02/12/2009 13:09
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Παραμένει ο Ζαγορίτης στη θέση του γραμματέα

Για να μην παρασύρεστε με τα διάφορα που γράφουν κάποιοι δήθεν «καλά πληροφορημένοι» και στημένοι, σας πληροφορούμε ότι γραμματέας της ΝΔ θα μείνει μέχρι το Συνέδριο ο σημερινός Λευτέρης Ζαγορίτης.

Κοινοβουλευτικός εκπρόσωπος θα προταθεί – φυσικά - ο Πάνος Παναγιωτόπουλος με αναπληρωτές – εκπλήξεις

Η σκυταλοδρομία μετανοιών και υποκλίσεων από το στρατόπεδο της Αγίας Οικογενείας  προς τον Αντώνη Σαμαρά συνεχίζεται

Σε δύο μήνες η Νέα Δημοκρατία θα καταλάβει τι σημαίνει «ηγέτης».

ΣΧΟΛΙΑ

  1. PORTA PORTA avatar
    PORTA PORTA 02/12/2009 13:13:56

    Αλλο Πεπη κ αλλο πρεπει..

    ΠΠ

  2. loretta avatar
    loretta 02/12/2009 13:16:45

    Πες τα βρε φακτορα γιατι πολυ χατζηνικολακης κυκλοφορει....!!

    συνιστώ υπομονη !!

  3. PORTA PORTA avatar
    PORTA PORTA 02/12/2009 13:37:46

    Αυτος ο Κασιμης.. τι παπαριες λεει στην τιβι ? ευτυχως δεν ειναι στη Βουλη.

    ΠΠ

    • loretta avatar
      loretta @ PORTA PORTA 02/12/2009 13:49:36

      ΠΠ

      γιαυτο καλα θα κανουν μερικοι που εξοργιζονται και μιλουν για διαγραφες πρωτα να σκεφτονται λιγο....λεω εγω τωρα.

  4. thrilos avatar
    thrilos 02/12/2009 14:45:09

    Αυτό το τηλεφώνημα προς το Γιακουμάτο έγινε πραγματικά; Γιατί, αν έγινε θα με απογοήτευε.. Όχι επειδή υποστήριξε Ντόρα, αλλά γιατί είναι φθαρμένο πρόσωπο, που, σε καμιά περίπτωση, δεν μπορεί να περιλαμβάνεται στα στελέχη, που θ' "ακτινοβολήσουν" προς τη κοινωνία το Νέο ξεκίνημα και τις Νέες Ιδέες..

    • nagia avatar
      nagia @ thrilos 03/12/2009 15:09:57

      Φιλοι μου Γιακουματος,ουτε με σφαιρες,Θα γινει χαμος !!!!!!!!!!!!!

  5. ΜιχΜιχ avatar
    ΜιχΜιχ 02/12/2009 14:56:15

    Οι τακτικιστές θα την κάνουν με ελαφρά πηδηματάκια. Ας πούμε, ο Χατζηδάκης που είναι σοβαρός άνθρωπος, έκανε ό,τι έκανε για να ξεπληρώσει το γραμμάτιο στην Οικογένεια και τώρα κουνάει το μαντήλι.

    • Κώστας Θ. avatar
      Κώστας Θ. @ ΜιχΜιχ 02/12/2009 22:29:57

      Και γω που τον είδα χθές, αυτό διαπίστωσα. Πέρασε η σειρά της Ντόρας (μεγαλύτερη ευκαιρία δε θα της δοθεί) και ο επόμενος αρχηγός μετά τον Σαμαρά θα είναι πολύ νεώτερος. Είναι λοιπόν ώρα να απαγκιστρωθεί από τα "οικογενειακά' δεσμά και να αρχίσει σιγά-σιγά να προωθεί τον εαυτό του.

  6. Λάκωνας avatar
    Λάκωνας 02/12/2009 16:57:25

    υπάρχουν αυτοι που ξέρουν κ επιβάλουν
    αυτοί που επιβάλουν χωρΊς να ξέρουν
    αυτοί που ξέρουν κ δεν μιλάνε
    αυτοί που μιλάνε χωρίς να ξέρουν

    η ενότητα αυτοσκοπός
    η αναγνώριση ουσία
    η επιλόγη ΑΡΧΗΓΙΚΟ ΚΑΘΗΚΟΝ

  7. trochalos avatar
    trochalos 02/12/2009 19:10:22

    Άκουσε κανείς σήμερα τον Χατζηντορούλη στο real fm;
    Ανοιξε το κουτί με τις μακακίες. δοξ'αστετον.

  8. Daemon avatar
    Daemon 02/12/2009 21:40:37

    Ποιος Ζαγορίτης; Ο γνωστός Ζαγορίτης; Αυτός που διέλυσε τον κομματικό μηχανισμό; Αυτόν που μαύρισε όλο το Λεκανοπέδιο, αν και κατείχε την υψηλότερη κομματική θέση; Πλάκα μου κάνετε;

  9. Y. avatar
    Y. 02/12/2009 21:55:12

    Το λέει η ανάρτηση, το πιστεύω και προσωπικά. Μέχρι το Συνέδριο. Μέχρι τότε που θα αλλάξουν όλα, πρέπει να υπάρχει ομαλή λειτουργία του κόμματος. Ανεξάρτητα από την ανεπάρκειά του (του Ζ), είναι ο μόνος που ξέρει και μπορεί να κινήσει τα διαδικαστικά. Μήπως θα προτιμούσες το Βαγγέλα? Ε, όχι δα!

  10. Rigas avatar
    Rigas 03/12/2009 03:30:33

    Τον πόλεμο που δέχτηκε ο Ζαγορίτης από την ψηλή και τα Μέσα της, δεν τον έχει φάει κανείς μέσα στη ΝΔ. Προσπάθησε να τον φθείρει και να τον απαξιώσει στα μάτια των ΝεοΔημοκρατών και τελικά φαίνεται πως τα κατάφερε.