08/07/2008 17:08
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Προεκλογική συγκέντρωση του Αρχηγού του Ναυτικού (;;;)

Γράφει η http://www.imeranews.gr/detail.php?id=52409: Κομματική σύναξη επιλεγμένων ατόμων, αναφέρεται ότι οργάνωσε ο αρχηγός του Πολεμικού Ναυτικού (!!!), αντιναύαρχος Γεώργιος Καραμαλίκης, σε ξενοδοχείο της περιοχής Νιφορείκων. Ο αρχηγός του Γενικού Επιτελείου Ναυτικού, βρισκόταν στην Πάτρα , στα πλαίσια της Ναυτικής Εβδομάδας, πήρε μέρος στις προγραμματισμένες εκδηλώσεις, αλλά και στην εν λόγω σύναξη η οποία, προφανώς, δεν έγινε στα παραπάνω πλαίσια καθώς οι καλεσμένοι του Αχαιού αρχηγού δεν προέρχονταν από το συνηθισμένο πρωτόκολλο , αλλά επρόκειτο για ένα εκδότη, κάποιους επιχειρηματίες , φίλους του και στελέχη της ΝΔ. Καθώς λέγεται, ο κ. Καραμαλίκης, έχει ως στόχο μετά την αποστρατεία του, να κατέλθει ως υποψήφιος βουλευτής με το κόμμα της ΝΔ στην Αχαΐα. Ο κ. Μεϊμαράκης τι λέει γι αυτά;

ΣΧΟΛΙΑ

  1. δύσμοιρος avatar
    δύσμοιρος 08/07/2008 17:31:21

    Εκαψε τους γονείς του

    factorx: αγαπητε δεν έχουμε ακόμα αστυνομικό δελτίο για να βάζουμε κι αυτες τις ειδήσεις. Το θέμα σου είναι λοιπόν άσχετο εδώ. Υπάρχουν άλλα μπλογκ να το ανεβασεις.

    και είναι ο ιδιος με τον ανώνυμο και παρόμοιο θεμα

  2. Sergios avatar
    Sergios 08/07/2008 18:27:12

    Factorx Έκανε ντου το ασφαλίτικο ή κάνω λάθος;. Πρέπει να βρίσκονται σε απόλυτη σύγχυση για να μπουρολογούν ασύστολα. Βρε τι πάθαμε καλοκαιριάτικα με δαύτους.

  3. μελιτης avatar
    μελιτης 08/07/2008 18:38:26

    Σώπα ρε σέργιε και πήγαινε να βοσκήσεις στα χωράφια της αλέκας. Στο ζωντανό ρεπορτάζ εσύ βλέπεις ασφαλίτες!!! Ρε τι κάνει ο καύσωνας.....

  4. Factorx avatar
    Factorx 08/07/2008 20:31:38

    Το νέο τρόλίνγκ είναι να μας στέλνουν "ανθρωπιστικές" ειδήσεις, αλλά τελείως άσχετες; Στενοχωρούμεθα πολύ για τις αδικίες αυτού του κόσμου και προσεσως θα ανοίξουμε και παράρτημα του Ερυθρού Σταυρού

  5. Sergios avatar
    Sergios 08/07/2008 22:44:57

    Μελίτης το μυαλό σου δουλεύει σαν της Αλέκας και όχι το δικό μου και επειδή ξέρεις από τσομπαναρεικό για να μιλάς για βοσκή, δεν αναφερόμουν στο ζωντανό ρεπορτάζ του factorx αλλά στα άσχετα σχόλια του αστυνομικού δελτίου στα οποία απαντούσε ο φάκτορας. Πάλι σπαμάρεις ρε βούρλο εγκάθετο.

  6. "νήπιος γέρων" avatar
    "νήπιος γέρων" 08/07/2008 23:05:56

    ΧΜΜΜΜ....

    "Ποια βουλευτίνα του ΚΚΕ έλαβε δώρο πλυντήριο από τη Siemens; Περιμένω ομαδική επιστολή διάψευσης, αφού ως γνωστόν δεν είναι και πολλές...", (ΒΗΜΑτοδότης, 8-7-08)

  7. diplomat avatar
    diplomat 09/07/2008 13:09:27

    ο ναύαρχος είναι γνωστό κομματόσκυλο της Ρηγίλλης...άξιος ο μισθός του.

  8. Lara avatar
    Lara 09/07/2008 14:20:09

    Μην ειν' αυτη που βγαινει προκλητικα με την τσιγαρουκλα στο χερι και το ζελε μαλλι σε κουπ Ποπ κορν στα καναλια
    και τη θαυμαζουν οι αρσενικοι για τις φαεινες Κσστρο/Λενινιστικες ιδεες;

    λαρα