12/02/2009 12:25
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Παρέμβαση Φιλιππίδη για κρατικοποιήσεις

ΣΧΟΛΙΑ

  1. αγανάκτηση avatar
    αγανάκτηση 12/02/2009 12:57:16

    Καλά έμεινα έκπληκτος. Αυτός ο Φιλιππίδης πρέπει να είναι χρηματοοικονομικό mastermind κι όχι ο βουτυρομπεμπές που νόμιζα.

  2. factorx avatar
    factorx 12/02/2009 14:14:54

    @anetos
    Δεν αναπαράγουμε εδω τα παιχνίδια άλλων blogs.

  3. βαγγελης avatar
    βαγγελης 12/02/2009 14:23:31

    χμμμ γιατι "καλεί τους τραπεζίτες να είναι προσεκτικοί στις ανακοινώσεις κερδών" ; Οι ανακοινωσεις κερδων ειναι για τα υφισταμενα και οχι για τα μελλοντικα. Αρα μηπως θελει να τους παροτρυνει να 'παιζουν' με τα κερδη για να μην προκαλουν και να μην θεωρουνται οι τραπεζες οτι απομυζουν το χρημα; ..... Ετσι οπως το διαβασα μου φανηκε πολυ 'κομπιναδορικο' ... 'τηλεοπτικο' ....

  4. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 12/02/2009 14:31:10

    @1: his master's-mind-goldenboy

  5. Poisonus avatar
    Poisonus 12/02/2009 16:44:01

    Δεν μπόρεσε να τρέξει ΠΑΕ και τον βάλανε σε τράπεζα....

    Και πόσο εύκολη είναι η συκοφαντία των προηγουμένων με σκοπό την εμφάνιση ως σωτήρα...

  6. άσχετος avatar
    άσχετος 12/02/2009 17:43:49

    Ο Φιλιππίδης ήταν ο μόνος που μείωσε τον μισθό του στο μισό.

    και ο μόνος που επέταξε την Ιντρακόμ εξω απο το ΤΤ

  7. παπα-αρης avatar
    παπα-αρης 12/02/2009 19:54:53

    Πολύ καλά τα λέει ο άνθρωπος , όπως απαιτεί το σύστημα, και οι μεταθέσεις του βάρδου της ελληνικής επιχειρηματικότητας
    Ο πρώην του ΤΤ βρήκε δουλεία στο σταρ , ο πρώην του ΠΑΟ βρήκε δουλεία αυτή που άφησε ο άλλος για το σταρ , δηλαδή το ΤΤ.
    ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ήταν οι απόστρατοι του βασιλικού ναυτικού, όσο για την Ιντρακόμ από το ΤΤ αυτή μάλλον λόγο Ευθυμιάδη , όπως προκύπτει …(Για να θυμηθούμε και τον μορφωμένο χούλιγκαν)
    Κακόμοιρα ελληνική γη , το πρόβλημα είναι αυτοί που κατοικούν επάνω σου, και ειδικά αυτοί που σε διαχειρίζονται,!!!

  8. fantomas avatar
    fantomas 12/02/2009 20:10:44

    ασχετος

    σιγα ρε φιλε!!!
    παναθηναικος γαρ, περιμενες να κρατησει το μαγαζί του κοκκαλη?

    οσο για τον μισθο του.... τι να πω?

    μονο τα εξοδα παραστασεων ενος μηνα που περνει ειναι οι μισθοι ενος ετους, ενος απο εμας!!!

    μας δουλευεις ρε φιλε?