31/03/2009 22:52
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Παυλίδης: δεν παραιτούμαι

Με αφορμή την θεωρούμενη ως βέβαιη πλέον διαβίβαση της δικογραφίας Παυλίδη στην Βουλή (κλικ εδώ), το Μαξίμου διαμηνύει στον βουλευτή Αιγαίου ότι δεν τίθεται θέμα προανακριτικής και ότι πρέπει να υποβάλει την παραίτησή του. Ο κ. Παυλίδης απαντά ότι δεν πρόκειται να παραιτηθεί. Στον αέρα πάλι η κοινοβουλευτική πλειοψηφία της ΝΔ

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 31/03/2009 22:58:47

    Που είσαι ρε Κατσίκη που πειθαρχούσες.... Εκείνη ήταν πλειοψηφία...στέρεη!

  2. ΑΓΡΑΠΤΑ avatar
    ΑΓΡΑΠΤΑ 31/03/2009 22:59:59

    Για να του ζητανε να παραιτηθει μαλλον την εχει λερωμενη τη φωλια του!
    Αλλα, γιατι δεν το διαγραφουν για να δειξουν το ηθικο επιπεδο της χουντοπαραταξης και εκεινος να ψηφιζει κανονικα στη Βουλη?
    Αφου ειναι δοκιμασμενο συστημα και πετυχημενο!
    Βλεπε Κουκοδημος και Τατουλης.

  3. Ο Ιθαγενής avatar
    Ο Ιθαγενής 31/03/2009 23:00:46

    ωρε γλέντια, πότε έχουμε εκλογές?
    ή θα δραστηριοποιηθεί ο ΛΑΟΣ?
    θα το δεχτεί ο κουρασμένος?
    για να μην βαριόμαστε....

  4. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 31/03/2009 23:06:35

    δεν σε λυπάμαι κε Παυλίδη. Να μάθεις να μην πρήζεις τους φουκαράδες για να εξυπηρετείς τους ψηφοφόρους σου.

  5. Lavazza avatar
    Lavazza 01/04/2009 00:02:52

    Βρε παιδιά, αυτό το "στον αέρα η πλειοψηφία" το ακούω εδώ και ένα χρόνο από τους Πασόκους αλλά δεν τους γίνεται το χατήρι...

    Γιατί;

    Αφού ο Μπόμπολας προσπαθεί τα μέγιστα...

  6. αγανάκτηση avatar
    αγανάκτηση 01/04/2009 00:07:38

    Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ο Παυλίδης για την προκήρυξη εκλογών. Για να λάμψει και ο αδαμάντινος χαρακτήρας του κουρασμένου.

  7. thanos avatar
    thanos 01/04/2009 01:01:33

    7-ΕΚΤΩΡ

    Μια και ενημερωσες, τους ανημερωτους Ιστορικα....πες μας και κατι για το ΣΑΜΨΩΝ.

  8. μπουγατσα με τυρι avatar
    μπουγατσα με τυρι 01/04/2009 04:25:56

    Ανωνυμε.
    Αρχισες απο χτες με τον Μεταξα και συνεχιζεις σημερα με τον Χιτη.Καλη πορεια,αλλα σε βγαζει σε αδιεξοδο.
    Ο ηρωας σου'' δοξασθηκε κρυπτομενος και εξευτελισθηκε εμφανιζομενος''.Θυμησου ποιος το ειπε και γιατι.Μην μπλεκεις το ονομα του με τα αλλα ονοματα των πραγματικων ηρωων που παραθετεις.
    Και μην ξεχνας εμεις εδω και μνημη εχουμε και τα γεγονοτα τα ζησαμε και κριση διαθετουμε.
    Υ.Γ. και γραψε και για την ΕΟΚΑ Β΄. και τον ρολο του.

  9. dr.thess avatar
    dr.thess 01/04/2009 08:43:53

    πρέπει να φτάσουμε στο σημείο να παρακαλάμε να τον παραιτήσει καμιά σεχτα?

  10. ataktos avatar
    ataktos 01/04/2009 11:45:04

    Καλά για χαζό παιδί τον πήραν όλοι .Αυτός σοβαρός υπουργός ήταν τόσα χρόνια ….