#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
05/01/2010 18:10
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Ποιοι στην Θεσσαλονίκη εύχονται "Καϊλή Χρονιά";

Βορειοελλαδίτικο Quiz για τη νέα χρονιά!

 

Αληθεύει ότι μετά τις εκλογές αυξήθηκαν τα ποσοστά του Σαμαρά στη συμπρωτεύουσα; Άραγε θα μετρηθεί ο παλμός του κόσμου;

 Η διοικούσα επιτροπή της ΝΔ στη Θεσσαλονίκη θα δοθεί τελικά σε κάποιον που θα προέρχεται και πάλι από τον ιατροφαρμακευτικό χώρο, ή σε επιχειρηματία;

 Τι εννοούν στη Θεσσαλονίκη όταν σχολιάζουν ότι η μπίλια έκατσε στο μηδέν και το ποντίκι πιάστηκε στη φάκα;

 Μετά το χαμένο ποντάρισμα για την εκλογή του αρχηγού της αξιωματικής αντιπολίτευσης στο ναό της δημοκρατίας πώς τα πήγε το στέλεχος με το μεγάλο εκτόπισμα στο ναό της τύχης;

 Ποιος διευθυντής χρησιμοποιεί για ιδιωτική χρήση αυτοκίνητο και σκάφος υπηρεσίας στη Θεσσαλονίκη; Τουλάχιστον, οδηγεί ο ίδιος το μικρό Βαν για τις οικογενειακές εξορμήσεις τα σαββατοκύριακα;

 Ποια εταιρία του ίδιου κλάδου ετοιμάζεται να ρίξει κανόνι μετά την ELITE;

 Τα Τέμπη θα ανοίξουν μέσα στο 2010; Και αν ναι ποιος θα πάρει την ευθύνη; Σύμφωνα με το πόρισμα μάλλον… η ΕΜΥ.

 Να ευχηθούμε σε όλους χρόνια πολλά και καλή χρονιά. Σε ορισμένους πάλι καλά μυαλά.

 ΥΓ: Μάλλον δε θα άκουσα καλά, αλλά θα ορκιζόμουν ότι κάποια στελέχη του ΠΑΣΟΚ στη Θεσσαλονίκη εύχονται Καϊλή Χρονιά. Ίσως να μπέρδεψαν τις ευχές με τις δημοτικές εκλογές.

 

Casper

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Αγανάκτηση avatar
    Αγανάκτηση 05/01/2010 18:46:06

    Στις επόμενες εκλογές η λίστα του ΠΑΣΟΚ θα είναι η λίστα συμμετοχής των καλλιστείων του ΑΝΤ1 και η λίστα της ΝΔ θα είναι η λίστα των υποψηφίων για τα καλλιστεία του penthouse.

    • dr.thess avatar
      dr.thess @ Αγανάκτηση 05/01/2010 19:14:13

      ξεχασες και τους ζευμπεκοσκυλάδες τυπου ψωμιάδη

  2. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 05/01/2010 19:39:36

    Μέχρι στιγμής, το ΠΑΣΟΚ κερδίζει πάντως στις εντυπώσεις, όσον αφορά όμορφες γυναίκες μπίμπο, με παρουσία στη πολιτική. Γέρασε και η Ράπτη... Κάτι λέγεται πως οι κλώσσες του ΝΕΞΤ ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛ δέχονται στενό μαρκάρισμα από τα κόμματα προκειμένου να πολιτευτούν. Λέτε; Μπορεί να κάνει κόμμα ο Ψινάκης με τον Κωστέτσο, οπότε ποιός ξέρει τι μέλλει γενέσθαι με το πολιτικό μας μέλλον. Η Ελλάδα ποτέ δεν πεθαίνει (ούτε οι καλτάκες).

  3. isnogood avatar
    isnogood 05/01/2010 19:49:16

    ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΥΑ ΜΑΣ ΡΕΕΕΕΕ

    ΖΗΛΙΑΡΗΔΕΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ...

    Υ.Γ.
    Και που να γνωρίσετε και την αδελφή της...
    Εκεί μιλάμε για την ΘΕΑ!

    • Strange Attractor avatar
      Strange Attractor @ isnogood 05/01/2010 20:42:10

      Εξ`ίσου ευφυής και εκείνη;

      • Orestios avatar
        Orestios @ Strange Attractor 05/01/2010 20:50:02

        Έχουν τον ίδιο κομμωτή και χρησιμοποιούν την ίδια βαφή.

    • Soustom avatar
      Soustom @ isnogood 05/01/2010 23:16:37

      ..Δεν είναι όμως διαθέσιμη!

    • parsifal avatar
      parsifal @ isnogood 06/01/2010 23:57:24

      Ο Βούγιας την ξέρει ?

  4. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 05/01/2010 21:18:17

    Άρα είναι υπουργήσιμες...

  5. TARAMOSALATAS avatar
    TARAMOSALATAS 05/01/2010 23:19:57

    H XRONIA 8A PAEI KALA...MONO AN GIRISEI O BUGATSAS STHN EKPOMPH TOU KWSTA RAPTOPOULOU......

  6. Σαος avatar
    Σαος 06/01/2010 13:07:01

    Κουκλάρα! Την παντρευόμουν άνετα και ας είναι και πρασινοσκουφίτσα!!!

  7. ._ avatar
    ._ 06/01/2010 14:25:19

    Από πρόσωπο το ευάκι σκίζει. Σαν μοντέλο καλλυντικών.
    Και από περιφέρεια επίσης. Σαν τα Τουρκοβούνια.

  8. Καπετάν Αγαθός avatar
    Καπετάν Αγαθός 06/01/2010 17:07:08

    Στη ζωή δεν μετράει τόσο η εμφάνιση αλλά κυρίως ο χαρακτήρας. Προς το παρόν, όσους πολιτικούς έχω γνωρίσει είναι...απλά αχαρακτήριστοι και αλαζόνες.
    Σιγά μην τους χαραμίσω ποτέ την ψήφο μου!

  9. parsifal avatar
    parsifal 07/01/2010 00:35:14

    Δηλαδή πώς είναι τα Τουρκοβούνια ? Μια εξαρσις του αναγλύφου δεν είναι υποχρεωτικά αντιαισθητική !