίχες, εδώ και κεί.
    Κανένα χρώμα δεν της ταιριάζει, και τώρα ακόμα βαφές αλλάζει.
    Πηγάδι στόμα, μαλλιά χυτά, γεμίζεις στρώμα μόνο μ αυτά.
    Δόντια φαφούτη, όλο σχισμάδες, ύφος τσιφούτη, για μαστραπάδες.

    Νάνσυ. (Γ.Σουρής)

    • Factorx avatar
      Factorx @ Nancy 14/05/2010 19:12:39

      μμμμμμμ

      • Nancy avatar
        Nancy @ Factorx 14/05/2010 20:02:10

        Θέλετε κι άλλο?

        Δυό μάτια μαύρα, χωρίς κακία, γεμάτα λαύρα μα και βλακεία
        Κούτελο θείο, λίγο πλατύ, τρανό σημείο του ποιητή
        Μακρύ ρουθούνι πολύ σχιστό, κι ένα πηγούνι σάν το Χριστό...

  13. Προφήτης avatar
    Προφήτης 14/05/2010 21:23:33

    Θα πρότεινα μια ομαδική, με τα κεφάλια Ερντογαν, Νταβούτογλου στο κέντρο, κατά πως συνήθιζαν "περήφανα" οι Τούρκοι κυνηγοί κεφαλών στις γενοκτονίες των Χριστιανών τον 20ο Αιώνα.
    http://underinformation.files.wordpress.com/2007/07/armenian_genocide.jpg
    (η συγκεκριμένη φωτο είναι ενδεικτική των θηριωδιών που υπέστησαν οι Αρμένιοι))

    Συμπαθάτε με, είμαι ανατριχιαστικός και αναχρονιστικός για τη συγκυρία της "συναδέλφωσης" των νενέκων, αλλά μέρα που' ναι θυμήθηκα τις αφηγήσεις ενός παππούλη από το 1920-22.
    Καλή του ώρα.
    Δεν έζησε να δει τον κινούμενο οχετό να εκπροσωπεί την Ελλάδα με φερετζέ.
    http://www.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_kathremote_1_14/05/2010_337496

  14. Προφήτης avatar
    Προφήτης 14/05/2010 21:32:06

    O Strange είναι φίρμα, να μπει φωτογραφία του !
    (έστω προ 20ετίας χαχαχα)

    Strange, σήμερα μου ήρθε chain mail το δικό σου "το πάρτυ τελείωσε τα κεφάλια μέσα!".
    Για να το διαβάσω και να ενημερωθώ χαχαχα.

    Έγινες διαδικτυακή φίρμα. Αλλά δεν είχαν λινκ !!
    Αρπάζουν το κείμενο και το ξεσκίζουν στο copy paste.

    • Strange Attractor avatar
      Strange Attractor @ Προφήτης 14/05/2010 21:35:40

      Αν ήταν ηθοποιοί, θα τους φανταζόμουν έτσι:

      Aρχαιοπτέρυξ- Nick Nolte
      Προφήτης- Robert DeNiro
      Επώνυμος-Al Pacino
      Άτακτος- Danny DeVito
      Ορέστιος- Lee Van Cliff
      Τιραμόλα- Jim Carrey
      Πόρτα Πόρτα- Richard Geere
      Αντιαθλητικός- Clint Eastwood
      Ιθαγενής- Ed Norton
      Αγανάκτηση- Steve Martin
      Αυριανιστής- James Woods
      Κ. Ροδινός- Morgan Friedman
      DonaE- Kathleen Turner
      Nancy- Angelina Jolie
      Korrina- Jessica Lange

      Τον Φαήλο Κ. δεν τον αναφέρω γιατί η φάτσα του είναι γνωστή από την τιβί.

      Όσο για μένα, έπαιζα χρόνια πρωταγωνιστικό ρόλο σε μια τηλεοπτική σειρά που λέγονταν Miami Vice. (Όχι ο μαύρος)

      • Ο Ιθαγενής avatar
        Ο Ιθαγενής @ Strange Attractor 14/05/2010 21:40:59

        χαχαχα...ευχαριστώ αλλά μάλλον προς τον Αυλωνίτη φέρνω πλέον...

      • Strange Attractor avatar
        Strange Attractor @ Strange Attractor 14/05/2010 21:44:37

        Συμπλήρωση απαραίτητη:
        Αλλενάκι: Μέριλ Στριπ
        Μποτίλια στο πέλαγος: Δημήτρης Χορν

      • Προφήτης avatar
        Προφήτης @ Strange Attractor 14/05/2010 21:50:36

        Are you talking to me ?

