19/02/2009 19:07
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Προσοχή τα παϊδάκια !!!

 
____________________________________________________________________________________________
Όπως διαβάζω στο ΣΚΑΪ, οκτώ έως δέκα χιλιάδες προγραμματισμένα χειρουργεία και ιατρικές πράξεις σε εξωτερικά ιατρεία και κλινικές των νοσοκομείων αναβλήθηκαν μόνο στη Θεσσαλονίκη, το τελευταίο 48ωρο, λόγω της απεργίας των γιατρών.

Και μέρα που είναι προσοχή τα ...παϊδάκια΄, που λέει και ο Προφήτης (φτου).

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Προφήτης avatar
    Προφήτης 19/02/2009 19:12:57

    Να προσέχετε απόψε.

    Μη φάτε 15 κιλά παϊδάκια στη καθισιά σας.

  2. αλογοσκουφιτσα avatar
    αλογοσκουφιτσα 19/02/2009 20:26:57

    Με χειρουργο Φερστ Λειντυ και νοσοκομεια χωρις γαζες δεν εχουμε να φοβηθουμε τιποτα.
    Καταναλωστε αποψε το σκασμο!

  3. doralyn avatar
    doralyn 19/02/2009 21:22:18

    14 και 850 γραμμάρια, να τ' αφήσω?

  4. kanis avatar
    kanis 20/02/2009 02:51:53

    Anonymous

    Εσύ δήλωσες σε άλλο ποστ, ότι πας για ύπνο!
    Τώρα κάνεις τον προπαγανδιστή της αγίας οικογένειας;

  5. άσχετος avatar
    άσχετος 20/02/2009 03:37:54

    @ 4: δηλαδή ο Γκιόλιας δεν ήξερε τι είχε στο συρτάρι του ο Μάκης; Κουτόχορτο τρως;

  6. Prophet avatar
    Prophet 20/02/2009 09:31:35

    @ doralyn
    Ε, αρκετά δεν ήτανε;)

  7. ariel avatar
    ariel 20/02/2009 09:35:57

    Αφού ο Γκιόλας έχει το θέμα που όπως λέει χειρίστηκε ο ίδιος, γιατί δεν το βγάζει αυτός στο Τρωκτικό? Η μήπως δεν έχει κρατήσει αντίγραφα από τέτοιο λαυράκι?

  8. Prophet avatar
    Prophet 20/02/2009 09:43:09

    @ ασχετος
    Οταν πλακώνονται μεταξύ τους τα λαμόγια της δημοσιογραφίας, η μπόχα που βγαίνει είναι ιδιαίτερα χρήσιμη για να βγάλουμε αναγωγικά συμπεράσματα για την ποιότητα της πληροφόρησης που παίρνουμε.
    "Το είχε στο συρτάρι του ο Μάκης, αλλά ο Σωκράτης δεν το βγάζει, γιατί όταν παραιτήθηκε το άφησε στο συρτάρι του Μάκη και δεν πήρε τα στοιχεία".
    Στον αδυσώπητο πόλεμο που μαίνεται μεταξύ δημοσιογράφων αυτόν τον καιρό που δεν είναι τίποτα παραπάνω από συγκρούσεις συμφερόντων των νταβατζήδων τους, θα δούμε πολλά ακόμη.

  9. doralyn avatar
    doralyn 20/02/2009 11:14:38

    @prophet
    ολα σχετικά

  10. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 20/02/2009 16:37:50

    Σιγά τα ωά.
    Ότι και να έχει γίνει (αν έχει γίνει) μπορεί να θεωρηθεί πταίσμα, μία ακόμα μια πολεοδομική παραβίαση, ανάμεσα στις πολλές τόσων χιλιάδων συμπολιτών μας.

    Άλλο είναι το μεγάλο θέμα για την περιοχή της Ραφήνας: Ο τόπος κατοικίας του πρωθυπουργού μιας χώρας (και ευρύτερα η παραλιακή ζώνη της Β.Α. Αττικής) εξακολούθησε και επί των ημερών του να είναι χωρις κεντρικό δίκτυο αποχέτευσης.