#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
10/04/2011 16:27
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Προβλέπεται κορεσμός στο αρχαιότερο επάγγελμα






...Σύμφωνα με την Αστυνομία, σε αιφνιδιαστική έρευνα που πραγματοποίησαν το βράδυ της Παρασκευής οι Αρχές σε Ινστιτούτο Αισθητικής, διαπιστώθηκε ότι η 35χρονη ιδιοκτήτρια της επιχείρησης κανόνιζε επ’ αμοιβή σεξουαλικά ραντεβού, μέσω αριθμού κινητού τηλεφώνου, ο οποίος ήταν δημοσιευμένος σε στήλη αγγελιών εφημερίδας. Η ίδια γυναίκα, με σκοπό το κέρδος, προήγαγε στην πορνεία τη 40χρονη υπάλληλό της και διευκόλυνε την ερωτική συνεύρεση πολλαπλών προσώπων, παραχωρώντας κατάλληλα διαμορφωμένο χώρο για την έκδοση της. Από την πλευρά της, η υπάλληλος παρείχε ερωτικές υπηρεσίες σε ομαδικά όργια με επιλεγμένους πελάτες του «Ινστιτούτου», χωρίς να υποβάλλεται στους προβλεπόμενους εργαστηριακούς και κλινικούς ελέγχους. Οι συλληφθείσες θα οδηγηθούν στον Εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Θεσσαλονίκης

Για μαστροπεία η εργοδοσία; Πρωτοφανές



Άκου με σκοπό το κέρδος: δεν υπάρχει σεβασμός πλέον στο "λειτούργημα".



Επειδή είναι 40άρα επενέβη η Δίωξη Αρχαιοκαπηλίας; Αυτό αποτελεί ρατσισμό. Άσε που υπάρχουν και σαραντάρες ίσον με δύο εικοσάρες.

Πάντως, σε λίγο οι εκδιδόμενες θα είναι περισσότερες από τους «πελάτες». Προβλέπεται τέτοιος κορεσμός στο αρχαιότερο επάγγελμα, που οι τιμές θα πέσουν κατακόρυφα. Προσφορά θα υπάρχει, ζήτηση ελάχιστη

Μ.Ο.

 

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 10/04/2011 16:36:46

    Επαναφέρουν τα φρουτάκια και χίλια άλλα κόλπα στο τζόγο, και τους ενόχλησε το λειτούργημα της πορνείας; Ήμαρτον.

    • ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
      ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ @ Strange Attractor 10/04/2011 19:40:36

      Δεν βγηκε καποιος να δωσει τον ορισμο του ΝΤΑΒΑ και γι αυτο το λογο επικρατει εν μπερδεμα...
      αλλος λεει ΤΟΚΟΣ, αλλη λεει τη διατροφη μου την αναλαμβανει η Βουλη, αλλος λεει ΔΙΟΔΙΑ, αλλη λεει θα σας σωσω απ τον παγκο, αλλος ακουει το ΝΤΑΩΑ στ ακουστικο και σπηκαρει...

      ΠΟΙΟΣ ειναι ο ΝΤΑΒΑΣ οεεο????? απο πουτανες γεμισαμε!

      ΠΠ

  2. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 10/04/2011 16:50:12

    Μικρέ Οδυσσεά, όλες μου οι πληροφορίες είναι ότι υπάρχει τέτοια έλλειψη όρεξης, που όχι μόνο δεν χρειάζεται να πληρώσεις για κοκό, αλλά με επιδόσεις μέσου όρου κερδίζεις και μία δωρεάν μακαρονάδα!

    Oλοι τζάμπα με την Πύλαρο και μία μακαρονάδα! (δεν έλεγαν παλιά;)

    • juliet avatar
      juliet @ archaeopteryx 10/04/2011 17:31:14

      @archaepteryx
      το σωστό''Ολοι με την Πύλαρο και μια μακαρονάδα'',γιατί Κεφαλλονίτης και τζάμπα ....είναι σαν να λες Εβραίος και τζάμπα!!!

    • μικρός οδυσσέας avatar
      μικρός οδυσσέας @ archaeopteryx 10/04/2011 21:47:35

      αρχαίε μου, τρώγοντας έρχεται η όρεξη...

  3. sisifos avatar
    sisifos 10/04/2011 17:05:34

    Θυμάμαι και γελώ... όταν πιτσιρικάς άκουγα απ' τον τσιλιμπουρδιάρη παππού μου δεκαετία 50 ,"όταν σφίγν τα ζνάρια... θεριεύει η πτανιά, όλες στου κλαρί" εύκολη πιστεύω η επεξήγηση ... για δες που ήρθε καιρός να ξαναεπαληθευθεί ο γέρος!!! γιατί τα λεγόμενά του αφορούσαν φυσικά την κατοχή.

    • Orestios avatar
      Orestios @ sisifos 10/04/2011 19:01:16

      Η Φτώχεια φέρνει κι άλλα πράγματα. Όχι μόνο πορνεία.
      Αλλά δεν χαίρεστε που ολοκληρώνεται ο Σοσιαλιστικός μετασχηματισμός?
      Όλο και περισσότερο θα μοιάζει η Ελλάδα με την Σοσιαλιστική Ουκρανία.

