03/12/2009 12:04
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Πάνος Καμμένος: Τα Blogs διαμόρφωσαν τις εξελίξεις μέσα στη Νέα Δημοκρατία στη μάχη της διαδοχής



Κάθετος στην εκτίμηση του για το τι τελικά διαμόρφωσε το αποτέλεσμα στην εκλογή του νέου αρχηγού ήταν ο Πάνος Καμμένος. Αφού επεσήμανε τον καθοριστικό ρόλο των blogs στη μάχη της διαδοχής, πήγε και ένα βήμα παραπέρα εστιάζοντας στις συνεχιζόμενες συκοφαντικές επιθέσεις που γίνονται από τα ΜΜ”Ε” των βαρώνων εις βάρος των Blogs. “Οι διάφοροι καναλάρχες απαξιώνουν τα blogs γιατί απλούστατα οι bloggers κάνουν καλύτερη δουλειά από τα απαξιωμένα συγκροτήματα τους” είπε ενώ προέβλεψε ότι τα ιστολόγια θα υποσκελίσουν ακόμα και την τηλεόραση λόγω του δυναμισμού που διαθέτουν. Μάλλον θα πρέπει να τον “ανακρίνουμε” ως Αδέσμευτοι Bloggers για να μας πει περισσότερα και …λεπτομερέστερα!

http://olympia.gr/

ΣΧΟΛΙΑ

  1. greekpoliticalreview avatar
    greekpoliticalreview 03/12/2009 12:12:40

    Τώρα που αρχίζουν να συνειδητοποιούν τι παίζει αρχίζουν και το γλείψιμο , μη μασάτε ρε...

  2. dr.thess avatar
    dr.thess 03/12/2009 12:44:18

    απαραδεκτο LOOK και οι δυο στη φωτο

  3. «Κασσάνδρα» avatar
    «Κασσάνδρα» 03/12/2009 12:47:41

    Μια δήλωση στήριξης δεν έκανε, τώρα ας αφήσει τα σάπια.

  4. ΑΝΤΙΔΩΡΟΣ avatar
    ΑΝΤΙΔΩΡΟΣ 03/12/2009 12:48:04

    =ΡΕ ΣΕΙΣ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο "ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ".
    - ΣΤΟΙΧΗΜΑ 20 € ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ.

  5. σταμ avatar
    σταμ 03/12/2009 15:04:27

    ....μην τα μηδενιζετε ολα.....ο καμενος κρατησε αξιοπρεπη σταση....και ας μην ξεχναμε τα μπιν...... που εριξε στα καναλια το βραδυ της 4 οκτ.

  6. greekpoliticalreview avatar
    greekpoliticalreview 03/12/2009 15:14:43

    Δεν είμαστε όλοι ΝΔ εδώ μέσα για να μας νοιάζει τι στάση κράτησε ο Καμένος στις εκλογές φίλε μου , το ξέρουμε αρκετά χρόνια το τύπο...

  7. KENTAYROS avatar
    KENTAYROS 03/12/2009 15:36:40

    Ο ΚΑΜΕΝΟΣ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΣΚΛΗΡΗ ΟΝΝΕΔ ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΥ ΜΑΝΩΛΑΚΟΥ ΠΟΥ ΣΤΗΡΙΞΑΝ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΑΠΟ ΤΟ 1981 ΣΤΗΝ ΕΚΛΟΓΗ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ Η ΔΗΛΩΣΗ ΤΟΥ ΞΕΣΚΙΣΕ ΤΗΝ ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΜΗΝ ΕΙΣΤΕ ΑΔΙΚΟΙ . ΜΕ ΤΟΝ ΦΑΚΤΟΡΑ ΠΡΩΤΟ ΑΝΟΙΞΑΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΟΚΚΑΛΗ ΤΟΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΛΤΟΖΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΣΥΝΕΒΑΛΕ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ Β ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΗΤΕΙΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ

  8. ελεύθερος avatar
    ελεύθερος 03/12/2009 16:26:26

    Εντάξει αλλά κάνει και κακές παρέες τον τελευταίο καιρό.
    Εκείνα τα πάρε-δωσε με τον παπαγιάννη και τον καψαμπέλη δεν τον τιμούν καθόλου τον καμμένο.

  9. Λάκωνας avatar
    Λάκωνας 03/12/2009 20:05:54

    ο Καμμένος ξέρει να κερδίζει τις εντυπώσεις κ μέχρι στιγμής τις αξίζει

    Η.Ε.Π.