#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
08/07/2010 23:32
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Προσοχή! Κυκλοφορούν ανάμεσά μας

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 08/07/2010 23:54:38

    300 μόνον bandidos μας έκαναν όλους desperados. Ευκαιρία να το κάνουμε Ελ Πάσο!

  2. μικρός οδυσσέας avatar
    μικρός οδυσσέας 09/07/2010 00:05:17

    Εδώ οι Ντάλτον ήταν 4 και έγινε μπάχαλο το Φαρ Ουέστ. Με 172 πως να τα βγάλουμε πέρα?
    ¨Ασε που οι περισσότεροι φέρνουν στον Άβερελ τώρα που τους βλέπω στο σωστό -βάσει ISO- έντυπο..

    • Strange Attractor avatar
      Strange Attractor @ μικρός οδυσσέας 09/07/2010 00:14:45

      Ναι, αλλά πάντα μας κυβερνούν οι Ραταπλάν.

  3. Δον Κιχώτης avatar
    Δον Κιχώτης 09/07/2010 00:29:37

    Το θέμα είναι να μην αισθάνεται ο καθένας μας "ένας φτωχός και μόνος κάου-μπόυ" ...

  4. Έλεος πιά! avatar
    Έλεος πιά! 09/07/2010 02:10:33

    φίλοι μου συνσχολιαστές, πάμε να τους κλείσουμε τις μασονικές στοές, πιστεύω θα είναι μεγάλο πλήγμα γι αυτούς. Αλήθεια από δαύτους υπάρχει κάποιος που να μην είναι μασόνος; θα είχε προωθηθεί αν δεν ήταν; Δεν μπορεί να μου βγει από το μυαλό ότι εκεί μέσα παίζονται παιχνίδια κατά της πατρίδας μας.

  5. Έλεος πιά! avatar
    Έλεος πιά! 09/07/2010 02:12:55

    ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΘΑ ΒΑΛΟΥΝ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΙ ΚΛΠ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΨΗΦΙΣΕΤΕ - ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ !!!

  6. ΝΤΑΝΤΟΝ avatar
    ΝΤΑΝΤΟΝ 09/07/2010 02:19:54

    ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ !

    Ο πρώην πρόεδρος της Άβουλης ¨Βουλής¨ διαμαρτυρήθηκε για την ¨προσβολή¨ του Βουλευτικού ¨Σώματος¨ των Ασωμάτων του Πανελληνίου ΣΟΚ με αφορμή το ανέβασμα από δεκάδες Blogs ( και στο ¨Antinews¨ ) του ΕΥΣΤΟΧΟΥ , στα πλαίσια της θεμιτής πολιτικής σάτιρας , ¨ WANDET – VIDEO ¨ :

    ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΠΑΣΟΚ - ΔΝΤ: ΚΑΤΑΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ! (Carmina Burana)

    http://www.youtube.com/watch?v=IYalWdsMAzY&feature=player_embedded


    Προφανώς δεν είχε προλάβει ,για να ¨κλάψει¨ υποκριτικά ακόμα παραπάνω ¨, να δει και την παραπάνω αφίσα των ¨Καταζητούμενων του ΠΑΣΟΚ¨, την οποία κυκλοφόρησαν οι εργαζόμενοι του πουλημένου στο 4ο Ράιχ Ο.Τ. ¨Ε¨ που έχει την επίσης εύστοχη και αξιοπρόσεκτη παρατήρηση :

    ¨Οι υπόλοιποι 127 συνεργάζονται ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΤΣΟΛΑΚΟΓΛΟΥ…¨

    Ποιο το πρόβλημα σας κ. Κακλαμάνη ( ; ) .

    Μας είχατε συνηθίσει στο παρελθόν σε ¨θαρραλέες καταγγελίες ¨ του αμερικάνικου παράγοντα και των διαπλεκόμενων media στην προσπάθεια τους να ποδηγετήσουν και να επιβληθούν στην Βουλή και στον πολιτικό κόσμο …

    Κάνατε δηλώσεις την ¨προ -κατοχική περίοδο και τώρα στην ανοιχτή κατοχή δεν έχετε να πείτε τίποτα για την ¨Εθνική Ανεξαρτησία¨ , την ¨Πατρίδα¨ και την ¨Δημοκρατία¨ ( ; ) Η΄ θεωρείται πως οι αξίες αυτές υπηρετούνται με τον καλλίτερο τρόπο υπό την ηγεσία κυβέρνησης της ¨ελληνοαμερικάνικης ομογένειας¨ ;

    Σύμφωνα με τον τίτλο της γνωστής ταινίας κ. Κακλαμάνη ¨Η ΤΙΜΗ – ΤΙΜΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ¨.

