19/09/2008 20:48
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Ποιο ΠΑΣΟΚ… Ζήτω η Γιάννα

Ο Θόδωρος Πάγκαλος είχε οριστεί κοινοβουλευτικός εκπρόσωπος του Κινήματος, για τη σημερινή συζήτηση επερώτησης 48 βουλευτών για την «Ολυμπιακή», αλλά δεν... εμφανίσθηκε στη Βουλή. Τους έγραψε όλους στα παλαιότερα των υποδημάτων του, για να μη χάσει τη ραδιοφωνική εκπομπή του στο ραδιοφωνικό σταθμό City fm, που κάνει από κοινού με τον Στέφανο Μάνο.

Εμείς δεν μπλεκόμαστε στα εσωκομματικά τους, αλλά όπως λέει το orfni.blogspot.com το ΠΑΣΟΚ και ο Πρόεδρός του έχουν το λόγο. Και ίσως θα έπρεπε να αποφασίσουν να διευκολύνουν τον κ. Πάγκαλο να κάνει την εκπομπή του, απαλλάσσοντάς τον από τα καθήκοντα του κοινοβουλευτικού εκπροσώπου(και όχι μόνο).

ΣΧΟΛΙΑ

  1. περαστικος ξανα avatar
    περαστικος ξανα 19/09/2008 20:54:52

    εγω γιατι τον ειδα στη Βουλή, στην TV, να απαντά στον Χατζιδακι?????

  2. δημοσθενης avatar
    δημοσθενης 19/09/2008 21:00:09

    περαστικός ξανα -ηταν αλλη ωρα .Ο χοντρός είναι πολύ εργατικός (με το στόμα που έχει )

  3. περαστικος ξανα avatar
    περαστικος ξανα 19/09/2008 21:01:46

    τι θα πει άλλη ώρα??/ Πήγε ή δεν πήγε????

  4. περαστικος ξανα avatar
    περαστικος ξανα 19/09/2008 21:10:18

    φακτορα, επειδη η πηγη σου ειναι καπως ....φορτισμένη σε οτι αφορά τα εσωκομματικά του ΠΑΣΟΚ, πήγη ή οχι ο χοντρος εστω και αργά???

  5. factor y avatar
    factor y 19/09/2008 21:22:50

    Κι όμως κι εγώ τον είδα στη Βουλή να μιλάει για την Ολυμπιακή.
    Τσεκάρισε την πηγή σου.

  6. δημοσθενης avatar
    δημοσθενης 19/09/2008 22:20:14

    εδω τα πρακτικα για ολους


    http://www.parliament.gr/ergasies/showfile.asp?file=syne080919.txt

  7. Factorx avatar
    Factorx 19/09/2008 22:24:59

    Το σίγουρο οτι δημιουργήθηκε πρόβλημα. Η πηγή επιμένει. Το σίγουρο είναι, "περαστικός ξανα" (συμφωνω μαζί σου), οτι υπάρχει φόρτιση γενικώς στο ΠΑΣΟΚ αυτες τις ημερες ΄με αφορμή τα γκάλοπ. Γι αυτό και κυρίως την ανεβάσαμε την ειδηση. Κι εγώ νομίζω οτι τελικά πήγε αργά. Ας αφήσουμε όμως την είδηση για το κλίμα

  8. Factorx avatar
    Factorx 19/09/2008 22:26:35

    Μου λένε τώρα οτι η επερωτήσεις ξεκινάνε στις δέκα και εκείνη την ώρα δεν είχε πάει σίγουρα

  9. περαστικος ξανα avatar
    περαστικος ξανα 19/09/2008 22:36:24

    μισες αληθειες μισα ψεματα δηλαδη......

  10. δημοσθενης avatar
    δημοσθενης 19/09/2008 22:45:24

    περαστικός ξανα -. Καλά και η ανάρτηση πρακτικών δεν σας έπεισε (scripta manous) έλεος παιδία πάλι κάποιο κέντρο παραπληροφόρησης και ξένων δυνάμεων δρα σε αυτήν την χώρα και blog

  11. περαστικος ξανα avatar
    περαστικος ξανα 19/09/2008 23:18:45

    δημοσθενη,
    οχι και διεθνες κεντρο παραπληροφορησης ο i-reporter

  12. Factorx avatar
    Factorx 19/09/2008 23:47:23

    Καλά είμαστε σοβαροί τώρα; Τι πάμε να στήσουμε ανακριτική επιτροπ; Τι ωρα πήγε ή δεν πήγε; Η είδηση ειναι οτι υπάρχει θέμα μεταξύ Χαριλαόυ Τρικούπη και Πάγκαλου. Εμείς το λέμε καθαρά: "δεν εμπλεκόμαστε στα εσωκομματικά τους".

  13. περαστικος ξανα avatar
    περαστικος ξανα 20/09/2008 00:45:34

    δημοσθενη στα πρακτικά φαινεται πως μιλαει ενας Θ Παγκαλος. αλλος ειναι?????