07/05/2010 10:25
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Προς τους φίλους αναγνώστες και σχολιαστές

Παρακαλείσθε να μην γράφετε τη λέξη spread αγγλικά επειδή το σύστημα σας πετάει σε moderation και μετά παρεξηγιέστε ότι σας κόβουμε κλπ.

Μάλλον ο server …τρελάθηκε από την μεγάλη επισκεψιμότητα.

Μόνο χθες είχαμε 134.409 page views (!!!) και 1.460 δημοσιευμένα σχόλια

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Lalakis avatar
    Lalakis 07/05/2010 10:27:15

    που είναι τα σχόλια όμως; χαθηκαν απο τη πρωτη σελίδα. Οπως χαθηκε και η επανω διαφημιση.

    • Factorx avatar
      Factorx @ Lalakis 07/05/2010 10:39:47

      εχεις προβλημα με την διαφημιση μεγάλε; Αντε πρωι πρωι

      • Lalakis avatar
        Lalakis @ Factorx 07/05/2010 10:55:38

        απορια ήταν φίλτατε Φ.

        • Factorx avatar
          Factorx @ Lalakis 07/05/2010 11:00:17

          Την απέσυραν απο όλα τα μήντια λόγω πένθους

  2. Επώνυμος avatar
    Επώνυμος 07/05/2010 10:29:10

    Επίσης, από παλιά είχα προσέξει ότι το ίδιο συμβαίνει και με τη λέξη πολλ@πλά και άλλες ίσως παρόμοιες. Δεν ξέρω αν έχει λυθεί, το γράφω τώρα έτσι ΜΕ @ για να μην μπω σε moderation.

    Συγχαρητήρια παιδιά για το νούμερο! Συγχαρητήρια και στους σχολιαστές. Venceremos.

    • kainos avatar
      kainos @ Επώνυμος 07/05/2010 10:39:35

      Αυτό που θα ήθελα εγώ να προτείνω, είναι να σταματήσει ο κόσμος να γράφει κεφαλαία!!! Είναι πολύ κουραστικό.

      Όσα σχόλια είναι με κεφαλαία, απλά δεν τα διαβάζω.

  3. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 07/05/2010 10:37:12

    Ίσως γιατί η περί ης ο λόγος λέξη έχει και σεξουαλικές ερμηνείες χαχαχαχα!

  4. Αγγελική avatar
    Αγγελική 07/05/2010 10:58:58

    Αυτό που διαπίστωσα διαβάζοντας το μπλογκ σας είναι πως τόσα χρόνια που διάβαζα επαγγελματίες δημοσιογράφους σε περιοδικά και εφημερίδες, νόμιζα πως αυτό είναι. Τελικά, οι δικοί σας αρθρογράφοι, δεν ξέρω αν είναι επαγγελματίες ή όχι, γράφουν πολύ πιο όμορφα και σταράτα. Η γραφή τους είναι πιο μεστή και εντυπωσιακή. Άσχετα από το περιεχόμενο των κειμένων. Μπράβο τους.

    Αναφέρομαι στους κατά καιρούς επώνυμους αρθρογράφους σας όπως ο Κρανιδιώτης, ο Στρειντζ Ατράκτορ, ο Αρχαιοπτέρυξ, ο Ροδινός και άλλοι πολλοί. Να τους μεταβιβάσετε τα συγχαρητήρια μου.

  5. Στέργιος avatar
    Στέργιος 07/05/2010 11:05:00

    "σπρεδ"

  6. Ἀμαρ. Δεληγιάννη avatar
    Ἀμαρ. Δεληγιάννη 07/05/2010 11:22:10

    Μιὰ πρόταση:

    Ἄς λέμε τὸ spread, <b<πρίμ διακράτησης (ἑλληνικῶν ὁμολόγων) ποὺ εἶναι καὶ σαφέστερος ὅρος.

  7. anetos avatar
    anetos 07/05/2010 11:26:17

    Συγχαρητήρια Factorx για το νούμερο!!!!!!!! και σε ανωτερα !