25/02/2010 21:15
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Προσωπική παρέμβαση Σαμαρά για τις συλλήψεις κατοίκων

Οργή και προσωπική παρέμβαση Σαμαρά για τις συλλήψεις κατοίκων

ΣΧΟΛΙΑ

  1. vardarskian avatar
    vardarskian 25/02/2010 21:31:08

    25 Φλεβάρη 2010! ο Αντώνης πήρε μπροστά! Επιτέλους!

  2. anonymous avatar
    anonymous 25/02/2010 21:40:16

    Καλά να πείτε στο Σαμαρά να κατεβάσει τον κόσμο στους δρόμους. Δεν είναι δυνατό όποιος αντιδρά στην υποβάθμιση της ζωής του να μπουζουριάζεται ως χρυσαυγίτης. Δεν έχει καταλάβει ο Σαμαράς τι χούντα ανέλαβε να μας κυβερνήσει;

  3. olympiada avatar
    olympiada 25/02/2010 21:46:50

    Έτσι όπως το βλέπουμε είναι το επόμενο βήμα. Πολύ μούχλα είχε μαζευτεί στη Ρηγίλλης και σα ν' αρχίζει να ξεβρωμίζει. Ο Αντώνης το θέλει, ο λαός το θέλει, ποιός θα είναι ο μάγκας που θα το αμφισβητήσει; Ο ...Πανάρας;

    Έτσι και για το γέλιο:
    -Αμέσως θα αφήσουμε την κυρία... (φωνές "αφήστε την κυρία Σ...)
    -Όλους θα τους αφήσετε. Καταλάβατε; Είστε τυχεροί που είμαι εκτός...
    -Μα ξέρετε...
    -Όλους. ΤΩΡΑ.

  4. ndvoice avatar
    ndvoice 25/02/2010 22:01:46

    Χθες την ώρα των επεισοδίων κάναμε ανάρτηση με το πιο κάτω περιεχόμενο:

    Νέα Δημοκρατία που είσαι;
    Πληροφορίες στο διαδίκτυο (Olympia.gr) αναφέρουν ότι αυτή τη στιγμή συλλαμβάνονται πολίτες ακόμα και μέσα σε εκκλησία στην πλατεία Αμερικής, επειδή διαδηλώνουν εναντίον των λαθρομεταναστών στην περιοχή τους.
    Τα ΜΜΕ βέβαια έχουν απεργία, αλλά και να μην είχαν τι μ’ αυτό. Τα δημοσιογραφικά blogs σιωπούν, αλλά η Νέα Δημοκρατία τι κάνει; Γιατί επιτρέπει τέτοια συμπεριφορά εναντίον ελλήνων πολιτών;
    http://ndvoice.blogspot.com/2010/02/blog-post_9750.html

    ΥΓ. Τελικά φαίνεται πως ο Αντώνης Σαμαράς διαβάζει blogs.

  5. vardarskian avatar
    vardarskian 25/02/2010 22:19:04

    Χέρι-χέρι «Χρυσή Αυγή»-ΝΔ στον Άγιο Παντελεήμονα

    Πρώτη καταχώρηση: Πέμπτη, 25 Φεβρουαρίου 2010, 20:06


    Φαντάσου λέει να μην έδινε και την πρώτη συνέντευξη στον Ταρζάν...

    http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=108635&cid=6

    • pikos avatar
      pikos @ vardarskian 25/02/2010 23:50:07

      Ε και;
      Ωχ μωρε παιδια...Εντάξει οι δεξιοί πανε μαζι με τους ΧΑ και οι αριστεροί με τους αναρχικούς,εντάξει τώρα που μάθαμε το μεγάλο μυστικό θα πρέπει να λιποθυμήσουμε,εμπρος λοιπον,λιποθυμήστε και για τα επόμενα 30 δευτερόλεπτα μην γράψει κανείς :P

    • vardarskian avatar
      vardarskian @ vardarskian 26/02/2010 00:42:37

      χμ..νομίζω ότι είναι λίγο συνθετότερο από το λαζοπουλικό "ε, και;"
      ή τις σουρεαλ λιποθυμίες.

  6. nasos avatar
    nasos 25/02/2010 23:41:53

    Καλά κίνηση από τον Σαμαρά,κάτι τέτοια η βάση της Παράταξης τα εκτιμάει.
    Θα πρέπει όμως και η βάση να κάνει αυτό που πρέπει:μποϋκοτάζ στις θολοκουλτουριάρικες φυλλάδες των Νταβατζήδων.
    Να μην ψαρώνει από τα dvd και τις άλλες προσφορές,κάθε ευρώ που δίνει στους Νταβατζήδες,ενισχύει ένα σύστημα εξουσίας που στην τελική επιθυμεί την διαρκή συρίκνωση της Παράταξης.

    • ΓΙΑΝΝΗΣ avatar
      ΓΙΑΝΝΗΣ @ nasos 26/02/2010 00:51:18

      Πολύ σωστό αυτό που λες περί μποικοτάζ στις νταβατζο-εφημερίδες Μπόμπολα, Ψυχάρη, Τεγοπουλου, Αλαφούζου κλπ. Αρκετό κακό έκαναν στον τόπο..

  7. μαρικα avatar
    μαρικα 26/02/2010 00:08:02

    Συσπιρωθητε γυρω απο τον Αντωνη.Παρακολουθητε τις κυνησεις του ΓΑΠ και αγοραζεται Ελληνικα προιοντα οπως κανουμε και εμεις εξω.

  8. Γιώργος avatar
    Γιώργος 26/02/2010 14:41:31

    Έτσι Αντώνη, έτσι. Αν και νομίζω και μία δημόσια δήλωση της Ν.Δ. για τις χουντικές μεθόδους του Χουντοχοίδη, χρειαζόταν.