      • factorx avatar
        factorx @ Orestios 10/04/2011 19:14:05

        αυτό δεν είναι αναγκαστικά κακό...

        • Orestios avatar
          Orestios @ factorx 10/04/2011 19:41:03

          Χωρις τις ουκρανέζες όμως.
          Γιατί κι αυτές θα φύγουν

          • factorx avatar
            factorx @ Orestios 10/04/2011 19:42:40

            ουκρανία χωρις ουκρανιές παραδεισος χωρις πιλάφι

          • Orestios avatar
            Orestios @ factorx 10/04/2011 19:50:41

            Φρίκη
            Και χωρίς 72 παρθένες

          • TopGunZ avatar
            TopGunZ @ Orestios 10/04/2011 21:31:05

            Αν μιλάς αγγλικά (βλέπε έλλειψη γένους στα επίθετα) και οι 72 παρθένοι μπορεί να είναι φρίκη, πρόσφατα έβλεπα σε γνωστό αμερικάνικο cartoon το γνωστό αστείο με αραβοειδή τρομοκράτη που μετά το μπαμ βρήκε στον παράδεισο 72 nerds μπροστά σε οθόνες υπολογιστών να παίζουν WOW.

            Αλλά, ναι, οι ουκρανές δεν είναι καθόλου άσχημη προσθήκη στην τοπική "πανίδα".

      • driokolaptis avatar
        driokolaptis @ Orestios 10/04/2011 19:18:46

        Ο σοσιαλιστικός μετασχηματισμός δεν έφερε μόνο πορνεία στο κορμί αλλά ιδιαίτερη πορνεία στην ψυχή και στο μυαλό....

        • Orestios avatar
          Orestios @ driokolaptis 10/04/2011 19:51:14

          Προηγήθηκαν τόσα χρόνια σοσιαλιστικής ιδεολογίας

    • Greece Pleading avatar
      Greece Pleading @ sisifos 10/04/2011 22:24:12

      Μερκουρη..

  4. Υψηλάντης avatar
    Υψηλάντης 10/04/2011 19:20:44

    Και μην ξεχνάτε τη λαϊκή παροιμία: «Η φτώχεια θέλει καλοπέραση κι η πουτανιά φτιασίδι»!

  5. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 10/04/2011 19:38:08

    Το ΠΑΣΟΚ καιγεται και το νινι χτενιζεται.

    ΠΠ

  6. ΣΠΥΡΟΣ avatar
    ΣΠΥΡΟΣ 10/04/2011 21:40:50

    ΦΑΙΝΕΤΑΙ ,ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕ Ο ΣΟΣΣΙΑΛΙΣΜΟΣ ΤΟΥ 1949 ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑ-
    ΦΕΡΕΙ Ο ΣΟΣΣΙΑΛΙΣΜΟΣ ΤΟΥ 2011,ΔΗΛ.

    ΟΙ ΑΣΧΗΜΕΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΝΑ ΣΚΟΥΠΙΖΟΥΝ ΣΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΓΗΡΑΛΕΑ ΟΠΙΣΘΙΑ ΕΥΡΩΠΑΙΩΝ ΚΑΙ

    ΟΙ ΟΜΟΡΦΕΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΝΑ ΕΚΔΙΔΟΝΤΑΙ ΣΤΟΥΣ ΟΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩ-
    ΠΗΣ.....

    ΑΘΑΝΑΤΕ ΣΟΣΣΙΑΛΙΣΜΕ,ΝΙΚΗΣΕΣ ΤΕΛΙΚΑ.....

  7. Greece Pleading avatar
    Greece Pleading 10/04/2011 22:21:48

    Ε, ναι μη μας παραξενευουν οι συληψεις της Σαλονικης. Ο μπεκρης, ...τανιαρης Τουρκοφιλος και "φιλοι" πρεπει να βαλουν χερι στους "μικροεπιχειρηματιες" για να φτιαξουν τη "πιατσα" στα μετρα τους. Εξ ου και ο ιδιαιτερος χωρος στη πολη που σχεδιαζουν. Αφου δεν υπαρχει σαλιο στα ταμεια για αρπαχτες, μαλλον θα τα βγαλουν απο κει.

  8. an.βορινος avatar
    an.βορινος 10/04/2011 23:53:09

    Εκτραπηκατε απαντες, τελικως αλληθευει φαινεται, οτι το 95 τοις εκατο του χρονου λειτουργειας του ανδρικου εγκεφαλου αφιερωνεται στο ωραιο φυλον.

  9. Αργοναύτης avatar
    Αργοναύτης 11/04/2011 09:03:13

    Όπως και νάχει το "πράμα" ξυπνάμε και κοιμόμαστε με ένα πήδημα φανταστικό ή πραγματικό.

  10. Νίκος avatar
    Νίκος 11/04/2011 09:18:39

    Και πιος μπορεί να ξεχασει το "Προσεχώς Βουλγαρες". Πάντως πρέπει να πώ ότι τα εμβληματικά της Πασικικής εποχής "κέντρα διασκέδασης-ήγουν νεοτερικά μπουρδέλα" σημερα είναι κλειστά, οπως βλέπω, στην ιδιαίτερη πατρίδα μου.