17/05/2009 00:02
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Παρακολουθήστε την ψηφοφορία μας

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Justin Case avatar
    Justin Case 17/05/2009 04:28:27

    Εγώ ξέρω οτι περιμένω το πρώτο παιδί και πρέπει να χώσω κοντά στα 8.500 γιούρια για γιατρό - νοσοκομείο. Όλοι όσοι είστε πάνω από 55 χρονών είστε μαλάκες και να πάτε στον αγύριστο

  2. Το πνεύμα του Μάη avatar
    Το πνεύμα του Μάη 17/05/2009 05:13:59

    Απολύτως σύμφωνοι ! Γι αυτό ΑΠΟΧΗ που σημαίνει μη προσέλευση, άρα καμμία σχέση με το λευκό ΠΟΥ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΑ ΧΑΦΙΕΔΟΓΚΑΛΟΠ.
    ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟ ! Κι έχεις δίκιο για τους πάνω απ' τα 55. Αυτοί φταίνε που πληρώνεις γαμησιάτικα και γενικά ΦΤΑΙΝΕ ΓΙΑ ΟΛΑ !!

  3. bill avatar
    bill 17/05/2009 10:19:21

    Η απότομη (και αδικαιολόγητη) άνοδος της ΝΔ σε κάποια φάση της ψηφοφορίας δείχνει ότι οι ηλεκτρονικές ψηφοφορίες είναι ευάλωτες σε λαθροχειρίες.

    Κανονικά σε όλες τις ηλεκτρονικές ψηφοφορίες η ΝΔ θα έπρεπε να καταβαραθρώνεται. Ο λόγος απλός.
    Είναι αδύνατο ένα κοινό ανώτερης μόρφωσης (όπως είναι κατά τεκμήριο το ''ηλεκτρονικό'' κοινό) να εγκρίνει τα ελεεινά παιχνίδια μιας κυβέρνησης που π.χ. κλείνει άρον άρον τη Βουλή και έπειτα δηλώνει οτι της φταίει ο νόμος περι ευθύνης υπουργών. Τι λέτε ρε...Σοβαρά;

  4. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 17/05/2009 10:45:18

    @3 Bill- όπως βλέπεις και απ`τα σχόλια 1 & 2 (παραπάνω) μιλάμε για πολύ ανώτερο επίπεδο ατόμων... ε;
    Κι`από μόρφωση ... ΙΕΚ που λένε και οι δόκτορες επί της ψυχολογίας!

  5. damon avatar
    damon 17/05/2009 10:45:32

    μα, τελευταία, εδώ συχνάζει και το Δεξί Εξτρεμ μπλογκσποτ κομ, socrates, markos, orestios και οι λοιποί,
    δεν είναι δύσκολο να βρουν τρόπο να αλλάζουν συνεχώς ip

  6. ψυχραιμια avatar
    ψυχραιμια 17/05/2009 11:30:07

    Η ψηφοφοφορια,πραγματικη ή ενδεικτικη ειναι παντα μια επιλογη μεταξυ ατελων προτασεων.Τελειο κομμα δεν υπαρχει.
    προσωπικα ψηφισα μια (1) μονο φορα στο γκαλοπ του Αντι και ψηφισα ΝΔ.Αν θελετε το πιστευετε.
    Το κλεισιμο της Βουλης δεν με επηρεαζει καθολου γιατι οπως εγραψα και σε αλλο ποστ ηταν αναγκαστικη κινηση :Αν δε γινοταν μερα παραμερα θα ειχαμε ψηφοφοριες για πραγματικα ή φανταστικα σκανδαλα και δεν θα συζητειτο τιποτε αλλο, το δε κοστος αν φθαναμε στις ευρωεκλογες ετσι θα ηταν μεγαλυτερο.

  7. O Ιθαγενής avatar
    O Ιθαγενής 17/05/2009 11:44:07

    Ψήφισα μια φορά και ψήφισα αποχή, όχι γιατί είναι όλοι ίδιοι απλά γιατί δεν ανέχομαι να με κοροιδεύουν τα χθεσινά και τα σημερινά λαμόγια


    ΥΓ

    αγαπητέ Factorx άρχισαν τα όργανα?

    Από το σημερινό ΕΤ οι επιστολές και το κλείσιμό τους με τις σχετικές κατευθύνσεις: «Πρέπει οι τροποποιήσεις», τονίζει η HDW προς τους Α. Τσοχατζόπουλο, Ν. Χριστοδουλάκη και Χρ. Βερελή, «είτε να εγκριθούν από το Δ.Σ. του ΟΣΕ, ζητώντας εξουσιοδότηση από εσάς, είτε να συγκαλέσει Γενική Συνέλευση το συντομότερο δυνατόν. Δεδομένης της σημασίας του ζητήματος και της μεταξύ μας συνεννόησης αναφορικά με την επίλυσή του, θα επικοινωνήσω μαζί σας τηλεφωνικά αύριο το πρωί, προκειμένου να συζητήσουμε τη λύση που προτιμάτε… Με ειλικρινείς χαιρετισμούς, ο Διευθύνων Σύμβουλος των Ελληνικών Ναυπηγείων».


    χαχαχα
    χαίρομαι που τους αφήνει περιθώρια επιλογών για την άσκηση ...πολιτικής

    Ελλαδάρα, αλλά μερικοί κουνάνε σημαίες ακόμα...

  8. αγανάκτηση avatar
    αγανάκτηση 17/05/2009 11:54:29

    Έτσι είναι ψυχραιμία. Πολλές τέτοιες "αναγκαστικές" κινήσεις έχει κάνει ο Καραμανλής κι έφτασε ο ίδιος και η χώρα εδώ που βρίσκεται. Όταν χάνεται η ουσία το μόνο που μένει είναι ο τακτικισμός, με ποιον τρόπο θα έχει περισσότερη χάρη η βουτιά στο κενό. Κι αν σκεφτούμε ότι για δέκα ακόμη μήνες θα έχουμε κι άλλες κοντόφθαλμες "αναγκαστικές" κινήσεις και είναι πιθανόν να έχουμε και μια "πατριωτική" χρεοκοπία, βράσε όρυζα.

  9. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 19/05/2009 10:52:57

    Ψήφισα μία φορά, ένα κόμμα που δεν το έχω ψηφίσει μέχρι σήμερα σε κανονικές εκλογές.