22/08/2008 18:55
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Πνέει μένεα η Ρηγίλλης για τον Άρη

Σύντομα θα σκάσει κόντρα Ζαγορίτη - Άρη Σπηλιωτόπουλου μας λένε κάποια πουλάκια από την Ρηγίλλης. Φαίνεται πως η ντόλτσε βίτα του υπουργού με τα κότερα έχει ενοχλήσει το σύστημα και αυτό αναμένεται να εκφραστεί άμεσα από την πλευρά του γραμματέα της ΚΕ της ΝΔ.

Ερώτημα: Μόνο αυτό ενοχλεί και απασχολεί το σύστημα;

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Αθανάσιος Ι. avatar
    Αθανάσιος Ι. 22/08/2008 19:15:59

    Ο Ζάχο τα έβανε στο κλάμαααα
    Η Αρου.. όλο χαρά είναι (φαίνεται και αποδεικνύεται με την φωτ.).
    Έτσι είναι η ζωή παιδία μου
    Ένας κλαίει και φτερνίζεται
    Άλλος χαίρεται και ….

  2. Αθανάσιος Ι. avatar
    Αθανάσιος Ι. 22/08/2008 19:17:47

    ....Φωτογραφίζεται .

  3. βασιλης avatar
    βασιλης 22/08/2008 19:26:48

    Καλά τώρα τον πήρανε χαμπάρι τον κούκλο.Εχει καβαλήσει ένα καλάμι και κυκλοφορεί καμαρώνοντας το υπουργειλίκι.Τώρα πως όλοι οι κολυτοί είναι παιδιά της νύχτας και τους μοιράζει κομάτια με αναθέσεις μέσω ΕΤΑ ,είναι μια πονεμένη ιστορία.Θα μου πείτε αυτός φταίει ή αυτοί που τον έκαναν υπουργό ,ενώ ξέρουν οτι έχει αδυναμίες......

  4. busy bee avatar
    busy bee 22/08/2008 19:47:47

    Όλα βαίνουν καλώς στον τουρισμό, τι άλλο να ενοχλήσει δηλαδή την Ρηγίλης?
    Τα 70 golf της χώρας λειτουργούν άψογα, όπως επίσης και ο αλκοολοναρκωτικοχουλιγκανικός τουρισμός βρίσκεται σε ακμή!
    Για να μην μιλήσω για τις μαρίνες στα νησιά μας και τις τέλειες υποδομές μας!
    Μην έχουμε και παράπονα!

  5. ένας ηλίθιος avatar
    ένας ηλίθιος 22/08/2008 20:39:12

    Αυτό το #Σαλπάραμε με τον Αρη και μιλήσαμε για τουρισμό, καλοκαίρια, πολιτική και ΓΥΝΑΙΚΕΣ !!!#, που κολλάει για να καταλάβουμε και εμείς οι φτωχοί.
    Το φωτομοντέλλο που τα λέει όλα, και εις υγείαν τα κορόιδα.

  6. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 23/08/2008 08:48:51

    δεν νομίζω οτι ενδιαφέρεται για ΓΥΝΑΙΚΕΣ...

  7. Observer avatar
    Observer 23/08/2008 09:21:23

    τι ρεζιλίκια είναι αυτά Κωστάκη; Θα σας κράξει ο ντουνιάς.

  8. greekpoliticalreview avatar
    greekpoliticalreview 23/08/2008 12:28:13

    Αρχαιοπτέρυξ ,

    σε λίγο θα μας πούνε ότι ο Ιωάννης του "ανσαμπλ" πήρε μετάλλιο στο Ταε Κβο Ντο . Μην ανησυχείς όλα μια εικόνα είναι .

    χεχεχε

  9. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 23/08/2008 21:16:18

    θυμάσαι την παλιά επιθεώρηση;

    "και πως με λεν εμένα;
    και πως με λεν εμένα;

    Λουλού!

    Λουλού με λεν εμένα!"

  10. babis avatar
    babis 23/08/2008 21:45:30

    επάγγελμα ανεπάγγελτος και με ακίνητα ,χχχχχχ.θαύμα!!!

  11. Ο Χαζος του χωριου avatar
    Ο Χαζος του χωριου 24/08/2008 00:18:21

    10 babis

    Οχι και τοσο ακινητα...Και τουρλωτα!