14/11/2010 17:30
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Προβοκάτσια με ...πρόθεση ψήφου ετοιμάζουν κανάλια


Κατ΄ εντολή όπως πληροφορούμεθα της κυβέρνησης κανάλια ετοιμάζουν να δείξουν δημοσκοπήσεις της προηγούμενης εβδομάδας για την ...πρόθεση ψήφου. Αυτό για να δείξουν το ΠΑΣΟΚ μπροστά.


Πρόκειται για μια ακόμα απόπειρα νόθευσης του αποτελέσματος και παραπλάνησης, αφού η θέληση του λαού είναι νωπή και καταγεγραμμένη την προηγούμενη Κυριακή

ΣΧΟΛΙΑ

  1. loretta avatar
    loretta 14/11/2010 17:51:14

    ε στην χωρα που εξελεξε πρωθυπουργο ιθαγενειας αμερικανικης....τι περιμενεις???

  2. james avatar
    james 14/11/2010 17:57:05

    Και λοιπόν; Αν δηλαδή στις 7.05 περιφερειάρχες "είναι" ο Σγουρός και ο Τατούλης και στις 11.00 είναι ο Κικίλιας με το Δράκο ποιος θα γίνει εν τέλει ρόμπα; Για το ΠΑΣΟΚ η επικοινωνιακή πολιτική έχει εξαντληθεί. Την Πέμπτη που θα ανακοινώσει το μνημόνιο νο2 θα τελειώσουν και τα επικοινωνιακά τερτίπια και όλα...

    • man8os avatar
      man8os @ james 14/11/2010 18:28:43

      Το μνημονιο 1. Απλα βγαινουν στην φορα μυστικα αρθρα και ψιλα γραμματα.

  3. panos33 avatar
    panos33 14/11/2010 18:51:17

    μολις υπηρξε τηλεφωνημα σε πολυ στενο μου οικογενειακο προσωπο απο τον δημαρχο καλλιθεας,η λεξη που χρησιμοποιησε για να περιγραψει την συνολικη εικονα ηταν ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ!!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΑΝΙΚΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΓΥΡΟ ΜΕ 47%

  4. ΠΑΣΠΑΡΤΟΥ avatar
    ΠΑΣΠΑΡΤΟΥ 14/11/2010 18:53:25

    Προπαγάνδα χειρίστου είδους..
    Αν συνυπολογίσουμε και το γεγονός ότι διαρρέουν ήδη από την Ιπποκράτους το 9-4 ή 8-5 στις περιφέρειες και τη νίκη σε 2 μεγάλους δήμους καταλαβαίνετε τι έχουμε να ακούσουμε μέχρι να έχουμε τελικά αποτελέσματα

  5. james avatar
    james 14/11/2010 19:09:20

    Μην ακούτε διαρροές ένθεν κι ένθεν. Κατά τις 10.00 θα ξέρουμε!

  6. LG avatar
    LG 14/11/2010 19:11:36

    4,3% η διαφορά

    ουστ αληταράδες
    την ημέρα των εκλογών
    παρουσιαζουν "πρόθεση ψήφου"

  7. ΜΑΝΩΛΗΣ Μ. avatar