        ***
        Don, κυκλοφορείς πάντα με τη Berlinetta Boxer 365 GTB4;
        Τι κάνει ο αλλιγάτορας;

      • Strange Attractor avatar
        Strange Attractor @ Strange Attractor 14/05/2010 21:52:04

        Το ήξερες ότι η συγκεκριμένη ήταν ρέπλικα;
        Όσο για τον αλιγάτορα, πέθανε και τον έκανα τσαντάκια για τη μέση!

      • Dimi avatar
        Dimi @ Strange Attractor 14/05/2010 21:53:30

        Don Johnson

      • Προφήτης avatar
        Προφήτης @ Strange Attractor 14/05/2010 22:09:44

        Ρέπλικα; Βρε τους φραγκοφονιάδες.

        Καλά μια ζώνη απ΄το ζωντανό χάθηκε;
        Οι πιο ανθεκτικές.

      • donaE avatar
        donaE @ Strange Attractor 15/05/2010 00:19:53

        Με πετυχες στο ζωδιο...και στις δωδεκαποντες γοβες!

      • donaE avatar
        donaE @ Strange Attractor 15/05/2010 00:22:43

        strange !!! for you

        http://www.youtube.com/watch?v=eTCDSmZINyY

      • Orestios avatar
        Orestios @ Strange Attractor 15/05/2010 00:23:06

        lol

      • Strange Attractor avatar
        Strange Attractor @ Strange Attractor 15/05/2010 00:30:36

        Dona, τι μου θύμησες; Τα έκαψα όλα τα παλιά μου βίντεο από τότε που παντρεύτηκα. Ήμουν ωραίο παιδί και ζηλεύει η σύζυγος. Το μόνο που κράτησα να μου θυμίζει τον παλιό καλό μου εαυτό από το Μαϊάμι είναι
        http://www.youtube.com/watch?v=XhybPYaX2iw

      • Nancy avatar
        Nancy @ Strange Attractor 15/05/2010 01:06:50

        Καλέ! Που είναι ο Σπάρτακος????

      • Strange Attractor avatar
        Strange Attractor @ Strange Attractor 15/05/2010 01:39:00

        Ποιόν ξέχασα, ποιόν ξέχασα; Ψυχραιμίας=Harisson Ford

    • Strange Attractor avatar
      Strange Attractor @ Προφήτης 14/05/2010 21:41:59

      Factor, έχεις την άδειά μου να ποστάρεις τη φωτό μου που σου έστειλα, την προ εικοσαετίας.
      Τότε που ήμουν λεπτός και ...κιμπάρης!!!

  15. Προφήτης avatar
    Προφήτης 14/05/2010 21:33:34

    Αρχαίε, κι εγώ σαν τον Λάο Τσε σε "φέρνω".
    Στο δυτικό του. χαχαχαχα

    • archaeopteryx avatar
      archaeopteryx @ Προφήτης 14/05/2010 21:58:31

      Χαχαχαχαχα!

  16. Nancy avatar
    Nancy 14/05/2010 23:56:23

    Οπότε, αγαπητή Αγγελική, έχεις μια επαρκή εικόνα μας τώρα! Σε αφήνω να μας περιγράψεις όσο γίνεται καλύτερα.

  17. Titos avatar
    Titos 15/05/2010 08:53:51

    Καλύτερα να μείνουμε στην ουσία των πραγμάτων και όχι... στην όψη τους.
    Η πραγματικότητα είναι ότι αυτό το Blog διαφέρει από όλα τα άλλα όχι από τις αναρτήσεις του (είναι θέμα προτίμησης), αλλά από τα σχόλια των επισκεπτών του.
    Πιστεύω ότι έχει μαζέψει την αφρόκρεμα των σχολιαστών, από όποια μεριά και μετερίζι σχολιάζει κανείς.
    Archaeoptreryx δηλώνω θαυμαστής σου και έχω μαζέψει καμιά εκατοσταριά σελίδες αποκλειστικά με σχόλια δικά σου.
    Καλημέρα

  18. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ avatar
    ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 15/05/2010 11:57:51

    nancy..............Here I'm.You'll find me in two of my comments,in the beggining of this page.Wish you a happy and gorgeous week-end.Many-many kisses to...Gapato.