    Η σχετική είδηση για την δήλωση του ¨αγανακτισμένου πολιτικού¨ , εδώ :

    http://eglimatikotita.blogspot.com/2010/07/wanted.html

    • Έλεος πιά! avatar
      Έλεος πιά! @ ΝΤΑΝΤΟΝ 09/07/2010 11:35:09

      αγαπητέ ΝΤΑΤΟΝ και αυτή είναι η αρχή.....
      μου θύμισε το δημοτικό που όταν πείραζα τους συμμαθητές μου το μαρτυρούσαν στην δασκάλα.
      Είναι και μαρτυριάκης ο άτιμος !!!!!!

      • ΝΤΑΝΤΟΝ avatar
        ΝΤΑΝΤΟΝ @ Έλεος πιά! 09/07/2010 15:42:30

        Τι μου θύμησες τώρα !

        Θα πρέπει να ήμουν 6-7- ετών στην 1η τάξη Δημοτικού. Στο διάλλειμα όπως πάντα κάναμε την τάξη μπάχαλο. Κτυπάει το κουδούνι μπαίνει η δασκάλα μέσα και ρωτάει αμέσως ¨ποιος τα έκανε αυτά ; ( ανατροπή θρανίων κ.λπ. ). Σηκώνετε ένα παιδάκι και φωνάζει : Κυρία - κυρία ο Γεωργάκης !

        Οπότε σηκώνεται ένας Νταντόν από τελευταία θρανία ...περπατά διασχίζει την αίθουσα περήφανα και ηρωικά ...πάει μπροστά από το θρανίο του ¨μαρτυριάρη¨ και του τραβάει ένα δυνατό χαστούκι !

        Τα έχασε η δασκάλα ! Τι είναι αυτό Νταντόν με ρωτά , γιατί το έκανες αυτό ;

        Και η απάντηση μου ήταν : ¨Έτσι πρέπει να κάνουμε στους προδότες¨ !

        Μετά από δευτερόλεπτα αμηχανίας και έκπληξης μου απαντά :

        Να φύγεις από το μάθημα και να έλθεις αύριο με την μαμά σου !

        Έκτοτε γενικά η ζωή μου ήταν δύσκολη ...

    • ataktos avatar
      ataktos @ ΝΤΑΝΤΟΝ 09/07/2010 15:50:37

      ΝΤΑΝΤΟΝ-αστον αυτόν ..εχει καταδικαστεί χρόνια τώρα ..από τον παντοκράτορα ..μην ασχολούμαστε με τα ....δεν έχει ευαισθησίες το παιδί

  7. aurora3363 avatar
    aurora3363 09/07/2010 03:03:53

    πανελληνιον σοκ!!...εκτακτο..εκτακτο

  8. anhsyxos thrakas avatar
    anhsyxos thrakas 09/07/2010 03:04:20

    Πολιτικός θάνατος για όλους αυτούς.Στην πολιτκή γκιλοτίνα όλοι.Ε ρε κάτι γλέντια στις εκλογές με κάποια από τα πρασινοειδή που ψήφισαν ΝΑΙ στο ασφαλιστικό και θα ΚΑτεβούν ως υποψήφιοι για δήμαρχοι ή περιφερειάρχες.Με τις πέτρες θα τους πάρουν, όχι με ζαρζαβατικά και φρούτα.Αυτά δεν πονάνε.
    ΖΗΤΩ Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΛΑΟΣ.
    ΕΛΛΑΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΟΣΙΑΛΗΣΤΩΝ-ΚΑΤΩ Η ΠΡΑΣΙΝΗ ΧΟΥΝΤΑ (2009-..?..)
    ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.

    • zackii avatar
      zackii @ anhsyxos thrakas 09/07/2010 05:51:04

      Όχι στην πολιτική γκιλοτίνα..στην πραγματική.

      • Orestios avatar
        Orestios @ zackii 09/07/2010 18:49:40

        γκιλοτίνα ή κρεμάλα?

