#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
11/05/2011 13:18
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Πλήθος λαού στις πορείες (δείτε την εξέλιξη)



















ΣΧΟΛΙΑ

  1. Enzo avatar
    Enzo 11/05/2011 13:37:10

    ακουω σε web radio:
    ακολουθει το γκρουπ της ΟΛΜΕ
    ακολουθει το γκρουπ της ΓΣΕΕ
    ακολουθει το γκρουπ της ΑΔΕΔΥ
    ακολουθει το ΠΑΜΕ
    ακολουθουν οι οικοδομοι
    ακολουθουν η ΓΕΝΟΠ
    κτλ...
    μα καλα σε καρναβαλι κανουν παρελαση?
    ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΡΕΕΕΕΕΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ.

    • ΒΙΣ avatar
      ΒΙΣ @ Enzo 11/05/2011 15:08:28

      Ολοι αυτοί είναι εθνομηδενιστές και κακώς κάνουν και δεν πηγαίνουν όλοι μαζί, όντως.

  2. giakobo avatar
    giakobo 11/05/2011 13:44:29

    ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΓΣΕΕ ΤΟΝ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ . ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΟΜΟΙΟΥΣ ΤΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΩΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ ΕΝΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΑΛΛΟΙΩΣ ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΣΥΚΩΣΕ

  3. Αληκτώ avatar
    Αληκτώ 11/05/2011 13:59:58

    Βλέπω αυτή τη στιγμή τις φωτογραφίες που δημοσιεύει το Newsbeast από τις πορείες και έχω εκπλαγεί από τη συμμετοχή των αλλοδαπών! Δεν ήξερα ότι οι Έλληνες έγιναν ξαφνικά τόσο μελαψοί!!!
    Και τα πλακάτ που κρατούν με " ΟΧΙ ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΗ ΛΙΒΥΗ - ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΗ ΣΟΥΔΑ - ΝΙΚΗ ΣΤΙΣ ΑΡΑΒΙΚΕΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΕΙΣ" αλήθεια που συνάδουν με τον σκοπό αυτής της γενικής απεργίας και πορείας?
    Έλεος πια. Τουλάχιστον αυτή την χρονική περίοδο ας λουφάξουν όλοι οι χλιδάνεργοι των ΜΚΟ όπως "Συμμαχία σταματήστε τον πόλεμο" γιατί αρκετά λεφτά άρπαξαν από τις τσέπες του Ελληνικού λαού. Μη μας προκαλούν άλλο, η ανοχή μας έφτασε στα όριά της.

    • peripeton avatar
      peripeton @ Αληκτώ 11/05/2011 18:10:58

      Συνάδουν στο ότι αυτά που ζούμε εσύ κι εγώ είναι άμεσα συνδεδεμένα με το τι γίνεται στην Λιβυή και το τι πολιτική ακολουθείται σε όλον τον κόσμο. Δεν μπορώ να αγωνίζομαι να κρατήσω ανοικτό το μαγαζάκι μου και να μην με νοιάζει τι θα γίνει στον διπλανό μου. Αυτό πρέπει να καταλάβετε...ο αγώνας δεν είναι ούτε προσωπικός, ούτε τοπικός. Η παγκόσμια άρχουσα τάξη κι εσένα κι εμένα και τον Πακιστανό θέλει να υποδουλώσει. Διαίρει και βασίλευε

  4. ΒΙΣ avatar
    ΒΙΣ 11/05/2011 15:05:24

    Κατέβασαν και τους λάθρο κάτω οι επαγγελματίες "διαδηλωτές". Οι βολεμένοι τεμπέληδες συνδικάλες αριστερούληδες.
    Τους εύχομαι να βρεθούν σε ανάλογη θέση με τον δολοφονημένο πατέρα, περικυκλωμένοι από τους μούλτι-κούλτι "φίλους"τους.
    Αυτοί είναι οι ηθικοί αυτουργοί της δολοφονίας και του ανθρώπου αυτού και των 4 της Μαρφίν.

  5. ΒΙΣ avatar
    ΒΙΣ 11/05/2011 15:07:40

    Μαζί τους και το συριζαίϊκο κίνημα "Δεν Πληρώνω", αυτοί που δεν θέλουν τις ελληνικές σημαίες....
    Και μετά μιλάμε για εθνική ομοψυχία. Ομοψυχία με ποιούς; Με τους ισλαμολάγνους, που προωθούν τον αφανισμό της Ελλάδας...

    • ΘΡΑΞ ΒΛΑΞ avatar
      ΘΡΑΞ ΒΛΑΞ @ ΒΙΣ 11/05/2011 16:41:33

      Από που και ως που το “Δεν Πληρώνω” είναι συριζαίϊκο κίνημα??

      • peripeton avatar
        peripeton @ ΘΡΑΞ ΒΛΑΞ 11/05/2011 18:11:49

        Η παράνοια και η προπαγάνδα πάντα νικούν φαίνεται στο Τροϊκιστάν...Αφού τό'πε ο Πάγκαλος, πρέπει νά'ναι αλήθεια

  6. kopritis avatar
    kopritis 11/05/2011 15:44:53

    συνελθετε παιδια..αφηστε τα εθνικιστικα δεν βγαζουν πουθενα
    αλλου ειναι ο εθνοπροδοτης

  7. politco on avatar
    politco on 11/05/2011 15:56:54

    εδώ χανόμαστε και αυτοί τον χαβά τους : "άσυλο στους πρόσφυγες" και "έξω οι βάσεις" ... Έ τί να πω ρε παιδιά, έχω εκνευριστεί πραγματικά . Εάν συνεχιστεί αυτό το το πράσινο Θέατρο μέχρι τον Σεπτέμβριο πάμε όλοι για φούντο και ακόμη υπάρχουν ...μπιμ... που ασχολούνται με το εάν θα φύγουν οι λάθρο.... ΕΛΕΟΣ !!! πάμε όλοι ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΤΩΡΑ !!!

  8. Γιώργος avatar
    Γιώργος 11/05/2011 16:51:49

    Μάλιστα. "Νομιμοποίηση όλων των μεταναστών", "Έξω οι φασίστες", "STOP στις ρατσιστικές επιθέσεις" και άλλα πολλά. Που είναι οι ελληνικές σημαίες; Που είναι η εθνική ενότητα; ΠΩΣ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΘΑ ΕΠΙΒΙΩΣΕΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΤΑΚΑΘΙΑ;
    Είναι δυνατόν να έχουμε γίνει τόσο ΦΛΩΡΟΙ;

  9. dimos avatar
    dimos 11/05/2011 17:01:51

    Πέρασα μέσα από την πορεία , υποτονική και οι συνδικαλιστές πιο πολλοί από τον απλό κόσμο. Τίποτα.

  10. dimos avatar
    dimos 11/05/2011 17:03:23

    Δεν συζητάμε για τον ΣΥΡΙΖΑ και κάτι άλλους προοδευτικούς - μόνο για στους λαθρομετανάστες είχαν το μυαλό τους. Είμαστε άξιοι της μοίρας μας...

  11. Νικος avatar
    Νικος 11/05/2011 18:06:18

    Οπως το Σεπτεμβρη δεν γλυτωνουμε το φουντο οπως λεει και αγωνιστης πιο πανω,που μας εφερε η Νεα Δημοκρατια και το ΠΑΣΟΚ.
    Συμπληρωνω την σκεψη του.

  12. επαναστατης του καναπεος avatar
    επαναστατης του καναπεος 11/05/2011 18:31:50

    Καμμια φωτο του ΠΑΜΕ δεν παιζει;
    Εκει να δειτε λαο!!!