    • Nancy avatar
      Nancy @ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 15/05/2010 23:50:44

      Σπάρτακε, σε ξέχασε ο s.a. όχι εγώ. Αλλα Gapato? Να το διαβάσω ισπανικά?

      • ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ avatar
        ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ @ Nancy 16/05/2010 11:00:15

        ΟΧΙ !!!!!! Κράτα μόνο το GAP.

      • nancy avatar
        nancy @ Nancy 16/05/2010 11:06:05

        Α χιχιχιχ

  19. καχυποπτος/η avatar
    καχυποπτος/η 15/05/2010 19:38:26

    Oμοιως και εγω θαυμαζω και φροντιζω να διαβαζω οποτε μπορω τον αρχαιοπτερυγα, την κοριννα, το stgm, φακτορα κλ -μαθαινω απο εσας και σιωπηλα οπου μπορω προωθω σημαντικες αποψεις σας αποσπασματικα σε φιλες/ους. Νομιζω οτι μπαινετε στον κοπο να γραφετε, ακριβως για να ανοιξετε τα ματια σε μας τους υπολοιπους...

    Γιατι ομως να θελω να δω φωτογραφιες σας, ε? Γιατιι ?

    • Nancy avatar
      Nancy @ καχυποπτος/η 15/05/2010 23:47:21

      Ε καλά καχύποπτε, δεν θα κοιμηθείτε το βράδυ δηλαδή? Ολο το επιτελείο
      του Χόλλυγουντ πέρασε απο μπροστά σας, που αλλού τέτοια τύχη..

  20. Kὀριννα avatar
    Kὀριννα 15/05/2010 20:05:02

    Strange Attractor,

    στό Πανεπιστήμιο ἔλεγαν πώς ἦμουν ἡ ξανθοκάστανη κόπια τῆς Ἀννί Ζιραρντώ.
    Δέν μοῦ ἀρέσει ὅμως ἡ Ζιραρντώ, καλλίτερα ἡ Τζέσσικα.

  21. Αφροδίτη avatar
    Αφροδίτη 16/05/2010 03:13:28

    Αγγελική, προκάλεσες μεγάλη συζήτηση όπως βλέπεις.
    Και επειδή η περιέργεια όλων έχει κτυπήσει κόκκινο, τί θα λέγατε για μια βραδιά κρασοκατάνυξης, σε κανένα κουτουκάκι; Οι συστάσεις μόνο με το επώνυμο, για να συνεχίσει η αγωνία και το μυστήριο και μετά τους αποχαιρετισμούς!
    Φίλε Φάκτορα τί λες το διοργανώνεις; Έχεις τα mail όλων.Ο Φαήλος σαν ο μόνος αναγνωρίσιμος, μπορεί να αναλάβει την υποδοχή και το συντονισμό των γνωστών-αγνώστων της παρέας του antinews!

  22. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ avatar
    ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 16/05/2010 12:03:15

    Αφροδίτη,ευχαρίστως να γίνει στο κτήμα μου. ΒΑ Αττική,οροπέδιο και παλαιό Αττικό τοπίο.Φύση καταπράσινη.Ενα πουλμανάκι,θα διευκόλυνε τις επεξηγήσεις γιά το πού,σ'έναν-έναν ξεχωριστά.Καλοκαιράκι είναι κι όλα γύρω,στέλνουν μεθυστικά αρώματα.Μισή ώρα,άντε τρία τέταρτα απ'την Αθήνα(ένα κλείσιμο των βλεφάρων μπροστά στην αιωνιότητα).Στο χέρι του Φάκτορα η πρωτοβουλία.Ομως.....φοβάμαι μπάς κι η μαγεία της φαντασίας,φτερουγίσει μακρυά.Είναι δίκοπο μαχαίρι.Παρ'όλ'αυτά η πρόταση ισχύει,με την προυπόθεση το....'μπουκέτο',να περιλαμβάνει όλα τ'άνθη του μπαξέ.(Εκ των ουκ άνευ,ο φίλος του λαού κι ο πικραμένος Τιραμόλας.Απαραίτητοι).
    ΥΓ: Αν τελικά γίνει,θα σας έχω και έκπληξη.Γειτόνισσά μου κι αγαπημένη φίλη,που καθημερινά βρίσκεται πλάι στον Αντώνη.

    • nancy avatar
      nancy @ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 16/05/2010 12:10:09

      Επίσης: Λαλάκις, άτακτος και Επώνυμος. Εκεί και άν είναι η έκπληξη.

      • ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ avatar
        ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ @ nancy 16/05/2010 12:38:20

        Ασφαλώς.