    • 30ς δρομος για τον κορυδαλλο avatar
      30ς δρομος για τον κορυδαλλο @ anhsyxos thrakas 09/07/2010 08:51:50

      ολοι τρεχουν κλαμμενοι πισω στη ΝΔ φιλε

      • Έλεος πιά! avatar
        Έλεος πιά! @ 30ς δρομος για τον κορυδαλλο 09/07/2010 17:06:46

        εδώ που τα λέμε, ο Σαμαράς μέχρι τώρα δεν έχει κάνει κανένα λάθος - δεν είμαι ΝΔ - αλλά αν συνεχίσει αυτή την πορεία θα το ξανασκεφτώ. Μήπως όμως είναι μασόνος; γιατί αν είναι έχει και αυτός τις ίδιες εντολές, να μας αποτελειώσουν. Πρέπει να βάλει το βιογραφικό του στο διαδίκτυο, με επακριβή στοιχεία, τα στοιχεία που πλέον θέλουν να μάθουν οι Έλληνες. Επισκέπτης της μπιντελμπεργκ; ίσως;

      • Επώνυμος avatar
        Επώνυμος @ 30ς δρομος για τον κορυδαλλο 09/07/2010 17:11:04

        Στη Μπίλντερμπεργκ τον είχαν καλέσει το 1992. Αλλά η μετέπειτα πορεία του έδειξε ότι κάθε άλλο παρά "εκλεκτός" του συστήματος ήταν. Η ειλικρινής γνώμη μου για αυτό το θέμα είναι ότι προσέγγισαν σχεδόν αναγκαστικά το Σαμαρά τότε που είχε τεράστια απήχηση στον κόσμο (πριν ακόμη φύγει από τη ΝΔ), αλλά δεν τους "κάθησε" και έκαναν άλλες επιλογές στην πορεία, πιο "πειθήνιες". Έτσι, το όλο σύστημα, τον ξέβρασε και τον είχε για εντελώς τελειωμένο, μέχρι που τους αλλάξαμε τα μυαλά στις 29 Νοεμβρίου.

  9. MAN avatar
    MAN 09/07/2010 09:25:38

    EΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ -ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΚΑΛΑ -ΟΤΙ ΞΕΧΑΣΑΝ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟΚΑΦΡΟΥΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΥΘΥΝΗ .

    • ΓΙΑΔΙΚΙΑΡΟΓΛΟΥ avatar
      ΓΙΑΔΙΚΙΑΡΟΓΛΟΥ @ MAN 09/07/2010 10:30:37

      ......με σειρά σπουδαιότητας. Π.χ. πρώτα η παρέα του Μέγκα, έπειτα ο Αλαφούζος και ο Μίνωας (μην ξεχνάμε τους εκδότες-καναλάρχες), έπειτα ο Χατζηνικολάου, η Μακρή και τέλος οι Βουρλούμηδες, τραπεζίτες και προπαντός ο Γκμοχ της βιομηχανίας, ήτοι ο κ.Δασκαλόπουλος και οι συν αυτώ.

    • anonymous avatar
      anonymous @ MAN 09/07/2010 11:16:14

      Τα πράγματα είναι όπως στην Αργεντινή. Κι εκεί η τηλεόραση έπαιξε ένα πολύ βρώμικο ρόλο μέχρι που οδήγησε το λαό στην αποχαύνωση και εν τέλει στην καταστροφή.

      Κι εκεί κανένας δε ζήτησε ευθύνη από την τηλεόραση.

      Στη σύγχρονη κοινωνία ο πολιτικός δεν είναι μόνος του. Είναι μέρος ενός μηχανισμού. Χτυπάμε μόνο τον πολιτικό που ίσως να είναι ο μικρότερος τροχός της αμάξης αλλά αγνοούμε τον υπόλοιπο μηχανισμό. Γι αυτό δε μπορούμε να τους επιφέρουμε πλήγμα.

  10. 30ς δρομος για τον κορυδαλλο avatar
    30ς δρομος για τον κορυδαλλο 09/07/2010 10:51:59

    επρεπε να δειτε τι ωραιο ασφαλιστικο θα ειχαμε αν ειχαμε πτωχευσει στις 19 μαϊου

    • Επώνυμος avatar
      Επώνυμος @ 30ς δρομος για τον κορυδαλλο 09/07/2010 11:07:01

      Γιατί να είχαμε πτωχεύσει στις 19 Μαϊου;

      • ngeorgiopoulos avatar
        ngeorgiopoulos @ Επώνυμος 09/07/2010 17:02:10

        Giati den mporousame na daneizomaste me 1000 monades bashs spread.

  11. Έλεος πιά! avatar
    Έλεος πιά! 09/07/2010 11:37:06

    φατσούλες για τα μπάζα