#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
04/04/2008 21:18
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Πήδηξε επειδή έμαθαν οτι είχε...ερωμένη !!!

Κατάθεση στο 2ο ειδικό ανακριτή και τον εισαγγελέα που τον επισκέφτηκαν στον «Ευαγγελισμό» έδωσε σήμερα ο Χρήστος Ζαχόπουλος. Σύμφωνα με πληροφορίες, ο Ζαχόπουλος υποστήριξε ότι εκβιάστηκε από την Τσέκου και τους δύο δικηγόρους που του είχε συστήσει η ίδια, καθώς και ότι αποπειράθηκε να δώσει τέλος στη ζωή του για να αποφύγει τον διασυρμό του από μέσα ενημέρωσης. Η κατάθεση διεκόπη και θα συνεχισθεί τη Δευτέρα. Θα περιμένουμε λοιπόν να ολοκληρωθεί και θα πούμε μετά την άποψή μας. Και ασφαλώς είναι εντελώς τυχαίο το γεγονός ότι η κατάθεση συμπίπτει με το κλίμα εθνικής ευφορίας για τα Σκόπια. Διαφορετικά θα ήταν πρώτο θέμα στις ειδήσεις.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 04/04/2008 21:21:51

    Ποιός Ζαχόπουλος;

  2. ΙΑΚΩΒΟΣ avatar
    ΙΑΚΩΒΟΣ 04/04/2008 22:44:58

    το ερώτημα παραμένει. Ποιός απο σας θα επεφτε από το παράθυρο αν μια γυναίκα εκβιαζε να πεί οτι είχε σχεση μαζί σου;

  3. ψεματούρης avatar
    ψεματούρης 05/04/2008 00:12:07

    arketoi h kapoioi
    de leei tipote ayto.

  4. TOX avatar
    TOX 05/04/2008 09:48:07

    Σύμφωνα με τις διαρροές, ο Ζαχόπουλος κατέθεσε πως δεν γνώριζε και δεν υπήρξε καμιά επαφή του, με τον Νικολουτσόπουλο.
    Ποιον εκβίασε, τότε, ο εργατολόγος και προφυλακίστηκε γι αυτό ? Τα κανάλια και τον Θέμο ?
    Μη ξεράσω...
    Οι νταβάδες της ενημέρωσης, κάθε μέρα, πληρώνουν για να πάρουν στοιχεία, (DVD κλπ)... Φαίνεται πως όταν τα πράγματα μπερδεύονται, καταγγέλουν τους προσκομιστές των στοιχείων...
    Μάλλον, λοιπόν, το μπλέξιμο του εργατολόγου, έγινε επειδή χρεώνονταν στη ΓΣΕΕ και στο ...ΠΑΣΟΚ !...

  5. "χωσιά" avatar
    "χωσιά" 05/04/2008 19:30:50

    "Η ηθική κοινωνία, η κοινωνία των αγγέλων εκμεταλλεύτηκε ένα ηθικό μου παράπτωμα, βρίσκοντας την κατάλληλη ΠΟΛΙΤΙΚΗ αποδοχή ..

    Το υλικό αυτό βρήκε ευήκοα ΠΟΛΙΤΙΚΑ ώτα προκειμένου να γίνει πιο εύπεπτος ο ηθικός εκβιασμός.

    Θέλω να καταγγείλω τη στημένη εντιμότητα και να βάλω τέρμα σε ασύδοτα φαινόμενα ΝΕΟ-ΦΑΣΙΣΜΟΥ".

    Αυτά τα έχει καταγγείλει εγγράφως ο ίδιος ο κ. Ζαχόπουλος. Ο κ. Οικονόμου έχει πανεύκολο έργο στην αποκάλυψη της αλήθειας. Αρκεί να ρωτήσει τον κ. Ζαχόπουλο ποιος/οι ήταν η "κατάλληλη ΠΟΛΙΤΙΚΗ αποδοχή", τα "ευήκοα ΠΟΛΙΤΙΚΑ ώτα" και τα "ασύδοτα φαινόμενα ΝΕΟΦΑΣΙΣΜΟΥ". Αφού δεν πέθανε, ο άνθρωπος, και δεν έπαθε ...αμνησία, μπορούμε να μάθουμε, -ΑΝ ζούμε σε δημοκρατικό πολίτευμα. Αυτό είναι το διακύβευμα της απολογίας Ζαχόπουλου, μετά την απίθανη σωτηρία του και την έγγραφη καταγγελία του. Γιατί κι ο Παπαδόπουλος είχε πολλές φορές μεγαλύτερη δημοτικότητα από τον νυν Καραμανλή, αλλά είχαμε ΧΟΥΝΤΑ. Ας μην είμαστε, όμως, προπέτες κι ας περιμένουμε. Κοντός ψαλμός ..."ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ".

  6. ekpaideytikos avatar
    ekpaideytikos 05/04/2008 22:35:22

    aporw... me ti moutra 8a bgei sto dromo o typos
    8a paei na didaksei se sxoleio?
    8a parei syntaksh san ka8hghths?

    ti ntroph gia thn ekpaideysh

    eprepe h OLME hdh na exei bgalei pshfisma h8ikhs ka8arshs tou kladou, na ton exei diagrapsei apo melos ths


    am o pateras h o adelfos, h oi yggeneis ths kopellas, ti kanoun? pou einai?

    esteilan to mhnyma OPWS EPIBALLOYN TA ELLHNIKA HTHI KI E8IMA?

  7. Swell avatar
    Swell 07/04/2008 10:24:15

    Mα αυτοκτονούν για τέτοιο λόγο ΟΙ ΜΕΞΙΚΑΝΟΙ;

  8. fantomas avatar
    fantomas 07/04/2008 21:00:56

    ΦΑΚΤΟΡΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ?
    ΚΑΙ ΓΑΤΑ ΝΑ ΕΙΜΟΥΝ, ΝΑ ΕΙΧΑ ΕΠΤΑ ΖΩΕΣ...
    ΑΝ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ ΜΑΘΑΙΝΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΕΓΩ ΠΗΔΟΥΣΑ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΕΦΤΑΝΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΤΑ ΖΩΕΣ !!
    ΔΕΝ ΠΗΔΑΣ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ (ΓΙΑ ΝΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕΙΣ)ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ , ΠΗΔΑΣ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΗ.....Σ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ !!
    ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΤΑ ΕΙΠΑΝΕ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΗΔΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ !!