06/09/2009 19:40
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Που είναι οι Οικολόγοι ….οεοεοεεεεε;;;



Δεν σας κάνει εντύπωση που εξαφανίστηκαν, από τα ΜΜΕ τουλάχιστον, οι Οικολόγοι; Όχι μόνο τώρα ενώ όλοι ετοιμάζονται πυρετωδώς για τις εκλογές, αλλά κυρίως κατά την διάρκεια των πρόσφατων καταστροφικών πυρκαγιών στην Αττική;

Τι έγινε; Δεν τους βολεύει τώρα εκείνους που θέλουν τετρακομματική Βουλή με πράσινη αυτοδυναμία ο κ. Τρεμόπουλος και η παρέα του;

 Παν Παν

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Νίκος avatar
    Νίκος 06/09/2009 19:54:32

    Ματαια περιμενα να δω εδω μεσα κατι, εστω ψυμμιθια για τα Δεκεμβριανα της Πολης το '55. Ματαια. Ρεπουσια ληθη φιλτατοι παραγοντες; Ή εχει πεσει ΠΑΣΟκια γραμμη και εδω;

    Δευτερον, γιατι κοβετε σχολια παιδες; Με το που εγραψα οτι ο ΓΑΠ ειναι μερος του κατεστημενου που θα ...πολεμησει το κατεστημενο, αρα μας περναει για βλακες, κοπηκε πριν μπει καν η τελευταια πληκτρολογηση.

    Αυτα περι της "αυτονομιας" σας. Οπως λεμε "Μη κυβερνητικοι οργανισμοι".

    καλο βραδυ.

    • Ημουν νιος και γέρασα avatar
      Ημουν νιος και γέρασα @ Νίκος 06/09/2009 20:07:15

      Κι αυτό τι είναι Νικολάκη;

      Aλτσχάιμερ?
      Ξεχνάμε που τα βάζουμε΄, αλλά να βρίσουμε ξέρουμε


      Νίκος says:
      06/09/2009 at 12:56 pmΜε συγχωρειτε, αλλα ο ΓΑΠ δεν ειναι “κατεστημενο;”. Μας περναν για βλακες, αυτο ειναι δεδομενο.

    • Factorx avatar
      Factorx @ Νίκος 06/09/2009 20:23:02

      μόνο οι πληκτολόγοι της Ιποκράτους κι εσυ γραφουν οτι τους κόβουμε. και μην παριστανεις τον υπερπατρι΄΄ωτη εκξ του ασφαλούς. δεν λες δα και κάτι καινουργιο. χαλάρωσε

  2. sawas avatar
    sawas 06/09/2009 20:19:57

    Η "διαπλοκή" ξεκίνησε την κοπτοραπτική:

    Κόψε λίγο από ΚΚΕ
    Κόψε λίγο από ΟΙΚΟ...
    Ράψε λίγο τις δημοσκοπήσεις

    ...to be continued!!!

  3. Σπύρος avatar
    Σπύρος 06/09/2009 20:20:26

    O Tρεμόπουλος είχε ΄σοβαρότερες΄δουλειές την περίοδο τών Πυρκαγιών.
    Ηταν στην Κύπρο και συζητούσε μέ τον Χριστόφια και τον ΥΠ.ΕΞ τής Κύπρου γιά τήν Πράσινη Ανάπτυξη τής Αμμοχώστου πού όλοι ΄αδελφωμένοι΄θα την μετατρέψουν σέ Πολη-Πρότυπο...Τις Κατασκευαστικές πού ενδιαφέρονται δέν τίς μάθαμε.
    Είπε τίποτα γιά τά Στρατεύματα Κατοχής??
    Μπάαα.Σωπάτε τώρα.Μέ τέτοιες λεπτομέρειες θα ασχολείται ο Ανήρ?

  4. donaE avatar
    donaE 06/09/2009 20:21:33

    Ο Νανος Βαλαωριτης τους εψαλλε παρα πολλα,και για τον Τρεμοπουλο.

  5. Dubai Expatriate avatar
    Dubai Expatriate 06/09/2009 20:32:34

    Το άλφα και το ωμέγα για οποιον΄δηποτε θέλει να βρει μια εργασία είναι το βιογραφικό του.

    όχι μόνο για το τι έχει κάνει, αλλά για το τι θέλει να κρύψει ότι έχει κάνει.

    Ποιός είναι ο Τρεμόπουλος? Τι έχιε κάνει, τι δεν έχει κάνει και κυρίως τι θέλει να κρύψει που έχει κάνει?

    Από ότι έχω πληροφορηθεί΄, πρόκειται για την απόλυτη φούσκα και για αυτό έσκασε προ της ώρας του.

    Τον άδειασε και ο Αλαφούζος επιπλέον.

  6. ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΑΚΟΣ avatar
    ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΑΚΟΣ 06/09/2009 21:43:47

    Η ΚΟΠΗΚΑΝ ΟΙ ΧΟΡΗΓΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΟΡΟΣ Η ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΕΣΟΔΑ ΟΙ Μ.Κ.Ο(ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΚΛΠ)Η ΕΠΕΣΑΝ ΟΙ ΜΑΣΚΕΣ ΟΠΟΤΕ "ΑΔΕΙΑΣΑΝ" ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΑΦΟΥΖΟ.

  7. Νικόλας avatar
    Νικόλας 07/09/2009 00:37:12

    Απίστευτη φωτογραφία!!!

    • mesaios daktylos avatar
      mesaios daktylos @ Νικόλας 07/09/2009 01:14:00

      Νικόλας says:
      ""Απίστευτη φωτογραφία!!!""
      ΚΑΙ ΣΥΜΒΟΛΙΚΗ. Μετά τις εκλογές μαύρο φίδι που μας έφαγε εν μέσω πράσινης ανάπτυξης. Τώρα απλώς ετοιμάζεται και παραμονεύει!!!!

  8. Σαος avatar
    Σαος 07/09/2009 12:22:23

    Πείτε τίποτα και για τα φίδια που αμολούν κάτι οικολόγοι της πλάκας και έχουν καταδαγκώσει τον κόσμο της υπαίθρου. Ρε μπας και όλο αυτό είναι σχέδιο για ερημοποίηση της υπαίθρου και μαζική αστικοποίηση; :D

    Κρίμα το κακόμοιρο και συμπαθέστατο πτηνό της φωτογραφίας :'(